Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
#1 Pavel A. vs Ram A. 1.40
#2 Sarreta F. vs Heuberger I. 1.70
#3 Verkerk M. vs Davydenko N. 1.35
#4 Andreev I. vs Van Lottum J. 1.30
#5 Schuttler R. vs Soderling 1.47

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Na dziś proponuje:

311 Hanescu - Ferrer 1 - 1.31
317 K.Beck - Marray 1 - 1.40
316 Haas - Dupuis 1 - 1.30

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Na dziś proponuje:

311 Hanescu - Ferrer 1 - 1.31
317 K.Beck - Marray 1 - 1.40
316 Haas - Dupuis 1 - 1.30[/qb]
Dzieki DJ.....własnie miałem grać Marraya...teraz jestem juz pewien.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Spróbuję takiego dubelka jeszcze:

Massu, N - Popp, A 2 1.60
Saretta, F - Heuberger, I 1 1.60
ako=2.56 /unibet/

no i z lepszych kursów dodatkowo:

Sa, A - Arazi, H 1 2.45

Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
a co sie stało z wczorajszym meczem cori? postawiałem na niego w betandwin i do tej pory nie mam rozwiazanego zakładu

Dołączył: May 2004
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 628
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]a co sie stało z wczorajszym meczem cori? postawiałem na niego w betandwin i do tej pory nie mam rozwiazanego zakładu[/qb]
No bo nie skonczyli grac.. Dokoncza dzisiaj.

Ps. Na quasi-czat z takimi pytaniami.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 637
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 637
Sorki mam pytanie czy dziś zaczynają grac tak jak wczoraj czyli o 13 czy z obawy opadów deszczu zaczynaja wcześniej?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 132
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Na dziś proponuje:

311 Hanescu - Ferrer 1 - 1.31
317 K.Beck - Marray 1 - 1.40
316 Haas - Dupuis 1 - 1.30[/qb]
Miałem zamiar zagrać:
Haas - Dupuis 2
Beck - Marray 2
i pewniaka:
Hanescu - David Ferrer 1

wobec powyższego... bez pewniaka i za podwójną stawkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Quote
Oryginalnie wysłał (L)egionista:
[qb]Sorki mam pytanie czy dziś zaczynają grac tak jak wczoraj czyli o 13 czy z obawy opadów deszczu zaczynaja wcześniej?[/qb]
graja od 13.00 czyli tak jak wczoraj

Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
ludzie czy tak trudno wejsc na adres www.wimbledon.com [wimbledon.com] tam są wszystkie informacje o której kto z kim, jakie wyniki, wyniki live. Troche własnej inicjatywy po coś głowy macie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
A co panowie sadzicie o: ARAZI-SA (1), NOVAK-MALISSE (1), A.COSTA-HILTON (1), MANTILLA-PLESS (1), SPADEA-REID (1), CHELA-BURGSMULLER (1), PAVEL-A.RAM (1) i jeszcze Vacek-Lu (1) z wczoraj dzis tez powinien byc do zagrania. Chcem cos wybrac i zagrac za 30zl do 300zl wydaje mi sie ze nie zawioda A.Costa, Mantilla, Chela, Vacek, Spadea a wy co na to? :rolleyes:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Quote
Oryginalnie wysłał malymajaszn:
[qb]A co panowie sadzicie o: ARAZI-SA (1), NOVAK-MALISSE (1), A.COSTA-HILTON (1), MANTILLA-PLESS (1), SPADEA-REID (1), CHELA-BURGSMULLER (1), PAVEL-A.RAM (1) i jeszcze Vacek-Lu (1) z wczoraj dzis tez powinien byc do zagrania. Chcem cos wybrac i zagrac za 30zl do 300zl wydaje mi sie ze nie zawioda A.Costa, Mantilla, Chela, Vacek, Spadea a wy co na to? :rolleyes: [/qb]
o i wielki rozgoryczony sie odezwal, no a gdzie te Twoje swietne analizy o ktore sie tak upominales ? bo typy to sobie widze z palca wyssales.
sory, ze zaczynam, ale sie powstrzymac nie moglem, jak cos to do usuniecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Na dziś proponuje:

311 Hanescu - Ferrer 1 - 1.31
317 K.Beck - Marray 1 - 1.40
316 Haas - Dupuis 1 - 1.30[/qb]
Dzieki DJ.....własnie miałem grać Marraya...teraz jestem juz pewien.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
haha ja tez mialem grac Marraya.juz teraz nie mam watpliwosci.zastanawialem sie nad Dupuis i po typach sachiego chyba tez sie skusze na zagranie przeciw Haasowi.hanescu to wygra.dzieki ci dj!!!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Według mnie dobrym typem na dzisiaj jest zagranie Michaela LLodry,który mógł sobie jeden dzień dłużej odpocząć po przylocie z Den Bosch dzięki temu że padał deszcz i jego spotkanie zostało przesunięte na dzisiaj na godz.13.
Wczoraj bałem sie grać na niego po był zmęczony po wygranym turnieju W Holandii.Ale dzisiaj to co innego odpoczął sobie i rozwali tego muła Saulniera.

LLODRA-Saulnier-1-1.45-STS

POWODZENIA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 637
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 637
Quote
Oryginalnie wysłał jerzykj:
[qb]ludzie czy tak trudno wejsc na adres www.wimbledon.com [wimbledon.com] tam są wszystkie informacje o której kto z kim, jakie wyniki, wyniki live. Troche własnej inicjatywy po coś głowy macie.[/qb]
Wiem byłem na tamtej ale tam są godziny angielskiego czasu s ja sie na nim nie znam :rolleyes:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Biedny ten DJ Sachi ale to juz chyba staje sie pewnego rodzaju tradycja i smaczkiem tego forum a DJ juz przestal sie obruszac i traktuje to raczej z usmiechem...

Ale do rzeczy!

Wczoraj bardzo dlugo anlizowalem dzisiejsze mecze i przyznac musze ze na prawde jest co zagrac moze nie zbyt wiele ale za to mozna (biorac oczywiscie pod uwage ze to pierwsza runda) zagrac grubiej.

NOVAK - Mallise 1 @ 1,50 Unibet Fajna forma Novak w tym sezonie na trawce

ANDREEV - Van Lottum 1 @ 1,30 Gamebookers Andreev zajdzie wysoko w tym turnieju.

DENT - Delgado 1 @ 1,35 Expekt. Gra serw (bardzo mocny) i volej ktora Taylor uprawia moze na ziemi sie nie sprawdza ale na trawce wspaniale a on nic innego grac nie umie.

HRBATY - Sanchez 1 @ 1,60 Unibet Tu chyba komentarz jest zbyteczny.Nie wierze aby Hiszpan byl w stanie an tej nawierzchni cos powalczyc a Hrbaty w koncu przelamie swoja trawowa niemoc.Ciezki mecz ze wskazaniem na Hrbatego

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Oryginalnie wysłał (L)egionista:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jerzykj:
[qb]ludzie czy tak trudno wejsc na adres www.wimbledon.com [wimbledon.com] tam są wszystkie informacje o której kto z kim, jakie wyniki, wyniki live. Troche własnej inicjatywy po coś głowy macie.[/qb]
Wiem byłem na tamtej ale tam są godziny angielskiego czasu s ja sie na nim nie znam :rolleyes: [/qb]
Roznica miedzy Polska a Anglia jest jedna godzina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
pomimo ze daje na Llodre troche sie go obawiam wczoraj tajek odpierdzielil walki a dzisiaj niewiadomo jak bedzie

chyba najpewniejszymi typami dzisiaj bedza novak :4gw: (zainponowal mi gra w halle) oraz zawsze grozny Popp :3gw: (jak nie wimbledon to co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> by sie rzeklo)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Zgodze sie z Toba, poza tym Malisse gra z lekkim urazem i jego trener zapowiedzial ze jesli tylko Xavier poczuje jakis bol, to schodzi z kortu. A Novak to solidny gracz i faktycznie forma nie najgorsza. Jesli chodzi o Poppa to na Wimbledonie zawsze jest grozny, za to Massu o tej nawierzchni wie bardzo malo. W dodatku z tego co pamietam Massu czesto mial problemy przy wlasnym serwisie na kortach ziemnych, a tu bez solidnego serwisu przeciwko Niemcowi wiele nie zdziala

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Czy ktos wie jakie mecze beda dzis puszczone na polsacie sport?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Lukasz111, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1