|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
Oryginalnie wysłał jaix: [qb]Czy ktos wie jakie mecze beda dzis puszczone na polsacie sport?[/qb] Wszystkie po kolei z centralnego, czyli S.Williams, potem dokonczenie Moyi, Roddick i Mauresmo
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co sadzicie o takich meczach:(kurs prof) Ljubic.-W.Ferreira - 1 1.75 Novak-Malisse - 1 1.48 Saretta-Heuberger - 1 1.76 Carlsen-Gasquet -1 1.76
i takie dwojki Benneteau-Berdych -2 1.92 K.Beck-Marray -2 2.54 Hanescu-Ferrer -2 2.91 Schuttler-Soderl. -2 1.94
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał polki1: [qb]Co sadzicie o takich meczach:(kurs prof) Ljubic.-W.Ferreira - 1 1.75 Novak-Malisse - 1 1.48 Saretta-Heuberger - 1 1.76 Carlsen-Gasquet -1 1.76
i takie dwojki Benneteau-Berdych -2 1.92 K.Beck-Marray -2 2.54 Hanescu-Ferrer -2 2.91 Schuttler-Soderl. -2 1.94[/qb] Ja bym zmienil w kazej grupie pierwszy i ostatni mecz. Ljubicic-Ferreira 2 Carlsen-Gasquet 2 Benneteau-Berdych 1 Schuttler-Soderling 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140 |
popp - massu 1 hanescu - ferrer 1 verkerk - davydenko 1 novak - malisse 1 safin - tursunov 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
single Arazi - Sa 2 @2.20 2/10 Sa juz niezle w przeszloscie grywał w Wimbledononie i uwazam ze w tym meczu szanse sa rowne. Haas - Dupuis 2 @3.50 1/10 tutaj lekko gdyz kurs na Dupuisa jest troche przesadzony a Haas ma psyche jeszcze gorsza od Kiefera. Beck - Marray 2 @2.75 2/10 obaj ostatnio grali dosc dobrze i widze duza szanse dla Marraya . Robredo - Starace 2 @4.75 1/10 napewno warto sprobowac w koncu Robredo na trawie w Wimbledonie jeszcze nigdy nic nie zwojowal ale tylko lekko. Costa - Hilton 2 @2.42 3/10 Costa ostatni raz na trawie grał w 1999 roku . Mimo ze Hilton jakims talentem nie jest to warto sprobowac. Spadea- Reid 2 @2.22 2/10 Spadea jest slabiutki na trawie . Reid tez mnie narazie nie przekonuje ale jesli zagra na 100% moze wygrac. Chela - Burgsmuller 2 @2.00 3/10 obaj na trawie nie graja za dobrze ale Lars jest bardziej ograny i to dla mnie on jest faworytem , wiec lekko tez Llodra - Saulnier 2 @3.00 2/10 Llodra w super formie ale to jest jednak inna trawa wiec moze mu troche zajac przystosowanie sie do niej. Saulnier jak bedzie mial swoj dzien to jest w stanie wygrac. Mantilla - Pless 2 @2.20 2/10 Pless nic nie gra ostatnio i teraz dostał szanse na Wimbledonie aby pokazac co potrafi. Oby mu sie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dubel Schuttler - Soderling 1 @1.65 Popp - Massu 1 @1.55 AKO - 2.55 4/10 Obaj niemcy sa bardziej ograni na trawie od swoich przeciwnikow. Mysle ze Schuttler jest głodny rewanzu za poraze w AO gdzie prowadzil juz 2-0 i przegral ze szwedem. A Popp jak na dwukrotnego cwiercfinaliste przystalo powinien ograc Massu bez problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał malymajaszn: [qb]A co panowie sadzicie o: ARAZI-SA (1), NOVAK-MALISSE (1), A.COSTA-HILTON (1), MANTILLA-PLESS (1), SPADEA-REID (1), CHELA-BURGSMULLER (1), PAVEL-A.RAM (1) i jeszcze Vacek-Lu (1) z wczoraj dzis tez powinien byc do zagrania. Chcem cos wybrac i zagrac za 30zl do 300zl wydaje mi sie ze nie zawioda A.Costa, Mantilla, Chela, Vacek, Spadea a wy co na to? :rolleyes: [/qb] ale zes pojechał z zestawem... Praktycznie w kazdym z tych spotkan zwyciestwo underdoga nie bedzie specjalnym zaskoczeniem :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 352 |
