Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Paryż - Rolland Garros

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 18-22 maja

http://www.rolandgarros.com/

http://www.atptennis.com/en/tournaments/profile/520.asp

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: live [rolandgarros.com]

----

Drabinki :

Single - mężczyźni [census.rolandgarros.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
wedlug moich informacji za wczesnie jeszcze na drabinki. losowanie jutro o 16:00

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
są pary na kwalifikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , meczy od groma

... narazie u panów

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał DARCIO:
[qb]w kwalifikacjach grają do 3 wygranych setów?[/qb]
do 2 wygranych setow oczywiscie a dla zainteresowanych mecze juz jutro a tu macie zestaw par <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Przepraszam bardzo, że robię to tutaj, ale na quasi chacie zniknie to równie szybko jak się pojawi. Otóż chciałbym się dowiedzieć czy są gdzieś do ściągnięcia aktualne rankingi ATP w formie pliku .pdf tak jak to ma miejsce na stronie WTATour. Jeśli tak zarzućcie proszę linkiem.

Pozdrawiam,
Łukasz

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Edouard Roger-vasselin (FRA) v. Bjorn Phau (GER) 1

Marc Lopez (ESP)[7] v. Andre Sa (BRA) 1

Nicolas Almagro (ESP)[15] v. Cecil Mamiit (USA) 1

Ivan Miranda (PER) v. Tuomas Ketola (FIN) 1

Tomas Tenconi (ITA) v. Boris Pashanski (SCG) 2

Jan Hajek (CZE) v. Gilles Muller (LUX)[21] 2

Gustavo Marcaccio (ARG) v. Juan Monaco (ARG)[23] 2

Florian Mayer (GER)[2] v. Vasilis Mazarakis (GRE) 1

Albert Montanes (ESP)[1] v. Julio Peralta (CHI) 1

Martin Vassallo Arguello (ITA)[5] v. Jean-Francois Bachelot (FRA) 1

TE MECZE DLA MNIE 100% :5gw:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 104
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 104
Sanguinetti - Viloca 1 1.40

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Co myślicie o meczu Okun-Boeker? Mi sie wydaje że bedzie 1...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 898
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 898
na 313 11:45 Sanguinetti D. - Viloca J. 1.40 2.40
314 11:45 Tipsarevic J. - Delgado R. 1.50 2.10
315 11:45 Almagro N. - Mamiit C. 1.15 4.00
316 11:45 Karasunic R. - Dell'Acqua M. 1.60 2.00
317 11:45 Veronelli D. - Kim K. 1.40 2.40
318 11:45 Kratochvil M. - Waske A. 1.60 2.00
319 11:45 Okun N. - Boeker M. 1.50 2.10
sts 7 par

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Moim zdaniem, jedna z największych sensacji tegorocznego RG już dziś w I rundzie kwalifikacji (kwalifikacje kwalifikacjami ale..)
Montanes - Peralta (CHI) 1-6 4-6 :eek: :eek:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]Moim zdaniem, jedna z największych sensacji tegorocznego RG już dziś w I rundzie kwalifikacji (kwalifikacje kwalifikacjami ale..)
Montanes - Peralta (CHI) 1-6 4-6 :eek: :eek: [/qb]
a czy Montanes nie ma przypadkiem prawa startu w turnieju głownym bez kwalifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Jest 61 w rankingu czyli ma, to po ch... grał?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]Jest 61 w rankingu czyli ma, to po ch... grał?[/qb]
rozgrzewke se chłopak zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
mam pytano bo już się w tym AGD pogubiłem,
w turnieju głównym gra 102 pierwszych graczy w rankingu:
INDESIT ATP 2004 Race
czy tez
INDESIT ATP Entry Ranking ????

reszta to 8 z dzikimi kartami i 16 z eliminacji

Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]Jest 61 w rankingu czyli ma, to po ch... grał?[/qb]
I sprawdził jaka jest nawierzchnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
teraz juz rozumiem carole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak czlowiek czyta takie bzdury to rece opadaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
montanes w turnieju glownym ehehehe

Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
Dzisiaj gra Florian Mayer a przecież on ma pewny start. Wiec po co mu eliminacje. Czyżby zanosiło sie na małpowanie od montanesa. A kursik bardzo zachecajacy tylko 4pln zł. No chyba , że sie myle to mnie poprawcie. To napiszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Steinhaus:
[qb]teraz juz rozumiem carole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak czlowiek czyta takie bzdury to rece opadaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
montanes w turnieju glownym ehehehe[/qb]
to bądź tak uprzejmy i przedstaw "jedyną słuszną prawdę"

a a propos Caroli to nie wiem czy czytałeś wczoraj te bzudry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> o Dupuis....

Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
nie czytam wszystkiego co jest w dziale tenisowym. od czasu do czasu zagladne i cos napisze.
http://www.fft.fr/news/avril2004/2/RGSM04.pdf

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1