|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
dzieki chłopaki potrzebuję jeszcze 2 viva, gregov co wy na to chyba nie chcecie łatwego zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
oczywiscie, pewnie ze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Hehe widze ze juz na miesiac przed koncem diakon wie kto wygra"Gergov i viva chyba nie chcecie latwego zwyciestwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle ze troche za szybko to osadza , ok ja jako ten ktory juz nie ma szans na zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> takze jestem za aczkolwiek mam nadzieje ze bedzie to wyjatkowy przypadek poniewaz mysle diakon ze masz kolegow na forum ktorzy mogliby podawac typy a ciebie (skoro nie masz telefonu i dostepu do neta)ale kolegow na pewno na forum masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja juz parokrotnie musialem wyjezdzac podczas konkursow i nie tylko ja ale zawsze rozwiazywanie sie znalazlo ale spoko jesli faktycznie nie ma innego rozwiazania to jestem za. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
ale lipa w tym tygodniu, nic mi nie idzie . Dzisiaj troche sie pospieszyłem z podaniem dwóch ostatnich typów ( johansson i eschauer ) no i wtopa. Przynajmniej za Johanssona podałbym typ na Morigami , ale za późno zauważyłem ten mecz w ofercie. finansowo w tym tygodniu także plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> bilans tygodnia 3-4 ogólnie 25-11
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ok - nie ma problemu ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
ja tez nie widze przeszkod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
No to wszystko jasne - większość wyraziła zgodę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - za fair play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
THOM jak możesz to wyczyść sobie skrzynkę priv :zobacz: od środy widzę że jest pełna ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ogolnie: 17-18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
To juz dla mie przestaje byc smieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale pocieszam sie ciagle, ze to tylko zabawa, wiec jest OK i bawmy sie dalej :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
4-3
22-13
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Oryginalnie wysłał Exp: [qb]To juz dla mie przestaje byc smieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] A ja ma tu bilans ujemny (prawie) a naprawdę w realu na plusie :eek: [ Linked Image] :eek: Ale tak zawsze może być przecież liczą się te prawdziwe pieniądze [ Linked Image] 3:4 18:17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dlatego kocham ten sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
dzięki chłopaki i dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i udanych typków na kolejne tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
bilans tygodnia
6:1
ogólnie
31:11
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
bilans tyg 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ogolnie 31-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Bilans tygodnia: 5-2 Bilans laczny: 27-15
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka