Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#1252121 26/05/2007 16:44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
coś chyba nikt nie jest zainteresowany tą 2 ligą światową... a kilka ciekawych spotkań jest,czy eksperci by się wypowiedzieli np. odnośnie spotkania Holandii z Hiszpanią bo kurs 1.70 kusi...pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
Na dzis z ligi europejskiej Romunia - Turcja 2 ( 1,17) po calkiem latwej wygranej w pierwszym meczu, dzis wynik powinnien byc podobny

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
gdzie masz 1,7 na Holandie co Cie kusi ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
jeszcze wczoraj w toto bylo po 1,6 dzis juz tylko 1,45

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Holadnia taka silna ?
A Niemieszaki z Belgami ? Belgia ma Noliko i Rosenale ale duzo gra tam zawodnikow z Reprezentacji ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Komentował nie będę... :Smirk: tongue

Żeby to jakoś wszystko chociaż wygladało.. i nie było pytań o livescore:

____

[Linked Image]

European League 2007



Grupa A

Hiszpania
Holandia
Niemcy
Belgia

Grupa B

Czechy
Grecja
Portugalia
Słowenia

Grupa C

Łotwa
Słowacja
Rumunia
Turcja

_______

>>>> Oficjalna Strona <<<< [cev.lu]

Livescore: klikamy na wybraną grupę.. i tam powinnien powinnien być obok spotkania napis 'live' smile


Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Mysle ze dzis warto zagrac do dubla niemcy-1,5.Jak na niemcow ktorzy w zeszlym roku nie grali jakiejs rewelacji i tracili punkty nawet z beznadziejna Rumunia wynik 3-0 w Belgii, w dodatku wszystkie sety gladko wygrane mowi samo za siebie.Mysle ze to nie Niemcy sa tak rewelacyjni,zreszta na wyjazdach nigdy im za dobrze nie szlo,a raczej Belgowie tak slabi,to 3 liga europejska.Mysle ze dzis Niemcy troche odpuszcza i nie bedzie az 18 pktowego zwyciestwa,mecz bedzi ebardziej wyrownanuy i jedyne na ci stac Belgow to urwanie przy sprzyjajacych warunkach 1 seta. Dzisiejszy mecz Holandii z Hiszpania nie uwazam za wart stawiania po kursie 1.5, tym bardziej ze Hiszpoania wczoraj pokazala jak ladnie zdobywa si epkty i odrabia nawet 4 punktowe straty.Byc moze dzis Holandia wygra 3-1,zreszta to glowny kandydat do 1 miejsca podobnie jak i rok temu,ale omijam ten mecz z daleka.Łotwa-Slowacja-jak pokazal wczorajszy mecz w 3 secie bylo juz niewesolo dla Slowakow,na szczscie odrobnili straty i wygrali.W 4 zapewne podlamani Lotysze zalamali sie psychicznie.Dzis Slowacy powinni nie zlekcewazyc rywala,ale 4-5 setow bardzo prawdopodobne.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Panowie co tu taka cisza sprobujmy rozruszac ten temat:
Ostatnio mialem juz skrobnac pare zdan ale nie mialem czasu.
Na dzis proponuje taki oto typ:

Niemcy(12)-Hiszpania(24)-1(1,45)
Jest to pojedynek w gr A(z grupy awansuje tylko zwyciezca)
Owe spotkanie moze zadecydowac kto z tej grupy awansuje.
Niemcy sa uznawani przez fachowcow za glownego faworyta do zdobycia trofeum w tych rozgrywkach.Nasi sasiedzi pokazali tydzien temu wlasnie z druzyna Hiszpanii grajac na wyjezdzie ze to im wlasnie nalezy sie awans z tej grupy(przypomne iz tydzien temu z Hiszpania przegrywali juz 2:0 aby cale spotkania wygrac 3:2 i to oba)Nie zapominajmy tez o tym ze po pietach depcze im Holandia ktora ma w ten weekend 2 latwiejsze mecze(z Belgia) i powinna je wygrac a wtedy zrobi sie ciekawie w tej grupie jesli Niemcy sobie nie popradza z dzisiejszymi rywalami.



Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Faktycznie, grupa bardzo wyrównana, każdy przegrał już z każdym. Co do dzisiejszego meczu Niemcy-Hiszpania, to z punktów widzę, że oba mogła rówież wygrać Hiszpania, no ale jak sie nie wygrywa 3-0 to się przegrywa 2-3. Tak czy inaczej, w tym meczu zagrałem na Hiszpanów z +1.5 seta handi, kurs 1.95 - Betgun. Mam nadzieję, że spotkanie będzie równie wyrównane co poprzednie smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Originally Posted by darros
Panowie co tu taka cisza sprobujmy rozruszac ten temat:
Ostatnio mialem juz skrobnac pare zdan ale nie mialem czasu.
Na dzis proponuje taki oto typ:

Niemcy(12)-Hiszpania(24)-1(1,45)
Jest to pojedynek w gr A(z grupy awansuje tylko zwyciezca)
Owe spotkanie moze zadecydowac kto z tej grupy awansuje.
Niemcy sa uznawani przez fachowcow za glownego faworyta do zdobycia trofeum w tych rozgrywkach.Nasi sasiedzi pokazali tydzien temu wlasnie z druzyna Hiszpanii grajac na wyjezdzie ze to im wlasnie nalezy sie awans z tej grupy(przypomne iz tydzien temu z Hiszpania przegrywali juz 2:0 aby cale spotkania wygrac 3:2 i to oba)Nie zapominajmy tez o tym ze po pietach depcze im Holandia ktora ma w ten weekend 2 latwiejsze mecze(z Belgia) i powinna je wygrac a wtedy zrobi sie ciekawie w tej grupie jesli Niemcy sobie nie popradza z dzisiejszymi rywalami.
Niemcy(12)-Hiszpania(24)-1(1,45) 3:0(25:18,25:17,25:20) piwo
Gładkie zwyciestwo Niemców tego się nalezalo spodziewac.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
co oznaczaja takie typy przykładowo w tym meczu

China +8.5 points 2.00
Bulgaria -8.5 points 1.72


do czego ma te pkt dodawac do tów przykładowo do kazdego setu

jak by było 27 25 27 25 27 25 dla blugari a zagrałbym China +8.5 points 2.00 to bym trafił

czyli liczy sie suma pkt setów ja dodam pkt to chuny wygrają cz to sie dodaje do 1 seta tylko czy jak, do sumy ?

prosze mi opisac czy dobrze rozumiem bo chce takiego typuzdarzenia stawiac a niewiem czy dobrze rozumiem

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Po wczorajszym gladkim zwyciestwie Niemców nad Hiszpania 3:0(25:18,25:17,25:20),Holendrzy tez gladko pokonali Belgie(mam tu oczywiscie na mysli ilosc setow 3:0(25:23,25:22,25:19,bo jak widac w poszczegolnych setach juz tak latwo nie mieli po dosc wyrownanej walce wygrali 3:0)
Na dzis proponuje 2 typy pokrywajace sie ze soba
Holendia-Belgia 3:0(1,95)
Holendia-Belgia 3:1(3,4)
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz te co zaproponowalem,poniewaz Holendrzy maja jeszcze realne szanse na awans z tej grupy i musza wygrac to spotkanie.Widzac wynik wczorajszego spotkania 3:0 dzis powinni sie uporac w podobny sposob z Belgia.Nie bede sie wiecej rozpisywal na ten temat bo mecz sie zaraz zacznie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
jakis live do holandia - belgia bo ten na oficjalnej stronie nie biega ?!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Originally Posted by darros
Po wczorajszym gladkim zwyciestwie Niemców nad Hiszpania 3:0(25:18,25:17,25:20),Holendrzy tez gladko pokonali Belgie(mam tu oczywiscie na mysli ilosc setow 3:0(25:23,25:22,25:19,bo jak widac w poszczegolnych setach juz tak latwo nie mieli po dosc wyrownanej walce wygrali 3:0)
Na dzis proponuje 2 typy pokrywajace sie ze soba
Holendia-Belgia 3:0(1,95)
Holendia-Belgia 3:1(3,4)
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz te co zaproponowalem,poniewaz Holendrzy maja jeszcze realne szanse na awans z tej grupy i musza wygrac to spotkanie.Widzac wynik wczorajszego spotkania 3:0 dzis powinni sie uporac w podobny sposob z Belgia.Nie bede sie wiecej rozpisywal na ten temat bo mecz sie zaraz zacznie.

