iwo: federer 1 iwo: federer 1
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
dzisiejszy dzien wporzadku<pierwsze typowania>
grosjean 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
federer 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
fish 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
fish/pavel 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
knowles/nestor 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dobrze ze tego debla nie stawialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niestety na drugim kuponie wtopa na...serbii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
TYPY NA JUTRO:
fish 1
roddick 1
grosjean 1
calatrava 1
pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ehhhh niby Roddick powinien wygrac ale Hewitt go juz 2 razy pokonał (nie liczac kreczu) ale t odawno było , teraz Andy rzadzi w Queens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
chetnie bym tez zagral na Fisha ale juz mam dosc tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Schuttlera - postawie na goscia t oprzegrywa bez walki , dam przeciwko nagle bez problemow wygrywa - niecierpie pajaca i mowie mu stop
jeszcze sie z tym przespie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]ehhhh niby Roddick powinien wygrac ale Hewitt go juz 2 razy pokonał (nie liczac kreczu) ale t odawno było , teraz Andy rzadzi w Queens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
chetnie bym tez zagral na Fisha ale juz mam dosc tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Schuttlera - postawie na goscia t oprzegrywa bez walki , dam przeciwko nagle bez problemow wygrywa - niecierpie pajaca i mowie mu stop
jeszcze sie z tym przespie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
....mam dokładnie to samiuśko..... :rolleyes:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A tak wogóle chciałbym zobaczyć taki finał: Roddick - Lee
Dlatego dzisiaj zagram sobie tak:

Lee Hyung-Taik - Grosjean
Roddick - Hewitt Lleyton

Tyle kaski mi już Lee zarobil w tym tygodniu, ze nawet jak teraz przegra to mu i tak będę winny podziękowania....

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Calatrava A. - Cakl T. 1 1.50 6-4 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /STS/
Berdych T. - Behrend T. 1 1.65 6-4 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /STS/ - Behren to 30-latek po swiezej kontuzji, nie zycze nikomu zle ale po dwoch 3-setowych meczach z Mello i Faurelem moze to miec wiekszy lub mniejszy wplyw na dzisiejsze spotkaniem z mlodym Czechem, ktory pokonal wlasnie swietnego Venturo i przechodzi do kolejnych rund bez wiekszych problemow...Berdych gogogo

i jeszcze jeden mecz warty uwagi moim zdaniem:

Ramirez Hid.R.- Haehnel J. 2 1.85 2-6 4-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /STS/ - Ramirez numer 2 w turnieju i niby przechodzi kazda kolejna runde zwyciezko ale jak dla mnie to cos sie za bardzo meczy i dzis moze byc juz za bardzo zmeczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Haehnel natomiast to Francuz, ktory zrobil na mnie duze wrazenie swoimi ostatnimi meczami i co najwazniejsze widac, ze od challengera Aix-En czuje sie znakomicie na clayu. Ciezki ale jak anjabrdziej mozliwy do wygrania pojedynek.

POWODZENIA

Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Federer - Novak

Bilans gier H2H - 4:4

Ostatni mecz grali w tym roku na ziemi - w szwajcarskim Gstaad i wygral Nowak:
5:7 6:3 6:3 1:6 6:3

Tak wiec jesli juz ktos musi grac Federera to raczej ostroznie.

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Witam.

Dziś zagram:

Bryan/Bryan - Mirnyj/Zimonjic 2 :2gw:

Wydaje mi się, że bracia nie są w zbyt dobrej formie. W poprzednich rundach trzysetówki z niezbyt wybitnymi deblistami. Z drugiej strony nieźli debliści, jednak razem ostatnio nie grywali (nie wiem czy grali już razem, napewno nie w ostatnim czasie), ale w tym turnieju radzą sobie nieźle i myślę, że są w stanie pokonać Bryanów.

A. Roddick - L. Hewitt 1 :3gw:

H2H 0-3. Nadszedł więc czas na pierwsze zwycięstwo Amerykanina. Ostatni raz grali ze sobą w 2001 a od tamtego czasu dużo się zmieniło. Lleyton stracił formę z tamtego okresu, a Andy jest teraz bardziej doświadczony. Roddick przez okres turniejów rozgrywanych na clayu nie miał okazji się pokazać i odpadał z zawodów w ich pierwszej fazie. Ale teraz nadszedł jego czas i szybkie nawierzchnie, jest głodny sukcesu i zwycięstw. Jego mocny serwis powinien sprawić Hewittowi dużo problemów a biorąc pod uwagę to że Austalijczyk ma z tym elementem problemy (sporo podwójnych w ostatnich meczach), może sobie dzisiaj nie poradzić.

