Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ja jednak proponuję sprawdzać takie rzeczy na oficjalnej stronie turnieju a nie gdzieś na jakiś livescore'ach czy gdziekolwiek indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

... więc zapraszam na www.wimbledon.com [wimbledon.com] i klikamy w order of play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 67
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 67
Co myslicie o tych meczykach? viva moze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

58 L.Lee-O'Donoghue 1.46 2.35 typ 1
431 Beltrame-E.Smith 1.7 1.92 typ 1 -

288 Llodra-Saulnier 1.5 2.26 typ 1
313 Andreev-V.Lottum 1.28 2.86 typ 1
304 Clement-J.Johanss. 1.34 2.75 typ 1
297 Coria-Moodie 1.55 2.15 typ 1 ???
315 Novak-Malisse 1.5 2.26 typ 1
344 Schuttler-Soderl. 1.68 1.94 typ 1 ?? -
311 Hanescu-Ferrer 1.31 2.91 typ 1
321 Robredo-Starace 1.21 3.5 typ 1
352 Popp-Massu 1.46 2.36 typ 1 ?
314 Verkerk-Davydenko 1.4 2.54 typ 1 ??
317 K.Beck-Marray 1.4 2.54 typ 1 ?

pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]oj chyba będzie dużo kurffowania w tym tygodniu na pogodę, a szczególnie jutro bo zapowiadany jest "heavy rain" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Heavy rain , już dzis mamy , drugi raz przerwali mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
a co mowicie o MAxie Mirnyi graz gambilem, wiem ze białorusin dobrze serwuje, a co z gambilem to nie wiem, jak wy sadzicie??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
a co mowicie na temat meczu Max Mirnyi - gambile, wiem ze białorusin dobrze serwuje, mecz wart ryzyka??

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
viva gratulacje za Ginepriego

Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
Panowie macie cos pewniejszego na jutro????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
co myslicie o Philipousisie na jutro??? da rade???

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Quote
Panowie macie cos pewniejszego na jutro????
deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał jerzykj:
[qb]viva gratulacje za Ginepriego[/qb]
dzieki,ale ehh marna to pociecha bo znow qrwa mam 1 blad!Zeby to bylo tak ze mam 2-3 bledy to bym se powiedzial stop ale ****a co chwile po jednym meczu ucieka!Ja juz nie wiem po****lo sie w tym tenisie ostatnio zawodnicy prowadza np:2-0 w setach i przegrywaja mecze ehh...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Co myslicie o tych meczach na jutro??
Pavel-A.Ram - 1 - 1.45
K.Beck-Marray - 1 - 1.4
A.Costa-Hilton - 1 - 1.65
Mantilla-Pless - 1 - 1.5
Ulihrach-Montanes - 1 - 1.5

potrzebuje 2 - 3 spotkania na jutro jakies sugestie?? moze swoje typy?? please pomozcie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Rochus C - Philippoussis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ciekawe czy Filipek znów przepierniczy? Od Australian Open gra beznadziejnie, 2 tygonie temu w Londynie dostał po dupie od Flannagana, moze teraz mu dokopie drętwy Krzysio z Belgi?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Na jutro w miarę pewne wydaje się

Ram-Pavel 2 1.40

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Mam pytanie , co sadzicie o potyczce Hrbatego Dominika z Sanchezem Davidem??
Hrbaty wogóle bez formy, szybka trawa i jeszcze do tego ten deszcz,

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Podaje teraz typy poniewaz jutro nie dam rady:

Carlsen-Gasquet 2 1.9

Hanescu-Ferrer 1 1.31

Verkerk-Davydenko 1 1.4

Novak-Malisse 1 1.5

K.Beck-Marray 1 1.4

Popp-Massu 1 1.48

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
Kursy z toto-mixa:

3208 SCHNYDER-MORIGAMI 1.40 --2.40 -1
3228 KREMER-ZULUAGA 1.37 -- 2.55 -1
3229 SAFINA-PARRA 1.40 -- 2.40 -1
3056 POPP-MASSU 1.45 -- 2.30 -1
3041 NOVAK-MALISSE 1.50 -- 2.20 -1
3043 K.BECK-MARRAY 1.45 --2.30 -1
3059 PAVEL-A.RAM 1.40 -- 2.40 -1

Mam zamiar postawić 200zł na zakład prosty,jak wy widzicie te mecze? :rolleyes:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
sorka że wrzuciłem tu panienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Quote
Oryginalnie wysłał piecia102:
[qb]Kursy z toto-mixa:

3208 SCHNYDER-MORIGAMI 1.40 --2.40 -1
3228 KREMER-ZULUAGA 1.37 -- 2.55 -1
3229 SAFINA-PARRA 1.40 -- 2.40 -1
3056 POPP-MASSU 1.45 -- 2.30 -1
3041 NOVAK-MALISSE 1.50 -- 2.20 -1
3043 K.BECK-MARRAY 1.45 --2.30 -1
3059 PAVEL-A.RAM 1.40 -- 2.40 -1

Mam zamiar postawić 200zł na zakład prosty,jak wy widzicie te mecze? :rolleyes: [/qb]
radze uwazac na schnyder,kremer i becka.ja te mecze zagram w druga strone

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jutro poskładam coś z tego:

Reid, T - Spadea, V 1 2.20
tutaj to tylko strzał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Hilton, M - Costa, A 1 2.45
być może Costa przejdzie jedną rundę, ale na wszelki wypadek już teraz zacznę swoistą progresję na jego przegraną. Nie wiadomo czemu wraca na Wimbledon, skoro w tym okresie miał w ostatnich latach wakacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chela, J-I - Burgsmuller, L 1 1.73
Nie mogę się przekonać do Burgsmullera..dopiero co odpadł w 1 rundach. może bardziej ograny, ale Chela w tym roku w formie i mimo tej nawierzchni spróbuję.

Peya, A - Salzenstein, J 1 1.73
koleny strzał. Wydaje mi się, że Peya ma ciut większe szanse, bo gral całkiem ok w kwalifikacjach.

Massu, N - Popp, A 2 1.60
Massu do lasu. Kolejny strzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

no i może coś z babek..

Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
V
member
member
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Pamiętam, jak parę lat temu gracze hiszpańscy zbojkotowali Wimbledon z powodu niskiego ich rozstawienia. Zorganizowano wtedy równocześnie mistrzostwa Hiszpanii na clayu.
Dlatego warto grać przeciwko nim i innym połuniowcom - biorąc pod uwagę siłę przeciwnika.

Pless - Mantilla 2.15
Silniejszy i o 7 lat młodszy Duńczyk lubi szybkie nawierzchnie i powinien bez trudu ograć Hiszpana
PS. Unibet zdjął tę pozycję z oferty

T.Martin - Canas 1.67
Staruszek zawsze przykładał się do Wimbledonu, a Canas co prawda kiedyś nieźle grał na trawie, ale ostatnio nie jest w najlepszej formie

Popp - Massu 1.60
Każdy pamięta jak gra Popp w tym turnieju...

Golovin - Jidkova 1.20
Golovin to dla mnie wielki talent

Kremer - Zuluaga 1.45
Z całym szacunkiem dla Kolumbijki, ale brakuje jej trochę doświadczenia na tej nawierzchni, a Kremer pokazała się ostatnio w Anglii z dobrej strony

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1