Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Fajnie Gorex ze to zagrałeś.
Potwierdziłeś w ten sposób moje typy na jutro:
Sharapova-Suarez 1
Mauresmo-Dementieva 1
Coria-Moya 1
Kurs ogólny to 3.1 w totomixie i zamierzam to zagrać za 200zl.
Praktycznie ostatnia kasa na granie ale uważam że nie będzie to pieniądz stracony;)
Możliwe że wszystko się wyjaśni już parę minut po 13, bo jeśli sharapova wygra to nie widzę możliwości na inne wyniki w pozostałych meczach które typuję. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czas pokaże, do meczu Rosjanki pozostało już tylko 14 godzin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Rozpis 3 z 4
A Sharapova - Suarez (+1.5) 1 3.00
B Williams V. - Myskina (+1.5) 1 1.70
C Coria - Moya (1s.) 1 1.70
D Wiliams S. - Capriati (1s.) 2 2.30
T Chela J.I. - Henman T. 1 1.60
T Mauresmo A. - Dementieva E. 1 1.20
za 400 zł = 6000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Cóż mogę więcej powiedzieć...

Coria 1,7
Sharapova 1,7
Chela 1,5
Lech ZwPP 1,5

ako 6,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nic tylko grać a w środe po kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Hehehe widze ze wszyscy typuja zwyciestwo rosjanki ja chyba jednak zagram na argentynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Doswiadczenie i ogranie na clayu po stronie Suarez... :rolleyes:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]Rozpis 3 z 4
A Sharapova - Suarez (+1.5) 1 3.00
B Williams V. - Myskina (+1.5) 1 1.70
C Coria - Moya (1s.) 1 1.70
D Wiliams S. - Capriati (1s.) 2 2.30
T Chela J.I. - Henman T. 1 1.60
T Mauresmo A. - Dementieva E. 1 1.20
za 400 zł = 6000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
no i Tim pokrzyzuje Ci wszystkie plany...

PS viva zgadzam sie ze doswiadczenie po stronie argentynki, ale z drugiej strony talent po stronie maryski, a poza tym z tego co ogladalem skroty i niektore mecze jej gra jest bardziej przekonywujaca...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Co do Scharapovej to ok, może i wygra ale ja tego meczu nie ruszam - szczególnie po 1,45 w expekt... Rosjanka ma 17 lat i to jej pierwszy tak wielki sukces... Może niewytrzymać ciężaru gatunkowego tego meczu... Jeśli będzie myślała o tym że ma szansę wejśćdo półfinału tak wielkiego i ciężkiego turnieju - może być lekko sparaliżowana... Ale stawiającym na rosjankężyczę jak najlepiej!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Ja jednak na moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zainwestowałem w V. Williams - Myskina 1 (1,28 expekt to dość ładnie) i Mauresmo - Dementieva 1 (Dementieva powinna już dawno odpaść z Pistolesi...)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
No tak ale Sharapova rozegrala raptem 23 spotkania z czego nie powiem wygrala 19!No ale szczerze mowiac kogo ona pokonala na clayu?W swojej karierze raz tylko grala z hiszpanka Serna i oczywiscie przegrala!Mysle ze z argentynka przegra :rolleyes:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
23 to ona wygrala, natomiast rozegrala 27... co do tego, ze nie ograla jeszcze nikogo znaczacego to sie zgodze, ale wynika to moim zdaniem glownie z tego ze po prostu nie miala jeszcze ku temu wiekszych mozliwosci... co do suarez to jest ona dla mnie typowym przykladem tenisowego rzemieslnika, bez blysku i jesli tylko maria nie spali sie psychicznie powinna wygrac, gdyz umiejetnosci w moich oczach ma wieksze...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
No kurde jeszcze raz policzylem wyszlo mi ze rozegrala 23 spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Petev ja juz dodalem te mecze z french open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !No ok nie chodzi o kilka spotkan...Wystepy przed Paryzem:

Tatiana PEREBIYNIS (UKR) 6-4 7-5
Elena DEMENTIEVA (RUS) 6-1 6-4
Silvia FARINA ELIA (ITA) 6-7(3) 0-6

Dinara SAFINA (RUS) 6-1 1-6 6-3
Petra MANDULA (HUN) 5-4 RET
Jennifer CAPRIATI (USA) 7-5 4-6 1-6

hmmm szczerze nic specjalnego :rolleyes:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ja tez liczylem i wyszlo mi inaczej ale rzeczywiscie niewazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja opieram sie glownie na http://home17.inet.tele.dk/wta/ wiec moze stad wynika ta roznica... co do tego ze nic nadzwyczajnego nie zagrala to tym bardziej mozna to powiedziec o suarez... nie lubie takich porownan, bo sa niemiarodajne, ale:
Berlin
Jennifer Capriati(6) - Sharapova(17) 5-7 6-4 6-1
Rzym
Jennifer Capriati(5) - Suarez(12) 6-2 6-2

