|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 107 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#39 Tipsport
Kubot/Marach - Bednarek/Skoch 1, 1.34 Fyrstenberg/Matkowski - Olejniczak/Przysiężny 1, 1.29 Jankovic - Kirilenko 1, 1.15 Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma 1, 1.06
Kurs: ---> 2.11 Stawka: ---> 3000 zł (20 x 150) Pwk: ---> 5697 zł (20 x 284,85)
#40 STS
Kubot/Marach - Bednarek/Skoch 1, 1.40 Fyrstenberg/Matkowski - Olejniczak/Przysiężny 1, 1.20 Jankovic - Kirilenko 1, 1.15 Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma (awans) 1, 1.10
Kurs: ---> 2.13 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1917 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#39 Tipsport
Kubot/Marach - Bednarek/Skoch 1, 1.34 6:1 7:6 Fyrstenberg/Matkowski - Olejniczak/Przysiężny 1, 1.29 6:2 7:6 Jankovic - Kirilenko 1, 1.15 2:6 6:3 5:7 Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma 1, 1.06 4:0
Kurs: ---> 2.11 Stawka: ---> 3000 zł (20 x 150) Pwk: ---> 5697 zł (20 x 284,85)
-3000 zł
#40 STS
Kubot/Marach - Bednarek/Skoch 1, 1.40 6:1 7:6 Fyrstenberg/Matkowski - Olejniczak/Przysiężny 1, 1.20 6:2 7:6 Jankovic - Kirilenko 1, 1.15 2:6 6:3 5:7 Maccabi Tel Aviv - Santa Coloma (awans) 1, 1.10 4:0 -> agg. 4:1
Kurs: ---> 2.13 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1917 zł
-1000 zł Witam ponownie w temacie, US Open tuż tuż, więc czas się odbudować. Teraz, gdy robiłem to podsumowanie, niestety powróciły fatalne wspomnienia. Nie ma się co oszukiwać, że zabolało mnie to co zrobiła Janković. W trzecim secie, gdy odrobiła z 3:5 na 5:5, uwierzyłem, że jednak się uda, ale jakim cudem MaKiri podniosła się psychicznie, to patrząc na jej wyczyny z przeszłości nie rozumiem... Ale to już historia i nie ma co się nad tym rozwodzić. Faktem jest, że popełniłem od zakończenia Wimbledonu fatalne błędy i zapłaciłem za to super wysoką cenę. Jednak w ostatnim czasie przemyślałem pewne sprawy i spróbuję jeszcze raz czy warto teraz się w to dalej bawić, czy lepiej zrobić dłuższą przerwę do zimy, gdzie spokojnie wezmę co swoje na moich ulubionych skokach narciarskich. Powiem prawdę, śledząc w ostatnim miesiącu turnieje tenisowe, trudno było mi w niektóre wyniki uwierzyć. Ilość cudów jakie działy się na kortach za ocenem, to było zdecydowane przegięcie. Ale teraz wreszcie czas na US Open i powinno być trochę bardziej przewidywalnie. Na początek to co bardzo lubię, czyli kwale, gdzie z tylu meczy z pewnością coś się wyłowi. W ubiegłym roku właśnie kwale USO, wspominam bardzo pozytywnie, więc mam nadzieję, że teraz też się nie zawiodę. Komiczny turniej w New Haven i ciągłe czajenie się na to np., że ten odpuści bo wstał lewą nogą i a poza tym nie chce sie wysilać przed USO, a tamta jest zmęczona, bo grała dwie rundy w poprzednim turnieju i chce jeszcze porobić zakupy w Nowym Jorku. Dlatego mówię temu cyrkowi  Siłą rzeczy, muszę też większą uwagę zwracać na underdogi, bo granie faworytów ostatnio to szybka droga do bankruta. Na razie też nie będę szarżował ze stawkami, bo najpierw muszę nabrać trochę pewności, a i budżet siłą rzeczy trochę się skurczył. Także mam nadzieję, że co złego, to już za mną i ponownie rozpocznę marsz w górę. Jeśli do końca USO nie wyjdę na zadowalający plus, to tak jak pisałem, odpuszczam bukmacherkę aż do zimy i zajmuję się ważniejszymi sprawami, bo po prostu szkoda mi będzie czasu, jak nie będę z tego czerpał zysków. Wierzę jednak, że potrafię jeszcze coś sensownego ugrać, dlatego życzę sobie i zaglądającym tu powodzenia Pozdrawiam, Suazo. BilansPieniądze postawione: 84 100złPieniądze wypłacone: 83 697,20 złZysk/strata: -402,80 złYield: -0,5% Skuteczność kuponów: 25/40 ---> 63%Skuteczność typów: 90/102 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 83/94 ---> 88% 4/4 ---> 100% 2/3 ---> 67% 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#41 Profesjonał Phau - Trujillo Soler 1, 1.64 Kofler - Janda 1, 1.29Kurs: ---> 2.12 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1908 zł[ Linked Image] Dopiero przed chwilą wróciłem do domu i mogę zamieścić kupon, ale to chyba mało ważne. W trakcie tygodnia, jakoś ciągle nie miałem przekonania do poszczególnych typów i ostatecznie odpuszczałem. Dzisiaj już poczułem, że najwyższy czas coś postawić. Bez szaleństw, ale powinno być dobrze. Co do Phau - to zawodnik ten, już od kilku lat, jest można powiedzieć, jeśli chodzi o hard, klasą średnią niższą  Jednak dosyć solidną, o czym świadczą statystki gdzie 50% meczów Niemca w seniorskiej karierze miało miejsce właśnie na tej nawierzchni, a prawie 100 z nich wygrał. W poprzedniej rundzie kwali ograł Nishikoriego, którym tak podniecała się część forum, ale tu akurat uważam, że Phau po prostu wykonał swój obowiązek, bo z takimi ogórkami jak żółty, dobry zawodnik powinien kończyć w godzinę. Jako ciekawostkę powiem, że na tegorocznym AO Bjorn prowadził w pierwszym secie 5:3 z Federerem, jednak na tym zakończmy relację z tamtego spotkania  Trujillo Soler - UWAGA, UWAGA - SZACUNEK DLA TEGO PANA! W tych kwalach, w wieku 27 lat, wygrał swój pierwszy mecz w życiu na hardzie w ATP, a nawet dwa (dotychczas miał bilans 0-1)  Także gdyby ten król ziemniaczanych futuresów, nagle wszedł z kwali do głównego turnieju na USO, to już by była parodia nie do podrobienia. A najbardziej to mnie w tym wszystkim śmieszy kurs - 1.64  Na moje oko powinno być 1.25, w porywach 1.3, ale jak dają, to ja mówię dziękuję i biorę. Jak Phau by to przegrał (  ), to chyba go namierzę w jakimś czelku w Poznaniu czy Wrocławiu i osobiście pogratuluję wyczynu  Drugi typ, tak jak pisałem, moja specjalność - skoki. Jest on jednak super ostrożny i raczej pewny. Spodziewałem się dzisiaj trochę promocji w ofertach na skoki, jednak buki dobrze wyczuły sprawę, dlatego do Phaua, dołożyłem sobie jedynie Kofiego. Otóż Austriak, co jest w jego wykonaniu rzadkością, wczoraj po prostu zepsuł skok. Nałożyły się na to warunki atmosferyczne i niestety nie zmieścił się on w drugiej serii. W serii próbnej przed konkursem był pierwszy, a potem taki pech. Jednak nic dwa razy się nie zdarza i ambitny Austriak dzisiaj z pewnością pokaże na Wielkiej Krokwi na co go stać. Myślę, że może być w pierwszej '6'. Natomiast, jeśli chodzi o lubianego przez Polaków, Jakuba Jandę, to widać, że jest on niestety kompletnie bez formy i skoki na tym etapie przygotowań zbytniej radości mu nie przynoszą. Pasywny w locie, odpuszcza lądowanie, a przecież to stylem kiedyś bił na głowę rywali. Wczoraj skorzystał z dogodnych warunków przy swoim skoku w drugiej serii i zajął 14 miejsce, moim zdaniem dużo wyższe, niż to w jakiej jest formie. Dlatego dzisiaj nie przewiduję cudów - Kofi wraca do czołówki, a Janda bez błysku, wtopi się w okolice drugiej lub trzeciej dzisiątki. Trochę popisałem, mam nadzieję, że znajdzie to odbicie w rzeczywistości 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#41 Profesjonał Phau - Trujillo Soler 1, 1.64 6:1 3:6 6:2 Kofler - Janda 1, 1.29 6 m. - 18 m. Kurs: ---> 2.12 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1908 zł +908 złNareszcie coś pozytywnego i to lubię. Piękny konkurs skoków - ADAM MAŁYSZ  To co zrobił naprawdę było niesamowite, po raz kolejny pokazał, że jest Wielkim Mistrzem  Świetne warunki, gdybym miał pewność, że takie będą, z pewnością jeszcze kilka typów bym wybrał. Choćby wspomniany Kofler 1-6, kurs ponad @3. Phau zgodnie z oczekiwaniami, choć ten przegrany set chwały mu nie przynosi, ale jednak w pozostałych nie pozostawił złudzeń ziemniakowi. Od jutra USO i dwa tygodnie uczty, bo jednak szlem to szlem, a nie cotygodniowy szary turniejik, od cudów w których już się zbiera na wymioty. W zeszłym roku takie pojedynki, jak Agassi z Bagietą, to jest piękno tenisa. Oby podobne widowiska były również teraz  Jutro z niecierpliwością czekam jak ES pokaże mecz Henin - Goerges. O Julii pisałem już podczas J&S i tak jak oczekiwałem, dziewczyna coraz mocniej idzie w górę w rankingu  Justine oczywiście nie postraszy, ale jeśli jej trema nie zje, to kilka kończących piłek może zagrać. Dobry serwis i ofensywne bombardowanie z głębi kortu - to gra Niemki. Wiadomo - JuJu nr 1, Artur Ashe Stadium - więc debiutantce może być ciężko, ale mam nadzieję, że zagra swoje i pokaże szerszej publiczności na co ją stać  Nie mam jeszcze pomysłu czy coś jutro grać, mecze raczej ciężkie, ale może coś pokombinuję z handi. Jutro pomyślę głębiej nad tematem. Do boju Julka!  [ Linked Image] BilansPieniądze postawione: 85 100złPieniądze wypłacone: 85 605,20 złZysk/strata: +505,80 złYield: +0,6% Skuteczność kuponów: 26/41 ---> 63%Skuteczność typów: 92/104 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 84/95 ---> 88% 4/4 ---> 100% 2/3 ---> 67% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Jeśli mogę się wtrącić, pomijając to, że Justine Henin jest moją ulubioną zawodniczką i dałem na nią w pierwszej rundzie sporo sianka, to Goerges mimo swych silnych backhandów nie powinna urwać więcej niż 4 gemów w całym meczu, i tu akurat kompletnie nie liczyłbym na jakąkolwiek niespodziankę.
