|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jutro znalzałem następujący meczyk :
Husarova/C.Martinez-Myskina/Zvonareva 2 2.01
Dość dużo osób stawia tu dwójkę i właśnie w tym może być haczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Venus-Myskina 1 :5gw: za kazde pieniadze.Rosjanka to po prostu pomylka w tej fazie a dzis zwyciestwo podarowala jej kuznetsova.Venus gra pewnie i w swojej połówce drabinki nie ma dla niej przeciwniczki
Sharapova-Suarez 1 :5gw: Wiadomo rosjanka 17 lat i zawze moze miec slabszy dzien ale mysle ze nawet wtedy ogra slabo dysponowana w tym turnieju suarez która nie gra nic specjalnego. Rosjanka powinna gładko bez straty seta przejsc do półfinału P.s. Dzisiaj Masha po meczu:"Nobody can beat me unless I lose"
Mauresmo-Dementieva 1 :4gw: Masa sprzyjających okolicznosci paralizuja francuzke ktora momentami na korcie nie jest soba jednak mysle ze serwis dementievej i doping a takze sedziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zadecyduja o jej zwyciestwie. Ostatnie pojedynki miedzy soba wygrywala z łatwością amelie.
Capriati-Serena 1 :3gw: Serena kompletnie bez formy.W tym turnieju nie miala jeszcze nikogo wymagajacego a w kazdym meczu meki.Seriami wyrzucane piłki i dosyć żałośnie wygląda to jak próbuje ona grać jak hingis kiedyś.wkłada w uderzenia połowe siły gra krótko co capriati na bank wykorzysta.Jenny w dosyc solidnej formie i jak wejdzie w uderzenie to ciezko ja powstrzymac komukolwiek. Odradzam granie sereny tylko jedynie mozna zagrac capriati chociaz tak naprawde zdarzyc jak zawsze sie moze wszystko
FINAL:Masha-Venus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
serena rozpierdzieli capriati w dwoch krotkich setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]serena rozpierdzieli capriati w dwoch krotkich setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] [ Linked Image] [ Linked Image] a może jakieś argumenty? Stawiasz ne serene jedynie dlatego ze sie nazywa serena? Doświadczeniem ani forma nie wyprzedza rywalki wiec skad ten typ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Tennis: Odd Style: [Outrights/Specials ?] Matches Handicap Set Betting Outrights/Specials Outright 01 Jun 04 11:00 CET Winner Rank 1 - 2 French Open 2004 Winner (ladies) Williams S. 2.50 Mauresmo A. 3.00 Williams V. 5.00 Capriati J. 9.00 Myskina A. 21.00 Joker (Any other) 6.50 No Refunds. tak mam argumenty i nie tylko ja zobacz ile wyceniają małpę fachowcy
chyba ze ty jestes lepszym fachowcem od analityków z gamebokers
widzialem i jak capriati i jak serena i cos mi sie zdaje ze ty chyba pomyliles sie i myslisz ze serena to jest ta starsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bo venus faktycznie bez formy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Tak sie zastanawiam nad :
Farina/Schiavone - Asagoe/Fujiwara 2 2.26
Husarova/Martinez - Myskina/Zvonareva 1 1.61
Srebotnik/Bryan - Stubbs/Ullyett 1 1.55
Bovina/Zimonjic - Sanchez-V./Nestor 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Majestic niechce nic mowic ale na tym turnieju Venus w moim odczuciu gra lepiej niz Serena. I zdziwilbym sie gdyby ta odprawila Cape w 2 krotkich setach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
venus bez formy? Jedyna zawodniczka w tym roku na clayu bez porazki! A buki sie myla i trzeba z tego korzystac!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
witam , wczoraj dzieńbez niespodzianek u kobiet ( oprócz dementievaej - tu brawa dla luigi 21 ) dzisiaj krótko i bez szaleństw kwotowych pierwszy singiel konsekwentni na argentynki 337 Kuzn/Lich-Dulk/Tar 1.12 4.6 - 2 :2gw: 339 Hus/C.Mart-Mys/Zvo 1.64 2.01 - tu no bet - za dużo "za" i "przeciw" - nie gram cholerstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 335 Far/Schi-Asa/Fuji 1.48 2.31 - 2 kuszą japoneczki - nie oprę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - fariny w Rzymie też niespodziewanie wtopiły - a japan mają na rozkładzie - krizan/srebotnik i huber/sugiyama :4gw: w mikstach ( co za francowato-loteryjna dyscyplina ) odpuszczamy - tym bardziej , że patrząc na schedule of the day nie wiem który pierwszy mecz będzie grał b.bryan ( chłopaki na chartier przed braćmi mogą dłuuuuugo pograć ) plus "z wąsami" andrejev @2.71 :2gw: i 3-0 @10 oraz 3-1 @7 I wystarczy przed jutrzejszym dniem gdzie damy szarapovą :4gw: i piekny debelek malisse/o.rochus @ 2.61
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]Tennis: Odd Style: [Outrights/Specials ?] Matches Handicap Set Betting Outrights/Specials Outright 01 Jun 04 11:00 CET Winner Rank 1 - 2 French Open 2004 Winner (ladies) Williams S. 2.50 Mauresmo A. 3.00 Williams V. 5.00 Capriati J. 9.00 Myskina A. 21.00 Joker (Any other) 6.50 No Refunds. tak mam argumenty i nie tylko ja zobacz ile wyceniają małpę fachowcy
chyba ze ty jestes lepszym fachowcem od analityków z gamebokers
