Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
Na dziś proponuję:

Schaul - Craybas 2 - Jill zdecydowanie lepiej radzi sobie na kortach szybkich i twardzych niż na clayu, dlatego nie ma co sugerować się wynikami z ostatnich miesięcy. W przeciwieństwie do Jill, Claudine wygrywa głównie na clayu. :4gw:

Hantuchova - Cho 1 - Podobna historia, jak z Jill. Daniela dysponująca lepszymi warunkami fizycznymi i mocnym uderzeniem powinna sobie poradzić :3gw:

dla odważnych:
Likhovtseva - Golovin 1 - w tych warunkach rutyna powinna zwyciężyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1/2 :1gw:

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam moje typy na dzisiaj:

Mikaelian-Kremer 2 1.80
Vinci-Kirilenko 2 1.86
Asag/Call-Dan/Sreb 1 1.61

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No to z dupeczkami zagram tak:

LICHOWCEWA -GOLOVIN 1,55
SCHAUL- CRAYBAS 2,10
HANTUCHOVA- CHO 1,95
MORIGAMI -CZINK 1,25

W Toto AKO: 7,93x 50 zeta = 357.- (po odjęciu podatku....)

Powodzonka zyczę wyżej wymienionym, sobie i wszystkim innym, ale tylko grającym tak jak.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
rzadko grywam kobiety ale teraz sie to moze zmieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
C.Black - R.Grande 1 @1.50
Mikaelian - Kremer 2 @1.66
obie na trawie napewno czuja sie lepiej od swoich rywalek. Black byla kiedys mistrzynia juniorskiego Wimbledonu natomiast Kremer wczoraj łatwo poradziła sobie z Serna chociaz Mikaelian takze jako juniorka dobrze spisywala sie na trawie .

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
NA DZISIAJ MYSLE ŻE TAK:

Schnyder-Parra 2 2.75

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
poniewaz unibet rewolucyjnie dau turniej kobiet od poczatku to sie skusilem, zabawowo rzecz jasna (z gwiazdkami nawet) czyli tak jak traktuje caly tenis kobiecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#1 black-grande 1 1.6 :3gw:
#2 kremer-mikaelian 1 1.65 :2gw:
#3 callens-sanchez lorenzo 1.67 :1gw:

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Callens,Kremer,Kirilenko <--potwierdzenie od ekspertow z Infobetting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , wiec :5gw:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
sorki za to pytanie

ale jest jakis odpowiednik strony http://www.tennis.matchstat.com/ tylko ze dla kobitek

chodzi mi zeby mozna bylo sprawdzic dorobek zawodniczek na roznych nawierzchniach i takie tam

na qasi sie chyba nie dowiem

czy na wtatour albo wtaworld jest cos takiego
jakos nie moge sie doszukac

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Dla wszystkich zainteresowanych podaje fajny link do panienek tenisowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
http://home17.inet.tele.dk/wta/

Tu jest wszystko Dorotak !

Chociaz i tak twierdze ze fajniejsze jest ogladanie tych panienek niz ich typowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
NARA !

Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
Quote
Oryginalnie wysłał PidżeJ:
[qb]Na dziś proponuję:

Schaul - Craybas 2 - Jill zdecydowanie lepiej radzi sobie na kortach szybkich i twardzych niż na clayu, dlatego nie ma co sugerować się wynikami z ostatnich miesięcy. W przeciwieństwie do Jill, Claudine wygrywa głównie na clayu. :4gw:

Hantuchova - Cho 1 - Podobna historia, jak z Jill. Daniela dysponująca lepszymi warunkami fizycznymi i mocnym uderzeniem powinna sobie poradzić :3gw:

dla odważnych:
Likhovtseva - Golovin 1 - w tych warunkach rutyna powinna zwyciężyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1/2 :1gw: [/qb]
1/2 gwiazdki okazało się i tak zbyt dużo, ale dwa wyniki cieszą...
za to dołożę sobie jeszcze debelek
Asagoe-Callens :4gw:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]rzadko grywam kobiety ale teraz sie to moze zmieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
C.Black - R.Grande 1 @1.50
Mikaelian - Kremer 2 @1.66
[/qb]
Black wymeczyla a Kremer miala 6-4 5-0 i przeciwniczka skreczowala głupia suka ehhhh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
I zamiast kasy - zwrot na GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Już tego 1 gema mogła dograć .............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam moje typy na dzisiaj:

Mikaelian-Kremer 2 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vinci-Kirilenko 2 1.86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Asag/Call-Dan/Sreb 1 1.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ehhhh.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 47
Moje propozycje na jutro:

Jelena Dokic - Shenay Perry 2 1.98
Nadia Petrova - Shinobu Asagoe 2 2.25
kursy z betandwin

Jakieś komentarze?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Oryginalnie wysłał Cukier:
[qb]NA DZISIAJ MYSLE ŻE TAK:

Schnyder-Parra 2 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

BUHAHA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
witam serdecznie - po wczorajszym brzydkim pudle z signorą Lichowczewą , dzisiaj zapodamy nastepujące zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: - jednak z założeniem , że za ostro nie hukniemy - max- wszystkie kuponiki 100 pln .
1. 295 Sanch.Lor.-Keotha. 1.78 1.82 - 1 :3gw:
W pierwszej rundzie angielka wygrała z zupełnie nieobecną na korcie specjalistką od mączki Marrero - której forma ulatnia się od miesiąca z prędkością światła - hiszpańskie kalectwo w tym meczyku zrobiło 15 dubli i miało 19% przy drugim serwisie ( chyba by było lepiej jakby serwowała z biodra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - natomiast Sanchez "walczak" pokonał callens(bilans 23/20) - tez z dublami bogato - 9 - ale % drugiego 57 - poza tym o wiele wyżej cenię 3-y setowe zwycięstwo na Callens niż egzekucje hiszpanki , która przyjechała raczej na truskawki do Anglii niz śmigać na tych kortach .
Teraz reszta po :2gw: - wiele jest meczyków - ale wiekszość równych jak franca - damy do rozpisów
2.294 Dechy-Vinci 1.58 2.1 - 2 Italia
Vinci kwalifikacje i kirilenko zgrabnie przeszła -bilans na trawie 9/4 - zadziwiająco dobry serwis - wszystkie mecze pod kontrolą - od dłuższego czasu ją obserwuję i naprawdę niewiele jej brakuje żeby wskoczyć do pierwszej 30-40 tki . Z drugiej strony Dechy dla której ostatnie miesiące są góra drugą rundą - bilans francuzki 23/20 - b.duże doświadczenie - ale włoszka na fali - dlatego tylko 2 gwiazdki
3. 292 Loit-Black 1.58 2.1 - 2 :2gw:
Tu krótki opis Loit beznadziejna rzeźba w pierwszej rundzie - kolejna francuska bez formy - Black walczak - duże szanse , że da radę .
4. 293 Hantuchov.-Golovin 1.68 1.94 1 :3gw:
Nie wiem dlaczego duzo ludzi gra golovin - dla mnie wczoraj Hanti poszłą bardzo ładnie - serwis nie zawodził - to zwycięstwo na pewno podbudowało ją psychicznie - Golovin pierwszy mecz w życiu na trawie i od razu z fory jak cholera - licha kłopoty miała juz przed meczem , dlatego nie wierzę , że przy takim nastawieniu (wreszcie !) hanti moze ją skaleczyć .
5.289 Jankovic-RuanoPas. 1.8 1.8 - tu nerwowo
Po tym jak wczoraj Ruano pięknie spakowała do domu Vento ( bilans 22/17) chciałem ją daćautomatycznie , z drugiej strony ma janković , która pokonała pereybinis . Za grosze dam Ruano dla zabawy - ale generalnie NO BET
6.308 Stosur-Sequera 1.64 2.01 2 :2gw:
Stosur zamiatła szybko - ale angielskie kalectwo

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Jeszcze krótko o meczykach . które widzę sporo osób gra lub zamierza - hm .
309 Dokic-Perry 1.58 2.11 - jasne perry w gazie , rytmie - Dokic nie gra nic - no ależ ku..a kiedyś musi zacząć- nie wierzę, że przez cały rok trener nie wróci jej serwisu na właściwe tory - okazja do przełamania dla Dokic znakomita - ulubiona trawa . Dlatego dla mnie NO BET - ale przełamanie w stylu Hanti b.prawdopodobne !
306 Petrova-Asagoe 1.5 2.26 tu też widzę sporo amatorów na tłustą dwójkę - ale jest pare .............ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . H2H 1-0 Asagoe - przywar petrowej nie będę cytował . Na pewno meczyk zapowiada się na długą zabawę - nie twierdzę, że japoneczka nie da rady - ale go dzisiaj nie gram z prostego powodu , oprócz typowo sportowych
- za duzo ludzi to tyka ( i tak życzę wszystkim powodzenia )
Jeszcze myślałem o meczu Tanasugarn z Craybas - szczególnie o fuksie Tany w tie-breaku w drugim ( miała ciepło) NO BET

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM NA DZIS POLECAM:

Ruano Pascual V. - Jankovic J. 1 1.70

Hantuchova D. - Golovin T. 1 1.65

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 64
Cytat : Stosur zamiatła szybko - ale angielskie kalectwo Czyzby samantha zmieniła obywatelstwo na angielskie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
dali
Member
Użytkownik # 2833

wysłano 09-06-2004 10:56
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat : Stosur zamiatła szybko - ale angielskie kalectwo Czyzby samantha zmieniła obywatelstwo na angielskie?
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 57 &#0124; Miejscowość: Kraków &#0124; Zarejestrowany: Sie 2002 &#0124; IP: Zalogowany
========================================
1 runda
Stosur - Baltacha 6-3 , 6-2 o takie kalectwo mnie się rozchodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - wiem lakonicznie to było - ale teraz chyba wszystko jasne ?

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1