Po za tym gratuluję wiedzy z zakresu tenisa i innych dyscyplin i nosa do obstawiania, który pomimo że chyba ostatnio miał katar wraca na dobrą drogę, więc życzę szczerze powodzenia.
Btw. Twój topic dotarł już nawet na forum jednego z klubów piłkarskich z czołówki OE.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#42 Betako
Jankovic - Gajdosova poniżej 16.5 gema, 1.80 Henin - Goerges DW 2:0, 1.10 Bjorkman - Guzman 1, 1.23 Ivanovic - Nakamura 1, 1.05 Safarova - Moore 1, 1.03 Federer - Jenkins 1, 1.02
Kurs: ---> 2.69 Stawka: ---> 1500 zł (2 x 750) Pwk: ---> 3631.60 zł (2 x 1815.80)
Przed chwilą wróciłem, zaraz dwa słowa postaram się napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Kukis13 - dzięki za miłe słowa, mam nadzieję, że ten katar teraz przez dłuższy czas nie powróci  Oczywiście zgadzam się z Tobą, że Julia z Justine żadnych szans nie ma, co sam umieściłem na moim kuponie, ale liczę że pokaże się z dobrej strony, bo naprawdę potrafi ładnie zagrać  I w przyszłości z pewnością jeszcze niejednemu da zarobić. Jeśli chodzi o kupon to chyba wszystko jest jasne, wiadomo że klucz tkwi w pojedynku Janković z Gajdosovą. I tu moim zdaniem po kursie 1.80, bardzo ciekawie wygląda liczba gemów poniżej 16,5. Jelena to nie jest typ żeńskiego Fedexa, który lituje się nad rywalami, ona w pierwszych rundach słynie z niezłych demolek przeciwniczek  I trudno jest mi sobie wyobrazić by Jarka ugrała tu coś więcej niż 4 gemy. Jej największy atut to serwis, ale na JJ większego wrażenia raczej tym nie zrobi. 6:1 6:1 na Wimbledonie pokazało przepaść między tymi zawodniczkami. Teraz stawiam, że Jarmila może jeszcze jednego gema urwać i na 6:2 6:1 ten mecz dla jednej z faworytek turnieju się zakończy. Organizatorzy zrobili duży ukłon dla osiągnięć Jeleny i gra ona mecz otwierający turniej na Artur Ashe Stadium, przydałoby się błysnąć formą i pokazać klasę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#42 Betako
Jankovic - Gajdosova poniżej 16.5 gema, 1.80 6:2 7:6(2) ---> 21 gemów Henin - Goerges DW 2:0, 1.10 6:0 6:3 Bjorkman - Guzman 1, 1.23 6:3 7:6(4) 6:2 Ivanovic - Nakamura 1, 1.05 6:1 6:1 Safarova - Moore 1, 1.03 6:3 6:2 Federer - Jenkins 1, 1.02 6:3 6:2 6:4
Kurs: ---> 2.69 Stawka: ---> 1500 zł (2 x 750) Pwk: ---> 3631.60 zł (2 x 1815.80) -1500 złNo nie mogę na dobre się przełamać, już naprawdę ręce opadają. ES w końcówce włączył się na spotkanie Janković i wtedy zobaczyłem, że niestety dzisiaj Serbka grała dramatycznie, jak na ironię, jedno z najsłabszych spotkań w sezonie. Przy stanie 5:3 40:0*, nie wykorzystuje trzech setboli i mogła nawet przegrać tego seta 5:7, gdyby Gajdosova nie przestraszyła się szansy. Choć mogłem jakimś cudem jeszcze trafić ten kupon, jednak przy 4:2 0:40*, gdy Janković doprowadziła do równowagi, Słowaczka wzięła challenge i okazało się, że miała rację - cofnięto grę do stanu 30:40* i po chwili wygrała piłkę na 4:3, czym pogrzebała mój kupon. To było dopełnienie czary goryczy.  A miałem dylemat czy dać Janković czy Henin poniżej 16.5 gema i czułem, że jedno może nie wejść. Miałem w pamięci jak Jelena zazwyczaj gromi rywalki w pierwszych rundach i dzisiaj takiego zaskoczenia in minus kompletnie się nie spodziewałem. Natomiast Justine pełny profesjonalizm, nie dała żadnych szans Julce. Jak zobaczyłem zaciśniętą dłoń i mobilizowanie się Belgijki przy wygranej piłce na równowagę w rozpoczynającym gemie drugiego seta, po zwycięstwie w pierwszym 6:0 z rakietą nr 145, przekonałem się, że to jest profesjonalistka w każdym calu. A przecież mogłem przewidzieć taką sytuację - dać na jednym kuponie Janković, a na drugim Henin i być teraz 315 złotych na plusie. Zamiast tego mam kolejną bolesną nauczkę w grze u bukmachera... Zobaczymy co dalej to US Open przyniesie, ale trochę zaczynają mnie męczyć te wtopy i jak tak dalej pójdzie, to po prostu szkoda nerwów i pieniędzy. BilansPieniądze postawione: 86 600złPieniądze wypłacone: 85 605,20 złZysk/strata: -994,80 złYield: -1,1% Skuteczność kuponów: 26/42 ---> 62%Skuteczność typów: 97/110 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 89/101 ---> 88% 4/4 ---> 100% 2/3 ---> 67% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#43 Betako T. Johansson - Massu powyżej 37.5 gema, 1.80 Krajicek - Brianti 1, 1.10Knowles/Nestor - Azzaro/Volandri 1, 1.06Kurs: ---> 2.10 Stawka: ---> 800 zł Pwk: ---> 1512 złJako, że sensownych meczów do grania na ML praktycznie brak, to ponownie postanowiłem spróbować z liczbą gemów w meczu. Kilka pozycji chodziło mi po głowie, jednak ostatecznie zdecydowałem się zagrać jedną. Z moim szczęsciem ostatnio, pewnie to nie wejdzie, a te które odpuściłem wskoczą gładziutko  Oto mecze, które poważnie rozważałem: Paszek - Arn powyżej 19.5 Schaivone - Dechy powyżej 19.5 Sharapova - Vinci poniżej 18.5 Stepanek - Berlocq poniżej 32.5 i zobaczymy czy faktycznie tak będzie :bombka: Mogłem zagrać system, ale jednak odpuściłem. Co do samego typu, który znalazł się na kuponie, to ten mecz od razu zwrócił moją uwagę. Jak dla mnie szanse są tu idealnie wyrównane i jest to dobry materiał na 5 setowy horror  A nawet jak nie 5 setów, to 4 będą tu wg mnie na 99%. A jeśli będą 4 sety, to typ na 80% wchodzi. Bo nawet niezbyt wysoki wynik, np. 6:3 4:6 7:5 6:1, gwarantuje powodzenie. ToJo ostatnio ładnie się prezentuje, zawsze był znany ze świetnej gry na twardej nawierzchni i teraz przypomina, że jeszcze nie wybiera się na emeryturę. Jednak czy w starciu do 3 wygranych setów z takim walczakiem jak Massu kurs ~1.35 jest adekwatny? Z pewnością nie, Chilijczyk tutaj łatwo skóry nie sprzeda. Choć w ostatnich występach nie sygnalizował wielkiej formy, to na hardzie jest on bardzo groźnym zawodnikiem i nie można go lekceważyć. Także jeśli chodzi o zwycięstwo, to moim zdaniem 50/50 - sprawa jest całkowicie otwarta i liczę na dramatyczną pięciosetówkę, które zapewni powodzenie mojemu kuponowi. Misa i Nestory na dokładkę - cudów nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#43 Betako T. Johansson - Massu powyżej 37.5 gema, 1.80 2:6 7:6(3) 6:3 6:3 ---> 39 gemów Krajicek - Brianti 1, 1.10 6:2 6:0 Knowles/Nestor - Azzaro/Volandri 1, 1.06 6:1 6:2 Kurs: ---> 2.10 Stawka: ---> 800 zł Pwk: ---> 1512 zł +712 złZgodnie z moimi oczekiwaniami Massu napsuł trochę krwi ToJo i wystarczyło to do przekroczenia pułapu 37.5 gema. Przed chwilą po obejrzeniu końcówki 'meczu' (  ) Sharapovej, mam do siebie pretensje, jak można było taką promocję przepuścić. Chyba Maria by musiała grać bez jednej ręki i nogi, by ta niezdarna Vinci mogła ugrać 7 gemów  Widziałem też dużą cześć meczu Nalbiego z Pastorem i naprawdę byłem pełen uznania, dla tego co robił Hiszpan  Gość walczył o każdą piłkę z taką pasją, że aż przyjemnie się oglądało ten pojedynek. Ten styl 'kamikadze' wyglądał zabawnie, ale ambicja z jaką walczył Navarro-Pastor niesamowita i za to szacunek  Dzisiaj na '+' i teraz kolejny kupon powinien dać odpowiedź - czy wreszcie wracam na dobre tory, czy dalej tkwię w maraźmie. BilansPieniądze