|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał Januch: [qb]Witam.
Mój typ na jutro:
Bovina/Zimonjic - Golovin/Gasquet 2 :2gw:
Francuska para radzi sobie w tym turnieju bardzo dobrze i według mnie mają duże szanse na wygranie całego turnieju. Swoje dotychczasowe mecze wygrywali dosyć łatwo, eliminując bardzo wymagających przeciwników. Do tego grają na własnym terenie i dlatego będą dodatkowo zmotywowani.
Pozdrawiam i życze trafnych typów.[/qb] rzeczywiscie radza sobie dobrze ale mysle ze swa przygode w mixe jutro zakoncza!Bovina/Zimonjic to za dobra para deblowa i moim zdaniem jutro wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Na dzisiaj proponuje:
265 Capriati - Myskina 1 - 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 222 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dzisiaj proponuje:
265 Capriati - Myskina 1 - 1.40[/qb] :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
Dzisiaj
Dementiewa - Suarez 2
Mam jakieś przeczucie, że Dementiewa tego nie wygra. To, że wygrała z Analie nie oznacza, że pokona Suarez. To, że jest faworytką tego pojedynku może ją właśnie zgubić. Miałem wczoraj nosa, że wygra Nalbandian, więc dzisiaj też zaufam swojej intuicji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 92 |
Oryginalnie wysłał Łukaszek: [qb] Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dzisiaj proponuje:
265 Capriati - Myskina 1 - 1.40[/qb] :rolleyes: [/qb] :eek: No już myslałem, że nie zdązy. A tak na marginesie to przeczytałem ten post i sie solennie uśmiałem!!! On po prostu sobie z Nas JAJA robii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: mimo wszystko dla DJ za uśmiech na mojej Twarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 222 |
Co do dzisiejszych spotkan...
Dementieva-Suarez 1 1.48 Expekt
Elena Dementieva wygrala z Mervaną Jugic-Salkic, Pratt, Anna Smasznową-Pistolet oraz Davenport
Paola Suarez pokonala Sequere, Douchevine, Zheng i Sharapovą (moja faworytke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Ich HTH to 2-1 dla Eleny. Biorac pod uwagę mecze do tej pory stawiam na Dementievą, grala z silnymi przeciwniczkami
Myskina-Capriatti chyba jednak no bet albo 1 za mala stawke.
Ich HTH to 5-1 dla Capriatti, ale...
Chyba jednak moj kupon na dzis: Suarez-Dementieva 2 1.48 :4gw: Myszkina-Capriatti 1 2.35 :3gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis:
Bov/Zimo-Golo/Gasq 1 Bla/W.Bla-Hant/Woo 1
Strycova-Torens V. 1 Berdych-Golmard 1 DeVoest-Gallardo 1
Ps.tak wyglada moj kupon na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 92 |
Z jednej strony Dementiewa miała o wiele silniejsze rywalki. Wygrała z nimi swoja konsekwentna grą z głembi kortu. Suarez znowu wszystkie rywalki odprawiała 2-0 Dla mnie ten mecz jest nie do gry, ale jeśli musiał bym podkreślam musiał bym zagrać to postawiłbym na Argętynkę: 1. Jako deblistka potrafi zaatakować przy siatce, 2. Wytrzymuje długie wymiany z głembi kortu 3. Mniej psuje piłek Minus Demientiewej 1. Serwis 2. Kurczowe trzymanie sie koncowej lini Plusy 1. Straszliwie wytzymała psychicznie przy długich wymianach 2. Cierpiliwość 3. Jest młodsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 22 |
Ja to dzisiaj sie skusilem na: Myskina - Capriati 2 1.55 Suarez - Dementieva 1 2.53 Liechtenstein - Greece 2 1.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dzisiaj proponuje:
265 Capriati - Myskina 1 - 1.40[/qb] Kur.. i znowu kasa pójdzie sie je... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2003
Posty: 56 |
Oryginalnie wysłał trizi: [qb] Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dzisiaj proponuje:
265 Capriati - Myskina 1 - 1.40[/qb] Kur.. i znowu kasa pójdzie sie je... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Chyba że bedziesz miał dzisiaj racje mam taką nadzieję
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Dementeeva, Elena - Suarez, Paola 1
