Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
bilans tygodnia 6-1

ogólnie 22-6

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
bilans tygodnia 3:4

ogólnie 25:10

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
mam mały problem , a mianowicie w 7 tygodniu naszego konkursu nie będę miał dostępu do kompa, a dokładniej od 10 do 19 czerwca, czy zrobicie dla mnie wyjątek i będę mógł podać swoje typy wcześniej albo później?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Poproś kogoś, aby podawał za Ciebie typy - np. poprzez sms-y - do tej pory każdy jakoś sobie radził - ja sam wiele razy korzystałem z tej formy (sms).

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
a jak nie mam takiej mozliwości????

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Quote
Oryginalnie wysłał diakon:
[qb]a jak nie mam takiej mozliwości????[/qb]
napewno masz mozliwosc pojscia do kolegi by skorzystac z komputera, a sa jeszcze i kawiarenki i w szkole internet, jest troche sposobow na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
te możliwości również odpadają

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
bilans tyg. 4-3

ogolnie 27-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
no to nie ma rady, regulamin to regulamin, 0:7 i basta wg mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

zawsze to jeden konkurent mniej, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
wow :eek:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
diakon wyslaes mi priva, ale powinienes to napisac tutaj, by wszyscy wiedzieli jaki jest powod nieobecnosci, wtedy mozna cos postanowic, jednak powiem szczerze, ze nei do konca w to wierze, bo o takim czyms sie wie duzo wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w kazdym razie zycze szczescia
a wracajac do konkursu, faktycznie regulamin regulaminem, ale ja bylbym w stanie zgodzic sie by podal 14 typow w ktoryms tygodniu.... bo jednak powod dlaczego nie moze dac typow jest dosc .. hm wazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale narazie czekam co na to inni..

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Najlepszym rozwiązaniem byłoby podanie przez Diakona w tygodniu poprzedzającym "wyjazd" 14 typów. Ale niech każdy się wypowie, heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Takiej kwestii nie porusza nawet regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ( czy w przypadku urlopu, krótkiej nieobecności, itp. można ... )

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
oczywiście zastosuje sie do waszej propozycji,jednakże jesli będzie ona taka jaką proponuje tyler, to chyba szczęścia będę szukał w jesiennym konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: czekam na wasza decyzję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]no to nie ma rady, regulamin to regulamin, 0:7 i basta wg mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

zawsze to jeden konkurent mniej, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no tobie na tym najbardziej zależy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , po trupach do celu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
no a jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tu mi idzie słabo to trzeba się inaczej ratować
4:3
24:12

a tak mówiąc już zupełnie serio to trudno sobie wyobrazić sytuację, w której przez cały tydzień nie można podać komuś 7 typów żeby je umieścił tu

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Bilans tygodnia: 6-1
Razem: 22-13

Ps. Jesli powod diakona jest rzeczywiscie istotny, a nie ma osoby ktora mu wysle typy - ja nie mam nic przeciwko temu zeby w tygodniu poprzedzajacym podal dodatkowo te 7 typow ( boje sie tylko zeby nie stalo sie to regula ).

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Jeżeli większość np. 8 osób wyrazi zgodę na prośbę diakona (50% +1) to "demokratycznym targiem" sądzę, że w turnieju poprzedzającym wyjazd może podać 14 typów - w tej chwili poparły Cię 3 osoby - ja również w drodze wyjątku mogę się na to zgodzić (ze mną zawsze można się dogadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - chociaż zawsze każdy z uczestników znalazł jakiś sposób i w jakiś sposób sobie radził. Jest też możliwość, że w niedzielę będą już kursy na nowy tydzień, wówczas możesz skorzystać z opcji podania 7 typów np. na poniedziałek - pamiętam, że tak parę razy zrobiono. To tyle jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat - chociaż będzie to pierwszy taki przypadek od początku.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
dzieki Thom za poparcie i chetnie bym skorzystał z twojej propozycji jak z wielu innych, ale moja absencja bedzie od 9-06 do 20-06, a jesli kogos interesuje czemu mnie nie bedzie i dlaczego nie mam mozliwości podawania typów w inny sposób to piszcie do Sticha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
tylko prosiłbym o dyskrecję

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
ja jestem piatym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Nie jestem ciekawski i wierze na slowo, ze masz naprawde wazny powod... Oczywiscie ja jestem za...

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,888 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1