Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
Teraz poważnie:
Kupon:I
NY-Chi 1 (1,2)
Mil-Atl 1 (1,15)
Ottawa-Atl 1x (1,21)
Dall-Phoenix 1x (1,3)
Tor-Bost 1x (1,33)
K:II
NY-Chi 1 (1,2)
Orl-Charl 1 (1,3)
Det-Memphis 1 (1,1)
Ott-Atl 1x (1,21)
Minnes-SA 1x (1,68)
K:III
Clev-Mia 2 (1,85)
Det-Mem 1 (1,1)
Mil-Atl 1 (1,15)
Tor-Bos 1x (1,33)
St.louis-Pho 1x (1,21)
K:IV
Orl-Char 1 (1,3)
NY-Chic 1 (1,2)
Ott-Atl 1x (1,21)
Tor-Bos 1x (1,33)
St.Louis-Pho 1x (1,21)
K:V
Minn-SA 1x (1,68)
St.l-Pho 1x (1,21)
NY-Chic 1 (1,21)
Det-Mem 1 (1,1)
Orl-Cha 1 (1,3)
K:VI
Dal-Pho 1x (1,3)
Mil-Atl 1 (1,15)
Ott-Atl 1x (1,21)
det-Mem 1 (1,1)
Orl-Cha 1 (1,3)
K:VII
Det-mem 1 (1,15)
dall-Pho 1x (1,3)
Mil-Atl 1 (1,15)
St.l-pho 1x (1,21)
ny-Chic 1 (1,21)

stawki dla wszyskich kuponów= 100

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Tzw. "wyciagnięcie tematu", bo inne zaczynają mnie bardziej w****iać.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a moze te nowe tematy to sprawka tego samego pajaca, ukrywajacego sie pod nowymi uzytkownikami, moze dobrze byloby wprowadzic adresy ip uzytkownikow do wiadomosci publicznej

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
I znowu IMHO ten temat okazał się bardzo trafny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jeśli ktoś się łączy modemem to i tak za każdym razem ma inne IP
Nara. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
wpisze sie bo dawno tego nie robiłem w tym temacie.
Jest tu taki pedał zalogowany jako Tytus, który nazywa mnie pajacem, itp. i podobnie wypowiada się o moim temacie. Ale to jeszcze c***, bo jak chce to niech sobie koniobijca wypisuje, ale skoro tak uważa to po ****e robi wpisy tutaj. Może jest idiotą... jeśli tak to ja mu wybaczam.

i jeszcze jedno:
nie wyzywajmy się *******ony kutasie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Drogie Bravo, pisze do was, bo na forum jest normalnie jedna taka cipka co mnie wyzywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Juz ci mowilem wycieruchu zebys sobie pedalow i koniobijcow powynajdywal wsrod swoich znajomych o ile wogle ich posiadasz fajfusie, pozatym wsadz sobie ten "swoj" temat w dupsko i szoruj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
ty naprawde jesteś idiotą
Tytus koński naplecie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
co jest cipko, w****iłeś sie?
szoruj stad bo poziom zanizasz buło
P.S. zmien pieluchy zafajdana dracho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
cioto jebana toś ty sam jest gnojek dla mnie
(dopiero teraz sprawdziłem). no prosze co tu sie okazuje. idź lepiej po smoczek do mamy. Grabiami cie całe życie czesze a później dziwić sie nie ma co że taki pedał wyrasta.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Quote
Oryginalnie wysłał base:
[qb]cioto jebana toś ty sam jest gnojek dla mnie
(dopiero teraz sprawdziłem[/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cipko, co ty sprawdziles? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
jestes jak to gowno, ktore jak juz sie przyklei do buta to trudno je zeskrobac (apropos zeskrobac- czy to ci nie przypomina przypadkiem twoich narodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus:
[qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cipko, co ty sprawdziles? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
jestes jak to gowno, ktore jak juz sie przyklei do buta to trudno je zeskrobac (apropos zeskrobac- czy to ci nie przypomina przypadkiem twoich narodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb]

twój wiek ruska pizdo
*******isz do mnie o pieluchach a samego ciągle matka cie przewija

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
no to coz moge powiedziec, taki stary jestes a taki durny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
dobra kończe to bo nie będe z frajerem i idiotą dyskutował, po prostu nie ma z kim i tyle.

dzięki za możliwość wspólnego wyzywania
pozdro

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
do usług, nie bierz do siebie tego co pisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
widać chłopaki że nie macie co robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
swoją drogą to bardzo smutne

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
portland-chrlotte 2 (3,25-unibet)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
orlando-atlanta 2 (4,15-unibet)
gs-charlotte 2 (1,6-totomix)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
orlando-atlanta 2 (4,15-unibet)
gs-charlotte 2 (1,6-totomix)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
charleroi-gent 2(2,05)
beersch-lommel 1(1,5)
lokeren-louvie 1(1,35)
st.truid-lierse 1(1,75)
westerlo-anderlecht 2(1,85)
st.liege-aalast 1(1,25)

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1