|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
petev przyłączam się oglądałem wczoraj macz z Youżnym i zaimponował mi Goran, gdyby nie kontuzja myślę że niewielu byłoby w stanie z nim powalczyć. Bardzo chciałbym zobaczyć pojedynek Gorana z drewnianym dla mnie Roddickiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856 |
WITAM NA DZISIAJ ZAGRAŁEM COŚ TAKIEGO::: Dent-R.Delgado-1-1.41 Andreev-V.Lottum-1-1.28 Novak-Malisse-1-1.48 Verkerk-Davydenko-1-1.42 Chela-Burgsmuller-1-1.7
POWODZENIA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208 |
Stich na dzis popatrz co szef zagral za 30zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1. Vacek - mam duza pewnosc ze wygra 2. Robredo- na 100% kurs 1,2 obym na tym nie wtopil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3. Arazi- przekonal mnie tuz przed puszczeniem kuponu go dalem 4. Mantilla- ciagle w niego wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 5. Spadea- da rade, chociaz kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 6. Chela- ulubuiony moj zawodnik 7. Pavel- jego rywal jakis Ram raczej nie stanie mu na drodze!!
To co jutro wyplacam 459 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> od razu stawiam kolejke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
(3) G. Coria W. Moodie 6-4 6-7 6-3 6-7 0-0 To Finish
co to znaczy "to finish"...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
oznacza to, że mecz jest do dokończenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
znaczy ze mecz jest do skonczenia..jego stan teraz to 2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał AnonimGall: [qb](3) G. Coria W. Moodie 6-4 6-7 6-3 6-7 0-0 To Finish
co to znaczy "to finish"...?[/qb] ze dzis ktorys wykonana tajemniczy cios i bedzie finish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
no moje dzis r. delgado - dent 1 @ 3.1 poza tym szuti,costa,arazi,chela,spadea i inni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Haas - Dupuis (2) 3.50 / admiral Zadziwiająco niskie kursy na tenisistę, który na trawie nie czuje się najlepiej. Haas w niezłym stylu wrócił po kontuzji, ale od czasu wygranego turnieju w Houston gra przeciętnie. Dupuis uwielbia grać na szybkich nawierzchniach i choć ostatnio też nie wiedzie mu się najlepiej, jest w stanie sprawić niespodziankę. Niemcowi trudno będzie złamać przeciwnika, a jeśli dojdzie do tie-breaków, Francuz może wyjśc z tego pojedynku zwycięsko, bo Tommy często traci głowę w takich sytuacjach. W tym przypadku obok kursow w granicach '3.50' nie mogę przejść obojętnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312 |
Troche sie pogubilem co jest z meczami : Florian Mayer (Niemcy) - Wayne Arthurs (Australia)
Jan-Michael Gambill (USA) - Maks Mirnyj (Białoruś, 23)
Guillermo Coria (Argentyna, 3) - Wesley Moodie (RPA)
Zakonczyly one sie ?? jak tak to jakimi wynikami ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Zamieszany jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
qrwa ludzie ale zwas nabita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) no niemoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiaj dokoncza te mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec nie denerwuj sie chlopie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 230 |
jednak ten tenis to po*******ony sport ... powtorka z rolland garrosa sie nam robi .. clement w pierwszej rundzie juz odpadl ****ny dupek, zapowiada sie ze bedzie jeszcze sporo niespodzianek i w co tu grac jak teraz nic nie ma ? chyba zaczne oszczedzac kase na sezony pilkarskie bo to nie ma sensu takie granie .. zobaczymy czy dzis jakis kupon jeszcze wejdzie z tych co mi zostaly jak nie to mam nieco ponad 1zl na expekcie .. super :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