widzialem i jak capriati i jak serena i cos mi sie zdaje ze ty chyba pomyliles sie i myslisz ze serena to jest ta starsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bo venus faktycznie bez formy[/qb] na takie argumenty to ja sram na Federera bylo 3.00 a odpadl w 3 rundzie to ze jest notowana najwyzej to nieznaczy ze wygra a Serena slaba Capriati powinna ja zlac jak nie bedzie miala slabszego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam mialem juz nie grac tego turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Safin-Nalbandian 1set 1 1.80 Bry/Bry-W.Bla/Ully 1 1.80 Bov/Zimo-A.San/Nes 1 1.61 Hus/C.Mart-Mys/Zvo 1 1.64
na ławce rezerwowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Far/Schi-Asa/Fuji 2 2.31 Sreb/B.Bry-Stu/Ull 1 1.55 Safin-Nalbandian 3:1 4.60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
dzisiaj takie coś :
:3gw: Bovina/Zimonjic-A.Sanchez/Nestor 1 1.61
:2gw: Kuznecova/Lichovceva - Dulko/Tarabini 2 4.6
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
ato moje typki Bovina/Zimonjic-A.Sanchez/Nestor 2 :3gw: Bob Bryan /Mike Bryan 1 :4gw: Shinobu Asagoe Rika Fujiwara 2 :3gw: Anastasia Myskina Vera Zvonareva (RUS)1 :3gw: Arantxa Sanchez-Vicario/ Daniel Nestor 2 :3gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
hm - w prfofie za półfinałszarapowej płacą @4.00 - są chętni ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
NIe za półfinał tylko za wejście do finału... A to znacząca różnica bo w półfinale będzie pewnie graćz Mauresmo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
WITAM WSZYSTKICH.. Moim skromnym zdaniem jutrzejszy "kontrowersyjny" /jak widze po wypowiedziach/ cwierfinal pomiedzy Serena a Jennifer odbedzie sie bez niespodzianek..Czyli wygra Serena... DLACZEGO? Widzialem mecz Capriati ze Schiavione i moge o ty meczu powiedziec tylko jedno..Zenada!!! Wloszka drugiego seta po prostu oddala i widac bylo,ze nie ma ochoty nawet walczyc...Natomiast Capriati z tego co widzialem chyba nadwyrezyla sobie miesnie uda..co niezbyt dobrze wrózy jej na jutrzejsza walke...Jednym slowem ZDECYDOWANA WYGRANA SERENY /chociaz nie wykluczam 3 setowki,bo forma Sereny tez nie zachwyca-ale co Williamsy to Williamsy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /..Poza tym: Mauresmo-Dementieva typ 1 Venus - Myskina typ 1 polecam te 3 typy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam mialem juz nie grac tego turnieju
Safin-Nalbandian 1set 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Bry/Bry-W.Bla/Ully 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bov/Zimo-A.San/Nes 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hus/C.Mart-Mys/Zvo 1 1.64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ehhh do pelni szczescia brakowala jedna pilka przy stanie 5-4 40:30 dla Marata Ps.szczerze powiem gdybym wiedzial ze Marat ma takie problemy z rekoma to nie zagralbym go,trudno Marat dla ciebie za walke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na ławce rezerwowych
Far/Schi-Asa/Fuji 2 2.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sreb/B.Bry-Stu/Ull 1 1.55 Safin-Nalbandian 3:1 4.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Sharapova - Suarez 1 1.68
Droga młodej Rosjanki do 1/4 Finału :
Sharapova - Schwartz 6-3 6-0 Sharapova - Grande 6-2 6-0 Sharapova - Zvonareva 6-3 7-6 Sharapova - Weingartner 6-3 6-1 --------------------------------------------- Suarez - Seguera 6-3 6-4 Suarez - Douchevina 6-1 6-4 Suarez - Perebiynis 6-3 6-3 Suarez - Zheng 6-4 7-5
Młoda Rosjanka (17lat) - na ''piasku'' spisuje się jak dla mnie bardzo dobrze, miałem okazję oglądać jej mecze z Zvonarevą (znacznie ''dojżalszą zawodniczką'' jak i mecz z Niemką Weingartner. Sharapova bardzo silnymi oraz znakomitym serwisem sprawia że zawodniczki nie mają nic do powiedzenia - myślę że jutro Rosjanka dojdzie do swego życiowego sukcesu i pokona Paule <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Edit : Venus Williams - Myskina 1 1.30
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
Wreszcie doprowadziłem do porządku swój komputer który przeżywał lekką niedyspozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po wczorajszym nieudanym dniu (zachciało mi się niespodzianki w meczu Capriati Schavione) doznałem dziś z rana wizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i puściłem taki kupon: Nalbandian-Safin 1 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Coria-Moya 1 1.70 Mauresmo-Dementieva 1 1.20 Sharapova-Suarez 1 1.70 Ako 5.15 stawka 500zl wygrana 2575 Jak to widzę :Myśle zę powinno wejść oby tylko Marysia Sharapova nie miała słabszego dnia i nie zlekceważyła argentynki. Oby Guillermo wykorzystał możliwość dłuższego odpoczynku po krótkim meczu z Escude A także aby Amelie nie sparaliżowało psychicznie gdy zorientuje sie przed jaką szansą staje O Davidzie nie pisze bo swoją pracę już wykonał i życzę mu finału RG Wszystko okaże sie jutro na korcie! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka