Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
No to sa jaja- zlecilem dzis rano wyplate na MB, przed chwila dostalem takiego maila:

Dear Pawel ,

This is regarding your cash out via MoneyBookers for $xx.xx ($1.00 fee
excluded) from your GameBookers Account "LOGIN".

Please note that the funds have returned as the information provided
(email address registered with MoneyBookers) by you is invalid.

Please contact the MoneyBookers Customer Service and confirm the
details.

In the meantime, we have transferred the funds back to your Account in
order for you to cash it out again using other Cash Out options
available.

If you have any questions please contact us, we are available 24 hours a
day, 7 days a week to assist you.

Sincerely,
Zaki

Maile w obu profilach sie zgadzaja i oczywiscie dolara oplaty sobie wzieli- no i gdzie tu interweniowac? :/

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Legol
...
Maile w obu profilach sie zgadzaja i oczywiscie dolara oplaty sobie wzieli- no i gdzie tu interweniowac? :/

w "najlepszym supporcie" shocked

Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
Legol mam ten sam problem, zlecilem wyplate do moneybookers w sobote a dzis dostalem maila o tej samej tresci co Ty, 1 Euro oczywiscie pobrali (chyba za fatyge). Teraz nasuwa sie pytanie w jaki sposób wyplacic z GB kase???

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
"najlepszy supprt" od tygodnia mi pieprzy, ze podwojne przwalutowanie to wina moneybookers, mimo ze juz potwierdzenie z GB pokazuje, ze wyplacili w Euro, ale nie potrafia tego zrozumiec...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 802
zapomnialem dodac najwazniejszej kwestii - do tej pory tzn. do zmiany wygladu stronki GB(nie wiem czy to ma jakies znaczenie) kasa byla z MB do GB wpłacana a takze wyplacana w druga strone i nie było zadnego problemu, a dzis niespodzianka. Mam nadzieje ze sprawa z wyplatami szybko sie wyjasni, jesli ktos bedzie wiedzial wczesniej o co chodzi prosze o jakas informacje.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Może mi ktoś wytłumaczyć co oznaczają te cyferki: http://www.gamebookers.com/cgi-bin/upcoming.cgi?sid=0&lstDaysAgo=1 obok meczy.. Jak zza poprzedniej strony to był czas do rozegrania meczu, to teraz nie rozumiem już nic: smirk:

Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
nie kumam o co Ci chodzi, przecież to po prostu czas rozpoczęcia meczy. a migają, hmm może bo to najbliższych meczy?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
miało by "bo to najbliższe mecze"

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
moze ktos wytłumaczyc na czym polega wymiana i zbieranie punktów GBPoints, czy wogole to jest opłacalne i jaki jest przelicznik ?? dzieki z góry

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
rozwiązał już ktoś ten problem ?
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Od piątku stronka nie chodzi,po kilku mailach z supportu nie
udał sie rozwiązać problemu na kolejne brak odpowiedzi frown

[Linked Image] [img237.imageshack.us]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Originally Posted by maki
rozwiązał już ktoś ten problem ?
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Od piątku stronka nie chodzi,po kilku mailach z supportu nie
udał sie rozwiązać problemu na kolejne brak odpowiedzi frown

[Linked Image] [img237.imageshack.us]

u mnie również to samo frown

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Czy zdarzyło się wam aby GB proponował wam odkupienie zakładu za kwotę wyższą niż daną stawkę?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
Tak sobie mysle dlaczego mi zablokowali konto, moze to jest spowodane tym, ze przy probie wyplaty chcieli skan dowodu a ja przez 3 tyg. to zwyczajnie zlekcewazylem? komus z Was rowniez w ostatnim czasie zablokowano tam konto? wlosow z glowy z nerwow rwac nie bede jak cos ale chodzi o sam fakt. Zadnego maila nie przyslali o przyczynie blokady ani nic...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja kiedyś tak miałem z Neo, że PB mi się nie ładował przez kilka dni. Ale jeśli pisze "forbidden access" to najwyraźniej masz dostęp do serwera tylko połączenie jest odrzucone. Być może Neo kupił pakiet adresów IP, który jest ogólnie zbanowany? wink

W każdym bądź razie chciałbym powiadomić, że GB stracił na stronie głównej www.mecz.pl status 5-gwiazdkowy na rzecz Unibetu (który zresztą wygrał tytuł bukmachera roku - "egaming sportsbook of the year 2006").