Droga obydwu pań była zgoła odmienna. Gdyby spojrzeć na tabelkę turniejową pierwszego dnia rozgrywek to droga Argentynki wręcz usłana różami natomiast Rosjanki to droga nie do przejścia. Pistolesi, Davenport, Mauresmo, hm, jest to taka wizytówka ( a zwłaszcza styl zaprezentowany w ostatnich dwóch spotkaniach), która stawia Rosjankę jako pewnego faworyta. Boję się jednak jednego. Do spotkań z Davenport i Mauresmo Elena była na straconej pozycji i tak podchodziła do spotkań „nic nie mogę stracić jestem na straconej pozycji ale być może….” Grała z fantazją na luzie, bez żadnych obciążeń. Teraz gra o finał i jest faworytką. Ta perspektywa może być obciążająca i paraliżująca a Suarez jest tak doświadczoną zawodniczką, że takiej okazji nie przepuści. Rosjanka ma takie podanie a właściwie go nie ma jedynie czasami dobrze wprowadzi piłkę do gry. Argentyna na szczęście nie ma tak kończących uderzeń aby to w pełni wykorzystać. Surez wygrywa wymianami i oczywiście świetnie czuje się przy siatce. To jest przecież najlepsza deblistka świata. Moim zdaniem jeśli Rosjanka zapomni o tym o co gra i z kim gra to wygra spotkanie zdecydowanie w dwóch setach. W przypadku gdy Elena będzie za dużo myśleć to będą kłopoty i to duże. Stawiam jednak na wariant pierwszy.
Capriati, Jenifer - Myskina, Anastasia 1
Myskina miała dużo szczęścia, że pokonała Venus Williams natomiast zwycięstwa nad Kuznetsovą nie można jej odebrać, wygrała po ciężkim boju w trzecim secie. Capriati jest z pewnością podbudowana wygraną z Syreną Williams choc między bogiem a prawdą to Serena nie była dobrze przygotowana do tego turnieju i dzisiejsze spotkanie może okazać się trudniejsze dla Capriati od poprzedniego. Moim zdaniem Capriati w trzech setach. Myskina gra chimerycznie i sądzę, że jeden set wygra po walce a dwa przegra zdecydowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dzisiaj proponuje:
265 Capriati - Myskina 1 - 1.40[/qb] Mój typ na dziś: 265 Capriati - Myskina 2 2.4 :5gw: Pozdrawiam- Dzięki Sachi za pewniaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Dementieva E. - Suarez P. (2:1) 3.20 Capriati J. - Myskina A. (1:2) 3.80 Tak dla sportu za 100 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Myszka wygra 2-0 , Capriati to grubas, a to co gra w tym turnieju to tragedia (jak ona tak daleko doszła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: )!
Toto 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Myszka wygra 2-0 , Capriati to grubas, a to co gra w tym turnieju to tragedia (jak ona tak daleko doszła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: )!
Toto 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] idąc za twoim tokiem rozumowania, mozna stwierdzić: Myskina to anorektyczka, jak ona tak dlaeko zaszła w tym turnieju ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Myszka wygra 2-0 , Capriati to grubas, a to co gra w tym turnieju to tragedia (jak ona tak daleko doszła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: )!
Toto 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Myskina w tym turnieju to jest prawdziwa tragedia! wręcz żałosne! Kiedy ona 2 lata temu wchodzila do wielkiego tenisa to ona naprawde grała a teraz? Zero ataków z jej strony jedynie przebija piłkę na drugą stronę i czeka na bład rywalki jednak dzis kort bedzie szybszy niz w meczu z venus bo nie ma desczu i myskina moze miec duze problemy z jenny która jak wejdzie w uderzenie to trudno ja powstrzymac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Myszka wygra 2-0 , Capriati to grubas, a to co gra w tym turnieju to tragedia (jak ona tak daleko doszła? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: )!
Toto 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] idąc za twoim tokiem rozumowania, mozna stwierdzić: Myskina to anorektyczka, jak ona tak dlaeko zaszła w tym turnieju ????[/qb] wychudzone szybciej biegają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jakbyś się nie domyślił , moja analiza czy jak kto woli luźne stwierdzenie zostało napisane 'ot tak sobie' . Nie doszukiwałbym się daleko idącego rozumowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Dementieva - Suarez 2 @2.60 Unibet/CB/NB 4/10
nothing more to say
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|