Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tenis Wimbledon tenis


[Linked Image]

[Linked Image] Miejsce : London, England
[Linked Image] Data : Czerwiec 25-8 Lipiec,2007
[Linked Image] Drabinki : 128M
[Linked Image] Nawierzchnia : Grass
[Linked Image] Pula Nagrod : £5,022,560

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju [wimbledon.org]
-----
Losowanie : Drabinki [wimbledon.org] Debel [wimbledon.org]
-----
Plan Gier [wimbledon.org]
-----
Scoreboard : live [wimbledon.org]
[b]-----
[/b]

================================

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
Post deleted by oli

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
- Kiefer powinien zjesc Volandriego, doszedl do siebie po kontuzji, a na wimbie trenował z Hewittem, Federerem i Safinem wiec podchodzi do tematu poważnie

- Soda powinien kopnac Olka Rochusa, jedyne co martwi to krecz na Rolandzie ale z tego co pameitam to byl on spowodowany bolem głowy (sic!) wiec chyba nie ma ryzyka 'odnowienia' sie tej kontuzji tongue Olek slabszy wyraznie niz w zeszlych latach, watpie by stac go bylo chocby na seta

- Tsonga Tsonga... masowka straszna to bedzie i tego sie boje. Benneteau pokazal nieraz ze potrafi trzymac serwis a i volleya sie nie boi

- Garcia Lopez z Bollelim tez raczej pewka, mlody wloch na trawce za duzo nie pogral a garcia-lopez radzi sobei na niej calkiem przyzwoicie jak na hiszpana. mysle ze moga byc nawet 3 sety i to bez tie breakow -> handi

- Cilic z Simonem mysle ze to jest bdb bet, Cilic pokazal w Queens ze potrafi grac na trawce a Simon?

- wydaje mi sie ze ToJo ma juz w dupie i Monfils zje go bez klopotow,

Uwazac na Udomchoke z Berlocq, smieszny kurs, wyglada na pewną 1-kę ale mam dziwne przeczucie co do tego meczu (patrz ubiegloroczny mecz udomchoke - koubek :p)

Z takich pewniakow po niskich kursach to Vliegen, Muller, Lee, Tipsarevic, Zib czy Berrer nie pozostawia rywalom-typowym claymanom, w dodatku slabym, zadnych zludzen (no moze oprocz Serba ale Peya to niech lepiej plyty nagrywa, albo lepiej niech nie nagrywa)

Wydaje mi sie ze mozna tez probowac przeciwko Davydence i Querreyowi

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
No to 1 runda juz tuz tuz....ja bym widzial to tak.

J.Blake - I.Andreev (2) 2,63

czuje tu Andreja ,dobry byl w RG tu moze byc podobnie.tak mi ten typ chodzi po glowie a kurs wysoki.

Garcia L.-Bolelli (1) 1,34

Garcia w Nottingham pokazal ze moze sie liczyc tak do 4 rundy w Wimbledonie i powinnien pokonac gladko 3:0 Wlocha.niespodzianki tu nie widze.

z tych 2 typow ladny dubelek wychodzi.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 505
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 505
Tsonga - wiadomo Tsonga smile moze wygrac i przegrac z kazdym, ale pierwsza rudna dla niego
Monfils - izi z Johanssonem, wg mnie bez zbednego komentarza, Szwed to juz nie ten zawodnik sprzed lat
Mahut - rewelacja z ostatniego turnieju Arotis w Londynie, pokonal Clementa w polfinale tam, sprawil ogromne klopoty Roddickowi w finale i dlatego wg mnie powinien spokojnie awansowac do 2 rundy Wimbledonu
Berdych, Nadal, Roddcik - dla podwyzszenia AKU wink

good luck piwo

Last edited by oli; 24/06/2007 21:44.
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
panowie, a ja mam pytanie z innej beczki
wiecie moze czy mozna wykupic na jakiejs stronie abonament na mecze wimbledonu?
cos na przykladzie wp.pl jak ostatnio zrobili na Rollandzie
Dzieki wielkie
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Mozna sprobowac Simona z Cilicem - pokonanie przez Chorwata Tsonge, Falle i Henmana w Queen's jakos mnie nie przekonuje - jak narazie to dobry chalengerowiec, a francuz mimo przegranej z Karlovicem (pozniejszym zwyciezca z Nottingham )to po 3-setowce ciezkiej, a w Halle z Baghdatisem(finalista) w dwoch setach ale patrzac na statystki tez nie oddal meczu bez walki -robi lepsze wrazenie.
Kurs tez niczego sobie 2,36 pinn