poza tym suarez jak na swoje umiejetnosci jest i tak za daleko, miala duzo szczescia w losowaniu... nie odprawial jeszcze nikogo znaczacego a doszla do QF, a sharapova jednak vere musiala ograc...
tak wiec reasumujac moim zdaniem rosjanka, choc oczywiscie jak to u kobiet everythin' can happen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
ok juz w samo poludnie zacznie sie spotkanie wiec zobaczymy jaki poziom zaprezentuja obie zawodniczki!Dzieki za wymiane pogladow na temat tego spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ide spac decyzje podejme rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja zagram dziś na zwycięstwo w turnieju Sereny @2.9. W finale widze oczywiście Mauresmo i Williams(tylko cieakwe, którą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Serena wygraj ten turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]Ja zagram dziś na zwycięstwo w turnieju Sereny @2.9. W finale widze oczywiście Mauresmo i Williams(tylko cieakwe, którą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Serena wygraj ten turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dla mnie dzisiaj Serena dostanie baty. W tej formie którą prezentuje w RO nie da rady Capriati.
Jeni naprawdę gra bardzo przyzwoicie, natomiast widać, że Serena się męczy w tym turnieju.

:3gw: na Jeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Na dziś proponuje:

271 Mauresmo- Dementeva 1 - 1.21
272 V.Willams - Myskina 1 - 1.30

Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
Mauresmo - Dementieva

H2H 5:2

Dla mnie Momo jest faworytem tego spotkania. Dementieva gra słabo, najpierw uniknęła przegranej z Pistolesi, a potem z Davenport, sytuacje z kontuzją. Do 3 razy sztuka, ludzie ileż można mieć szczęście. Francuska ma zapędy na finał, osobiście daje jej duże szanse.
=> Mauresmo kurs: 1.18 Expekt

Suarez - Sharapova

H2H niedostępne

Sharapova - faworyt. Suarez gra mądrze, gra w deblu i to widać. Jednak nie dysponuje ona żadnymi specjalnymi umiejętnościami. Sharapova lubi 'walic' po korcie piłkami i jeśli będzie tak celna jak się to działo przez kilka zeszłych meczy to wygra to spotkanie. Suarez gra w deblu i jak przegra, to nie będzie płakać

=> Sharapova kurs: 1.45 Expekt

S. Williams - Capriati

H2H 9-5

Ostatni mecz wygrany przez Capriati w Rzymie w 2 setach. Ciężki mecz. Wielu uważa, że Cap powinna już dawno odpaść, ona jednak się nieźle trzyma. Wygrała ze Schiavone w 2 setach. Williams, hmm, nie widziałem jej na korcie, znając ją, powinna wygrać to spotkanie, pewnie będzie chciała wziąć rewanż za ostatni mecz, zadziorna jest, chociaż miała słabe chwile w RG.
Teraz kursy. Na Serene 1.35. Jesli rozważać kursy między Serena a Venus (1.23), to lepiej grać Serenę, bo szanse są wyrównane.

=> S. Williams kurs: 1.35 Expekt

V. Williams - Myskina
H2H 2:0 V. Williams

Tu NO BET. Wskazanie na Venus, ale kurs słaby (wyższy niż na Mauresmo, jednak Momo pewniejsze według mnie) - 1.23 .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Na dziś proponuje:

271 Mauresmo- Dementeva 1 - 1.21
272 V.Willams - Myskina 1 - 1.30[/qb]
ale zes sie postaral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]na dzisiaj w miare pewne i oplacalne w STS

system 2 z 3 za 150 zeta

224 sharapova -suarez+1,5 1 po 3,0
227 wiliams -capriati +1,5 2 po 1,8
199 chela -henman 1 po 1,6[/qb]
sobie i innym powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Na dziś proponuje:

271 Mauresmo- Dementeva 1 - 1.21
272 V.Willams - Myskina 1 - 1.30[/qb]
Czyli Dementieva i Myskina z handicapem na wszelki wypadek w STS, a w pozostałych meczach u pań jedynki??

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
A ja sie jednak wyłamie:

Sharapova-Suarez 2 2.06

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Quote
Oryginalnie wysłał Rufik100:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]Ja zagram dziś na zwycięstwo w turnieju Sereny @2.9. W finale widze oczywiście Mauresmo i Williams(tylko cieakwe, którą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Serena wygraj ten turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dla mnie dzisiaj Serena dostanie baty. W tej formie którą prezentuje w RO nie da rady Capriati.
Jeni naprawdę gra bardzo przyzwoicie, natomiast widać, że Serena się męczy w tym turnieju.

:3gw: na Jeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Rufik Ty wogóle widziałeś jak Twoja Jeni grała z mało znaną tenisistką nawet nie pamiętam jej nazwiska ale coś na Beygelzimer i męczyła sięz nią w trzecim secie przegrywając 0-3. Człowieku popatrz na jeden mecz Jeni i stwierdisz później że to jeni się męczy w tym turnieju

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1