Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Paryż - Rolland Garros

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 24 maja - 6 czerwca

http://www.rolandgarros.com/

http://www.atptennis.com/en/tournaments/profile/520.asp

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

LIVE [scoreboard.rolandgarros.com]

LIVE 2 [rolandgarros.com]

LIVE - html [rolandgarros.com]

----

Drabinki :

Single - Kobiety - PDF [census.rolandgarros.com]

Debel - Kobiety - PDF [census.rolandgarros.com]

...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jutro znalzałem następujący meczyk :

Husarova/C.Martinez-Myskina/Zvonareva 2 2.01

Dość dużo osób stawia tu dwójkę i właśnie w tym może być haczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Venus-Myskina 1 :5gw: za kazde pieniadze.Rosjanka to po prostu pomylka w tej fazie a dzis zwyciestwo podarowala jej kuznetsova.Venus gra pewnie i w swojej połówce drabinki nie ma dla niej przeciwniczki

Sharapova-Suarez 1 :5gw: Wiadomo rosjanka 17 lat i zawze moze miec slabszy dzien ale mysle ze nawet wtedy ogra slabo dysponowana w tym turnieju suarez która nie gra nic specjalnego. Rosjanka powinna gładko bez straty seta przejsc do półfinału
P.s. Dzisiaj Masha po meczu:"Nobody can beat me unless I lose"

Mauresmo-Dementieva 1 :4gw: Masa sprzyjających okolicznosci paralizuja francuzke ktora momentami na korcie nie jest soba jednak mysle ze serwis dementievej i doping a takze sedziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zadecyduja o jej zwyciestwie. Ostatnie pojedynki miedzy soba wygrywala z łatwością amelie.

Capriati-Serena 1 :3gw: Serena kompletnie bez formy.W tym turnieju nie miala jeszcze nikogo wymagajacego a w kazdym meczu meki.Seriami wyrzucane piłki i dosyć żałośnie wygląda to jak próbuje ona grać jak hingis kiedyś.wkłada w uderzenia połowe siły gra krótko co capriati na bank wykorzysta.Jenny w dosyc solidnej formie i jak wejdzie w uderzenie to ciezko ja powstrzymac komukolwiek. Odradzam granie sereny tylko jedynie mozna zagrac capriati chociaz tak naprawde zdarzyc jak zawsze sie moze wszystko

FINAL:Masha-Venus

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
serena rozpierdzieli capriati w dwoch krotkich setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]serena rozpierdzieli capriati w dwoch krotkich setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
[Linked Image] [Linked Image]

a może jakieś argumenty?
Stawiasz ne serene jedynie dlatego ze sie nazywa serena? Doświadczeniem ani forma nie wyprzedza rywalki wiec skad ten typ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Tennis:
Odd Style: [Outrights/Specials ?]

Matches Handicap Set Betting Outrights/Specials


Outright 01 Jun 04 11:00 CET
Winner Rank 1 - 2
French Open 2004 Winner (ladies)
Williams S.
2.50
Mauresmo A.
3.00
Williams V.
5.00
Capriati J.
9.00
Myskina A.
21.00
Joker (Any other)
6.50
No Refunds.



tak mam argumenty i nie tylko ja zobacz ile wyceniają małpę fachowcy

chyba ze ty jestes lepszym fachowcem od analityków z gamebokers

widzialem i jak capriati i jak serena
i cos mi sie zdaje ze ty chyba pomyliles sie i myslisz ze serena to jest ta starsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bo venus faktycznie bez formy

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Tak sie zastanawiam nad :

Farina/Schiavone - Asagoe/Fujiwara 2 2.26

Husarova/Martinez - Myskina/Zvonareva 1 1.61

Srebotnik/Bryan - Stubbs/Ullyett 1 1.55

Bovina/Zimonjic - Sanchez-V./Nestor 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Majestic niechce nic mowic ale na tym turnieju Venus w moim odczuciu gra lepiej niz Serena. I zdziwilbym sie gdyby ta odprawila Cape w 2 krotkich setach!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
venus bez formy? Jedyna zawodniczka w tym roku na clayu bez porazki! A buki sie myla i trzeba z tego korzystac!

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
witam , wczoraj dzieńbez niespodzianek u kobiet ( oprócz dementievaej - tu brawa dla luigi 21 )
dzisiaj krótko i bez szaleństw kwotowych
pierwszy singiel konsekwentni na argentynki 337 Kuzn/Lich-Dulk/Tar 1.12 4.6 - 2 :2gw:
339 Hus/C.Mart-Mys/Zvo 1.64 2.01 - tu no bet - za dużo "za" i "przeciw" - nie gram cholerstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
335 Far/Schi-Asa/Fuji 1.48 2.31 - 2 kuszą japoneczki - nie oprę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - fariny w Rzymie też niespodziewanie wtopiły - a japan mają na rozkładzie - krizan/srebotnik i huber/sugiyama :4gw:
w mikstach ( co za francowato-loteryjna dyscyplina ) odpuszczamy - tym bardziej , że patrząc na schedule of the day nie wiem który pierwszy mecz będzie grał b.bryan ( chłopaki na chartier przed braćmi mogą dłuuuuugo pograć )
plus "z wąsami" andrejev @2.71 :2gw: i 3-0 @10 oraz 3-1 @7
I wystarczy przed jutrzejszym dniem gdzie damy szarapovą :4gw: i piekny debelek malisse/o.rochus @ 2.61

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]Tennis:
Odd Style: [Outrights/Specials ?]