Typ : Gilles Simon @2,36pinn

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
1. Becker - Chela - kursy po ok 1.55 na Beckera. Niemiec pokonał brzydkiego Jana Ignacego rok temu na Wimbie dość gładko w 4 setach.
Cóż..Chela to gość którego wyjątkowo nie lubię - przede wszystkim za marniutki serwis - wygrywa kiedy ma przegrać, a przegrywa kiedy ma wygrać. Taki złośnik z niego. Becker powinien go powieźć, jeśli tylko siedzi mu pierwszy serwis to z rywala nie ma specjalnie co zbierać, tym bardziej takiego, który trawę woli pewnie kosić niż na niej grać.

2. Guccione - Bogdanovic - kursy w miarę po równo. Ja biorę Guccione. Bogdan pokazał co sobą reprezentuje, a raczej czego nie reprezentuje ostatnim meczem z Dżidżi Lopezem. Jak się ma w taju 5;1 a potem z 10 setowych i się ich nie wykorzystuje to sorry, ale należy buty zawiesić na kołku, bo dalsza gra może źle odbić się na psychice. Guccione serwuje niedaleko od poziomu Ivo, a co znaczy serwis na trawie przekonaliśmy się choćby w finałowym pojedynku w Nothingam. Zresztą Guy Gisborne, przydupas szeryfa jeszcze długo nie mógł otrząsnąć się jak nieopatrznie dostał piłką od Ivo...

3. Soderling - Rochus - kursy dość marne bo maksymalne jakie widziałem to 1.35. Tyle że co tu się może zdarzyć? Jak się tak bliżej przyjrzeć wyczynom Małego Ola to ostatnio leje go kto chce, gdzie chce i na czym chce. Nie wiem co się z tym gościem stało, ale poprzedni sezon miał o wiele lepszy. Biorąc pod uwagę jego 160cm wzrostu i potężny serwis Sody, będzie mu ciężko ugrać seta, a co dopiero myśleć o wygraniu całego meczu. Zresztą dwa ostatnie spotkania tych panów to dwusetowe zwycięstwa Szweda.


Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by HAGIi
panowie, a ja mam pytanie z innej beczki
wiecie moze czy mozna wykupic na jakiejs stronie abonament na mecze wimbledonu?
cos na przykladzie wp.pl jak ostatnio zrobili na Rollandzie
Dzieki wielkie
Pozdrawiam

Strona główna turnieju - zakładka video.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
C
cyt Offline
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
Witam.Niemal wszyscy rzucja sie na prosta pilke, czyli wygrana Sody z Rochuskiem, i niby maja racje, ale....Kieszonkowa armatka jakos nie odpada w pierwszych rundach na trawie, dochodzi do 3, 4 rundy i radzi sobie z wielkoludami, np Muller rok temu polegl w trzech.Forma do bani, ale walecznosc i serce do walki to on ma zawsze, a Soda?Jak nie na psa urok to sraczka, dwa lata temu becki z Andrejewem, rok temu z przewracajacym sie ze zmeczenia Henmenem, do tego w 5 setach.A to co ta najczesciej kreczujaca anamia obok Llodry, zrobila w pierwszej rundzie RG, to juz przechodzi wszelkie pojecie, skreczowal bo go glowa bolala.Juz kilka razy nabralem sie na tego bardzo silnego teoretycznie gostka i wiecej tego nie zrobie.Dla swietego spokoju odpuszczam ten mecz.Powodzenia.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Co myslicie o Robredo - z niego zaden 'trawiarz' i czesto konczy przygode na Wimbledonie (i nie tylko tu: ostatni przypadek Hertogenbosch) na porazkach z nizej notowanymi zawodnikami - czy 3.75 dla jego przeciwnkia Roberta Kendricka to dobra stawka do zagrania przeciwko Tommy'emu? Ostatnie wystepy Kendricka to polfinal turnieju w Surbiton i odpadniecie w 2 rundzie w Queens w 3 setach z nie byle kim Novakiem Djokovicem. Rok temu Kendrick przegral tu w 5 setowym pojedynku z Nadalem - pozniejszym finalista - wszystko to wydaje sie swiadczyc ze o chec walki wyzszego od Robredo o 10 cm Kendricka (wzrost na szybkich nawierzchniach ma niemale znaczenie) - czy warto zagrac po kursie 3,6 na Kendricka?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Andy Murray wycofał się z Wimbledonu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179

