|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Sprzedam ok 500 zl Moneybookers w zamian przyjmę na mbank, wplacam drugi - gg 2041055
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
sprzedam 1000 MB,wymiana na mbank bez prowizji(jedynie oplata MB),kazda suma,wiele udanych wymian  GG:1785048
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Ban?
Last edited by Biszop; 22/06/2007 05:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
witam ponownie mam dzis jeszcze do sprzedania 220 zl na MB oczekuje inteligo chetnych jak zawsze zapraszam na GG 4077661 badz priv
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
panowie dosyc juz mam tego co druga osoba kombinuje...
jesli juz sie chcecie wymieniac to wplacacie jako pierwsi, chyba, ze znajomy nick, albo zaufana osoba to moge wplacic jako pierwszy
uwazajcie na tego goscia, nie wiem czy cos kombinuje, ale lepiej dmuchac na zimno:
5508681 22:48:47 czesc, masz do sprzedania manybukers? Ja1 22:49:08 tak mam Ja1 22:49:09 witam 5508681 22:49:24 wpłacisz mi pierszy? naprawde cie nie oszukam, juz nawet nie wiem ktura to moja wymiana Ja1 22:50:00 jesli sie odezwales to Ty jestes kupujacy i powinienes wplacic pierwszy Ja1 22:50:09 jesli mi nie ufasz to trudno, nic na to nie poradze Ja1 22:50:22 staz, sam nick, byly moderator, udane ostatnio wymiany, powinny wystarczyc 5508681 22:50:26 a to spierdalaja jak tak frajeże
kto frajer ten frajer... radze pierwszy nie wplacac tej osobie, cholera wie co tam kombinuje...
Pozdrawiam i zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nick oczywiscie: 5508681 nie wiem czemu takie obrazki wyskoczyly
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811 Pozdrawiam Panowie to nadal aktualne zapraszam.Chwilowo nie miałem netu dlatego sie nie odzywałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Biszop ban? hmmm wlasnie wymiana poszla, wszystko wporzadku mily facet, zero zastrzezen wlasnie mialem mila akcje na gg nie jaki gosc o mailu: [email protected]numer GG:5970 oraz 3271300 podawal sie żyle za mnie, a mi pisal, ze on to zyla cale szczescie zyla odezwal sie do mnie na gg i napisal co sie swieci, troszke posmialismy sie z goscia , zrobilismy z Niego wariata postraszylismy i przeprosil Niestety coraz czesciej debile cos komninuja niestety nie moglsimy sciagnac IP, Dane podal, ale co to da? jak i tak dane pewnie nie prawdziwe... Jestem ciekaw tylko kogo to mail bo nie mogl na Niego wejsc bo pisal, ze strona mu nie dziala i chcial skany. ciekawe... ten sam wariant co u Herbiego, ten sam gosc... cholera wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nick oczywiscie: 5508681 nie wiem czemu takie obrazki wyskoczyly ma takze numer GG: 172256 straszy mnie  lubie takich amatorow 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Potwierdzam cala sytuacje,tylko niewiem po co mu skan wplaty na MB byl ,chyba ze na czyjes konto wplacal i nie mial mozliwosci sprawdzena?? Generalnie podobna akcja juz byla ,bo chcial priv ode mnie do Hagiego i pozniej od Hagiego chcial sie dowiedziec co ja mu napisalem i przekazac przez GG ,no ale nie wiedzial ze byl od poczatku na straconej pozycji ,choc walczyl chlopak dzielnie  dzieciom neostrady mowimy nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Hagi, normalnie dlabym bana z miejsca jedno co mnie powstrzymalo to to ze user jest juz prawie rok na forum. Ja nie bronie nikomu sie wymieniac z kimkolwiek, jednak zasady tematu sa jasne i nie ma zmiluj dla swiezakow, pozniej tylko placz i lament, jak ktos chce nie sie wymienia z kim chce i na jakich chce warunkach ale nie tutaj.
Od czasu jak pojawily sie obostrzenia zapanowal wiekszy porzadek i to chyba wszyscy zauwazaja.
swoja droga mozna zrobic osobny temat i umieszczac w nim takich delikwentow jak opisaliscie z zyla powyzej. Wpisujecie namiary takiego cwaniaka i co pare dni ja albo Experto uaktualniamy liste w 1 poscie, jasno i przejzyscie mozna sprawdzic czy "tajemniczy nieznajomy" chcacy sie wymienic na niej nie figuruje. Zasady tego tematu pozostaja bez zmian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Sprzedam 500 E / 2000 PLN na MoneyBookersSprzedam Euro na NetellerW zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam 62 udanr wymiany, jestem oczywiscie zweryfikowany na stronce http://kanciasty.sitesled.com Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niewidoczny]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
udana wymiana z HAGIi na 100zl , polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811 Pozdrawiam Panowie to nadal aktualne zapraszam.Chwilowo nie miałem netu dlatego sie nie odzywałem Nadal aktualne Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Kupie 60 zl na MB,płace Inteligo dość pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Kupie 60 zl na MB,płace Inteligo dość pilne nie aktualne poratował Tmieszko  Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Kupie 60 zl na MB,płace Inteligo dość pilne nie aktualne poratował Tmieszko  Polecam Potwierdzam  nie zostalem oszukamy przez moda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Kupię dużo MB, płacę Inteligo , GG 3095901
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Sprzedam ok 500 zl Moneybookers w zamian przyjmę na mbank, wplacam drugi - gg 2041055 aktualne jeszcze przez godzine
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|