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Originally Posted by paoblo
Czy zdarzyło się wam aby GB proponował wam odkupienie zakładu za kwotę wyższą niż daną stawkę?
zawsze tak jest jak kurs na zdarzenie na ktore zagrales spadal. Np grasz 100 po 3.0 i spada na 2.5...to zaoferuja Ci np 110 za zaklad....w innym wypadku nie mam mowy o wyzszej sprzedazy smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
Originally Posted by Conrad
Ja kiedyś tak miałem z Neo, że PB mi się nie ładował przez kilka dni. Ale jeśli pisze "forbidden access" to najwyraźniej masz dostęp do serwera tylko połączenie jest odrzucone. Być może Neo kupił pakiet adresów IP, który jest ogólnie zbanowany? wink

Nie mam Neo tylko radiowke, poza tym strona mi sie laduje lecz przy probie zalogowania mam komunikat: Login to this account is temporarily restricted. Please contact our customer service for assistance. No kurcze a ja taki dobry dla nich, zawsze wiecej daje $$$ niz wyplacam smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Drugi dzień z rzędu nie mogę wypłacić z gamebookers. Żądają ode mnie nr konta moneybookers - wpisuję zatem ID użytkownika. Za każdym razem odrzucają mi , twierdząc , że jest on niewłaściwy ...

Być może nie o ten numer chodzi ? Tak czy inaczej zaczynam się lekko irytować. Jeżeli miałem trochę wolnej gotówki i chciałem poobstawiać dla przyjemność ( czyt. stracić pieniądze ) to przeważnie lubiłem to robić w gamebookers.
Piszę w czasie przeszłym i chyba już tak zostanie.

Jak dotychczas to bardzo miło było cokolwiek załatwiać z supportem - nie wiem czy teraz wszyscy się tam pozmieniali - ale teraz dość toporne odpowiedzi, bez odrobiny chęci próby pomocy użytkownikowi.

Nierozumiem jak można tak sobie strzelić gola samobójczego, szkoda pożegnać się z jednym bukiem.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by AmicaFan
Originally Posted by Conrad
Ja kiedyś tak miałem z Neo, że PB mi się nie ładował przez kilka dni. Ale jeśli pisze "forbidden access" to najwyraźniej masz dostęp do serwera tylko połączenie jest odrzucone. Być może Neo kupił pakiet adresów IP, który jest ogólnie zbanowany? wink

Nie mam Neo tylko radiowke, poza tym strona mi sie laduje lecz przy probie zalogowania mam komunikat: Login to this account is temporarily restricted. Please contact our customer service for assistance. No kurcze a ja taki dobry dla nich, zawsze wiecej daje $$$ niz wyplacam smile

Ja również nie korzystam z neo a stronka jak nie chodziła to nie chodzi.
Czy udało się komuś rozwiązać ten problem??Forbidden
You don't have permission to access / on this server.?
Faktycznie zgadzam sie
z wieloma głosami ze zmiany na gb niestety nie wyszły na dobre frown


Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
Probowales podac im adres email, ktory masz zarejestrowany w MB?
Cos ostatnio same minusy odnosnie GB...kurde a szkoda bo lubilem tam obstawiac.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Wyjaśniło się.

Nie wiem dlaczego jest napisane w polskiej wersji - podaj numer konta Moneybookers - dla mnie to jest ID użytkownika. Wg mnie nieprecyzyjnie zostało to przetłumaczone.

Wpisałem swój e-mail za 3 razem, napisałem do supportu, i otrzymałem odpowiedź, że wypłata zostanie zrealizowana na podane dane. W końcu smile .
Zobaczymy jak sprawy potoczą się dalej ...

[Linked Image]


Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1