Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#13399 22/11/2001 13:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
22.11 Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1

Bonus: Unibet
#13400 22/11/2001 13:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#13401 22/11/2001 14:56
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
22.10

Sluiter - Kroslak 1 1,7

#13402 22/11/2001 15:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
22.11
Oraz moj drugi typ, bo mecz schukin-golovanov odwolano.
Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1 1,45

#13403 22/11/2001 15:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typ na dziś

271 1 Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1.45 2.3 22/13.05

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#13404 22/11/2001 15:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Sluiter-Kroslak 1 1.7

#13405 22/11/2001 16:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Moim zdaniem "konkurs" należy zakończyć - ja swoje typy np. podaje trochę na siłe chociaż w realu ich bym nie zagrał. Pozatym rok się kończy i bywały takie dni że do grania pozostały 2 mecze.
konkurs - off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a typ na dziś:
Sluiter-Kroslak 1 1.7

#13406 22/11/2001 20:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Proszę nie brać pod uwagę mojej osoby przy podliczaniu typów. Dalsza kontynuacja rywalizacji mija się z celem. Już od paru dni typowanie w tej konwencji mija się, moim zdaniem, z prawidłową selekcją. A w szczególności, dobija sytuacja, w której po godz. 11,00 nie ma co typować. Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie ma prawidłowej godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań. Wątpie w to, że wszystkie spotkania rozpoczynają się przed południem.

#13407 22/11/2001 20:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
Moja propozucja jest taka
Gramy do końca listopada - a późnie koniec.
czekam na odpowiedź z Waszej strony.
Pozdrawiam

#13408 22/11/2001 22:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Ja juz od kilku dobrych dni nic nie typuje bo po co na sile? Moja propozycja jest taka zeby ten konkurs uznac za generalny test, a od nowego roku (od stycznia) rozpoczac na powaznie, z regulaminem, spisem osob i w ogole porzadny konkurs...
Co wy na to..?
Bedzie turniej za turniejem, wszyscy juz mniej wiecej beda wiedzieli o co chodzi. Zbierzemy zgloszenia i zaczniemy grac na okreslonych wspolnie zasadach. Nie bedzie zadnego dolaczania sie do gry w trakcie, balaganu itp.
Ja swoje uczestnictwo w tej "zabawie" uznaje za zakonczone z satysfakcjonujacym mnie wynikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#13409 22/11/2001 23:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Skoro najlepsi sie wycofuja (jeszcze tylko Denis, Cpt.shriner i bedzie komplet) to dla mnie kontynuowanie tez traci sens. Zreszta i tak przez ostatnie dni nie podawalem typow, bo wracam do domu ok.16, a o tej porze nic juz nie bylo. Proponuje zakonczyc ze stanem takim jaki mamy w tej chwili

#13410 22/11/2001 23:59
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
To juz byla ostatnia tabelka zrobiona przeze mnie w tym temacie. KONKURS SIE ZAKONCZYL.
RAFTER - nagroda nalezy sie DENISOWI, a on moze pochwali sie nam coz to za mily fant otrzymal.
Pozdrawiam !!!

#13411 23/11/2001 03:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Rafter jest organizatorem, i to w sumie On powinien zamknąć turniej. Co do mojej osoby jesli wy kończycie to ja też.
Dobry pomysł z zabawą od nowego roku.
Zobaczymy co Rafter powie w tej kwestii.

Cześć

#13412 23/11/2001 12:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
OKi Panowie
Czyli kończymy...
Zaczynamy od stycznia.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję.
Pa
MALAMI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13413 23/11/2001 16:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ja też dziękuję no i czekamy na nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#13414 23/11/2001 19:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Dzieki za gre i rywalizacje! Od stycznia super konkurs ? - To jest to !!!!

#13415 24/11/2001 15:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
no wlasnie... nowy, lepszy konkurs to jest to...
moze cos na wzor turnieju czterech skoczni?... tzn I etap od 1 stycznia do Aus Open(wlacznie), nastepny do French Open, dalej do Wimbledonu i czwarty do US Open...
po kazdym etapie przyznawanie pktow, np 100 za I mejsce, 80 za II, 60 za III itp...w ten sposob rywalizacja bylaby chyba ciekawsza...
co o tym myslicie???

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13416 25/11/2001 16:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oki dziekuje wszystkim za zabawe, od razu zglaszam akces do drugiej edycji turnieju tenisowego "RAFTER kontra INNI"
-nazwe proponuje pozostawić bez zmian

#13417 25/11/2001 21:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Dziękuje wszystkim i sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> za udział w turnieju i z miłą chęcią przystąpie do nowego turnieju w styczniu. Mamy wszyscy czas na przemyślenie zasad i propozycji regulaminowych dla nowego turnieju. Swoje propozycje przedstawimy w optymalnym czasie. Pozdrawiam i do zobaczenia pa pa

#13418 25/11/2001 22:38
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
witam.
Tak... konkurs postanowilscie zakonczyc wczesniej.Osobiscie malo mnie to interesuje,ale przepisy zostaly zlamane i nagrod nie bedzie.Pamietajcie zasady sa zasadami 9.12
I nie chodzi mi tu o jakas zlosliwosc tylko badzmy uczciwi- jeszcze 2 konkursy beda challengery.
Wiec bywajcie.Amatorzy tenisa

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1