Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
dzieki chłopaki potrzebuję jeszcze 2
viva, gregov co wy na to chyba nie chcecie łatwego zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
oczywiscie, pewnie ze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
ok - jestem za
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hehe widze ze juz na miesiac przed koncem diakon wie kto wygra"Gergov i viva chyba nie chcecie latwego zwyciestwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle ze troche za szybko to osadza , ok ja jako ten ktory juz nie ma szans na zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> takze jestem za aczkolwiek mam nadzieje ze bedzie to wyjatkowy przypadek poniewaz mysle diakon ze masz kolegow na forum ktorzy mogliby podawac typy a ciebie (skoro nie masz telefonu i dostepu do neta)ale kolegow na pewno na forum masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja juz parokrotnie musialem wyjezdzac podczas konkursow i nie tylko ja ale zawsze rozwiazywanie sie znalazlo ale spoko jesli faktycznie nie ma innego rozwiazania to jestem za.
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
ale lipa w tym tygodniu, nic mi nie idzie . Dzisiaj troche sie pospieszyłem z podaniem dwóch ostatnich typów ( johansson i eschauer ) no i wtopa. Przynajmniej za Johanssona podałbym typ na Morigami , ale za późno zauważyłem ten mecz w ofercie. finansowo w tym tygodniu także plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
bilans tygodnia 3-4
ogólnie 25-11

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
ok - nie ma problemu ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
ja tez nie widze przeszkod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
No to wszystko jasne - większość wyraziła zgodę.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - za fair play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
THOM jak możesz to wyczyść sobie skrzynkę priv :zobacz: od środy widzę że jest pełna ...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
4-3 :rolleyes:

21-14

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
4:3

23:12

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ogolnie: 17-18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

To juz dla mie przestaje byc smieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale pocieszam sie ciagle, ze to tylko zabawa, wiec jest OK i bawmy sie dalej :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
6-1

21-14

pzdr.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
4-3

22-13

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał Exp:
[qb]To juz dla mie przestaje byc smieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
A ja ma tu bilans ujemny (prawie) a naprawdę w realu na plusie :eek: [Linked Image] :eek:

Ale tak zawsze może być przecież liczą się te prawdziwe pieniądze [Linked Image]

3:4

18:17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dlatego kocham ten sport

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
dzięki chłopaki i dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i udanych typków na kolejne tygodnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
bilans tygodnia

6:1

ogólnie

31:11

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
bilans tyg 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ogolnie 31-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Bilans tygodnia: 5-2
Bilans laczny: 27-15

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
4-3

25-17

:rolleyes:

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, forty, latajaca_holenderka, aker), 1,079 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,237
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1