postawione: 87 400złPieniądze wypłacone: 87 117,20 złZysk/strata: -282,80 złYield: -0,3% Skuteczność kuponów: 27/43 ---> 63%Skuteczność typów: 100/113 ---> 88% Poszczególne dyscypliny: 92/104 ---> 88% 4/4 ---> 100% 2/3 ---> 67% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#44 Betako Youzhny - Devilder poniżej 31.5 gema, 1.80 Kohlschreiber - Zabaleta 1, 1.22Molik/Santangelo - Dominguez Lino/Parra Santonja 1, 1.18Srebotnik/Sugiyama - Ji/S.Sun 1, 1.11Tsonga - Hernandez 1, 1.10Chakvatadze - Pratt 1, 1.07Jankovic - Govortsova 1, 1.06Henin - Pironkova 1, 1.03Sharapova - Dellacqua 1, 1.03Federer - Capdeville 1, 1.02Kurs: ---> 3.88 Stawka: ---> 600 zł Pwk: ---> 2095.20 zł#45 Betako Berrer - Przysiężny 1, 1.37Isner - De Voest 1, 1.30Jankovic - Govortsova DW 2:0, 1.22Kohlschreiber - Zabaleta 1, 1.22Molik/Santangelo - Dominguez Lino/Parra Santonja 1, 1.18Srebotnik/Sugiyama - Ji/S.Sun 1, 1.11Tsonga - Hernandez 1, 1.10Dementieva - Cetkovska 1, 1.08Chakvatadze - Pratt 1, 1.07Henin - Pironkova 1, 1.03Sharapova - Dellacqua 1, 1.03Federer - Capdeville 1, 1.02Kurs: ---> 4.78 Stawka: ---> 400 zł Pwk: ---> 1720.80 złWielki Szlem - trzeba też zaatakować pociągami  Już nie ma co pisać, bo niektóre mecze się pozaczynały, ale pierwotnie miał pójść 2 razy po 600, ten z Youzhnym w roli głównej, ale zgodzili się tylko na puszczenie jednego. Dlatego ten drugi jest radosną twórczością zlepioną na miejscu  Zobaczymy co z tego wyjdzie... Jedziemy! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#46 Betako Henin - Makarova poniżej 17.5 gema, 1.80 Molik/Santangelo - Marrero/Sfar 1, 1.12Ivanovic - Dushevina 1, 1.07Jankovic - Cornet 1, 1.05Kurs: ---> 2.26 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2034 zł#47 Betako Henin - Makarova poniżej 17.5 gema, 1.70 AZ Alkmaar - Excelsior Rotterdam 1, 1.18Molik/Santangelo - Marrero/Sfar 1, 1.12Ivanovic - Dushevina 1, 1.07Jankovic - Cornet 1, 1.05Kurs: ---> 2.52 Stawka: ---> 900 zł Pwk: ---> 2041,20 zł#48 Betako Berrer - Gulbis 2, 1.71Henin - Makarova poniżej 17.5 gema, 1.70 Ljubicic - Pavel 1, 1.22Molik/Santangelo - Marrero/Sfar 1, 1.12Ivanovic - Dushevina 1, 1.07Jankovic - Cornet 1, 1.05Kurs: ---> 4.46 Stawka: ---> 300 zł Pwk: ---> 1204,20 złNa jakże radosne podsumowanie poprzednich kuponów jeszcze przyjdzie czas, na razie trzeba jechać z koksem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
gratulacje 5 kuponów weszlo pieknie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#44 Betako Youzhny - Devilder poniżej 31.5 gema, 1.80 6:0 6:1 6:2 ---> 21 gemów Kohlschreiber - Zabaleta 1, 1.22 6:2 6:2 6:4 [ Linked Image] Molik/Santangelo - Dominguez Lino/Parra Santonja 1, 1.18 6:3 6:4 [ Linked Image] Srebotnik/Sugiyama - Ji/S.Sun 1, 1.11 6:0 6:1 [ Linked Image] Tsonga - Hernandez 1, 1.10 7:5 6:1 6:3 [ Linked Image] Chakvetadze - Pratt 1, 1.07 6:3 6:4 [ Linked Image] Jankovic - Govortsova 1, 1.06 6:2 6:2 [ Linked Image] Henin - Pironkova 1, 1.03 6:4 6:0 [ Linked Image] Sharapova - Dellacqua 1, 1.03 6:1 6:0 [ Linked Image] Federer - Capdeville 1, 1.02 6:1 6:4 6:4 [ Linked Image] Kurs: ---> 3.88 Stawka: ---> 600 zł Pwk: ---> 2095.20 zł +1495.20 zł  #45 Betako Berrer - Przysiężny 1, 1.37 6:1 4:6 6:1 7:6(4) [ Linked Image] Isner - De Voest 1, 1.30 6:3 6:3 7:6(4) [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Jankovic - Govortsova DW 2:0, 1.22 6:2 6:2 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Kohlschreiber - Zabaleta 1, 1.22 6:2 6:2 6:4 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Molik/Santangelo - Dominguez Lino/Parra Santonja 1, 1.18 6:3 6:4 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Srebotnik/Sugiyama - Ji/S.Sun 1, 1.11 6:0 6:1 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Tsonga - Hernandez 1, 1.10 7:5 6:1 6:3 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Dementieva - Cetkovska 1, 1.08 6:3 6:2 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Chakvatadze - Pratt 1, 1.07 6:3 6:4 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Henin - Pironkova 1, 1.03 6:4 6:0 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Sharapova - Dellacqua 1, 1.03 6:1 6:0 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Federer - Capdeville 1, 1.02 6:1 6:4 6:4 [img] http://img70.imageshack.us/img70/3387/kapeluszkj8.gif[/img] Kurs: ---> 4.78 Stawka: ---> 400 zł Pwk: ---> 1720.80 zł +1320.80 zł +1034 zł +1141,20 zł +904,20 zł  Mogę odetchnąć, nareszcie kapitalny tydzień!  Po poniedziałkowym falstarcie, takich kolejnych dni się nie spodziewałem. US Open  Plan na ten turniej już zrealizowałem, a wiadomo, że im późniejsza faza tym trudniejsze mecze do typowania. Dlatego teraz już bardzo ostrożnie będę podchodził do tematu. Jestem mocno szczęśliwy z takich pociągów - jeden 10, drugi 12 meczów i właściwie żaden mecz nie był zagrożony. Ale z tymi ostatnimi kuponami, znowu przeżywałem mały horror... Oj chyba bym nie wybaczył Janković, jakby po raz trzeci mnie ujebała na taką kwotę, w dodatku teraz po 1.05  Wiedziałem, że Cornet to kolejna młoda gniewna, ale że aż tak postraszy Jelenę? Alize grała znakomicie, do tego liniowi w fatalnym stylu krzywdzili Janković, ale JJ pokazała to za co ja ją cenię i umieszczam na kuponach - waleczność, batalię o każdą piłkę - i to musiało w końcu wziąć górę. Typowy mecz WTA, tysiące przełamań, całe szczęście, że Serbka to wyciągnęła  AGNIESZKA RADWAŃSKA  To jest niesamowite, wygrać na Artur Ashe Stadium z Sharapovą?  Wielki dzień, fantastyczne zwycięstwo, genialnie Aga!  TAMIRA PASZEK  Po Adze, także moja faworytka w kolejnej rundzie  Wyciągnięte z 4:6 1:4, cały czas wierzyłem w Mimi, pięknie powalczyła, ACH TE KAPITALNE BACKHANDY!!! Pięknie Tamira, pięknie  No to teraz mam jedno życzenie - ćwierćfinał Aga vs Tamira, ach co to byłby za mecz  Skończyłem oglądać przed chwilą Peer - Vaidisova i to Shahar zmierzy się z Agą. Szkoda, Nicole dużo psuła, podobnie jak Sharapova. Natomiast to co już wielokrotnie podkreślałem, Peer to dziewczyna z żelaza, biega to wszystkiego, trudny orzech do zgryzienia. Serwis nie będzie odgrywał żadnej roli, mordercze wymiany przez cały mecz, trzeba wierzyć że Agnieszka to wytrzyma Puścili też przed chwilą końcówkę Azarenka - Hingis. Ale Vika zamiatała, byłem w szoku, grała bezbłędnie!  Ostrzelała Martinę równo, nie popełniając praktycznie żadnych niewymuszonych błędów. Duże brawa! Na koniec wrzucam skany, żeby nie było że fantazjuję, tak sobie wymyślając dla picu kupony. To co tu piszę, to gram w realu, bo moim zdaniem inaczej było by to pozbawione sensu. Jaka była by jeszcze piękna informacja na koniec, jakby Koubek upokorzył tego pajaca Blejka... Do boju Stefan!  [img] http://img460.imageshack.us/img460/3634/betakomassuvstojoua3.jpg[/img] [img] http://img396.imageshack.us/img396/1211/betakopociagiusopenbq3.jpg[/img] [img] http://img297.imageshack.us/img297/2830/jujubetakodwakuponyct6.jpg[/img] [img] http://img179.imageshack.us/img179/432/betakojujugulbils0.jpg[/img] BilansPieniądze postawione: 90 600złPieniądze wypłacone: 96 212,60 złZysk/strata: +5612,60 złYield: +6,2% Skuteczność kuponów: 32/48 ---> 67%Skuteczność typów: 121/134 ---> 90% Poszczególne dyscypliny: 112/124 ---> 90% 5/5 ---> 100% 2/3 ---> 67% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#49 STS Srebotnik/Sugiyama - King/Loit 1, 1.25Bryan/Bryan - Coetzee/Wassen 1, 1.15Jankovic - Bammer 1, 1.15Henin - Safina 1, 1.05Kurs: ---> 1.74 Stawka: ---> 2900 zł (2 x 1450) Pwk: ---> 4541,40 zł (2 x 2270,70)#50 STS Srebotnik/Sugiyama - King/Loit 1, 1.25FC Barcelona - Athletic Bilbao 1, 1.20Djokovic - Del Potro 1, 1.18Bryan/Bryan - Coetzee/Wassen 1, 1.15Jankovic - Bammer 1, 1.15Henin - Safina 1, 1.05Kurs: ---> 2.46 Stawka: ---> 100 zł Pwk: ---> 221,40 złTrzeba korzystać z dobrej passy, a typy naprawdę w moim odczuciu super bezpieczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#49 STS Srebotnik/Sugiyama - King/Loit 1, 1.25 6:3 6:2 [ Linked Image] Bryan/Bryan - Coetzee/Wassen 1, 1.15 6:1 6:4 [ Linked Image] Jankovic - Bammer 1, 1.15 6:4 4:6 6:1 Henin - Safina 1, 1.05 6:0 6:2 [ Linked Image] Kurs: ---> 1.74 Stawka: ---> 2900 zł (2 x 1450) Pwk: ---> 4541,40 zł (2 x 2270,70) +1641,40 zł  #50 STS Srebotnik/Sugiyama - King/Loit 1, 1.25 6:3 6:2 [ Linked Image] FC Barcelona - Athletic Bilbao 1, 1.20 3:1 [ Linked Image] Djokovic - Del Potro 1, 1.18 6:1 6:3 6:4 [ Linked Image] Bryan/Bryan - Coetzee/Wassen 1, 1.15 6:1 6:4 [ Linked Image] Jankovic - Bammer 1, 1.15 6:4 4:6 6:1 Henin - Safina 1, 1.05 6:0 6:2 [ Linked Image] Kurs: ---> 2.46 Stawka: ---> 100 zł Pwk: ---> 221,40 zł +121,40 zł  [ Linked Image] Janković  Całe szczęście, że w następnej rundzie gra już z Venus, to nie będzie mnie kusiło, żeby dorzucać ją do kuponu  Pierwszy set 6:4, potem 0:3* w drugim, by wyjść na 4:3, a po chwili przegrać 4:6  W trzecim Janko przełamana na początek 0:1*, po to by wygrać 6:1 WTA i wszystko jasne. Dzisiaj kusi mnie by postawić na jedno z odkryć sezonu - rewelacyjną Agi Szavay. Jednak powoli zrobił się z tego typ dnia, co jak dodamy, że dzisiaj jest poniedziałek, to wróży średnio  A Vakulenko, gdy jest w formie grać potrafi i posiada mocne kończące uderzenia, które są niezwykle ważne na twardej nawierzchni. Przed USO, jej wyniki były dramatyczne, a tutaj nagle wyskoczyła jak diabeł z pudełka Agnes na ogromnej fali, wczoraj razem z Władką pokonały Marę i Molik, co jest warte odnotowania. W deblu spotkały się w pierwszej rundzie (Szavay/Uhlirova - Dekmeijere/Vakulenko 6:2 6:4), teraz Węgierka powinna pokazać swoją wyższość również w singlu. Ale dzisiaj są dużo ciekawsze wydarzenia. Aga - bardzo, bardzo trudne zadanie, ale do wykonania. Trzeba wierzyć, że bedziemy mieli Polkę w ćwierćfinale  No i na deser - Tamira vs Chaki Początek sesji wieczornej na Artur Ashe Stadium, chyba tym razem eurosport nic nie zepsuje. Będzie fajny mecz, oczywiście Anna jest faworytką, ale liczę, że Mimi wpadnie w ten swój niesamowity rytm w uderzeniach z końcowej linii i wygra  [ Linked Image] Taki obrazek chcę widzieć po meczu  Ćwierćfinał Isia vs Mimi - VAMOS!!! Podsumowanie tygodnia 27.08 - 2.09Poniedziałek - 1500 ---> 0 (-1500)Wtorek - 800 ---> 1512 (+712)Środa - 1000 ---> 3816 (+2816) Czwartek - brak gryPiątek - 2200 ---> 5279,40 (+3079,40)Sobota - brak gryNiedziela - 3000 ---> 4762,80 (+1762,80)Łącznie - 8500 zł ---> [b]15 370,20 zł (+6870,20 zł)Yield ---> +80,8% BilansPieniądze postawione: 93 600złPieniądze wypłacone: 100 975,40 złZysk/strata: +7375,40 złYield: +7,9% Skuteczność kuponów: 34/50 ---> 68%Skuteczność