Pozdrawiam i życzę trafnych typów.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Zastanawiam sie nad spotkaniem schuetler z fishem ale stawiajacych na to spotkanie ostrzegam niemiaszek moze wywinac numer i lyknac fisha i u siebie moze chciec wygrac ten turniej, takie ja mam mysli...pozdro i tak sam nie wiem co stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Quote
Oryginalnie wysłał monster:
[qb]Federer - Novak

Bilans gier H2H - 4:4

Ostatni mecz grali w tym roku na ziemi - w szwajcarskim Gstaad i wygral Nowak:
5:7 6:3 6:3 1:6 6:3

Tak wiec jesli juz ktos musi grac Federera to raczej ostroznie.[/qb]
Hehehe lol, dwano sie tak nie usmialem, uzasdnienie typu na poziomie przedszkolaka %-)

A poza tym to w Gastad grali w zeszlym roku iw zeszlym roku grali rowniez trzy razy na nawierzchni twardej i trzy razy wygral Federer. A dzis graja na trawie, a Federer gra po prostu fenomenalnie.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Co do Fisha dzisiaj to jest to wielka loteria. Rozegrał on wczorajszego dnia 5 setow (debel+singiel) i dzis na pewno bedzie zmeczony. Znajac preferencje Schuetlera do precyzyjnego zagrywania moze miec problemy z kondycja. Zwlaszcza ze ostatnio mial przerwe od tenisa i regularnego grania w turniejach. Tak wiec dzisiaj Schuetler powinien to spotkanie wygrac o ile zagra z glowa.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
I jeszcze dla grajacych Roddicka i liczących na jego atomowy serwis. Wiatr w Londynie dzis okolo 18 km/h spadajacy w ciagu dnia do 11 km/h. Roznie moze byc z tym pierwszym serwisem, podobnie zreszta jak wczoraj.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
A serwis to zależy tak bardzo od wiatru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak grają w halach to ustawiają za zawodnikami specjalne dmuchawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dziś właściwie Roddick jest dość pewny ale ostatnio wszystko wchodziło i kiedyś musi nadejść TEN dzień, dodatkowo Schuttler ale na granie spotkań z jego udziałem trzeba mieć mocne nerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gra tak jak wiatr zawieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
sort ze tutaj a wie ktos czy moze zdf puszcza mecz shuttlera dzis ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Nie mowie o sile serwisu, ale o wyrzuceniu pilki w gore, timing zupelnie sie zmienia i co bylo widac wczoraj - mial problemy z uderzeniem pilki w odpowiednim momencie. A poza tym od wiatru zalezy celnosc tego serwisu, dla zawodnika takiego jak Roddick ktory gdy serwuje do wewnatrz karo serwuje kilka centymetrow od lini to wiatr ma istotny wplyw na celnosc tego serwisu.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
Chociaz jestem zdecydowanie za Roddickiem i uwazam ze powinien ten mecz wygrac. Ale nie jest to "pewniak za gruba kase" jak ktos napisal...

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
ZDF [zdf.de] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]ZDF [zdf.de] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
dzieki chociaz sobie obejrze a nie bede sie meczyl z niemieckim livem :/

Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Powiem Ci tylko tyle - źle zaczynasz (to był Twój pierwszy post) - mam nadzieję, że dobrze skończysz.
Rozumiem, że postawiłeś kilka tys. złotych na Federera - bo przecież kasa leży na ulicy - tak wynika z Twojego postu - no żal jej nie podnieść.

Quote
Oryginalnie wysłał MonsterTruck:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał monster:
[qb]Federer - Novak

Bilans gier H2H - 4:4

Ostatni mecz grali w tym roku na ziemi - w szwajcarskim Gstaad i wygral Nowak:
5:7 6:3 6:3 1:6 6:3

Tak wiec jesli juz ktos musi grac Federera to raczej ostroznie.[/qb]
Hehehe lol, dwano sie tak nie usmialem, uzasdnienie typu na poziomie przedszkolaka %-)

A poza tym to w Gastad grali w zeszlym roku iw zeszlym roku grali rowniez trzy razy na nawierzchni twardej i trzy razy wygral Federer. A dzis graja na trawie, a Federer gra po prostu fenomenalnie.[/qb]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Jak slusznie zauwazyl MonsterTruck Fish po 5 setach schuetler po 2 wczoraj...to moze miec decydujace WIELKIE znaczenie...fish zmeczony moze dostac lomoto po prostu...ale to takie moje mysli, jak juz ktos wczoraj napisal nie pamietam juz kto jak sie stawia na schuetlera to lomot z lamusem, a jak dobry kolezka gra z niemcem to niemiec go rozwala tez mam to "szczescie" pozdro

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Wg. mnie gra deblowa nie jest tak bardzo meczaca jak singiel, przeciez Mardy grajac wczoraj debla wiedzial, ze jutro gra pofinal z Rainerem, z pewnoscia sie poniekad oszczedzal a szanse daje im po 50% - NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, Sensei, Lukasz111, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1