Matches Handicap Set Betting Outrights/Specials


Outright 01 Jun 04 11:00 CET
Winner Rank 1 - 2
French Open 2004 Winner (ladies)
Williams S.
2.50
Mauresmo A.
3.00
Williams V.
5.00
Capriati J.
9.00
Myskina A.
21.00
Joker (Any other)
6.50
No Refunds.



tak mam argumenty i nie tylko ja zobacz ile wyceniają małpę fachowcy

chyba ze ty jestes lepszym fachowcem od analityków z gamebokers

widzialem i jak capriati i jak serena
i cos mi sie zdaje ze ty chyba pomyliles sie i myslisz ze serena to jest ta starsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bo venus faktycznie bez formy[/qb]
na takie argumenty to ja sram na Federera bylo 3.00 a odpadl w 3 rundzie to ze jest notowana najwyzej to nieznaczy ze wygra a Serena slaba Capriati powinna ja zlac jak nie bedzie miala slabszego dnia

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam mialem juz nie grac tego turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Safin-Nalbandian 1set 1 1.80
Bry/Bry-W.Bla/Ully 1 1.80
Bov/Zimo-A.San/Nes 1 1.61
Hus/C.Mart-Mys/Zvo 1 1.64

na ławce rezerwowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Far/Schi-Asa/Fuji 2 2.31
Sreb/B.Bry-Stu/Ull 1 1.55
Safin-Nalbandian 3:1 4.60

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
dzisiaj takie coś :

:3gw:
Bovina/Zimonjic-A.Sanchez/Nestor 1 1.61

:2gw:
Kuznecova/Lichovceva - Dulko/Tarabini 2 4.6

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
ato moje typki Bovina/Zimonjic-A.Sanchez/Nestor 2 :3gw: Bob Bryan /Mike Bryan 1 :4gw: Shinobu Asagoe
Rika Fujiwara 2 :3gw: Anastasia Myskina
Vera Zvonareva (RUS)1 :3gw: Arantxa Sanchez-Vicario/ Daniel Nestor 2 :3gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
hm - w prfofie za półfinałszarapowej płacą @4.00 - są chętni ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
NIe za półfinał tylko za wejście do finału... A to znacząca różnica bo w półfinale będzie pewnie graćz Mauresmo...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
WITAM WSZYSTKICH..
Moim skromnym zdaniem jutrzejszy "kontrowersyjny" /jak widze po wypowiedziach/ cwierfinal pomiedzy Serena a Jennifer odbedzie sie bez niespodzianek..Czyli wygra Serena... DLACZEGO? Widzialem mecz Capriati ze Schiavione i moge o ty meczu powiedziec tylko jedno..Zenada!!! Wloszka drugiego seta po prostu oddala i widac bylo,ze nie ma ochoty nawet walczyc...Natomiast Capriati z tego co widzialem chyba nadwyrezyla sobie miesnie uda..co niezbyt dobrze wrózy jej na jutrzejsza walke...Jednym slowem ZDECYDOWANA WYGRANA SERENY /chociaz nie wykluczam 3 setowki,bo forma Sereny tez nie zachwyca-ale co Williamsy to Williamsy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /..Poza tym:
Mauresmo-Dementieva typ 1
Venus - Myskina typ 1
polecam te 3 typy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Witam mialem juz nie grac tego turnieju

Safin-Nalbandian 1set 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bry/Bry-W.Bla/Ully 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bov/Zimo-A.San/Nes 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hus/C.Mart-Mys/Zvo 1 1.64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ehhh do pelni szczescia brakowala jedna pilka przy stanie 5-4 40:30 dla Marata
Ps.szczerze powiem gdybym wiedzial ze Marat ma takie problemy z rekoma to nie zagralbym go,trudno Marat dla ciebie za walke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Quote
na ławce rezerwowych

Far/Schi-Asa/Fuji 2 2.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Sreb/B.Bry-Stu/Ull 1 1.55
Safin-Nalbandian 3:1 4.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Sharapova - Suarez 1 1.68

Droga młodej Rosjanki do 1/4 Finału :

Sharapova - Schwartz 6-3 6-0
Sharapova - Grande 6-2 6-0
Sharapova - Zvonareva 6-3 7-6
Sharapova - Weingartner 6-3 6-1
---------------------------------------------
Suarez - Seguera 6-3 6-4
Suarez - Douchevina 6-1 6-4
Suarez - Perebiynis 6-3 6-3
Suarez - Zheng 6-4 7-5

Młoda Rosjanka (17lat) - na ''piasku'' spisuje się jak dla mnie bardzo dobrze, miałem okazję oglądać jej mecze z Zvonarevą (znacznie ''dojżalszą zawodniczką'' jak i mecz z Niemką Weingartner. Sharapova bardzo silnymi oraz znakomitym serwisem sprawia że zawodniczki nie mają nic do powiedzenia - myślę że jutro Rosjanka dojdzie do swego życiowego sukcesu i pokona Paule <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Edit :
Venus Williams - Myskina 1 1.30

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
Wreszcie doprowadziłem do porządku swój komputer który przeżywał lekką niedyspozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Po wczorajszym nieudanym dniu (zachciało mi się niespodzianki w meczu Capriati Schavione) doznałem dziś z rana wizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i puściłem taki kupon:
Nalbandian-Safin 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Coria-Moya 1 1.70
Mauresmo-Dementieva 1 1.20
Sharapova-Suarez 1 1.70
Ako 5.15
stawka 500zl
wygrana 2575
Jak to widzę :Myśle zę powinno wejść oby tylko Marysia Sharapova nie miała słabszego dnia i nie zlekceważyła argentynki.
Oby Guillermo wykorzystał możliwość dłuższego odpoczynku po krótkim meczu z Escude
A także aby Amelie nie sparaliżowało psychicznie gdy zorientuje sie przed jaką szansą staje
O Davidzie nie pisze bo swoją pracę już wykonał i życzę mu finału RG
Wszystko okaże sie jutro na korcie! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, kamel, forty, betowiec), 2,107 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1