|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Ja jednak proponuję sprawdzać takie rzeczy na oficjalnej stronie turnieju a nie gdzieś na jakiś livescore'ach czy gdziekolwiek indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... więc zapraszam na www.wimbledon.com [ wimbledon.com] i klikamy w order of play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 67 |
Co myslicie o tych meczykach? viva moze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
58 L.Lee-O'Donoghue 1.46 2.35 typ 1 431 Beltrame-E.Smith 1.7 1.92 typ 1 -
288 Llodra-Saulnier 1.5 2.26 typ 1 313 Andreev-V.Lottum 1.28 2.86 typ 1 304 Clement-J.Johanss. 1.34 2.75 typ 1 297 Coria-Moodie 1.55 2.15 typ 1 ??? 315 Novak-Malisse 1.5 2.26 typ 1 344 Schuttler-Soderl. 1.68 1.94 typ 1 ?? - 311 Hanescu-Ferrer 1.31 2.91 typ 1 321 Robredo-Starace 1.21 3.5 typ 1 352 Popp-Massu 1.46 2.36 typ 1 ? 314 Verkerk-Davydenko 1.4 2.54 typ 1 ?? 317 K.Beck-Marray 1.4 2.54 typ 1 ?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]oj chyba będzie dużo kurffowania w tym tygodniu na pogodę, a szczególnie jutro bo zapowiadany jest "heavy rain" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Heavy rain , już dzis mamy , drugi raz przerwali mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28 |
a co mowicie o MAxie Mirnyi graz gambilem, wiem ze białorusin dobrze serwuje, a co z gambilem to nie wiem, jak wy sadzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 28 |
a co mowicie na temat meczu Max Mirnyi - gambile, wiem ze białorusin dobrze serwuje, mecz wart ryzyka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
viva gratulacje za Ginepriego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141 |
Panowie macie cos pewniejszego na jutro???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141 |
co myslicie o Philipousisie na jutro??? da rade???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Panowie macie cos pewniejszego na jutro???? deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał jerzykj: [qb]viva gratulacje za Ginepriego[/qb] dzieki,ale ehh marna to pociecha bo znow qrwa mam 1 blad!Zeby to bylo tak ze mam 2-3 bledy to bym se powiedzial  ale ****a co chwile po jednym meczu ucieka!Ja juz nie wiem po****lo sie w tym tenisie ostatnio zawodnicy prowadza np:2-0 w setach i przegrywaja mecze ehh...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Co myslicie o tych meczach na jutro?? Pavel-A.Ram - 1 - 1.45 K.Beck-Marray - 1 - 1.4 A.Costa-Hilton - 1 - 1.65 Mantilla-Pless - 1 - 1.5 Ulihrach-Montanes - 1 - 1.5
potrzebuje 2 - 3 spotkania na jutro jakies sugestie?? moze swoje typy?? please pomozcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Rochus C - Philippoussis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ciekawe czy Filipek znów przepierniczy? Od Australian Open gra beznadziejnie, 2 tygonie temu w Londynie dostał po dupie od Flannagana, moze teraz mu dokopie drętwy Krzysio z Belgi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Na jutro w miarę pewne wydaje się
Ram-Pavel 2 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11 |
Mam pytanie , co sadzicie o potyczce Hrbatego Dominika z Sanchezem Davidem?? Hrbaty wogóle bez formy, szybka trawa i jeszcze do tego ten deszcz,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Podaje teraz typy poniewaz jutro nie dam rady:
Carlsen-Gasquet 2 1.9
Hanescu-Ferrer 1 1.31
Verkerk-Davydenko 1 1.4
Novak-Malisse 1 1.5
K.Beck-Marray 1 1.4
Popp-Massu 1 1.48
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
Kursy z toto-mixa:
3208 SCHNYDER-MORIGAMI 1.40 --2.40 -1 3228 KREMER-ZULUAGA 1.37 -- 2.55 -1 3229 SAFINA-PARRA 1.40 -- 2.40 -1 3056 POPP-MASSU 1.45 -- 2.30 -1 3041 NOVAK-MALISSE 1.50 -- 2.20 -1 3043 K.BECK-MARRAY 1.45 --2.30 -1 3059 PAVEL-A.RAM 1.40 -- 2.40 -1
Mam zamiar postawić 200zł na zakład prosty,jak wy widzicie te mecze? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
sorka że wrzuciłem tu panienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
Oryginalnie wysłał piecia102: [qb]Kursy z toto-mixa:
3208 SCHNYDER-MORIGAMI 1.40 --2.40 -1 3228 KREMER-ZULUAGA 1.37 -- 2.55 -1 3229 SAFINA-PARRA 1.40 -- 2.40 -1 3056 POPP-MASSU 1.45 -- 2.30 -1 3041 NOVAK-MALISSE 1.50 -- 2.20 -1 3043 K.BECK-MARRAY 1.45 --2.30 -1 3059 PAVEL-A.RAM 1.40 -- 2.40 -1
Mam zamiar postawić 200zł na zakład prosty,jak wy widzicie te mecze? :rolleyes: [/qb] radze uwazac na schnyder,kremer i becka.ja te mecze zagram w druga strone
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
jutro poskładam coś z tego:
Reid, T - Spadea, V 1 2.20 tutaj to tylko strzał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Hilton, M - Costa, A 1 2.45 być może Costa przejdzie jedną rundę, ale na wszelki wypadek już teraz zacznę swoistą progresję na jego przegraną. Nie wiadomo czemu wraca na Wimbledon, skoro w tym okresie miał w ostatnich latach wakacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chela, J-I - Burgsmuller, L 1 1.73 Nie mogę się przekonać do Burgsmullera..dopiero co odpadł w 1 rundach. może bardziej ograny, ale Chela w tym roku w formie i mimo tej nawierzchni spróbuję. Peya, A - Salzenstein, J 1 1.73 koleny strzał. Wydaje mi się, że Peya ma ciut większe szanse, bo gral całkiem ok w kwalifikacjach. Massu, N - Popp, A 2 1.60 Massu do lasu. Kolejny strzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
no i może coś z babek..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Pamiętam, jak parę lat temu gracze hiszpańscy zbojkotowali Wimbledon z powodu niskiego ich rozstawienia. Zorganizowano wtedy równocześnie mistrzostwa Hiszpanii na clayu. Dlatego warto grać przeciwko nim i innym połuniowcom - biorąc pod uwagę siłę przeciwnika.
Pless - Mantilla 2.15 Silniejszy i o 7 lat młodszy Duńczyk lubi szybkie nawierzchnie i powinien bez trudu ograć Hiszpana PS. Unibet zdjął tę pozycję z oferty
T.Martin - Canas 1.67 Staruszek zawsze przykładał się do Wimbledonu, a Canas co prawda kiedyś nieźle grał na trawie, ale ostatnio nie jest w najlepszej formie
Popp - Massu 1.60 Każdy pamięta jak gra Popp w tym turnieju...
Golovin - Jidkova 1.20 Golovin to dla mnie wielki talent
Kremer - Zuluaga 1.45 Z całym szacunkiem dla Kolumbijki, ale brakuje jej trochę doświadczenia na tej nawierzchni, a Kremer pokazała się ostatnio w Anglii z dobrej strony
|
|
|
Link skopiowany do schowka