Moj typ na dzis: 3046 BENNETEAU-BERDYCH ATP-WIMBLEDON 1.70 --- 1.90 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141 |
Jaak myslicie Hanescu dzisiaj pograzy gladko tego Ferrera ????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
Oferta z toto-mixa:
3020 LJUBICIC-W.FERREIRA ATP-WIMBLEDON 1.70 -1 3044 HRBATY-D.SANCHEZ ATP-WIMBLEDON 1.45 -1 3045 A.COSTA-HILTON ATP-WIMBLEDON 1.55 -1 3050 MANTILLA-PLESS ATP-WIMBLEDON 1.60 -1 3051 SPADEA-REID ATP-WIMBLEDON 1.50 -1 3041 NOVAK-MALISSE ATP-WIMBLEDON 1.50 -1
Ten kupon puszczam za 100zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Llodra - Saulnier 1 1,35 Hanescu - Ferrer 1 1,31 Andreev - V.Lottum 1 1,28 Verkerk - Davydenko 1 1,42 Robredo - Starace 1 1,21 Popp - Massu 1 1,48 Novak - Malisse 1 1,48
No zobaczymy co z tego wyjdzie...ale mysle ze jest duuuuza szansa na trafinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał piecia102: [qb]Oferta z toto-mixa:
3020 LJUBICIC-W.FERREIRA ATP-WIMBLEDON 1.70 -1 3044 HRBATY-D.SANCHEZ ATP-WIMBLEDON 1.45 -1 3045 A.COSTA-HILTON ATP-WIMBLEDON 1.55 -1 3050 MANTILLA-PLESS ATP-WIMBLEDON 1.60 -1 3051 SPADEA-REID ATP-WIMBLEDON 1.50 -1 3041 NOVAK-MALISSE ATP-WIMBLEDON 1.50 -1
Ten kupon puszczam za 100zł.[/qb] Nie chcę Cie dołować, ale albo szkoda kasy albo masz bujną wyobraźnię (6 spotkań w miarę wyrównanych przeciwników - 10-20% szans na 6z6 - jedyny typ jaki mogę potwierdzić to Novak. Za chwilę moje typy na dziś. Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Novak-Malisse :4gw:
Jiri w dobrej formie.Belg od Garossa nic niegra podobno jeszcze jakaś kontuzja....
Andreev-Van Lottum :5gw:
Zdecydowanie Igor ktory gra bardzo dobrze.Van Lottum w slabiej formie i tez cos narzeka na kontuzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Clement-J.Johansson :4gw:
Mam nadzieje ze Clement szybko odprawi młodego Szweda Llodra-Saulnier :4gw:
Pojedynek dwóch Francuzów.Llodra chyba w zyciowej formie nie powinnien miec problemow z slabym Cyrylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Schett-Cervanova :4gw:
Schett moze nie jest wybitną tenisistką na trawie ale nie powinna miec najmniejszych problemow z pokonaniem beznadziejen Cervanowej ktora zupelnie niew radzi sobie na kortach trawiastych
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
zobaczymy może akurat mi się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Moje typy na dziś (EXP): 9 pew. + 2/3 1. Clement - Johansson Joachim - 1 (1.45) 2. Tursunov Dmitry - Safin - 2 (1.10) 3. Saulnier - Llodra - 2 (1.37) 4. Novak, Jiri - Malisse - 1 (1.45) 5. Verkerk M - Davydenko N - 1 (1.40) 6. Rochus C - Philippoussis - 2 (1.20) 7. Henman - Ramirez-Hidalgo - 1 (1.04) 8. Rusedski - Sanguinetti - 1 (1.20) 9. Ram A - Pavel - 2 (1.40) Sporo bo g... kursy + 2/3 Sa - Arazi - 1 (2.15) Chela JI - Burgsmuller - 1 (1.85) Martin T - Canas G - 2 (2.10) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
a moim zdaniem dzis wiele osob moze zdziwic pan o inicjalach jj... a wimbledon wygra Goran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał piecia102: [qb]Oferta z toto-mixa:
3020 LJUBICIC-W.FERREIRA ATP-WIMBLEDON 1.70 -1 3044 HRBATY-D.SANCHEZ ATP-WIMBLEDON 1.45 -1 3045 A.COSTA-HILTON ATP-WIMBLEDON 1.55 -1 3050 MANTILLA-PLESS ATP-WIMBLEDON 1.60 -1 3051 SPADEA-REID ATP-WIMBLEDON 1.50 -1 3041 NOVAK-MALISSE ATP-WIMBLEDON 1.50 -1
Ten kupon puszczam za 100zł.[/qb] Co do typow to nie bede sie wypowiadal kazdy gra po swojemu ale mysle ze powiniens zmienic buka bo jesli puszczasz mecz Hrbatego za 1.45 minus podatek czyli efektywny kurs to 1,30 to chyba ciut przesada skoro nie wysilajac sie na sieci mozna znalezc to spotkanie za 1.60 (Unibet). Sorka za dygresje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]a moim zdaniem dzis wiele osob moze zdziwic pan o inicjalach jj... a wimbledon wygra Goran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Buhahah....szczegolnie z kontuzja barku ktora nie pozwala zagrywac mu forehandu z glebi kortu...kolega wybaczy ale to chyba byl zart bo jesli tak to baaaaardzo smieszny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Ljubicic - Ferreira (1) 1.82 / unibet
Chorwat po porażce z Novakiem w 1 rundzie Halle, ruszył na wyspy trenować przed Wimbledonem. I przygotowania do turnieju wielkoszlemowego uznac może za udane. W pokazowych turniejach w Liverpool i Stoke wygrał wszystkie 7 meczy, zwycięstwa nad Goldsteinem, Cowanem, Kendrickiem, Labadze, Moya, Gonzalezem czy wkoncu Ivaniseviciem muszą mieć swoją wymowę. Cel Ferreiry w tym roku jest jasny; pobić rekord w kolejnych występach w turniejach Wielkiego Szlema. Forma juz nie ta co przed laty, choc wciąż jest to groźny zawodnik na szybkich nawierzchniach. Afrykaner wyjdzie na kort po rekord, ale czy jest w stanie wygrać 3 sety z nieźle przygotowanym Ljubiciciem ? Nie wydaje mi się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Witam Dziwią mnie bardzo typy na Schuettlera w meczu z Soderlingiem. Dla mnie jest to jeden z tych meczy typu absolutny no bet, w którym wszystko się może zdażyć (np. Australian Open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) z lekkim wskazaniem na Szweda. Poza tym Niemiec w tym roku nie jest po porstu sobą, miał brzebłyski formy w Monte Carlo i Halle (grał u siebie), ale w przeciągu całego sezonu prezentuje się słabiutko, nie jest sobą, co tylko potwierdził na ostatnim turnieju w Hertogenbosch, przegrywając w pierwszej rundzie ze Sluiterem. A Soderling, odpadł w Halle w 1. rundzie, ale już w Nottingham doszedł do półfinału. A trzeba pamiętaż, że trawa w korty trawiaste w niemczech i holandii bardzo sie różnią od angielskich... a więc podsumowując NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał tomimi: [qb] Oryginalnie wysłał petev: [qb]a moim zdaniem dzis wiele osob moze zdziwic pan o inicjalach jj... a wimbledon wygra Goran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Buhahah....szczegolnie z kontuzja barku ktora nie pozwala zagrywac mu forehandu z glebi kortu...kolega wybaczy ale to chyba byl zart bo jesli tak to baaaaardzo smieszny[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cos chyba symbolizuje... ja osobiscie trzymam kciuki za gorana i chcialbym zeby wygral, ale... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> no wlasnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|