Holendia-Belgia 3:0(1,95)(26:24,25:21,25:18) piwo
To teraz analogicznie do meczu Holendrow zagram mecz Niemców
Niemcy-Hiszpania 3:0(2,45)
Niemcy-Hiszpania 3:1(3,40)
W tym meczu jest wieksze ryzyko niz w poprzednim,ale jak Niemcy chca zachowac szanse na awans do turnieju finalowego w Portugalii musza to spotkanie wygrac najlepiej w takim samym stosunku jak wczoraj(3:0,25:18,25:17,25:20).Oczywiscie bedzie im bardzo ciezko powtorzyc podobny wynik gdyz Hiszpanie jeszcze maja cien szansy na awans tylko musza to spotkanie wygrac(ale nie sadze aby byli w stanie pokusic sie o pierwsze zwyciestwo w tej edycji tych rozgrywek z ekipa Niemiec,poprzednie wszystkie 3 jak wiemy Hiszpanie przegrali)


Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
darros nie lepiej zagrac zwyczajny handicap -1.5?? Unibet na chwile obecna daje tu kurs 1.65 a sredni kurs na te Twoje konkretne rozstrzygniecia w setach daja 1.43 no chyba, ze spodziewasz sie wygranej 3-0 i 3-1 grasz tylko na zwrot wówczas masz 1.73, ale biorac pod uwage ryzyko do kursu zdecydowanie bardziej polecam zwykły hc.

P.S.
Sam zdecydowałem sie zagrac to spotkanie (z hc rzecz jasna smile ) za srednia stawke.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Originally Posted by darros
Originally Posted by darros
Po wczorajszym gladkim zwyciestwie Niemców nad Hiszpania 3:0,Holendrzy tez gladko pokonali Belgie(mam tu oczywiscie na mysli ilosc setow 3:0(25:23,25:22,25:19,bo jak widac w poszczegolnych setach juz tak latwo nie mieli po dosc wyrownanej walce wygrali 3:0)
Na dzis proponuje 2 typy pokrywajace sie ze soba
Holendia-Belgia 3:0(1,95)
Holendia-Belgia 3:1(3,4)
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz te co zaproponowalem,poniewaz Holendrzy maja jeszcze realne szanse na awans z tej grupy i musza wygrac to spotkanie.Widzac wynik wczorajszego spotkania 3:0 dzis powinni sie uporac w podobny sposob z Belgia.Nie bede sie wiecej rozpisywal na ten temat bo mecz sie zaraz zacznie.

Holendia-Belgia 3:0(1,95)(26:24,25:21,25:18) piwo
To teraz analogicznie do meczu Holendrow zagram mecz Niemców
Niemcy-Hiszpania 3:0(2,45)
Niemcy-Hiszpania 3:1(3,40)
W tym meczu jest wieksze ryzyko niz w poprzednim,ale jak Niemcy chca zachowac szanse na awans do turnieju finalowego w Portugalii musza to spotkanie wygrac najlepiej w takim samym stosunku jak wczoraj(3:0,25:18,25:17,25:20).Oczywiscie bedzie im bardzo ciezko powtorzyc podobny wynik gdyz Hiszpanie jeszcze maja cien szansy na awans tylko musza to spotkanie wygrac(ale nie sadze aby byli w stanie pokusic sie o pierwsze zwyciestwo w tej edycji tych rozgrywek z ekipa Niemiec,poprzednie wszystkie 3 jak wiemy Hiszpanie przegrali)

