|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
#2 hewitt-andrejew 2 3.2 /unibet/ - igor ze wszystkich mlodziakow robi na mnie zdecydowanie najawieksze wrazenie w ostatnich tygodniach. dzieki nieco szczesliwemu zwyciestwu nad jcf ma przetarcie i jesli mu reka nie zadrzaua przed agassim to nie zadrzy przed aussie wiec nawet nie wypada odpuscic, chocby za grosik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Arthurs/Hanley-Coetzee/Haggard 1.45 co sadzicie o tym meczu? Czy moge liczyć na łatwe zwyciestwo debla Arthurs/Hanley :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
PETEV po prostu pomyliłem sie jestes graczem<nie bukmache.>sorrki pierwszy raz sie wpisuje pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Witam ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oto dalsze moje typy: ATP Halle
14:00 N. Kiefer - (2) R. Schuettler Typ: 2 Kurs: 1.94 Stake: 6/10
Rainer wkońcu coś zaczyna grać i mam nadzieje, że dobrze przemyślanymi akcjami(wypadami) pod siatkę wygra ten mecz, choć przeciwnik Nicolas jest dobry na tej nawierzchni. Mecz zapowiada się 3 setowy![/qb] no bardzo pieknie . gratuluje 2/2 dzis masz. tylko po cholere te typy dajesz jak fisha dales na 2 minuty przed meczem, a rainera na minute? bez sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Kiefer sorry ale musze bo mnie w****ił niemiłosiernie swoim nieudolnictwem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Kiefer sorry ale musze bo mnie w****ił niemiłosiernie swoim nieudolnictwem[/qb] dokladnie... szczerze 3eba przyznac ze ta przegrana mu sie nalezala, bo byl jak dziecko we mgle i w ogole nie uczyl sie na wlasnych bledach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]Witam ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oto dalsze moje typy: ATP Halle
14:00 N. Kiefer - (2) R. Schuettler Typ: 2 Kurs: 1.94 Stake: 6/10
Rainer wkońcu coś zaczyna grać i mam nadzieje, że dobrze przemyślanymi akcjami(wypadami) pod siatkę wygra ten mecz, choć przeciwnik Nicolas jest dobry na tej nawierzchni. Mecz zapowiada się 3 setowy![/qb] N. Kiefer - (2) R. Schuettler 3-6 6-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i ładnie Rainer wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Postaram się typy podawać wcześniej! Dlatego typy tak podałem póżno bo pisze też na innych forach i jeszcze do tego inernet mi powoli chodzi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
#3 grosjean-r.stepanek 1 1.33 /unibet/ - gros wraca do duzej formy i mimo szacunku dla radka, szanse prze nim widze marne.
beck-lee - analizowauem ten mecz od wielu stron i nie jestem wcale madrzejszy. zwyciestwa slowaka robia na mnie wieksze wrazenie, ale lee jest innym typem gracza niz henman, a zwlaszcza karlovic. to nie serwis jest jego najmocniejsza strona lecz regularna gra z glebu kortu. jego returny moga sie okazac zabojcze dla becka. z drugiej strony beck jest w zyciowej formie. odpuszczam ten mecz bo bardzo nie lubie obstawiac w sytuacji kiedy jednego tenisiste widziauem ostatnio kilka razy, a drugiego ani razu.
federer-clement - kurs na "mlodego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> francuza zachecajacy, ale nie lubie wyrzucac nawet grosika jesli szans na powodzenie nie widze.
powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam po raz kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dziś to już chyba koniec. Bo już nie widze nic sensownego aby zagrać. Oto mecze jeszcze na dziś, które tak bym typował:
16:35 R. Federer - A. Clement (1) 1.11 - mecz nie warty ryzyka bo kurs marny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Lepiej już zagrać za parę groszy Clementa.
16:50 S. Grosjean - R. Stepanek 1.33 - 2.80 - grałbym tutaj Sebastiana, ale coś mi tu nie tak i boję się, że może wygrać Radek!
18:10 K. Beck - H. Lee 1.67 - 1.96 - w tym mecz wg. mnie jest możliwy każdy wynik.
To tyle na dziś z tenisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Do zobaczenia jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 105 |
R. Federer - A. Clement 1 1.11 S. Grosjean - R. Stepanek 1 1.33 K. Beck - H. Lee 1 1.67 S. Obata - P. Schnyder 1 2.46
Wydaje mi sie, że pownnio to wejść ale na fedka to szkoda kase stawiać bo za taki kurs to buki mogą się wypchać. Wielką łache robią ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Mam prośbę. Może ktoś zna wynik z wczorajszego przełożonego meczu w Wiedniu Bechrend-Faurel. Będę wdzięczny za podanie go na forum. Dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
behrend wygral 2-1 w setach... poza tym to weiden to nie to samo wieden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
Roddick 1.60 Hewitt 1.95 wedlug mnie warto jest zagrac rodika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ogladajac mecz hewita z gaudio hewit byl bezradny i nie mial pomysłu na gre tylko caly czas przebijał pilke na pale ze przebic (chodzi mi o to ze hewit ma zero pomyslu na gre np zero skrótów i innych bajerow), a rodika ser zrobi swoje w tym meczu pozdro600 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
na jutro
Fish - Schuettler 1 :4gw: 1.75 Roddick - Hewitt 1 :2gw: 1.60 Grosjean - H.T. Lee 1 :4gw: 1.25 i kobitki Golovin - Loit 1 :3gw: 1.60
co wy na to ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
ogladajac mecz hewita z gaudio hewit byl bezradny i nie mial pomysłu na gre tylko caly czas przebijał pilke na pale ze przebic (chodzi mi o to ze hewit ma zero pomyslu na gre np zero skrótów i innych bajerow), a rodika ser zrobi swoje w tym meczu pozdro600 Wszystko fajnie...tylko że tam grali na clayu (piaseczek) a teraz Grass (trawka) - a więc to troszkę wszystko zmienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lecz moim zdaniem jeżeli prof da kurs w przedziale 1.60-1.50 - to myślę że na Andy trze spróbować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 389 |
W betandwin kurs na Roddicka 1.48.Mysle ze Roddick go serwami zabije.Dzis Roddick ustalil nowy rekord 153 Mil/h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
W betandwin kurs na Roddicka 1.48.Mysle ze Roddick go serwami zabije.Dzis Roddick ustalil nowy rekord 153 Mil/h A o 21:00 na Roddicka było 1.60 - LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 389 |
o cholera to trzeba ładowac bo jutro bedzie 1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
Wedlug was panowie Rodick taki pewny za grubszą kasę,a co może do niego dodać??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 389 |
daj sobie Portugalie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|