|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
Teraz poważnie: Kupon:I NY-Chi 1 (1,2) Mil-Atl 1 (1,15) Ottawa-Atl 1x (1,21) Dall-Phoenix 1x (1,3) Tor-Bost 1x (1,33) K:II NY-Chi 1 (1,2) Orl-Charl 1 (1,3) Det-Memphis 1 (1,1) Ott-Atl 1x (1,21) Minnes-SA 1x (1,68) K:III Clev-Mia 2 (1,85) Det-Mem 1 (1,1) Mil-Atl 1 (1,15) Tor-Bos 1x (1,33) St.louis-Pho 1x (1,21) K:IV Orl-Char 1 (1,3) NY-Chic 1 (1,2) Ott-Atl 1x (1,21) Tor-Bos 1x (1,33) St.Louis-Pho 1x (1,21) K:V Minn-SA 1x (1,68) St.l-Pho 1x (1,21) NY-Chic 1 (1,21) Det-Mem 1 (1,1) Orl-Cha 1 (1,3) K:VI Dal-Pho 1x (1,3) Mil-Atl 1 (1,15) Ott-Atl 1x (1,21) det-Mem 1 (1,1) Orl-Cha 1 (1,3) K:VII Det-mem 1 (1,15) dall-Pho 1x (1,3) Mil-Atl 1 (1,15) St.l-pho 1x (1,21) ny-Chic 1 (1,21)
stawki dla wszyskich kuponów= 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Tzw. "wyciagnięcie tematu", bo inne zaczynają mnie bardziej w****iać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a moze te nowe tematy to sprawka tego samego pajaca, ukrywajacego sie pod nowymi uzytkownikami, moze dobrze byloby wprowadzic adresy ip uzytkownikow do wiadomosci publicznej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
I znowu IMHO ten temat okazał się bardzo trafny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jeśli ktoś się łączy modemem to i tak za każdym razem ma inne IP Nara. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
wpisze sie bo dawno tego nie robiłem w tym temacie. Jest tu taki pedał zalogowany jako Tytus, który nazywa mnie pajacem, itp. i podobnie wypowiada się o moim temacie. Ale to jeszcze c***, bo jak chce to niech sobie koniobijca wypisuje, ale skoro tak uważa to po ****e robi wpisy tutaj. Może jest idiotą... jeśli tak to ja mu wybaczam.
i jeszcze jedno: nie wyzywajmy się *******ony kutasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Drogie Bravo, pisze do was, bo na forum jest normalnie jedna taka cipka co mnie wyzywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Juz ci mowilem wycieruchu zebys sobie pedalow i koniobijcow powynajdywal wsrod swoich znajomych o ile wogle ich posiadasz fajfusie, pozatym wsadz sobie ten "swoj" temat w dupsko i szoruj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
ty naprawde jesteś idiotą Tytus koński naplecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
co jest cipko, w****iłeś sie? szoruj stad bo poziom zanizasz buło P.S. zmien pieluchy zafajdana dracho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
cioto jebana toś ty sam jest gnojek dla mnie (dopiero teraz sprawdziłem). no prosze co tu sie okazuje. idź lepiej po smoczek do mamy. Grabiami cie całe życie czesze a później dziwić sie nie ma co że taki pedał wyrasta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Oryginalnie wysłał base: [qb]cioto jebana toś ty sam jest gnojek dla mnie (dopiero teraz sprawdziłem[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cipko, co ty sprawdziles? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jestes jak to gowno, ktore jak juz sie przyklei do buta to trudno je zeskrobac (apropos zeskrobac- czy to ci nie przypomina przypadkiem twoich narodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
Oryginalnie wysłał Tytus: [qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cipko, co ty sprawdziles? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jestes jak to gowno, ktore jak juz sie przyklei do buta to trudno je zeskrobac (apropos zeskrobac- czy to ci nie przypomina przypadkiem twoich narodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb] twój wiek ruska pizdo *******isz do mnie o pieluchach a samego ciągle matka cie przewija
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
no to coz moge powiedziec, taki stary jestes a taki durny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
dobra kończe to bo nie będe z frajerem i idiotą dyskutował, po prostu nie ma z kim i tyle.
dzięki za możliwość wspólnego wyzywania pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
do usług, nie bierz do siebie tego co pisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
widać chłopaki że nie macie co robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> swoją drogą to bardzo smutne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
portland-chrlotte 2 (3,25-unibet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
orlando-atlanta 2 (4,15-unibet) gs-charlotte 2 (1,6-totomix)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
orlando-atlanta 2 (4,15-unibet) gs-charlotte 2 (1,6-totomix)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77 |
charleroi-gent 2(2,05) beersch-lommel 1(1,5) lokeren-louvie 1(1,35) st.truid-lierse 1(1,75) westerlo-anderlecht 2(1,85) st.liege-aalast 1(1,25)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|