Niemcy-Hiszpania 0:3(22:25,15:25,22:25)
Po raz kolejny sie przekonalismy ze Liga Europejska jest nieobliczalna(najpierw gospodarze wygrywaja glado pierwsze spotkanie 3:0(25:18,25:17,25:20),aby na drugi dzien polec sromotnie w 3 ktotkich setach(25:22,25:15,25:22)Tym zwyciestwem Hiszpanie zachowali szanse na awans z tej grupy wraz z jeszcze 2 zespolami(Niemcy,Holandia)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Dokładnie:
I kolejka:
Belgia-Niemcy 0-3, 3-2
Holandia - Hiszpania 3:2, 1:3
Czechy-Grecja 3-2,0-3
Portugalia-Słowenia 1-3, 3-1
II kolejka
Niemcy-Holandia 3-2, 0-3
Grecja-Słowenia 0-3, 3-2
III kolejka
Belgia-Holandia 0-3, 3-1
Łotwa-Rumunia 3-1, 2-3
Słowacja - Turcja 2-3, 3-1
Iv kolejka
Niemcy-Hiszpania 3-0, 0-3
Turcja-Słowacja 2-3, 3-0

W lidze europejsiej mielismy do tej pory 48 spotkań, czyli 24 dwumecze z czego w 11 dwumeczach w pierwszym meczu wygrywal gosp, w drugim goscie, lub odwrotnie. To świadczy o nieobliczalności tej ligi.


Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dodam tylko od siebie, że Ligę europejską, ruszyłem chyba z 20 razy może? Z tego tylko raz za poważną kasę.. w poprzednim roku... Chorwatów (wygrali).

Nie interesuje mnie... przyznam szczerze ta tzw. II liga siatkówki europejskiej, choć niekiedy trzeba przyznać, jest parę interesujących spotkań.

Ale gdy zobaczyłem I spotkanie Niemców z Hiszpanami na Eurosporcie ( z 2 sety widziałem) a później wieczorem w niedzielę, zobaczyłem 'suchy' wynik rewanżu.. to tongue Nie no, spoko, przecież to tylko sport i nasze pieniądze ;> smile


Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Mam ciekawy typ(potrzebuje info jak dwie druzyny maja taka sama ilosc pkt to co decyduje o awansie,bo jak sety to mozna smialo zagrac taki oto typ)-jak ktos wie to prosze o info

Turcja-Rumunia(-2,5)-1,57
lub to jest to samo co pierwszy zaklad
Turcja-Rumunia 3:0(u mnie akurat tego zdarzenia nie ma)

Jak wiemy do turnieju finalowego awansuja zwyciezcy grup.
Akurat w tej grupi(C) dwa zespoly ida leb w leb(Turcja i Słowacja) i do konca rywalizacji bedzie sie toczyla walka miedzy nimi o awans z tej grupy.Po wynikach z tego weekendu widac ze decyduja chyba sety(jeszcze raz prosze jak ktos sie orientuje w tej kwestii niech skrobnie pare zdan,bede bardzo wdzieczny ale i chyba nie tylko ja tylko forumowicze tego dzialu tez)
wyniki z tego weekendu:
22.06.2007 SLOVAKIA-LATVIA-(3:0) (25:20,25:21,25:23)
23.06.2007 TURKEY-RUMANIA0-(3:0) (25:21,25:22,25:16)
23.06.2007 SLOVAKIA-LATVIA-(3:0) (25:21,25:23,25:14)
Jak widzimy wyniki mowia wszystko(jeszcze podam tabele dla przejrzystosci)
Aktualna czolowka tabeli grupy C
SLOVAKIA 10 8 2 20 26 13
TURKEY..... 9 7 2 17 24 13
Nazwa/mecze/wygrane/przegrane/pkt/sety wygrane/sety przegrane
Oczywiscie Turcja gra swoj 10 mecz dzisiaj
Dodam tylko ze oba prowadzace zespoly w tej tabeli juz ze soba nie bede graly.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
"In case of equal points, teams shall be settled according to the quotient of sets won and lost. If this
equality of sets persists, the quotient of points won and lost in all matches shall be taken into
consideration. In case of equal quotient of points won and lost in all matches, teams shall be settled
according to the result of the match played between the teams in question." info ze strone CEV.lu

Najpierw stosunek setow, potem stosunek punktow, potem stosunek meczow pomiedzy druzynami.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1