|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
WITAM WSZYSTKICH BUKMACHERÓW jestem nowy na tym forum wiec sorrki za wszystkie błedy<gram juz hazardowo czwarty rok-tylko u naziemnych> i od razu przechodze do typowania<na razie bez opisów> schnyder-obata 1 golovin-kremer 1 fish/pavel 1 federer-clement 1 grosjean-stepanek 1 jutro jak juz beda kursy wybiore cos z tego i zagram np za 200zł pozdro for all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Golovin T. - Kremer A. 1 1.60 /STS/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Schnyder P. - Obata S. 1 1.45 /STS/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
reszty pan nie gram lub ewentualnie za grosze:
Sharapova M. - Molik A. 2 1.90 /STS/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Dzisiaj zagram na Sharapovą - jest w dobrej formie, a Molik jest za słaba na nią. To zupełnie inna klasa: po Wimbledonie Maria wskoczy do pierwszej 10, a wtedy juz takich wysokich kursów nie będzie na nią jak teraz. Do Sharapovej dokładam Golovin, która dzisiaj rozniesie zmęczoną Kremer w 2 setach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Sharapova(1,8)+Golovin(1,6) @2,88 Unibet :3gw: dobre kursy+dobra forma obu w/w zawodniczek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
dzisiaj krótko - wczoraj dwa pudła - szczególnie morigami mnie ...zabolała :rolleyes: :4gw: golovin - konsekwentnie reszta - lekki smród szarapowa - molik - wcale nie takie pewne dla mnie - molik wczoraj po profesorsku rozjechała młodą jankovic , szarapova w miarę wyrównanie ze stosur - zastanawia tylko 40% wygranych przy drugim serwisie , molik wcale nie lepiej - i niestety dochodzi psychika szarapowej - NO BET dla mnie , tanasugarn _ loit - serce mówi Tanasugarn - rozsądek Loit - czyżby wracała forma Loit - przypomina mi to jej turnieje w casablance i Estoril - też średnie mecze po drudze i wszędzie ...finał NO BET Schnyder - Obata 2 :2gw: mecz dla mnie - patrząc na to co grają do tej pory bardzo wyrównany - jeżeli potrfa 3 sety może być szansa dla japoneczki i to duża ( jeszcze psyche i czynnik kreczogenny wysoki schnyder ) to tyle ps. myślę jeszcze nad debelkiem - wtopa molik z kaleką serną ! - na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sequery aż @1.8 - jak Viva da to ja też
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
sequery jutro - zagramy na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Znowu się rozpisałem u Panów i tu muszę się streszczać. :4gw: Golovin - Kremer 1,55 To co robi Francuzka budzi repekt i myślę, że dziś kolejny raz można na Nią postawić, bo Kremer jakoś nie zachwyca. Reszta raczej no bet, serce rwie się do postawienia na Sharapovą, lae może jeszcze coś potem napiszę, bo muszę uciekać. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Sharapova ma taką psychikę jak wygląda - czyli bardzo dobrą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Molik nie da rady dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał barister: [qb]Sharapova ma taką psychikę jak wygląda - czyli bardzo dobrą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Molik nie da rady dziś[/qb] chyba zartujesz???? sharapova ma b. dobra psychike?? a niby czemu dostala taki lomot od suarez??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ps. myślę jeszcze nad debelkiem - wtopa molik z kaleką serną ! - na sequery aż @1.8 - jak Viva da to ja też pewnie ze dajemy piekny kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !A poza tym wydaje mi sie ze dzis wygra Molik :rolleyes: pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
petev -> Maria jest młoda, na tych wielkich kortach w Paryzu zjadła ją trema i stawka, a w dodatku Suarez jest świetna na cegle, więc było jak było. Natomiast jesli chodzi o jej psychikę to widziałem kilka jej meczy i sytuacje jak wychodziła z opresji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
to ze kogos zjadla trema jest moim zdaniem przejawem slabej psychiki... a suarez wcale taka wspaniala nie jest - pokazal to potem dobitnie jej mecz z jelena...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
DZIS UDANY DZIONEK- schnyder-obata 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: golovin-kremer 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: fish/pavel 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> federer-clement 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: grosjean-stepanek 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: JUTRZEJSZE TYPY: sharapova 1 golovin 1 TE DWA MECZE ZA GRUBSZA KASE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do tego mozna dołozyc debelek shara/kirlen pozdrawiam wszystkich GRACZY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Sharapova M. - Schnyder P. 1 1.55 6-1 6-7 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /STS/
Golovin T. - Loit E. - tego nie gram bo jak juz ktos kiedys tu powiedzial, z jednej strony serce (Golovin) a z drugiej strony rozsadek (Loit), jak juz mialbym grac to raczej Loit ale po co sie denerwowac i ewentualnie pozniej zalowac
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
panowie - proś ba o pomooc - jako , że nie otwiera mi się drabinka debli kobiet - a widzę małe zamieszania - najpierw prof miał sequery z molikami i 2 godziny później sequery z yangami ( czyli sami założyli który debel wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - wniosek z tego że debel molik/serna - żaglówka do domku ? -wycofały się ????
proszę o sprawdzenie ! za cholere nie usmiecha mi się graćvoida na kuponie ! z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
Oryginalnie wysłał onda: [qb] debel molik/serna - żaglówka do domku ? -wycofały się ????
proszę o sprawdzenie !
z góry dzięki[/qb] Molik/Serna oddały mecz walkowerem w ćwierćfinale, mecz Yan/Zheng - McShea/Sequera to półfinał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
Zastanawiam się nad Golovin T. - Loit E. 1.Co o tym myślicie panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Dwie Francuzki, więc ryzkowny zakład - lepiej odpuść ten mecz. Jak już stawiać to na Sharapovą, która dzisiaj pojedzie ze Schnyder <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
dzisiaj krótko
szarapova :3gw: - powinna dac radę - schnyder mimo rutyny nie powinna sprawić zbyt dużo kłopotów - oczywiście zakładając ,ze szarapova nie przegra z własnym mózgiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> loit :2gw: - cała sympatia po stronie golovin - ale loit zaczyna graćtak jak w marcu i kwietniu - z rundy na rundę coraz lepiej i pewniej - nie widze tu dla młodej francuzki zbyt dużo szans - szczerze mówiąc nie gram tego zbyt mocno - ale @3.8 za 2-0 dla loit dwa razy rozpisałem też pozdrawiam serdecznie krótko o panach - ( sorry , że tu ) damy roddicka i schutlerka - rozpis z 2 damami i siatkóweczkami ( 5 z 6 ) jest całkiem całkiem pozdrawiam i powodzenia życzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
sharapova :5gw: tak jak byla moja faworytka do french open i gdyby nie niedyspozycja dnia w ćwierćfinale to wygrałaby to tak wimbledon na bank wygra rosjanka.Widać że trawa to jej nawierzchnia i bez problemów wygra ten turniej. golovin :3gw: Świetna gra francuzki przez cały czas a loit niczym nie zachwyca a golovin duzo bardziej opanowana od swojej rodaczki i mimo młodego wieku umie opanowac nerwy.Poza tym zupełnie nikt sie nie spodziewa wygranej loit wiec go tati!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|