tak szczerze jak widze wiekszosc wpisow tutaj to mi sie smiac chce... ludzie nie kopiujcie nic na pale... jesli sie na czyms nie znacie to nie grajcie i tyle... a na wimbledonie jak na kazdym turnieju mozna zarobic... aha chcialem sie zapytac kim jest vacek i co takiego zrobil ze tyle osob na niego stawialo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Ale tez mi sie smiac chce z tego co grali na Clementa przeciesz Joahim jest dobry do tego szwed na trawke sam raz ,tym bardziej ze joahim to ja juz od ponad 2 lat sledze go wiec kiedys go ogladalem na AO to bylo chyba 2 lata temu w 1r jak z Fish-em gral co gosciu wymiatal Fish wygral tem mecz 3-0 ale cos nameczyl z joahimem zajebiscie gral ziom i od tamtej pory sledze jego poczynania bo jego gra jest zajebista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zrobil wrazenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 97 |
Nie chce mi sie z nimkim klocic...ale jezeli juz masz takie dobre informacje to czemu dzielisz sie nimi dopiero po meczu...teraz to tez moge powiedziec ze wiedzialem ze tursunow pojedzie safina...i sie dziwie jezeli ktos go gral...troche szacunku miej dla pozostalych uzytkownikow forum!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]tak szczerze jak widze wiekszosc wpisow tutaj to mi sie smiac chce... ludzie nie kopiujcie nic na pale... jesli sie na czyms nie znacie to nie grajcie i tyle... a na wimbledonie jak na kazdym turnieju mozna zarobic... aha chcialem sie zapytac kim jest vacek i co takiego zrobil ze tyle osob na niego stawialo??[/qb] Petev co niektórym nawet napiszesz - zastanówcie sie nad tym Vackiem, to co ci dalej klapki na oczy, bo cos im sie ubzdurało. Oryginalnie wysłał gryzonko: [qb]
Zastanawiam sie dlazego wszyscy tak zawzięcie polecają Vacka. Koleś jest bez formy. W maju i czerwcu wygrał zaledwie 2 mecze z nader kiepskimi graczami(w syrbiton z Logtensem - kto to wogle jest?, w w Hertenbosch z Hrbatym który ma na trawie imponujący bilans 1-11). Lu kurcze to młody Azjata, może i na trawie dopiero sie uczy, ale w formie to on na pewno jest lepszej niz Vacek. Skosnooki wygrał juz w tym roku 2 challengery, a w 4 był w finale. Mecz z gatunku no bet[/qb] A najbardziej mnie śmieszy schemat " nie znam nazwiska więc gość napewno przegra" jeśli sie przyjżycie to zobaczycie sporo takich uzasadnień do typów. Ludzie nie znacie, nie stawiajcie, albo qrwa poszukajcie kto to jest i co gra!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Wiesz ten mecz byl nie dogrania dlamnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wie nie denerwuj sie jak narazie nic nie wtopilem a nic nie wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec dobrze jest:) A nie pisalem tego bo tu teraz tyle dobrych typerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 230 |
w pelni sie zgadzam teraz wiely fachowcy wyrosna jak grzyby po deszczu ... skoro tacy pewni swoich typow jestescie podawajcie je przed meczem a nie ... ja wiedzialem ze Vacek przegra ipostawilem 1000 zl no i jeszcze za 600 zl zagralem na Kleinova z Dementieva niezly jestem co ? n/c
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
Oryginalnie wysłał pkubik: [qb] Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Na dziś proponuje:
311 Hanescu - Ferrer 1 - 1.31 317 K.Beck - Marray 1 - 1.40 316 Haas - Dupuis 1 - 1.30[/qb] Dzieki DJ.....własnie miałem grać Marraya...teraz jestem juz pewien.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] haha ja tez mialem grac Marraya.juz teraz nie mam watpliwosci.zastanawialem sie nad Dupuis i po typach sachiego chyba tez sie skusze na zagranie przeciw Haasowi.hanescu to wygra.dzieki ci dj!!![/qb] a jednak dj i hanescu nie oszczedzil!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]: [qb] A nie pisalem tego bo tu teraz tyle dobrych typerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trafiles w samo sedno...
|
|
|
Link skopiowany do schowka