|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
Fajnie Gorex ze to zagrałeś. Potwierdziłeś w ten sposób moje typy na jutro: Sharapova-Suarez 1 Mauresmo-Dementieva 1 Coria-Moya 1 Kurs ogólny to 3.1 w totomixie i zamierzam to zagrać za 200zl. Praktycznie ostatnia kasa na granie ale uważam że nie będzie to pieniądz stracony;) Możliwe że wszystko się wyjaśni już parę minut po 13, bo jeśli sharapova wygra to nie widzę możliwości na inne wyniki w pozostałych meczach które typuję. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czas pokaże, do meczu Rosjanki pozostało już tylko 14 godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Rozpis 3 z 4 A Sharapova - Suarez (+1.5) 1 3.00 B Williams V. - Myskina (+1.5) 1 1.70 C Coria - Moya (1s.) 1 1.70 D Wiliams S. - Capriati (1s.) 2 2.30 T Chela J.I. - Henman T. 1 1.60 T Mauresmo A. - Dementieva E. 1 1.20 za 400 zł = 6000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Cóż mogę więcej powiedzieć...
Coria 1,7 Sharapova 1,7 Chela 1,5 Lech ZwPP 1,5
ako 6,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nic tylko grać a w środe po kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Hehehe widze ze wszyscy typuja zwyciestwo rosjanki ja chyba jednak zagram na argentynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Doswiadczenie i ogranie na clayu po stronie Suarez... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]Rozpis 3 z 4 A Sharapova - Suarez (+1.5) 1 3.00 B Williams V. - Myskina (+1.5) 1 1.70 C Coria - Moya (1s.) 1 1.70 D Wiliams S. - Capriati (1s.) 2 2.30 T Chela J.I. - Henman T. 1 1.60 T Mauresmo A. - Dementieva E. 1 1.20 za 400 zł = 6000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] no i Tim pokrzyzuje Ci wszystkie plany... PS viva zgadzam sie ze doswiadczenie po stronie argentynki, ale z drugiej strony talent po stronie maryski, a poza tym z tego co ogladalem skroty i niektore mecze jej gra jest bardziej przekonywujaca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Co do Scharapovej to ok, może i wygra ale ja tego meczu nie ruszam - szczególnie po 1,45 w expekt... Rosjanka ma 17 lat i to jej pierwszy tak wielki sukces... Może niewytrzymać ciężaru gatunkowego tego meczu... Jeśli będzie myślała o tym że ma szansę wejśćdo półfinału tak wielkiego i ciężkiego turnieju - może być lekko sparaliżowana... Ale stawiającym na rosjankężyczę jak najlepiej!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ja jednak na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zainwestowałem w V. Williams - Myskina 1 (1,28 expekt to dość ładnie) i Mauresmo - Dementieva 1 (Dementieva powinna już dawno odpaść z Pistolesi...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
No tak ale Sharapova rozegrala raptem 23 spotkania z czego nie powiem wygrala 19!No ale szczerze mowiac kogo ona pokonala na clayu?W swojej karierze raz tylko grala z hiszpanka Serna i oczywiscie przegrala!Mysle ze z argentynka przegra :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
23 to ona wygrala, natomiast rozegrala 27... co do tego, ze nie ograla jeszcze nikogo znaczacego to sie zgodze, ale wynika to moim zdaniem glownie z tego ze po prostu nie miala jeszcze ku temu wiekszych mozliwosci... co do suarez to jest ona dla mnie typowym przykladem tenisowego rzemieslnika, bez blysku i jesli tylko maria nie spali sie psychicznie powinna wygrac, gdyz umiejetnosci w moich oczach ma wieksze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
No kurde jeszcze raz policzylem wyszlo mi ze rozegrala 23 spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Petev ja juz dodalem te mecze z french open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !No ok nie chodzi o kilka spotkan...Wystepy przed Paryzem:
Tatiana PEREBIYNIS (UKR) 6-4 7-5 Elena DEMENTIEVA (RUS) 6-1 6-4 Silvia FARINA ELIA (ITA) 6-7(3) 0-6
Dinara SAFINA (RUS) 6-1 1-6 6-3 Petra MANDULA (HUN) 5-4 RET Jennifer CAPRIATI (USA) 7-5 4-6 1-6
