Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Sprzedam ok 500 zl Moneybookers w zamian przyjmę na mbank, wplacam drugi - gg 2041055

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
sprzedam 1000 MB,wymiana na mbank
bez prowizji(jedynie oplata MB),kazda suma,wiele udanych wymian smile
GG:1785048

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Ban?

Last edited by Biszop; 22/06/2007 05:20.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
witam ponownie
mam dzis jeszcze do sprzedania 220 zl na MB
oczekuje inteligo
chetnych jak zawsze zapraszam na GG 4077661 badz priv

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
panowie dosyc juz mam tego
co druga osoba kombinuje...

jesli juz sie chcecie wymieniac to wplacacie jako pierwsi, chyba, ze znajomy nick, albo zaufana osoba to moge wplacic jako pierwszy

uwazajcie na tego goscia, nie wiem czy cos kombinuje, ale lepiej dmuchac na zimno:

5508681 22:48:47
czesc, masz do sprzedania manybukers?
Ja1 22:49:08
tak mam
Ja1 22:49:09
witam
5508681 22:49:24
wpłacisz mi pierszy? naprawde cie nie oszukam, juz nawet nie wiem ktura to moja wymiana
Ja1 22:50:00
jesli sie odezwales to Ty jestes kupujacy i powinienes wplacic pierwszy
Ja1 22:50:09
jesli mi nie ufasz to trudno, nic na to nie poradze
Ja1 22:50:22
staz, sam nick, byly moderator, udane ostatnio wymiany, powinny wystarczyc
5508681 22:50:26
a to spierdalaja jak tak frajeże


kto frajer ten frajer...
radze pierwszy nie wplacac tej osobie, cholera wie co tam kombinuje...


Pozdrawiam i zapraszam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nick oczywiscie: 5508681 nie wiem czemu takie obrazki wyskoczyly

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by IcE22
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811
Pozdrawiam
Panowie to nadal aktualne zapraszam.Chwilowo nie miałem netu dlatego sie nie odzywałem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Al_Bundy
Ban?


Biszop ban? hmmm
wlasnie wymiana poszla, wszystko wporzadku
mily facet, zero zastrzezen

wlasnie mialem mila akcje na gg
nie jaki gosc o mailu: [email protected]
numer GG:5970 oraz 3271300 podawal sie żyle za mnie, a mi pisal, ze on to zyla
cale szczescie zyla odezwal sie do mnie na gg i napisal co sie swieci, troszke posmialismy sie z goscia , zrobilismy z Niego wariata postraszylismy i przeprosil
Niestety coraz czesciej debile cos komninuja niestety nie moglsimy sciagnac IP, Dane podal, ale co to da? jak i tak dane pewnie nie prawdziwe...
Jestem ciekaw tylko kogo to mail bo nie mogl na Niego wejsc bo pisal, ze strona mu nie dziala i chcial skany.
ciekawe...

ten sam wariant co u Herbiego, ten sam gosc... cholera wie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by HAGIi
nick oczywiscie: 5508681 nie wiem czemu takie obrazki wyskoczyly



ma takze numer GG: 172256
straszy mnie grin

lubie takich amatorow laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Potwierdzam cala sytuacje,tylko niewiem po co mu skan wplaty na MB byl ,chyba ze na czyjes konto wplacal i nie mial mozliwosci sprawdzena??
Generalnie podobna akcja juz byla ,bo chcial priv ode mnie do Hagiego i pozniej od Hagiego chcial sie dowiedziec co ja mu napisalem i przekazac przez GG ,no ale nie wiedzial ze byl od poczatku na straconej pozycji ,choc walczyl chlopak dzielnie laugh

dzieciom neostrady mowimy nie tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Hagi,
normalnie dlabym bana z miejsca
jedno co mnie powstrzymalo to to ze user jest juz prawie rok na forum.
Ja nie bronie nikomu sie wymieniac z kimkolwiek,
jednak zasady tematu sa jasne i nie ma zmiluj dla swiezakow,
pozniej tylko placz i lament,
jak ktos chce nie sie wymienia z kim chce i na jakich chce warunkach ale nie tutaj.

Od czasu jak pojawily sie obostrzenia zapanowal wiekszy porzadek i to chyba wszyscy zauwazaja.

swoja droga mozna zrobic osobny temat i umieszczac w nim takich delikwentow jak opisaliscie z zyla powyzej.
Wpisujecie namiary takiego cwaniaka i co pare dni ja albo Experto uaktualniamy liste w 1 poscie, jasno i przejzyscie mozna sprawdzic czy "tajemniczy nieznajomy" chcacy sie wymienic na niej nie figuruje.
Zasady tego tematu pozostaja bez zmian.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625

Sprzedam 500 E / 2000 PLN na MoneyBookers

Sprzedam Euro na Neteller

W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 62 udanr wymiany, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce http://kanciasty.sitesled.com

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
udana wymiana z HAGIi na 100zl , polecam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by IcE22
Originally Posted by IcE22
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811
Pozdrawiam
Panowie to nadal aktualne zapraszam.Chwilowo nie miałem netu dlatego sie nie odzywałem
Nadal aktualne
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Kupie 60 zl na MB,płace Inteligo dość pilne

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by oli
Kupie 60 zl na MB,płace Inteligo dość pilne

nie aktualne poratował Tmieszko piwo

Polecam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by oli
Originally Posted by oli
Kupie 60 zl na MB,płace Inteligo dość pilne

nie aktualne poratował Tmieszko piwo

Polecam

Potwierdzam smile
nie zostalem oszukamy przez moda laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Kupię dużo MB, płacę Inteligo , GG 3095901

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Originally Posted by globus
Sprzedam ok 500 zl Moneybookers w zamian przyjmę na mbank, wplacam drugi - gg 2041055
aktualne jeszcze przez godzine

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1