Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]wimbledon sie zbliza wiec widze ze znowu buki beda rece zacierac bo kasy zarobia kupe jak bedzie tak jak na roland garros..widze juz kazdy pewniaczki wypisuje...jak przed roland gaross wlasnie...jak bym sie cofnal w czasie...NIE!!!!!!!!!!!! ja teraz zmieniam taktyke, bede puszczal progresem single przeciw faworytom, poczytam troche jak sie pojawia pewniaczki :5gw: i daje przeciwko progresem...kasa misiu kasa...[/qb]
to co napisałem to właśnie będzie gra przeciw faworytom....

a jak tam Darku na Euro, po ile to litrów wody na treningach wypijają zawodnicy? po 200 powiadasz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]w miejscach kwalifikacji 18 zawodników wpisanych

a przeciez z kwalifikacji wychodzi 16

czyli juz 2 LL wchodzi

w takim ukladzie sanquinetti moze wałka zrobic[/qb]
kurde ani mi nie mow z tym sanguinettim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> musi wygrac mam go na kuponach !!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]w miejscach kwalifikacji 18 zawodników wpisanych

a przeciez z kwalifikacji wychodzi 16

czyli juz 2 LL wchodzi

w takim ukladzie sanquinetti moze wałka zrobic[/qb]
kurde ani mi nie mow z tym sanguinettim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> musi wygrac mam go na kuponach !!![/qb]
juz nic nei bede pisal prosze podawac takie informacje wczesniej oj wlazl mi za skore ten wloch w rolandzie w eliminacjach zawalil kupon i teraz oj nie lubie go !!!!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
starczy tylko uwaznie poświęcić sie lekturze mojego tematu

https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=004801;p=6

i kasa płynie sama strumyczkiem

tu mnie nie chcieli -więc się nie będę wpraszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]tu mnie nie chcieli -więc się nie będę wpraszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
[Linked Image]

Nkt Cię nie wypraszał, sam nie podajesz typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]starczy tylko uwaznie poświęcić sie lekturze mojego tematu

https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=004801;p=6

i kasa płynie sama strumyczkiem

tu mnie nie chcieli -więc się nie będę wpraszał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
w tym wypadku twoj temat dodaje do ulubionych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Na kolejna runde kwalifikacji do najstarszego turnieju wielkoszlemowego proponje cztery mecze, nie znajac jeszcze kursow:

Gasquet-Navarro Pastor 1
Mlody Francuz potrafi sie dostatecznie dostosowac do kazdej nawierzchni, a jego hiszpanski rywal raczej do buhajow gry na trawie sie nie zalicza:) :4gw:

Wang-Bracciali 1
Azjata dzis gladziutko rozprawil sie z mlodszym Lapenttim w trzech setach 6:0, 7:5, 7:6
Jego jutrzejszy rywal pokonal swojego rodaka, takze Wlocha Pescosolido(zawodnika typowo ziemnego).A tak wogole to jakim cudem zawodnik gracajacy w sezonie 90% meczy na clayu moze powalczyc z MR.Wangiem:) Mam bardzo mocne przeczucie co do tego meczu ze tenisista rodem z Tai pei to wygra :4gw:

Jesli chodzi o mecze:
Heuberger-Falla 1
Hernych-C.Rochus 1
Zarowno Ivo jak i Jan to tenisisci obdarzeni dobrymi, silnymi serwisami, ponadto zarowno Kolumbijczyk Falla jak i Belg Rochus grali dzis bardzo dlugie piecio-setowe mecze. Dalej, Kolumbijczyk oprocz tych kwalifikacji gral tylko jeden mecz oficjalny na trawie a bylo to w Surbiton z Wesleyem Moodim(przegral 7:5,6:1).
Takze Rochus gral w tym roku jeden mecz i przegral z Marrayem. Rok temu odpadl w pierwszej rundzie Wimbledonu z bardzo nierownym Stefkiem Koubkiem. Nie ma sie wiec czym poszczycic.
Oba typy to :4gw:
powodzenia

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hej dj komos to juz byla ostatnia runda kwlifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]hej dj komos to juz byla ostatnia runda kwlifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba jednak jest jeszcze 4 runda

