|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
22.11 Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
22.10
Sluiter - Kroslak 1 1,7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
22.11 Oraz moj drugi typ, bo mecz schukin-golovanov odwolano. Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1 1,45
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typ na dziś
271 1 Cerm/Fuka-Alt/Kemp 1.45 2.3 22/13.05
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Moim zdaniem "konkurs" należy zakończyć - ja swoje typy np. podaje trochę na siłe chociaż w realu ich bym nie zagrał. Pozatym rok się kończy i bywały takie dni że do grania pozostały 2 mecze. konkurs - off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a typ na dziś: Sluiter-Kroslak 1 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Proszę nie brać pod uwagę mojej osoby przy podliczaniu typów. Dalsza kontynuacja rywalizacji mija się z celem. Już od paru dni typowanie w tej konwencji mija się, moim zdaniem, z prawidłową selekcją. A w szczególności, dobija sytuacja, w której po godz. 11,00 nie ma co typować. Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie ma prawidłowej godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań. Wątpie w to, że wszystkie spotkania rozpoczynają się przed południem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
Moja propozucja jest taka Gramy do końca listopada - a późnie koniec. czekam na odpowiedź z Waszej strony. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Ja juz od kilku dobrych dni nic nie typuje bo po co na sile? Moja propozycja jest taka zeby ten konkurs uznac za generalny test, a od nowego roku (od stycznia) rozpoczac na powaznie, z regulaminem, spisem osob i w ogole porzadny konkurs... Co wy na to..? Bedzie turniej za turniejem, wszyscy juz mniej wiecej beda wiedzieli o co chodzi. Zbierzemy zgloszenia i zaczniemy grac na okreslonych wspolnie zasadach. Nie bedzie zadnego dolaczania sie do gry w trakcie, balaganu itp. Ja swoje uczestnictwo w tej "zabawie" uznaje za zakonczone z satysfakcjonujacym mnie wynikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Skoro najlepsi sie wycofuja (jeszcze tylko Denis, Cpt.shriner i bedzie komplet) to dla mnie kontynuowanie tez traci sens. Zreszta i tak przez ostatnie dni nie podawalem typow, bo wracam do domu ok.16, a o tej porze nic juz nie bylo. Proponuje zakonczyc ze stanem takim jaki mamy w tej chwili
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
To juz byla ostatnia tabelka zrobiona przeze mnie w tym temacie. KONKURS SIE ZAKONCZYL. RAFTER - nagroda nalezy sie DENISOWI, a on moze pochwali sie nam coz to za mily fant otrzymal. Pozdrawiam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Rafter jest organizatorem, i to w sumie On powinien zamknąć turniej. Co do mojej osoby jesli wy kończycie to ja też. Dobry pomysł z zabawą od nowego roku. Zobaczymy co Rafter powie w tej kwestii.
Cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 118 |
OKi Panowie Czyli kończymy... Zaczynamy od stycznia. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję. Pa MALAMI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Ja też dziękuję no i czekamy na nagrody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Dzieki za gre i rywalizacje! Od stycznia super konkurs ? - To jest to !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no wlasnie... nowy, lepszy konkurs to jest to... moze cos na wzor turnieju czterech skoczni?... tzn I etap od 1 stycznia do Aus Open(wlacznie), nastepny do French Open, dalej do Wimbledonu i czwarty do US Open... po kazdym etapie przyznawanie pktow, np 100 za I mejsce, 80 za II, 60 za III itp...w ten sposob rywalizacja bylaby chyba ciekawsza... co o tym myslicie???
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oki dziekuje wszystkim za zabawe, od razu zglaszam akces do drugiej edycji turnieju tenisowego "RAFTER kontra INNI" -nazwe proponuje pozostawić bez zmian
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Dziękuje wszystkim i sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> za udział w turnieju i z miłą chęcią przystąpie do nowego turnieju w styczniu. Mamy wszyscy czas na przemyślenie zasad i propozycji regulaminowych dla nowego turnieju. Swoje propozycje przedstawimy w optymalnym czasie. Pozdrawiam i do zobaczenia pa pa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam. Tak... konkurs postanowilscie zakonczyc wczesniej.Osobiscie malo mnie to interesuje,ale przepisy zostaly zlamane i nagrod nie bedzie.Pamietajcie zasady sa zasadami 9.12 I nie chodzi mi tu o jakas zlosliwosc tylko badzmy uczciwi- jeszcze 2 konkursy beda challengery. Wiec bywajcie.Amatorzy tenisa
|
|
|
Link skopiowany do schowka