|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
bilans tygodnia 6-1
ogólnie 22-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
bilans tygodnia 3:4
ogólnie 25:10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
mam mały problem , a mianowicie w 7 tygodniu naszego konkursu nie będę miał dostępu do kompa, a dokładniej od 10 do 19 czerwca, czy zrobicie dla mnie wyjątek i będę mógł podać swoje typy wcześniej albo później?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Poproś kogoś, aby podawał za Ciebie typy - np. poprzez sms-y - do tej pory każdy jakoś sobie radził - ja sam wiele razy korzystałem z tej formy (sms).
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
a jak nie mam takiej mozliwości????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Oryginalnie wysłał diakon: [qb]a jak nie mam takiej mozliwości????[/qb] napewno masz mozliwosc pojscia do kolegi by skorzystac z komputera, a sa jeszcze i kawiarenki i w szkole internet, jest troche sposobow na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
te możliwości również odpadają
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
bilans tyg. 4-3
ogolnie 27-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
no to nie ma rady, regulamin to regulamin, 0:7 i basta wg mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
zawsze to jeden konkurent mniej, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
diakon wyslaes mi priva, ale powinienes to napisac tutaj, by wszyscy wiedzieli jaki jest powod nieobecnosci, wtedy mozna cos postanowic, jednak powiem szczerze, ze nei do konca w to wierze, bo o takim czyms sie wie duzo wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w kazdym razie zycze szczescia a wracajac do konkursu, faktycznie regulamin regulaminem, ale ja bylbym w stanie zgodzic sie by podal 14 typow w ktoryms tygodniu.... bo jednak powod dlaczego nie moze dac typow jest dosc .. hm wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale narazie czekam co na to inni..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Najlepszym rozwiązaniem byłoby podanie przez Diakona w tygodniu poprzedzającym "wyjazd" 14 typów. Ale niech każdy się wypowie, heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Takiej kwestii nie porusza nawet regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ( czy w przypadku urlopu, krótkiej nieobecności, itp. można ... )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
oczywiście zastosuje sie do waszej propozycji,jednakże jesli będzie ona taka jaką proponuje tyler, to chyba szczęścia będę szukał w jesiennym konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: czekam na wasza decyzję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
Oryginalnie wysłał tyler: [qb]no to nie ma rady, regulamin to regulamin, 0:7 i basta wg mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
zawsze to jeden konkurent mniej, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] no tobie na tym najbardziej zależy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , po trupach do celu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
no a jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tu mi idzie słabo to trzeba się inaczej ratować 4:3 24:12
a tak mówiąc już zupełnie serio to trudno sobie wyobrazić sytuację, w której przez cały tydzień nie można podać komuś 7 typów żeby je umieścił tu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Bilans tygodnia: 6-1 Razem: 22-13
Ps. Jesli powod diakona jest rzeczywiscie istotny, a nie ma osoby ktora mu wysle typy - ja nie mam nic przeciwko temu zeby w tygodniu poprzedzajacym podal dodatkowo te 7 typow ( boje sie tylko zeby nie stalo sie to regula ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Jeżeli większość np. 8 osób wyrazi zgodę na prośbę diakona (50% +1) to "demokratycznym targiem" sądzę, że w turnieju poprzedzającym wyjazd może podać 14 typów - w tej chwili poparły Cię 3 osoby - ja również w drodze wyjątku mogę się na to zgodzić (ze mną zawsze można się dogadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - chociaż zawsze każdy z uczestników znalazł jakiś sposób i w jakiś sposób sobie radził. Jest też możliwość, że w niedzielę będą już kursy na nowy tydzień, wówczas możesz skorzystać z opcji podania 7 typów np. na poniedziałek - pamiętam, że tak parę razy zrobiono. To tyle jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat - chociaż będzie to pierwszy taki przypadek od początku.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
dzieki Thom za poparcie i chetnie bym skorzystał z twojej propozycji jak z wielu innych, ale moja absencja bedzie od 9-06 do 20-06, a jesli kogos interesuje czemu mnie nie bedzie i dlaczego nie mam mozliwości podawania typów w inny sposób to piszcie do Sticha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tylko prosiłbym o dyskrecję
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
ja jestem piatym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Nie jestem ciekawski i wierze na slowo, ze masz naprawde wazny powod... Oczywiscie ja jestem za...
pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|