Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#13475 20/11/2001 03:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Carnby:
[qb]Sorry, moze cos przegapilem. Czy ktos moglby wyjasnic o co chodzilo z ta Hiszpania i dlaczego jedni to uznali?[/qb]

W skrócie. W zeszłym tygodniu był rozgrywany mecz hiszpańskiej II ligi Gimnastic - Ferrol, spotkanie to było pierwotnie rozgrywane 23.09, ale po 18 minutach przy stanie 2-0 dla gospodarzy zostało przerwane ze względu na deszcz. Zgodnie z regulaminem hiszpańskiej ligi powtórka nie była grana od początku, ale od 19 minuty z zachowaniem prowadzenia 2-0. Nasze buki miały to spotkanie w ofercie. Gimnastic utrzymał prowadzenie 2-0 do końca i Profesjonal, Betako oraz Totomix wypłaciły wygraną tym którzy na nich stawiali. STS unieważnił zakłady (już po rozegraniu meczu) twierdząc (przynajmniej mi ustnie taką wersję podano), że nie było rozegranych pełnych 90 minut. Regulamin STS-u nie upoważnia ich jednak do anulowania zakładów w takiej sytuacji, jak moim zdaniem też żaden inny punkt regulaminu.

Bonus: Unibet
#13476 20/11/2001 04:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Uq$ dzieki za info. Dziwi mnie jedynie, ze ten typ nie byl naglosniony np. w 'super okazja' ani nie widzialem by byl zbyt eksploatowany w TT.

Co do reklamacji, chyba slusznie powiedzial sikor, ze trzeba na pismie; jak znalazlem w regulaminie na stronie STS:

§ 10 ZASADY REKLAMACJI
1. Ewentualne reklamacje wygranej można kierować wyłącznie pisemnie do 14 dni od oficjalnego ogłoszenia wyników pod adres: ul. Wodzisławska 30, 44-200 Rybnik. Spółka zakładów wzajemnych jest zobowiązana wysłać swoją decyzję o reklamacji wygranej na adres reklamującego w terminie do 28 dni od momentu przyjęcia reklamacji. Do momentu rozstrzygnięcia wysłanej reklamacji zostaje wstrzymane prawo do wypłaty wygranej (powyższe nie dotyczy podania innej reklamacji).


I rzeczywiscie nie widze nic w '§ 11 ZWROT STAWKI ' co by kwalifikowalo te kupony
jako niewazne. Natomiast ciekawy jest jeszcze pkt. w § 12 OCENA OBSTAWIANYCH WYDARZEŃ:

7. Jeżeli w trakcie zawodów zostaną zmienione przez sędziów lub organizatorów zawodów ich zasady, wynik zawodów zostaje uznany za ważny (np. skrócenie czasu - narciarstwo, zawody konne itd.).

Hmm..

#13477 20/11/2001 14:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

STS regulaminem nazywa wydane przez siebie "Zasady gry". Jest tam parę podpunktów podobnych do tych z Profa. Mówisz z takim przekonaniem, iż musieli to uznać. Podaj proszę, gdzie jest napisane o tym w reg. Profesjonał'a ?!

PS. Wg mnie związek z tym (dość luźny i mało precyzyjny ma par 26 ust.1)[/qb]
$26 / 2b)
co prawda mowa tu o krotkim odlozeniu spotkania, ale poniewaz nie reguluje "nasza" sytuacje
zadny inny paragraf , mozna tu zastosowac "analogię prawa" bowiem nie ma w tym przypadku roznicy czy mecz zostaje rozegrany dzien pozniej czy tydzien.
Wazna jest wzmianka ze prof przy ustalaniu nowego kursu bedzie bral pod uwage stan meczu przy ktorym mecz zostal przerwany.
PS. Ciesze sie ze powstal taki temat. Nie bedzie bukmacher robil nas w czlona .
Piszcie kazda swoja reklamacje , watpliwosci. Zbierajmy dowody...

#13478 20/11/2001 14:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Mam nadzieje, że nie odpuścimy i nagłosnimy sprawe. Ja mam zamiar sprawe naglosnic do gazety a reszta potoczy sie sama. Zrobili nas w wała i teraz mysla , ze sa bezkarni...

#13479 20/11/2001 14:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Ja się "zrobiony w wała" poczuję dopiero gdy reklamacja nie zostanie uznana. Na razie wciąż mam nadzieję na polubowne zakończenie sprawy. Przy okazji wg. najświeższego regulaminu STS-u pisemne reklamacje należy składać na adres 44-240 Zory, ul Armii Ludowej 18, wersja regulaminu na ich stronach nie jest aktualna ... Kolejny dowód "profesjonalizmu" STS-u, ciekaw jestem czy adres STS-u w Rybniku jest wciąż aktualny i czy ewentualne reklamacje wysyłane tam by do nich dotarły.

#13480 05/12/2001 00:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Dzisiaj dostałem odpowiedź na moją reklamację spotkania CSKA - Czerepowiec, uznali moją rację i przyznali prawo do odebrania pełnej wygranej (321 też to reklamowałeś ?!). Nie dostałem natomiast na razie odpowiedzi w sprawie "hiszpańskiej okazji", mimo że obie rzeczy reklamowałem w tym samym piśmie.

#13481 05/12/2001 00:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Szczerze mówiąc nie wierzyłem iż może Ci się udać Kłos.

#13482 05/12/2001 03:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Dlaczego ?! Akurat w przypadku tego hokeja to sprawa była tak oczywista, że byłem pewien uznania reklamacji. Równieź i w przypadku Hiszpanii sądzę, że się uda.

#13483 10/12/2001 17:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cześć
nie pisałem bo nie mogłem.
sts oddał kasę, dzięki za pomoc, widać profesjonalizm w waszych pismach
dzięki
321

#13484 13/12/2001 00:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Może mi ktoś powiedzieć o której godzinie zaczął się mecz:
196 16:30 Kr.Sovetov - CSKA M. 1.40 4.80 4.50 1.08 2.32
I gdzie to ewentualnie sprawdzić?

#13485 13/12/2001 01:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Odpowiedziałem już w wątku Typy TT.

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1