Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Quote
Oryginalnie wysłał jaix:
[qb]Czy ktos wie jakie mecze beda dzis puszczone na polsacie sport?[/qb]
Wszystkie po kolei z centralnego, czyli S.Williams, potem dokonczenie Moyi, Roddick i Mauresmo

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co sadzicie o takich meczach:(kurs prof)
Ljubic.-W.Ferreira - 1 1.75
Novak-Malisse - 1 1.48
Saretta-Heuberger - 1 1.76
Carlsen-Gasquet -1 1.76

i takie dwojki
Benneteau-Berdych -2 1.92
K.Beck-Marray -2 2.54
Hanescu-Ferrer -2 2.91
Schuttler-Soderl. -2 1.94

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał polki1:
[qb]Co sadzicie o takich meczach:(kurs prof)
Ljubic.-W.Ferreira - 1 1.75
Novak-Malisse - 1 1.48
Saretta-Heuberger - 1 1.76
Carlsen-Gasquet -1 1.76

i takie dwojki
Benneteau-Berdych -2 1.92
K.Beck-Marray -2 2.54
Hanescu-Ferrer -2 2.91
Schuttler-Soderl. -2 1.94[/qb]
Ja bym zmienil w kazej grupie pierwszy i ostatni mecz.
Ljubicic-Ferreira 2
Carlsen-Gasquet 2

Benneteau-Berdych 1
Schuttler-Soderling 1

Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
popp - massu 1
hanescu - ferrer 1
verkerk - davydenko 1
novak - malisse 1
safin - tursunov 1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
single
Arazi - Sa 2 @2.20 2/10
Sa juz niezle w przeszloscie grywał w Wimbledononie i uwazam ze w tym meczu szanse sa rowne.
Haas - Dupuis 2 @3.50 1/10
tutaj lekko gdyz kurs na Dupuisa jest troche przesadzony a Haas ma psyche jeszcze gorsza od Kiefera.
Beck - Marray 2 @2.75 2/10
obaj ostatnio grali dosc dobrze i widze duza szanse dla Marraya .
Robredo - Starace 2 @4.75 1/10
napewno warto sprobowac w koncu Robredo na trawie w Wimbledonie jeszcze nigdy nic nie zwojowal ale tylko lekko.
Costa - Hilton 2 @2.42 3/10
Costa ostatni raz na trawie grał w 1999 roku . Mimo ze Hilton jakims talentem nie jest to warto sprobowac.
Spadea- Reid 2 @2.22 2/10
Spadea jest slabiutki na trawie . Reid tez mnie narazie nie przekonuje ale jesli zagra na 100% moze wygrac.
Chela - Burgsmuller 2 @2.00 3/10
obaj na trawie nie graja za dobrze ale Lars jest bardziej ograny i to dla mnie on jest faworytem , wiec lekko tez
Llodra - Saulnier 2 @3.00 2/10
Llodra w super formie ale to jest jednak inna trawa wiec moze mu troche zajac przystosowanie sie do niej. Saulnier jak bedzie mial swoj dzien to jest w stanie wygrac.
Mantilla - Pless 2 @2.20 2/10
Pless nic nie gra ostatnio i teraz dostał szanse na Wimbledonie aby pokazac co potrafi. Oby mu sie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dubel
Schuttler - Soderling 1 @1.65
Popp - Massu 1 @1.55
AKO - 2.55 4/10
Obaj niemcy sa bardziej ograni na trawie od swoich przeciwnikow. Mysle ze Schuttler jest głodny rewanzu za poraze w AO gdzie prowadzil juz 2-0 i przegral ze szwedem. A Popp jak na dwukrotnego cwiercfinaliste przystalo powinien ograc Massu bez problemow.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Oryginalnie wysłał malymajaszn:
[qb]A co panowie sadzicie o: ARAZI-SA (1), NOVAK-MALISSE (1), A.COSTA-HILTON (1), MANTILLA-PLESS (1), SPADEA-REID (1), CHELA-BURGSMULLER (1), PAVEL-A.RAM (1) i jeszcze Vacek-Lu (1) z wczoraj dzis tez powinien byc do zagrania. Chcem cos wybrac i zagrac za 30zl do 300zl wydaje mi sie ze nie zawioda A.Costa, Mantilla, Chela, Vacek, Spadea a wy co na to? :rolleyes: [/qb]
ale zes pojechał z zestawem...
Praktycznie w kazdym z tych spotkan zwyciestwo underdoga nie bedzie specjalnym zaskoczeniem :eek:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 352
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 352
Moj typ na dzis:
3046 BENNETEAU-BERDYCH ATP-WIMBLEDON 1.70 --- 1.90 1

Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 141
Jaak myslicie Hanescu dzisiaj pograzy gladko tego Ferrera ????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
Oferta z toto-mixa:

3020 LJUBICIC-W.FERREIRA ATP-WIMBLEDON 1.70 -1
3044 HRBATY-D.SANCHEZ ATP-WIMBLEDON 1.45 -1
3045 A.COSTA-HILTON ATP-WIMBLEDON 1.55 -1
3050 MANTILLA-PLESS ATP-WIMBLEDON 1.60 -1
3051 SPADEA-REID ATP-WIMBLEDON 1.50 -1
3041 NOVAK-MALISSE ATP-WIMBLEDON 1.50 -1

Ten kupon puszczam za 100zł.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Llodra - Saulnier 1 1,35
Hanescu - Ferrer 1 1,31
Andreev - V.Lottum 1 1,28
Verkerk - Davydenko 1 1,42
Robredo - Starace 1 1,21
Popp - Massu 1 1,48
Novak - Malisse 1 1,48

No zobaczymy co z tego wyjdzie...ale mysle ze jest duuuuza szansa na trafinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał piecia102:
[qb]Oferta z toto-mixa:

3020 LJUBICIC-W.FERREIRA ATP-WIMBLEDON 1.70 -1
3044 HRBATY-D.SANCHEZ ATP-WIMBLEDON 1.45 -1
3045 A.COSTA-HILTON ATP-WIMBLEDON 1.55 -1
3050 MANTILLA-PLESS ATP-WIMBLEDON 1.60 -1
3051 SPADEA-REID ATP-WIMBLEDON 1.50 -1
3041 NOVAK-MALISSE ATP-WIMBLEDON 1.50 -1

Ten kupon puszczam za 100zł.[/qb]
Nie chcę Cie dołować, ale albo szkoda kasy albo masz bujną wyobraźnię (6 spotkań w miarę wyrównanych przeciwników - 10-20% szans na 6z6 - jedyny typ jaki mogę potwierdzić to Novak. Za chwilę moje typy na dziś.
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Novak-Malisse :4gw:

Jiri w dobrej formie.Belg od Garossa nic niegra podobno jeszcze jakaś kontuzja....

Andreev-Van Lottum :5gw:

Zdecydowanie Igor ktory gra bardzo dobrze.Van Lottum w slabiej formie i tez cos narzeka na kontuzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Clement-J.Johansson :4gw:

Mam nadzieje ze Clement szybko odprawi młodego Szweda
Llodra-Saulnier :4gw:

Pojedynek dwóch Francuzów.Llodra chyba w zyciowej formie nie powinnien miec problemow z slabym Cyrylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Schett-Cervanova :4gw:

Schett moze nie jest wybitną tenisistką na trawie ale nie powinna miec najmniejszych problemow z pokonaniem beznadziejen Cervanowej ktora zupelnie niew radzi sobie na kortach trawiastych

Powodzenia

Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
zobaczymy może akurat mi się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Moje typy na dziś (EXP): 9 pew. + 2/3
1. Clement - Johansson Joachim - 1 (1.45)
2. Tursunov Dmitry - Safin - 2 (1.10)
3. Saulnier - Llodra - 2 (1.37)
4. Novak, Jiri - Malisse - 1 (1.45)
5. Verkerk M - Davydenko N - 1 (1.40)
6. Rochus C - Philippoussis - 2 (1.20)
7. Henman - Ramirez-Hidalgo - 1 (1.04)
8. Rusedski - Sanguinetti - 1 (1.20)
9. Ram A - Pavel - 2 (1.40)
Sporo bo g... kursy
+ 2/3
Sa - Arazi - 1 (2.15)
Chela JI - Burgsmuller - 1 (1.85)
Martin T - Canas G - 2 (2.10)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
a moim zdaniem dzis wiele osob moze zdziwic pan o inicjalach jj... a wimbledon wygra Goran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał piecia102:
[qb]Oferta z toto-mixa:

3020 LJUBICIC-W.FERREIRA ATP-WIMBLEDON 1.70 -1
3044 HRBATY-D.SANCHEZ ATP-WIMBLEDON 1.45 -1
3045 A.COSTA-HILTON ATP-WIMBLEDON 1.55 -1
3050 MANTILLA-PLESS ATP-WIMBLEDON 1.60 -1
3051 SPADEA-REID ATP-WIMBLEDON 1.50 -1
3041 NOVAK-MALISSE ATP-WIMBLEDON 1.50 -1

Ten kupon puszczam za 100zł.[/qb]
Co do typow to nie bede sie wypowiadal kazdy gra po swojemu ale mysle ze powiniens zmienic buka bo jesli puszczasz mecz Hrbatego za 1.45 minus podatek czyli efektywny kurs to 1,30 to chyba ciut przesada skoro nie wysilajac sie na sieci mozna znalezc to spotkanie za 1.60 (Unibet).

Sorka za dygresje.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]a moim zdaniem dzis wiele osob moze zdziwic pan o inicjalach jj... a wimbledon wygra Goran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Buhahah....szczegolnie z kontuzja barku ktora nie pozwala zagrywac mu forehandu z glebi kortu...kolega wybaczy ale to chyba byl zart bo jesli tak to baaaaardzo smieszny

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Ljubicic - Ferreira (1) 1.82 / unibet

Chorwat po porażce z Novakiem w 1 rundzie Halle, ruszył na wyspy trenować przed Wimbledonem. I przygotowania do turnieju wielkoszlemowego uznac może za udane. W pokazowych turniejach w Liverpool i Stoke wygrał wszystkie 7 meczy, zwycięstwa nad Goldsteinem, Cowanem, Kendrickiem, Labadze, Moya, Gonzalezem czy wkoncu Ivaniseviciem muszą mieć swoją wymowę. Cel Ferreiry w tym roku jest jasny; pobić rekord w kolejnych występach w turniejach Wielkiego Szlema. Forma juz nie ta co przed laty, choc wciąż jest to groźny zawodnik na szybkich nawierzchniach. Afrykaner wyjdzie na kort po rekord, ale czy jest w stanie wygrać 3 sety z nieźle przygotowanym Ljubiciciem ? Nie wydaje mi się.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Witam
Dziwią mnie bardzo typy na Schuettlera w meczu z Soderlingiem. Dla mnie jest to jeden z tych meczy typu absolutny no bet, w którym wszystko się może zdażyć (np. Australian Open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) z lekkim wskazaniem na Szweda. Poza tym Niemiec w tym roku nie jest po porstu sobą, miał brzebłyski formy w Monte Carlo i Halle (grał u siebie), ale w przeciągu całego sezonu prezentuje się słabiutko, nie jest sobą, co tylko potwierdził na ostatnim turnieju w Hertogenbosch, przegrywając w pierwszej rundzie ze Sluiterem. A Soderling, odpadł w Halle w 1. rundzie, ale już w Nottingham doszedł do półfinału. A trzeba pamiętaż, że trawa w korty trawiaste w niemczech i holandii bardzo sie różnią od angielskich... a więc podsumowując NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał tomimi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]a moim zdaniem dzis wiele osob moze zdziwic pan o inicjalach jj... a wimbledon wygra Goran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Buhahah....szczegolnie z kontuzja barku ktora nie pozwala zagrywac mu forehandu z glebi kortu...kolega wybaczy ale to chyba byl zart bo jesli tak to baaaaardzo smieszny[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cos chyba symbolizuje... ja osobiscie trzymam kciuki za gorana i chcialbym zeby wygral, ale... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> no wlasnie

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1