Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a może ta wygrana w Dusseldorfie go wzmocniła psychicznie w koncu dwa razy wygrał 5-setówki z niezwykle groznymi rywalami Canasem i Novakiem .
Przewiduje 3-1 dla Gastona

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzis:

Nalbandian-Kuerten (1 set) 2 1.80

Ps. i moim zdaniem Gaston ale nie gram tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Przy wiekszej koncentracji Marata dzisiaj napewno nie byłoby plastusia w ćwierćfinale i zdecydowanie stawiam dzisiaj na Kuertena....

Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
Mi coś dzisiaj typ na Kuertena trochę śmierdzi.
Poprostu dziwi mnie tak dobra gra do tej Kuertena w tym turnieju i może przyjść słabszy mecz.

Może za małą stawkę zagram na Nalbandiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,944
Jak dla mnie Nalbi i Kangur...why?
Ano dlatego, ze w pierwszym wypadku pachnie mi pojedynkiem conajmniej 4 setowym...co przy dlugich wymianach i konsekwentnej grze Nalbiego moze byc kontuzjogenne dla Kuertena...w 2 Kangur zabiega swojego przeciwnika i tez wydaje mi sie ze bedzie to pojedynek conajmniej 4 setowy...co sprawi, ze przy dodatkowej grze w debla Australijczyk bedzie bardziej swiezy i skuteczniejszy...hhmmm...tak mysle a jak bedzie?
W kazdym razie zapowiada sie wyjatkowo ciekawie...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 983
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 983
Quote
Oryginalnie wysłał Rufik100:
[qb]Mi coś dzisiaj typ na Kuertena trochę śmierdzi.
Poprostu dziwi mnie tak dobra gra do tej Kuertena w tym turnieju i może przyjść słabszy mecz.

Może za małą stawkę zagram na Nalbandiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Ja tez gram na Naldiego pewnie dlatego ze bardzo go lubie zobaczymy jak bedzie

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
witam ponownie

po przemyśleniach

Hewitt - Gaudio

Kuerten - Nalbandian

Drugi mecz opisywałem, co do pierwszego uważam Hewitta za lepszego tenisistę, pokonanie takich speców od cegły jak chociażby Verkerk, czy Melzer o którym przed Paryżem było głośno, przewaga w mocy serwisu, jeżeli nie zawiedzie go koncentracja i konsekwencja, to osobiście uważam go za zwycięzcę. Ale to tylko sport, a poziom bardzo wysoki, tak jak ktoś już napisał niespodzianek dzisiaj nie będzie

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał martin.s:
[qb]w 2 Kangur zabiega swojego przeciwnika i tez wydaje mi sie ze bedzie to pojedynek conajmniej 4 setowy...[/qb]
tutaj to raczej Hewitt sie ostro nabiega bo to Gaudio bedzie prowadzil gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ide oglądac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Witam
Wczoraj trafilem 3-0 dla Corii...
dzis za 50 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-0 Nalbandian -a niech mu bedzie
pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 27
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
[qb]nalbi jesli zagra tak dobrze jak z safinem to zje kuertena w 3 setach, po takim kursie jaki zaoferowal expekt (1.83) to nic tylko grac...[/qb]
chyba zartujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
co Cie rozśmieszyło w mojej wypowiedzi kolego?[/qb]
dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
]dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy[/qb]
pomyliles sie bardzo duzo, a jesli tego nie widzisz to wspolczuje.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
]dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy[/qb]
pomyliles sie bardzo duzo, a jesli tego nie widzisz to wspolczuje.[/qb]
dobrze zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Carlo

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Ja tam mowie ze Guga jutro wygra z Nalbim,przeciez argentynczyk nikogo specjalnego nie pokonal (no oprocz Safina ale on to inna historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moim zdaniem gdyby Marat nie mial tych odpazen na dloniach wygralby to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a poza tym Safin staral sie szybko konczyc wymiany i przewaznie nie trafial w kort a Kureten to co innego z meczu na mecz gra coraz lepiej...podsumowujac Guga 3-1 w setach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jednak sie pomylilem :rolleyes: Gratuluje tym co grali na argentynczyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]no ok ja tego meczu nie ruszam wiec zycze ci zeby Lleyton wygral to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zreszta jest to jeden z wielu moich ulubionych zawodnikow ...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobranoc[/qb]
no nie daje mi ten mecz spokoju kurde mimo ze to moj ulubiony zawodnik to kurde cos mi sie wydaje ze Hewitt przegra gladko w 3 setach to spotkanie(choc wczesniej napisalem ze moze byc 5 setow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) Tak jest jednak Gaudio choc ostateczna decyzje podejme rano ...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no tu juz lepiej ale nie gralem tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
Panowie, jutro Coria - Henman.
Rozumiem, że Coria to pewniak, Henman niech w******ala i tak duzo juz nabroil.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Oryginalnie wysłał CapriCorn:
[qb]Panowie, jutro Coria - Henman.
Rozumiem, że Coria to pewniak, Henman niech w******ala i tak duzo juz nabroil.[/qb]
życzę zdrowia po kursie 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak w ogóle to piękny turniej, jeżeli wziąść pod uwagę zawodników którzy awansowali do półfianłów ( przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Także u kobiet fajnie ( wreszcie bez sióstr ). Czekam na finał Nalbandian - Henman

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja czekam na final Nalbi - Coria zwyciestwo Nalbi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Carlo Resoort:
]dużo sie nie pomylilem, pozdrowienia dla vivy[/qb]
pomyliles sie bardzo duzo, a jesli tego nie widzisz to wspolczuje.[/qb]
Chyba nie masz mi czego współczuć kolego, bo gralem grubo argentynczyka, z tego co czytałem wczesniej to ty sklaniales sie ku kuertenowi, wiec jesli go zagrałeś to tylko tobie mozemy wspolczuc. Wracajac do tenisa:

Coria - Henman 1
David - Gaudio 1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Widze, ze rawie wszyscy przweciwko Nalbandianowi daja, no nic, ja postawie na Argentynczyka.[/qb]
Cóz sam sobie musze pogratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z drugiej strony on był moim faworytem przed turniejem i widze, że będzie w finale.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
gdybym obstawil zwyciestwo kuertena to ktos moglby mi zarzucic, ze gorycz przeze mnie przemawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jesli jednak nie ma sie problemow z czytaniem badz rozumieniem textu pisanego to nietrudno zauwazyc, ze ten mecz byl dla mnie 'no bet'. wracajac - jesli ktos pisze, ze nalbandian zje guge w trzech setach itp to jest to dla mnie najzwyklejsze pajacowanie, zreszta przebieg meczu te madrosci zweryfikowau.

ad rem:

coria-henman - tez kiedys smiauem sie z kursow typu 1,15- 1,2, ale jakos przestauem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> obecnie wyznaje zasade, ze nie kurs wazny tylko czy zdarzenie trafione. natomiast chwalenie sie takimi typami jest rzeczywiscie nieco zabawne wiec mimo, ze je grywam to ich po prostu nie podaje. co do meczu to mauo kto chyba wierzy w szanse tima, ale w tenisie nie takie rzeczy juz sie zdarzaly. coria wygra moim zdaniem choc czy beda tylko 3 sety to juz nie jestem taki pewien. jesli henman byl zmeczony to wczoraj podczas meczu z chela wypoczal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jego gra w paryzu jest imponujaca, ale jesli jednak guillermo wygra w trzech krotkich setach tez sie nie zdziwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1