hmmm szczerze nic specjalnego :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ja tez liczylem i wyszlo mi inaczej ale rzeczywiscie niewazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja opieram sie glownie na http://home17.inet.tele.dk/wta/ wiec moze stad wynika ta roznica... co do tego ze nic nadzwyczajnego nie zagrala to tym bardziej mozna to powiedziec o suarez... nie lubie takich porownan, bo sa niemiarodajne, ale: Berlin Jennifer Capriati(6) - Sharapova(17) 5-7 6-4 6-1 Rzym Jennifer Capriati(5) - Suarez(12) 6-2 6-2 poza tym suarez jak na swoje umiejetnosci jest i tak za daleko, miala duzo szczescia w losowaniu... nie odprawial jeszcze nikogo znaczacego a doszla do QF, a sharapova jednak vere musiala ograc... tak wiec reasumujac moim zdaniem rosjanka, choc oczywiscie jak to u kobiet everythin' can happen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ok juz w samo poludnie zacznie sie spotkanie wiec zobaczymy jaki poziom zaprezentuja obie zawodniczki!Dzieki za wymiane pogladow na temat tego spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ide spac decyzje podejme rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja zagram dziś na zwycięstwo w turnieju Sereny @2.9. W finale widze oczywiście Mauresmo i Williams(tylko cieakwe, którą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Serena wygraj ten turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb]Ja zagram dziś na zwycięstwo w turnieju Sereny @2.9. W finale widze oczywiście Mauresmo i Williams(tylko cieakwe, którą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Serena wygraj ten turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dla mnie dzisiaj Serena dostanie baty. W tej formie którą prezentuje w RO nie da rady Capriati. Jeni naprawdę gra bardzo przyzwoicie, natomiast widać, że Serena się męczy w tym turnieju. :3gw: na Jeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Na dziś proponuje:
271 Mauresmo- Dementeva 1 - 1.21 272 V.Willams - Myskina 1 - 1.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140 |
Mauresmo - Dementieva
H2H 5:2
Dla mnie Momo jest faworytem tego spotkania. Dementieva gra słabo, najpierw uniknęła przegranej z Pistolesi, a potem z Davenport, sytuacje z kontuzją. Do 3 razy sztuka, ludzie ileż można mieć szczęście. Francuska ma zapędy na finał, osobiście daje jej duże szanse. => Mauresmo kurs: 1.18 Expekt
Suarez - Sharapova
H2H niedostępne
Sharapova - faworyt. Suarez gra mądrze, gra w deblu i to widać. Jednak nie dysponuje ona żadnymi specjalnymi umiejętnościami. Sharapova lubi 'walic' po korcie piłkami i jeśli będzie tak celna jak się to działo przez kilka zeszłych meczy to wygra to spotkanie. Suarez gra w deblu i jak przegra, to nie będzie płakać
=> Sharapova kurs: 1.45 Expekt
S. Williams - Capriati
H2H 9-5
Ostatni mecz wygrany przez Capriati w Rzymie w 2 setach. Ciężki mecz. Wielu uważa, że Cap powinna już dawno odpaść, ona jednak się nieźle trzyma. Wygrała ze Schiavone w 2 setach. Williams, hmm, nie widziałem jej na korcie, znając ją, powinna wygrać to spotkanie, pewnie będzie chciała wziąć rewanż za ostatni mecz, zadziorna jest, chociaż miała słabe chwile w RG. Teraz kursy. Na Serene 1.35. Jesli rozważać kursy między Serena a Venus (1.23), to lepiej grać Serenę, bo szanse są wyrównane.
=> S. Williams kurs: 1.35 Expekt
V. Williams - Myskina H2H 2:0 V. Williams
Tu NO BET. Wskazanie na Venus, ale kurs słaby (wyższy niż na Mauresmo, jednak Momo pewniejsze według mnie) - 1.23 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dziś proponuje:
271 Mauresmo- Dementeva 1 - 1.21 272 V.Willams - Myskina 1 - 1.30[/qb] ale zes sie postaral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]na dzisiaj w miare pewne i oplacalne w STS
system 2 z 3 za 150 zeta
224 sharapova -suarez+1,5 1 po 3,0 227 wiliams -capriati +1,5 2 po 1,8 199 chela -henman 1 po 1,6[/qb] sobie i innym powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dziś proponuje:
271 Mauresmo- Dementeva 1 - 1.21 272 V.Willams - Myskina 1 - 1.30[/qb] Czyli Dementieva i Myskina z handicapem na wszelki wypadek w STS, a w pozostałych meczach u pań jedynki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
A ja sie jednak wyłamie:
Sharapova-Suarez 2 2.06
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161 |
Oryginalnie wysłał Rufik100: [qb] Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb]Ja zagram dziś na zwycięstwo w turnieju Sereny @2.9. W finale widze oczywiście Mauresmo i Williams(tylko cieakwe, którą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Serena wygraj ten turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dla mnie dzisiaj Serena dostanie baty. W tej formie którą prezentuje w RO nie da rady Capriati. Jeni naprawdę gra bardzo przyzwoicie, natomiast widać, że Serena się męczy w tym turnieju. :3gw: na Jeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Rufik Ty wogóle widziałeś jak Twoja Jeni grała z mało znaną tenisistką nawet nie pamiętam jej nazwiska ale coś na Beygelzimer i męczyła sięz nią w trzecim secie przegrywając 0-3. Człowieku popatrz na jeden mecz Jeni i stwierdisz później że to jeni się męczy w tym turnieju
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|