Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Z apetycznych dwójeczek mi sie widzi coś takiego:

Martina Sucha - Rossana Neffa-De Los Rios
kurs: 2,0 (William Hill), stawka: 5/10

Barbara Strycowa - Mashona Washington
kurs: 2,15 (William Hill), stawka: 5/10

i z takich wyrównanych meczyków:

Anna-Lena Groenefeld - Maria Elena Camerin
kurs: 2,05 (William Hill), stawka: 7/10

Lilia Osterloh - Jill Craybas
kurs: 2,0 (William Hill), stawka: 6/10

pozdrawiam i powodzenia życzę myslącym podobnie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Dzisiaj wydaje mi sie ze w trzech bedzie "krotka pilka":
BOVINA - Ruano Pascual
DECHY - Granville
SPREM - Asagoe
Komentarze wydaja sie tutaj zbedne, po prostu spotykaja sie zawodniczki, ktore na tej nawierzchni dzieli roznica klasy. Obecna forma tych 3 faworytek tez powinna napawac optymizmem.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 240
K
kb8 Offline
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 240
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzis polecam:

Strycova - Washington typ:2 2.21

-co tu duzo pisac innego wyniku nie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Crayb./Weingar.-Jankov./Kremer typ:1 1.60

-jankovic/kremer w debla to sa jaja pewna 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

[/qb]
ośmiele sie nie zgodzic z tymi dwoma typami...
pierwszy:Strycova w cale nie ma mniej pary w rekach niz mashona a barbora to mlody wilczek, super talent rocznik 86 i raczej lekko na czeszke albo no bet

Craybas/Weingertner a co to za wybitny debel? Jankovic i kremer obydwie umieja dobrze grac i kazda pojedynczo jest lepsza singlistka od obydwu swoich przeciwniczek wiec i w deblu moze byz tak samo....

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
Quote
Oryginalnie wysłał Iwan:
[qb]Czy ktoś może mi podpowiedzięć (dać linka), gdzie znajdę H2H kobiet w tenisie?[/qb]
http://home17.inet.tele.dk/wta/

Jiro, może dorzucaj zawsze ten link na początek "kobiecych" tematów. sporo osób o to pyta. pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
I
member
member
I Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
Quote
Oryginalnie wysłał sebbek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Iwan:
[qb]Czy ktoś może mi podpowiedzięć (dać linka), gdzie znajdę H2H kobiet w tenisie?[/qb]
http://home17.inet.tele.dk/wta/

Jiro, może dorzucaj zawsze ten link na początek "kobiecych" tematów. sporo osób o to pyta. pozdrawiam.[/qb]
sebbek serdeczne dzięki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
ośmiele sie nie zgodzic z tymi dwoma typami...
pierwszy:Strycova w cale nie ma mniej pary w rekach niz mashona a barbora to mlody wilczek, super talent rocznik 86 i raczej lekko na czeszke albo no bet

Craybas/Weingertner a co to za wybitny debel? Jankovic i kremer obydwie umieja dobrze grac i kazda pojedynczo jest lepsza singlistka od obydwu swoich przeciwniczek wiec i w deblu moze byz tak samo....
jesli chodzi o debel to powiem tak w singlu moze slabsze ale debel ma to do siebie ze wlasnie slabsze zawodniczki tworza zgrany team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Craybas/Weingartner w french open:

MARTINEZ-GRANADOS (ESP) / PARRA-SANTONJA (ESP) 6-3 6-4
HANTUCHOVA (SVK) / SAFINA (RUS) 6-1 6-2
MATTEK (USA) / SPEARS (USA) 6-4 6-7(3) 6-4
KUZNETSOVA (RUS) / LIKHOVTSEVA (RUS) 2-6 7-5 5-7

a Jankovic/Kremer edit:w kwalifikacjach to bylo w zeszlym tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> !Jankovic w deblu rozegrala dopiero 14 spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strycova bez formy ostatnio i jej tez dzis nie daje szans w pojedynku z Mashonia-zreszta zaraz zaczynaja grac

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Quote
Oryginalnie wysłał kb8:
[qb]witam na dzis:

Brandi K. - Grande R. 1.60 1
Widjaja A. - Mattek B. 1.50 1
Jankovic J. - Obata S. 1.45 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Dziś sie skusiłem i zagrałem Brandi jeśli ona viva nie wygra to już nie chce cię tu widziec, bo zamyka mi ona zajebisty kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
No to muszę jeszcze mocniej kibicować Brandi bo ja lubie typy VIVY oglądać.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Quote
Oryginalnie wysłał gsm:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kb8:
[qb]witam na dzis:

Brandi K. - Grande R. 1.60 1
Widjaja A. - Mattek B. 1.50 1
Jankovic J. - Obata S. 1.45 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Dziś sie skusiłem i zagrałem Brandi jeśli ona viva nie wygra to już nie chce cię tu widziec, bo zamyka mi ona zajebisty kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Nie wiem czy mowisz to powaznie czy jaja sobie robisz???Jesli powaznie to masz niezle poryty leb :eek: i stop dla takich gosci jak ty.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzis polecam:

Strycova - Washington typ:2 2.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-co tu duzo pisac innego wyniku nie moze byc

Crayb./Weingar.-Jankov./Kremer typ:1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-jankovic/kremer w debla to sa jaja pewna 1

Brandi - Grande <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

-ja nie wiem albo se buki z nas jaja robia no bo jak wytlumaczyc porazke wloszki w 2 rundzie kwalifikacji z de los rios 1-6 0-6 chyba tym ze qrwa miala pewne LL no ale w 1 rundzie z jakas Senoglu 3-6 7-6 7-6 to jej dzis dobrze nie wrozy a kurs 1.60

no i napewno Bovina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i Dechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oraz Golovin/Mshea <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[/qb]

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
viva udało się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Golovin/McShea wygrały 7:6 ,4:6 ,7:5

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Quote
Oryginalnie wysłał gsm:
[qb]Dziś sie skusiłem i zagrałem Brandi jeśli ona viva nie wygra to już nie chce cię tu widziec, bo zamyka mi ona zajebisty kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Temu 'panu' jush dziekujemy... Myslisz, ze ty jestes tu mile widziany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , ale ten temat byl jush poruszany na forum w ostatnich miesiacach kilkakrotnie...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 240
K
kb8 Offline
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 240
Quote
Oryginalnie wysłał kb8:
[qb]witam na dzis:

Brandi K. - Grande R. 1.60 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Widjaja A. - Mattek B. 1.50 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jankovic J. - Obata S. 1.45 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
witam na dzis:

Sharapova vs. Brandi 1
Zvonareva vs. Mattek 1
Bovina vs. Osterloh 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Quote
Witam na dzis polecam:

Strycova - Washington typ:2 2.21

-co tu duzo pisac innego wyniku nie moze byc

Crayb./Weingar.-Jankov./Kremer typ:1 1.60

-jankovic/kremer w debla to sa jaja pewna 1

Brandi - Grande

-ja nie wiem albo se buki z nas jaja robia no bo jak wytlumaczyc porazke wloszki w 2 rundzie kwalifikacji z de los rios 1-6 0-6 chyba tym ze qrwa miala pewne LL no ale w 1 rundzie z jakas Senoglu 3-6 7-6 7-6 to jej dzis dobrze nie wrozy a kurs 1.60

no i napewno Bovina i Dechy oraz Golovin/Mshea
pięknie to wykalkulowałeś VIVA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

zajrzałem na stronkę jak zwykle przed wypadem do STS-u i postawiłem wszystko co podałeś szkoda że tylko za piątala więc pesos tylko trochę ponad 10 $ ale dobre i to

wal dalej tylko nie wpuszczaj maliny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzis polecam(malo ciekawe te mecze dzis)

Golovin T. - Zuluaga F. 1 1.55

Suarez P. - Jankovic J. 1 1.50

Dulko/Tarabini- Jidk./Morigami 1 1.40

plus wiadomo Sharapova

no i tu trza zaryzykowac bo wloszka ostatnio bez formy ale czy niemka da rade-hmm zobaczymy:

Farina S. - Schruff J. 2 2.70

i prawdopodobnie:

Kurhaj./Nagyova-Benes./Wartusch 2 1.85

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
viva jesli masz konto w admiralu to mozesz smialo tam postawic Schruff za 3.5 - ja za mala stawke tak zrobilem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzis polecam(malo ciekawe te mecze dzis)

Golovin T. - Zuluaga F. 1 1.55

Suarez P. - Jankovic J. 1 1.50

Dulko/Tarabini- Jidk./Morigami 1 1.40

plus wiadomo Sharapova

no i tu trza zaryzykowac bo wloszka ostatnio bez formy ale czy niemka da rade-hmm zobaczymy:

Farina S. - Schruff J. 2 2.70

i prawdopodobnie:

Kurhaj./Nagyova-Benes./Wartusch 2 1.85

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
słusznie zauważyłeś , że dzisiaj nie do grania dzień - kursy gówniane - debelek argentynek jak najbardziej
też myślałem o wtopie fariny - ale schruff to kalectwo rzadkiej maści - mimo wszystko nie gram tego ( choć szanse na wtopę fariny istnieją na pewno )

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
też myślałem o wtopie fariny - ale schruff to kalectwo rzadkiej maści - mimo wszystko nie gram tego ( choć szanse na wtopę fariny istnieją na pewno )
wiem ze niemka za dobra nie jest ale to co prezentuje wloszka to tez kabaret wiec nie chce pozniej zalowac ze nie zagralem po takim kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
Cze, Viva mógłbys napisać coś więcej o dwóch typach:Suarez i debelku Dulko/Tarabini z góry dzienki!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Pistolesi z Czink za 1,20, myślicie, że warto ryzykować, tym bardziej, że Smashnowej lepiej gra się na clayu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1