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał Meister:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]hej dj komos to juz byla ostatnia runda kwlifikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba jednak jest jeszcze 4 runda[/qb]
nein <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]
a w II rundzie bedzie najprawdopodobniej prawdziwy hit turnieju (jeśli Rafael się wykurował):
Nadal - Roddick[/qb]
niestety ale Rafa sie wycofał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał djkomos:
[qb]Na kolejna runde kwalifikacji do najstarszego turnieju wielkoszlemowego proponje cztery mecze, nie znajac jeszcze kursow:

Gasquet-Navarro Pastor 1
Mlody Francuz potrafi sie dostatecznie dostosowac do kazdej nawierzchni, a jego hiszpanski rywal raczej do buhajow gry na trawie sie nie zalicza:) :4gw:

Wang-Bracciali 1
Azjata dzis gladziutko rozprawil sie z mlodszym Lapenttim w trzech setach 6:0, 7:5, 7:6
Jego jutrzejszy rywal pokonal swojego rodaka, takze Wlocha Pescosolido(zawodnika typowo ziemnego).A tak wogole to jakim cudem zawodnik gracajacy w sezonie 90% meczy na clayu moze powalczyc z MR.Wangiem:) Mam bardzo mocne przeczucie co do tego meczu ze tenisista rodem z Tai pei to wygra :4gw:

Jesli chodzi o mecze:
Heuberger-Falla 1
Hernych-C.Rochus 1
Zarowno Ivo jak i Jan to tenisisci obdarzeni dobrymi, silnymi serwisami, ponadto zarowno Kolumbijczyk Falla jak i Belg Rochus grali dzis bardzo dlugie piecio-setowe mecze. Dalej, Kolumbijczyk oprocz tych kwalifikacji gral tylko jeden mecz oficjalny na trawie a bylo to w Surbiton z Wesleyem Moodim(przegral 7:5,6:1).
Takze Rochus gral w tym roku jeden mecz i przegral z Marrayem. Rok temu odpadl w pierwszej rundzie Wimbledonu z bardzo nierownym Stefkiem Koubkiem. Nie ma sie wiec czym poszczycic.
Oba typy to :4gw:
powodzenia[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

no tak od tego roku wprowadzili przepis ze z kwalifikacji wchodzi ze 128 zawodników -tylko ten ktory wygra całe kwalifikacje -ACH te angole
zawsze cos wymysla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pod tym linkiem kryje sie prawda, wejdzcie i zobaczcie
http://www.wimbledon.org/en_GB/scores/draws/qs/index.html
jest tam jeszcze kilka ciekawych par, moze wpadnie ktos na jakis meczyk jeszcze.
Strzalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
The fourth day of Qualifying at the Bank of England Sports Ground at Roehampton saw the final round of qualifying for next week&#8217;s main draws.

http://www.wimbledon.org/en_GB/news/articles/2004-06-17/200406171087495330177.html
:5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
Quote
Oryginalnie wysłał djkomos:
[qb]Pod tym linkiem kryje sie prawda, wejdzcie i zobaczcie
http://www.wimbledon.org/en_GB/scores/draws/qs/index.html
jest tam jeszcze kilka ciekawych par, moze wpadnie ktos na jakis meczyk jeszcze.
Strzalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Jaka prawda??? Sa wyniki: Gentlemen's Qual. Singles Third Round i tyle. Nie ma podanych kolejnych par. Są podani zwycięzcy swoich meczów> Ach DJ KOSMOS>>> to co piszesz to najprawdziwsza prawda. Jesteś z Kosmosu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
panowie skąd wytrzasneliście te pary ??????

