Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
rayo v-l palmas 1 (2,2)
mallorca-malaga 1x (1,13)
barcelona-celta x2 (2,26)
ipswich-newcastle 1 (2,7)
freiburg-fc koln x2 (1,83)
feyenord-nijmegen 1 (1,3)

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
base, jesli chodzi o Newcastle, to na nastepny raz uwazaj, bo ten zespol ma zamiar liczyc sie w wielkiej czworce- przynajmniej tak sie afiszuja

Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
chociaz nastepny mecz maja z Chelsea na Stamford Bridge w Wortless <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Cup, tak wiec szysko sie moze zdarzyc

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pozdro dla Lukee. Tak trzymaj.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
Quote
Oryginalnie wysłał base:
[qb]Zakładam "Piękny nowy temat, których wszystkich wkur...". Temat ten wkur... wszystkich tak samo jak mnie od pewnego czasu wkur... to forum. Nie zkładałem tu jeszcze żadnego tematu więc dziś postanowiłem nieopierać się cudownej pokusie jaką jest możliwość złożenia nowego tematu. Cieszę się niezmiernie, a także liczę na to, że temat ten wkur... was tak samo jak mnie wkur... inne tematy. W momencie pisania tych słów towarzyszy mi bliżej nieokreślone uczucie, które sprawia iż jestem niezmiernie szczęśliwy. A jestem szczęśliwy bo będe mógł wkur... innych tak jak inni mnie wkur... W moim "Pięknym, nowym..." będe umieszczał swoje własne typy, które będą się najprawdopodobniej sprawdzać w niewielkim stopniu. Na moim temacie znajdziecie typy których kursy będą pochodzić z wkur... totomixa lub innych wkur... buków (proszę o propozycje). Myślą przewodnią, mottem tego tematu jest "w****ianie" więc jeśli ktoś ma na to ochotę to może się tutaj pow****iać sam lub na kogoś, na coś. Jesli ktoś nie wie na kogo, na co ma się powkur... to może to zrobić na mnie. Z góry dziękuję.
################################################
Miłego wkur....
################################################[/qb]

a to tak bo sie zapominam po co ten temat założyłem


thx tytus, ale z rayo i tak się jebnąłem

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
###################################


Jak duży wpływ mają buki na wynik meczów?


####################################

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
wplyw bukow jest nastepujacy:
ja ide do buka, obstawiam mecz
Buk patrzy co Szczygiel obstawil, dzwoni do druzyny na ktora postawilem i c***, wiadomo ze oni nie wygraja
koniec
wk***ia mnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
a Bin Laden robil doswiadczenia na bydle w Klewkach, czy gdzies tam nad Sniardwami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał szczygiel:
[qb]wplyw bukow jest nastepujacy:
ja ide do buka, obstawiam mecz
Buk patrzy co Szczygiel obstawil, dzwoni do druzyny na ktora postawilem i c***, wiadomo ze oni nie wygraja
koniec
wk***ia mnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
a Bin Laden robil doswiadczenia na bydle w Klewkach, czy gdzies tam nad Sniardwami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]

szczygiel to pisz na co stawiasz wtedy będziemy stawiać odwrotnie

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał szczygiel:
a Bin Laden robil doswiadczenia na bydle w Klewkach, czy gdzies tam nad Sniardwami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Klewki leżą między Jeziorami: Klebarskim a Linowskim.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 222
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

Klewki leżą między Jeziorami: Klebarskim a Linowskim.[/qb]

Gratuluje doglebnej znajomosci tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
co za roznica, gdzie leza Klewki, tu chodzi o POLSKIE BYDLO !
pozdro

Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 77
Poszukuje informacji na temat drużyny: KORONA KLEWKI
skład, stats, itp.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał base:
[qb]Poszukuje informacji na temat drużyny: KORONA KLEWKI
skład, stats, itp.[/qb]

Wiem, że Sylwek Czereszewski debiutował w tym zespole. Myślę, iż na dobry początek wystarczy.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał base:
[qb]Poszukuje informacji na temat drużyny: KORONA KLEWKI
skład, stats, itp.[/qb]

W składzi tej drużyny jest zbyt wiele nazwisk Talibów poszukiwanych przez Stany Zjednoczone. Więc trochę się obawiałem podać Ci je publicznie.
Ale tabelę za ostatni sezon, czemu nie.

TABELA KOŃCOWA SEZON 2000/2001

MIEJSCE / NAZWA ILOŚĆ MECZY PUNKTY BRAMKI ZDOBYTE STRACONE1
1 LKS ORZEŁ JANOWIEC KOŚCIELNY 22 52 62 29
2 GKS STAWIGUDA 22 38 35 31
3 GLKS WARMIAK ŁUKTA 22 37 48 35
4 LKS KORONA KLEWKI 22 34 42 38
5 GKS BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 22 33 37 36
6 KS FORTUNA GĄGŁAWKI 22 30 54 37
7 GZPN OMULEW WIELBARK 22 30 36 41
8 KS SPARTA GIETRZWAŁD 22 29 35 43
9 GLKS JONKOWO 22 26 41 52
10 LZS LEŚNIK NOWE RAMUKI 22 25 45 47
11 KS CEGIRLNIE OLSZTYN UNISZEWO 22 22 48 72
12 KS ZRYW JEDWABNO 22 15 37 59

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec), 1,905 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1