|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a może ta wygrana w Dusseldorfie go wzmocniła psychicznie w koncu dwa razy wygrał 5-setówki z niezwykle groznymi rywalami Canasem i Novakiem . Przewiduje 3-1 dla Gastona
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis:
Nalbandian-Kuerten (1 set) 2 1.80
Ps. i moim zdaniem Gaston ale nie gram tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Przy wiekszej koncentracji Marata dzisiaj napewno nie byłoby plastusia w ćwierćfinale i zdecydowanie stawiam dzisiaj na Kuertena....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
Mi coś dzisiaj typ na Kuertena trochę śmierdzi. Poprostu dziwi mnie tak dobra gra do tej Kuertena w tym turnieju i może przyjść słabszy mecz.
Może za małą stawkę zagram na Nalbandiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944 |
Jak dla mnie Nalbi i Kangur...why? Ano dlatego, ze w pierwszym wypadku pachnie mi pojedynkiem conajmniej 4 setowym...co przy dlugich wymianach i konsekwentnej grze Nalbiego moze byc kontuzjogenne dla Kuertena...w 2 Kangur zabiega swojego przeciwnika i tez wydaje mi sie ze bedzie to pojedynek conajmniej 4 setowy...co sprawi, ze przy dodatkowej grze w debla Australijczyk bedzie bardziej swiezy i skuteczniejszy...hhmmm...tak mysle a jak bedzie? W kazdym razie zapowiada sie wyjatkowo ciekawie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 983
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 983 |
Oryginalnie wysłał Rufik100: [qb]Mi coś dzisiaj typ na Kuertena trochę śmierdzi. Poprostu dziwi mnie tak dobra gra do tej Kuertena w tym turnieju i może przyjść słabszy mecz.
Może za małą stawkę zagram na Nalbandiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Ja tez gram na Naldiego pewnie dlatego ze bardzo go lubie zobaczymy jak bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
witam ponownie
po przemyśleniach
Hewitt - Gaudio
Kuerten - Nalbandian
Drugi mecz opisywałem, co do pierwszego uważam Hewitta za lepszego tenisistę, pokonanie takich speców od cegły jak chociażby Verkerk, czy Melzer o którym przed Paryżem było głośno, przewaga w mocy serwisu, jeżeli nie zawiedzie go koncentracja i konsekwencja, to osobiście uważam go za zwycięzcę. Ale to tylko sport, a poziom bardzo wysoki, tak jak ktoś już napisał niespodzianek dzisiaj nie będzie
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał martin.s: [qb]w 2 Kangur zabiega swojego przeciwnika i tez wydaje mi sie ze bedzie to pojedynek conajmniej 4 setowy...[/qb] tutaj to raczej Hewitt sie ostro nabiega bo to Gaudio bedzie prowadzil gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ide oglądac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539 |
Witam Wczoraj trafilem 3-0 dla Corii... dzis za 50 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-0 Nalbandian -a niech mu bedzie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: [qb] Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: [qb]nalbi jesli zagra tak dobrze jak z safinem to zje kuertena w 3 setach, po takim kursie jaki zaoferowal expekt (1.83) to nic tylko grac...[/qb] chyba zartujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] co Cie rozśmieszyło w mojej wypowiedzi kolego?[/qb] dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: ]dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy[/qb] pomyliles sie bardzo duzo, a jesli tego nie widzisz to wspolczuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb] Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: ]dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy[/qb] pomyliles sie bardzo duzo, a jesli tego nie widzisz to wspolczuje.[/qb] dobrze zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Carlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Ja tam mowie ze Guga jutro wygra z Nalbim,przeciez argentynczyk nikogo specjalnego nie pokonal (no oprocz Safina ale on to inna historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moim zdaniem gdyby Marat nie mial tych odpazen na dloniach wygralby to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a poza tym Safin staral sie szybko konczyc wymiany i przewaznie nie trafial w kort a Kureten to co innego z meczu na mecz gra coraz lepiej...podsumowujac Guga 3-1 w setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jednak sie pomylilem :rolleyes: Gratuluje tym co grali na argentynczyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał viva: [qb]no ok ja tego meczu nie ruszam wiec zycze ci zeby Lleyton wygral to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zreszta jest to jeden z wielu moich ulubionych zawodnikow ...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobranoc[/qb] no nie daje mi ten mecz spokoju kurde mimo ze to moj ulubiony zawodnik to kurde cos mi sie wydaje ze Hewitt przegra gladko w 3 setach to spotkanie(choc wczesniej napisalem ze moze byc 5 setow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) Tak jest jednak Gaudio choc ostateczna decyzje podejme rano ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no tu juz lepiej ale nie gralem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140 |
Panowie, jutro Coria - Henman. Rozumiem, że Coria to pewniak, Henman niech w******ala i tak duzo juz nabroil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Oryginalnie wysłał CapriCorn: [qb]Panowie, jutro Coria - Henman. Rozumiem, że Coria to pewniak, Henman niech w******ala i tak duzo juz nabroil.[/qb] życzę zdrowia po kursie 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak w ogóle to piękny turniej, jeżeli wziąść pod uwagę zawodników którzy awansowali do półfianłów ( przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Także u kobiet fajnie ( wreszcie bez sióstr ). Czekam na finał Nalbandian - Henman
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja czekam na final Nalbi - Coria zwyciestwo Nalbi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb] Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Carlo Resoort: ]dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy[/qb] pomyliles sie bardzo duzo, a jesli tego nie widzisz to wspolczuje.[/qb] Chyba nie masz mi czego współczuć kolego, bo gralem grubo argentynczyka, z tego co czytałem wczesniej to ty sklaniales sie ku kuertenowi, wiec jesli go zagrałeś to tylko tobie mozemy wspolczuc. Wracajac do tenisa: Coria - Henman 1 David - Gaudio 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Experto: [qb]Widze, ze rawie wszyscy przweciwko Nalbandianowi daja, no nic, ja postawie na Argentynczyka.[/qb] Cóz sam sobie musze pogratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z drugiej strony on był moim faworytem przed turniejem i widze, że będzie w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
gdybym obstawil zwyciestwo kuertena to ktos moglby mi zarzucic, ze gorycz przeze mnie przemawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jesli jednak nie ma sie problemow z czytaniem badz rozumieniem textu pisanego to nietrudno zauwazyc, ze ten mecz byl dla mnie 'no bet'. wracajac - jesli ktos pisze, ze nalbandian zje guge w trzech setach itp to jest to dla mnie najzwyklejsze pajacowanie, zreszta przebieg meczu te madrosci zweryfikowau.
ad rem:
coria-henman - tez kiedys smiauem sie z kursow typu 1,15- 1,2, ale jakos przestauem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> obecnie wyznaje zasade, ze nie kurs wazny tylko czy zdarzenie trafione. natomiast chwalenie sie takimi typami jest rzeczywiscie nieco zabawne wiec mimo, ze je grywam to ich po prostu nie podaje. co do meczu to mauo kto chyba wierzy w szanse tima, ale w tenisie nie takie rzeczy juz sie zdarzaly. coria wygra moim zdaniem choc czy beda tylko 3 sety to juz nie jestem taki pewien. jesli henman byl zmeczony to wczoraj podczas meczu z chela wypoczal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jego gra w paryzu jest imponujaca, ale jesli jednak guillermo wygra w trzech krotkich setach tez sie nie zdziwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|