Dołączył: Feb 2007
Posty: 87
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 87
Post deleted by rafal08

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Might be worth taking Almagro over Tursunov. Watching Tursunov yesterday and he couldn't hit his serve with any power due to a wrist injury. Almagro can play on grass IMO as he has a big serve and some big groundstrokes.

ostatnio jak grali na Wimbie to Tursunov mial problemy 7:6 7:6 6:1 . Jeżeli ma problem z nadgarstkiem to po Dimie .

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
.....Widze to tak..

Kohlschreiber - Serra 1.....Niemiec skreczowal w Heroto ale wczesniej w turnieju w Halle zagrał bardzo dobrze.zawodnik wszechstronny , gra dobrze na kazdej nawierzchni i trawa na bank nie jest dla niego przeszkoda.H2h z frnacuzem ma 1-0 i sadze ze slabego Serre na traiwe pokona .....

Verdasco-Reynolds 1....kurs podobny i ryzyko takze....Hipszan przeywzsza o klase Jankesa i Verdasco jak dla mnie jest jednym z tych zawodnikow ktorzy grają na tyle uniwerslanie zeby sie przestawic na kazda nawierzchnie.Ostatni mecz z Mirnyjme przegrany ale na Wimbledonie gra mu sie naprawde dobrze,,rok temu 1/16 i wywali nawet Nalbandiana..A co Booby? wygrla ostatni tuniej ze smieszną obsada u siebie w USA ale to bylo na hardzie , na trawie nie gral wcale i mysle ze z Byczkiem Fernando polegnie...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by mirekinter
Verdasco-Reynolds 1....kurs podobny i ryzyko takze....Hipszan przeywzsza o klase Jankesa i Verdasco jak dla mnie jest jednym z tych zawodnikow ktorzy grają na tyle uniwerslanie zeby sie przestawic na kazda nawierzchnie.Ostatni mecz z Mirnyjme przegrany ale na Wimbledonie gra mu sie naprawde dobrze,,rok temu 1/16 i wywali nawet Nalbandiana..A co Booby? wygrla ostatni tuniej ze smieszną obsada u siebie w USA ale to bylo na hardzie , na trawie nie gral wcale i mysle ze z Byczkiem Fernando polegnie...

Bobby przegral w finale z Kimem w tym turnieju ze "smieszna" obsada, a co do trawy...to zagral trzy razy wiecej meczow w tym roku od Verdiego na tej nawierzchni laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
..o kurde to przez przypadek podnisolem Jego umiejtnosci , przypisując mu wygranie calego turnieju..jak przegral z Kimem to jestem juz pewny .....VERDASCO 3-0 Reynolds

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
Ja tak jak wyżej

Kohlschreiber bardzo ładnie grał w Halle. pokanal kilku graczy lepszych na trawie od francuza. uwazam że pierwsza runda jest dla niemca całkowicie w zasięgu a myślę że jeszce 3-4 dni może tutaj pograć

do tego dozuciłem Henmana. obserwowałem go w odtatnich dwóch turniejach. pierwszy przegrał z Ciliciem na własne życzenie i to w chyba w 1 albo dugiej rundzie. poźniej juz było lepiej poprawił serwis, wolej i return. wagral 2 spotkania i poległ z Tursunowem którey gra naprawdedobrze w ostatnich kilku tugodniach


Te dwa mecze + Meghann Shaughnessy za 300 mysle ze wypije piwko

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Monfils - T. Johansson

Myśle, że Gael z niezłym serwisem da rade przeciwko ToJo, który ostatnio nic nie wygrywal, gral slabo. Ogolnie to nie jest w takiej formie jak byl w ostatnich latach. Monfils jak już pisałem dobry serwis nie da się łatwo złamać, a on pewnie będzie łamał Johanssona.

Do tego Gasquet, Mirnyi, Nadal może Vliegen.

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1