|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Z apetycznych dwójeczek mi sie widzi coś takiego:
Martina Sucha - Rossana Neffa-De Los Rios kurs: 2,0 (William Hill), stawka: 5/10
Barbara Strycowa - Mashona Washington kurs: 2,15 (William Hill), stawka: 5/10
i z takich wyrównanych meczyków:
Anna-Lena Groenefeld - Maria Elena Camerin kurs: 2,05 (William Hill), stawka: 7/10
Lilia Osterloh - Jill Craybas kurs: 2,0 (William Hill), stawka: 6/10
pozdrawiam i powodzenia życzę myslącym podobnie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
Dzisiaj wydaje mi sie ze w trzech bedzie "krotka pilka": BOVINA - Ruano Pascual DECHY - Granville SPREM - Asagoe Komentarze wydaja sie tutaj zbedne, po prostu spotykaja sie zawodniczki, ktore na tej nawierzchni dzieli roznica klasy. Obecna forma tych 3 faworytek tez powinna napawac optymizmem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 240 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam na dzis polecam:
Strycova - Washington typ:2 2.21
-co tu duzo pisac innego wyniku nie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Crayb./Weingar.-Jankov./Kremer typ:1 1.60
-jankovic/kremer w debla to sa jaja pewna 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
[/qb] ośmiele sie nie zgodzic z tymi dwoma typami... pierwszy:Strycova w cale nie ma mniej pary w rekach niz mashona a barbora to mlody wilczek, super talent rocznik 86 i raczej lekko na czeszke albo no bet Craybas/Weingertner a co to za wybitny debel? Jankovic i kremer obydwie umieja dobrze grac i kazda pojedynczo jest lepsza singlistka od obydwu swoich przeciwniczek wiec i w deblu moze byz tak samo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
Oryginalnie wysłał Iwan: [qb]Czy ktoś może mi podpowiedzięć (dać linka), gdzie znajdę H2H kobiet w tenisie?[/qb] http://home17.inet.tele.dk/wta/ Jiro, może dorzucaj zawsze ten link na początek "kobiecych" tematów. sporo osób o to pyta. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158 |
Oryginalnie wysłał sebbek: [qb] Oryginalnie wysłał Iwan: [qb]Czy ktoś może mi podpowiedzięć (dać linka), gdzie znajdę H2H kobiet w tenisie?[/qb] http://home17.inet.tele.dk/wta/ Jiro, może dorzucaj zawsze ten link na początek "kobiecych" tematów. sporo osób o to pyta. pozdrawiam.[/qb] sebbek serdeczne dzięki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ośmiele sie nie zgodzic z tymi dwoma typami... pierwszy:Strycova w cale nie ma mniej pary w rekach niz mashona a barbora to mlody wilczek, super talent rocznik 86 i raczej lekko na czeszke albo no bet
Craybas/Weingertner a co to za wybitny debel? Jankovic i kremer obydwie umieja dobrze grac i kazda pojedynczo jest lepsza singlistka od obydwu swoich przeciwniczek wiec i w deblu moze byz tak samo.... jesli chodzi o debel to powiem tak w singlu moze slabsze ale debel ma to do siebie ze wlasnie slabsze zawodniczki tworza zgrany team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Craybas/Weingartner w french open: MARTINEZ-GRANADOS (ESP) / PARRA-SANTONJA (ESP) 6-3 6-4 HANTUCHOVA (SVK) / SAFINA (RUS) 6-1 6-2 MATTEK (USA) / SPEARS (USA) 6-4 6-7(3) 6-4 KUZNETSOVA (RUS) / LIKHOVTSEVA (RUS) 2-6 7-5 5-7 a Jankovic/Kremer edit:w kwalifikacjach to bylo w zeszlym tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !Jankovic w deblu rozegrala dopiero 14 spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Strycova bez formy ostatnio i jej tez dzis nie daje szans w pojedynku z Mashonia-zreszta zaraz zaczynaja grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Oryginalnie wysłał kb8: [qb]witam na dzis:
Brandi K. - Grande R. 1.60 1 Widjaja A. - Mattek B. 1.50 1 Jankovic J. - Obata S. 1.45 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Dziś sie skusiłem i zagrałem Brandi jeśli ona viva nie wygra to już nie chce cię tu widziec, bo zamyka mi ona zajebisty kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
No to muszę jeszcze mocniej kibicować Brandi bo ja lubie typy VIVY oglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Oryginalnie wysłał gsm: [qb] Oryginalnie wysłał kb8: [qb]witam na dzis:
Brandi K. - Grande R. 1.60 1 Widjaja A. - Mattek B. 1.50 1 Jankovic J. - Obata S. 1.45 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Dziś sie skusiłem i zagrałem Brandi jeśli ona viva nie wygra to już nie chce cię tu widziec, bo zamyka mi ona zajebisty kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Nie wiem czy mowisz to powaznie czy jaja sobie robisz???Jesli powaznie to masz niezle poryty leb :eek: i  dla takich gosci jak ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam na dzis polecam:
Strycova - Washington typ:2 2.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-co tu duzo pisac innego wyniku nie moze byc
Crayb./Weingar.-Jankov./Kremer typ:1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-jankovic/kremer w debla to sa jaja pewna 1
Brandi - Grande <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-ja nie wiem albo se buki z nas jaja robia no bo jak wytlumaczyc porazke wloszki w 2 rundzie kwalifikacji z de los rios 1-6 0-6 chyba tym ze qrwa miala pewne LL no ale w 1 rundzie z jakas Senoglu 3-6 7-6 7-6 to jej dzis dobrze nie wrozy a kurs 1.60
no i napewno Bovina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i Dechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz Golovin/Mshea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
viva udało się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Golovin/McShea wygrały 7:6 ,4:6 ,7:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Oryginalnie wysłał gsm: [qb]Dziś sie skusiłem i zagrałem Brandi jeśli ona viva nie wygra to już nie chce cię tu widziec, bo zamyka mi ona zajebisty kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Temu 'panu' jush dziekujemy... Myslisz, ze ty jestes tu mile widziany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , ale ten temat byl jush poruszany na forum w ostatnich miesiacach kilkakrotnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 240 |
Oryginalnie wysłał kb8: [qb]witam na dzis:
Brandi K. - Grande R. 1.60 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widjaja A. - Mattek B. 1.50 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jankovic J. - Obata S. 1.45 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] witam na dzis: Sharapova vs. Brandi 1 Zvonareva vs. Mattek 1 Bovina vs. Osterloh 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Witam na dzis polecam:
Strycova - Washington typ:2 2.21
-co tu duzo pisac innego wyniku nie moze byc
Crayb./Weingar.-Jankov./Kremer typ:1 1.60
-jankovic/kremer w debla to sa jaja pewna 1
Brandi - Grande
-ja nie wiem albo se buki z nas jaja robia no bo jak wytlumaczyc porazke wloszki w 2 rundzie kwalifikacji z de los rios 1-6 0-6 chyba tym ze qrwa miala pewne LL no ale w 1 rundzie z jakas Senoglu 3-6 7-6 7-6 to jej dzis dobrze nie wrozy a kurs 1.60
no i napewno Bovina i Dechy oraz Golovin/Mshea pięknie to wykalkulowałeś VIVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zajrzałem na stronkę jak zwykle przed wypadem do STS-u i postawiłem wszystko co podałeś szkoda że tylko za piątala więc pesos tylko trochę ponad 10 $ ale dobre i to wal dalej tylko nie wpuszczaj maliny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis polecam(malo ciekawe te mecze dzis)
Golovin T. - Zuluaga F. 1 1.55
Suarez P. - Jankovic J. 1 1.50
Dulko/Tarabini- Jidk./Morigami 1 1.40
plus wiadomo Sharapova
no i tu trza zaryzykowac bo wloszka ostatnio bez formy ale czy niemka da rade-hmm zobaczymy:
Farina S. - Schruff J. 2 2.70
i prawdopodobnie:
Kurhaj./Nagyova-Benes./Wartusch 2 1.85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
viva jesli masz konto w admiralu to mozesz smialo tam postawic Schruff za 3.5 - ja za mala stawke tak zrobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam na dzis polecam(malo ciekawe te mecze dzis)
Golovin T. - Zuluaga F. 1 1.55
Suarez P. - Jankovic J. 1 1.50
Dulko/Tarabini- Jidk./Morigami 1 1.40
plus wiadomo Sharapova
no i tu trza zaryzykowac bo wloszka ostatnio bez formy ale czy niemka da rade-hmm zobaczymy:
Farina S. - Schruff J. 2 2.70
i prawdopodobnie:
Kurhaj./Nagyova-Benes./Wartusch 2 1.85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] słusznie zauważyłeś , że dzisiaj nie do grania dzień - kursy gówniane - debelek argentynek jak najbardziej też myślałem o wtopie fariny - ale schruff to kalectwo rzadkiej maści - mimo wszystko nie gram tego ( choć szanse na wtopę fariny istnieją na pewno ) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
też myślałem o wtopie fariny - ale schruff to kalectwo rzadkiej maści - mimo wszystko nie gram tego ( choć szanse na wtopę fariny istnieją na pewno ) wiem ze niemka za dobra nie jest ale to co prezentuje wloszka to tez kabaret wiec nie chce pozniej zalowac ze nie zagralem po takim kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446 |
Cze, Viva mógłbys napisać coś więcej o dwóch typach:Suarez i debelku Dulko/Tarabini z góry dzienki!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Pistolesi z Czink za 1,20, myślicie, że warto ryzykować, tym bardziej, że Smashnowej lepiej gra się na clayu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|