|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
wedlug moich informacji za wczesnie jeszcze na drabinki. losowanie jutro o 16:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
są pary na kwalifikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , meczy od groma
... narazie u panów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał DARCIO: [qb]w kwalifikacjach grają do 3 wygranych setów?[/qb] do 2 wygranych setow oczywiscie a dla zainteresowanych mecze juz jutro a tu macie zestaw par <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Przepraszam bardzo, że robię to tutaj, ale na quasi chacie zniknie to równie szybko jak się pojawi. Otóż chciałbym się dowiedzieć czy są gdzieś do ściągnięcia aktualne rankingi ATP w formie pliku .pdf tak jak to ma miejsce na stronie WTATour. Jeśli tak zarzućcie proszę linkiem.
Pozdrawiam, Łukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Edouard Roger-vasselin (FRA) v. Bjorn Phau (GER) 1 Marc Lopez (ESP)[7] v. Andre Sa (BRA) 1
Nicolas Almagro (ESP)[15] v. Cecil Mamiit (USA) 1
Ivan Miranda (PER) v. Tuomas Ketola (FIN) 1
Tomas Tenconi (ITA) v. Boris Pashanski (SCG) 2
Jan Hajek (CZE) v. Gilles Muller (LUX)[21] 2
Gustavo Marcaccio (ARG) v. Juan Monaco (ARG)[23] 2
Florian Mayer (GER)[2] v. Vasilis Mazarakis (GRE) 1
Albert Montanes (ESP)[1] v. Julio Peralta (CHI) 1
Martin Vassallo Arguello (ITA)[5] v. Jean-Francois Bachelot (FRA) 1
TE MECZE DLA MNIE 100% :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 104 |
Sanguinetti - Viloca 1 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Co myślicie o meczu Okun-Boeker? Mi sie wydaje że bedzie 1...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 898 |
na 313 11:45 Sanguinetti D. - Viloca J. 1.40 2.40 314 11:45 Tipsarevic J. - Delgado R. 1.50 2.10 315 11:45 Almagro N. - Mamiit C. 1.15 4.00 316 11:45 Karasunic R. - Dell'Acqua M. 1.60 2.00 317 11:45 Veronelli D. - Kim K. 1.40 2.40 318 11:45 Kratochvil M. - Waske A. 1.60 2.00 319 11:45 Okun N. - Boeker M. 1.50 2.10 sts 7 par
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Moim zdaniem, jedna z największych sensacji tegorocznego RG już dziś w I rundzie kwalifikacji (kwalifikacje kwalifikacjami ale..) Montanes - Peralta (CHI) 1-6 4-6 :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał Yzerman: [qb]Moim zdaniem, jedna z największych sensacji tegorocznego RG już dziś w I rundzie kwalifikacji (kwalifikacje kwalifikacjami ale..) Montanes - Peralta (CHI) 1-6 4-6 :eek: :eek: [/qb] a czy Montanes nie ma przypadkiem prawa startu w turnieju głownym bez kwalifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Jest 61 w rankingu czyli ma, to po ch... grał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał Yzerman: [qb]Jest 61 w rankingu czyli ma, to po ch... grał?[/qb] rozgrzewke se chłopak zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
mam pytano bo już się w tym AGD pogubiłem, w turnieju głównym gra 102 pierwszych graczy w rankingu: INDESIT ATP 2004 Race czy tez INDESIT ATP Entry Ranking ????
reszta to 8 z dzikimi kartami i 16 z eliminacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał Yzerman: [qb]Jest 61 w rankingu czyli ma, to po ch... grał?[/qb] I sprawdził jaka jest nawierzchnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
teraz juz rozumiem carole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak czlowiek czyta takie bzdury to rece opadaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> montanes w turnieju glownym ehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105 |
Dzisiaj gra Florian Mayer a przecież on ma pewny start. Wiec po co mu eliminacje. Czyżby zanosiło sie na małpowanie od montanesa. A kursik bardzo zachecajacy tylko 4pln zł. No chyba , że sie myle to mnie poprawcie. To napiszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał Steinhaus: [qb]teraz juz rozumiem carole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak czlowiek czyta takie bzdury to rece opadaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> montanes w turnieju glownym ehehehe[/qb] to bądź tak uprzejmy i przedstaw "jedyną słuszną prawdę" a a propos Caroli to nie wiem czy czytałeś wczoraj te bzudry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> o Dupuis....
|
|
|
Link skopiowany do schowka