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ehhh ten temat juz trzeba zamknac bo sie zakonczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wimbledon-M.-1.k. 21.06.2004 13.05
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
284 Federer-Bogdanovic 1.01 9.2
285 Santoro-A.Martin 1.61 2.06
286 T.Johansson-Kiefer 1.61 2.06
287 F.Lopez-Bloomfield 1.06 6
288 Llodra-Saulnier 1.65 1.98
289 Elseneer-Parmar 1.77 1.83
291 Srichaph.-Karlovic 1.53 2.21
292 R.Stepan.-Corretja 1.31 2.91
293 Sargsian-M.Lopez 1.13 4.4
294 Youzhnyi-Ivanisev. 1.5 2.15
295 Labadze-Vliegen 1.5 2.26
296 Hewitt-Melzer 1.09 5.2
297 Coria-Moodie 1.68 1.94
298 Arthurs-F.Mayer 1.33 2.8
299 Kucera-O.Hernandez 1.07 5.7
301 Ljubic.-W.Ferreira 1.75 1.87
302 Bjorkman-Sluiter 1.61 2.06
303 J.Vacek-Lu 1.78 1.82
304 Clement-J.Johanss. 1.34 2.75
305 Grosjean-Ascione 1.04 6.7
306 O.Rochus-Carraz 1.55 2.15
307 Mirnyi-Gambill 1.5 2.26
308 Koubek-Acasuso 1.3 2.95
309 Ferrero-Boutter 1.31 2.91
310 Henman-Ram.Hidalgo 1.02 8.4
311 Hanescu-Ferrer 1.31 2.91
312 F.Gonzal.-Vassallo 1.11 4.8
313 Andreev-V.Lottum 1.31 2.71
314 Verkerk-Davydenko 1.4 2.54
315 Novak-Malisse 1.53 2.2
316 Haas-Dupuis 1.3 2.95
317 K.Beck-Marray 1.4 2.54
318 Robredo-J.Blake 1.27 3.1
319 Hrbaty-D.Sanchez 1.46 2.35
320 A.Costa-Hilton 1.65 1.98

Sa kursy czekam na typki a potem gram przeciwko faworytom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał djkomos:
[qb]Na kolejna runde kwalifikacji do najstarszego turnieju wielkoszlemowego proponje cztery mecze, nie znajac jeszcze kursow:

Gasquet-Navarro Pastor 1
Mlody Francuz potrafi sie dostatecznie dostosowac do kazdej nawierzchni, a jego hiszpanski rywal raczej do buhajow gry na trawie sie nie zalicza:) :4gw:

Wang-Bracciali 1
Azjata dzis gladziutko rozprawil sie z mlodszym Lapenttim w trzech setach 6:0, 7:5, 7:6
Jego jutrzejszy rywal pokonal swojego rodaka, takze Wlocha Pescosolido(zawodnika typowo ziemnego).A tak wogole to jakim cudem zawodnik gracajacy w sezonie 90% meczy na clayu moze powalczyc z MR.Wangiem:) Mam bardzo mocne przeczucie co do tego meczu ze tenisista rodem z Tai pei to wygra :4gw:

Jesli chodzi o mecze:
Heuberger-Falla 1
Hernych-C.Rochus 1
Zarowno Ivo jak i Jan to tenisisci obdarzeni dobrymi, silnymi serwisami, ponadto zarowno Kolumbijczyk Falla jak i Belg Rochus grali dzis bardzo dlugie piecio-setowe mecze. Dalej, Kolumbijczyk oprocz tych kwalifikacji gral tylko jeden mecz oficjalny na trawie a bylo to w Surbiton z Wesleyem Moodim(przegral 7:5,6:1).
Takze Rochus gral w tym roku jeden mecz i przegral z Marrayem. Rok temu odpadl w pierwszej rundzie Wimbledonu z bardzo nierownym Stefkiem Koubkiem. Nie ma sie wiec czym poszczycic.
Oba typy to :4gw:
powodzenia[/qb]
czuje ze w tych spotkaniach padną remisy-i mogę sie załozyc z tobą ze w wypadku remisów wszyscy z tych par wejdą do turnieju głównego
:zobacz:

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak dla mnie to na pierwszy rzut oka:

286 T.Johansson-Kiefer 1.61 2.06
288 Llodra-Saulnier 1.65 1.98
289 Elseneer-Parmar 1.77 1.83
297 Coria-Moodie 1.68 1.94
304 Clement-J.Johanss. 1.34 2.75
314 Verkerk-Davydenko 1.4 2.54

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Faktycznie, przepraszam wszystkich za wprowadzenie w blad.
Najblizsze mecze na londynskich kortach odbeda sie w poniedzialek i bedzie to juz turniej glowny.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1