typów: 127/140 ---> 91% Poszczególne dyscypliny: 117/129 ---> 91% 6/6 ---> 100% 2/3 ---> 67% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#51 STS Bułgaria - Polska 1, 1.55Andora - Chorwacja 2, 1.05Dania - Liechtenstein 1, 1.05Finlandia - Polska 'Czy będzie w meczu hattrick' 2, 1.03Kurs: ---> 1.76 Stawka: ---> 2000 zł (2 x 1000) Pwk: ---> 3168 zł (2 x 1584)[ Linked Image] Po dłuższym odpoczynku, ostatecznie zdecydowałem się na powyższy wynalazek. Wysłane 15:29  Już myślałem, że przez kolejkę nie zdążę, ale może to znak, że dane jest, żeby ten kupon wszedł. Wiadomo, że Bułgaria już gra, a nasze Orły w natarciu, więc sprawa otwarta, zobaczymy jak to się skończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#51 STS Bułgaria - Polska 1, 1.55 3:2 (25:20, 16:25, 26:24, 21:25, 15:13) [ Linked Image] Andora - Chorwacja 2, 1.05 0:6 (0:3) [ Linked Image] Dania - Liechtenstein 1, 1.05 4:0 (4:0) [ Linked Image] Finlandia - Polska 'Czy będzie w meczu hattrick' 2, 1.03 0:0, nie było Kurs: ---> 1.76 Stawka: ---> 2000 zł (2 x 1000) Pwk: ---> 3168 zł (2 x 1584) +1168 zł [ Linked Image] Cóż, typ na Bułgarię po tym kursie, może nie był najbardziej fortunny, ale jednak po ogromnych mękach weszło  Grali słabo, ale podobało mi się to w jakim stylu walczyli do samego końca o to zwycięstwo - należało im się. Nasi też podjęli rękawice, szkoda że tak późno panowie. Przy 13:13, jakim cudem Kazijski zdobył punkt tą lewą ręką, to tylko on wie W każdym razie emocje były i minimalnie Bułgaria lepsza, ale jak Wlazły wróci, to jeszcze nasi siatkarze się w przyszłości odbudują  Jak zobaczyłem u nas w ataku Rasiaka, to zastanawiałem się czy nie drzeć kuponu, w końcu co to hattrick dla Grzesia Euro coraz bliżej  Szkoda tylko, że gra jest słaba, ale na szczęście rywale grają dla nas. Dwa słowa jeszcze o US Open. Niestety nie było ćwierćfinału Aga - Tamira, rzeczywistość pokazała, że jeszcze jednak za wcześnie. Ale w przyszłym sezonie, na jakimś ze szlemów, czemu nie Bez sensacji, jeśli chodzi o triumfatorów i o ile JuJu jest obecnie bezkonkurencyjna, to Roger powoli ma się czego bać. Wielka szkoda, że Djoko przegrał to w głowie przy *6:5 40:0 w pierwszym secie, a potem 4:1* 30:15 czy 6:5* 40:15 w drugim. Miałem nadzieję, że podobnie jak na Wimbledonie, Fedex będzie musiał pokazać wszystko co najlepsze, by zwyciężyć w 5 setach, ale Novak niestety nie wytrzymał napięcia. PS. Djoko w akcji [ pl.youtube.com] Kto nie widział niech obejrzy, w tym Nole, jednak przebił wszystko, niesamowity jest  Kapitalne są te naśladowania, ma chłopak talent i poczucie humoru  [ Linked Image] NOVAK DJOKOVIĆ BilansPieniądze postawione: 95 600złPieniądze wypłacone: 104 143,40 złZysk/strata: +8543,40 złYield: +8,9% Skuteczność kuponów: 35/51 ---> 69%Skuteczność typów: 131/144 ---> 91% Poszczególne dyscypliny: 117/129 ---> 91% 9/9 ---> 100% 3/4 ---> 75% 1/1 ---> 100% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#52 STS Robles - Wilson (110m ppł M) 1, 1.30Richards - pozostałe (400m K) 1, 1.15Powell - pozostali (100m M) 1, 1.10Isinbayeva - pozostałe (tyczka K) 1, 1.05Kurs: ---> 1.73 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 1557 zł[ Linked Image] Przyznaję bez bicia, że żadnym znawcą, jeśli chodzi o lekkąatletykę nie jestem. Ostatnio jednak trochę się zainteresowałem, głównie ze względu na MŚ w Osace i dzisiaj postanowiłem spróbować coś wytypować. Typy znalazłem sam, ale konsultowałem się z kolegą, który ma większe pojęcie w temacie ode mnie i wyszło coś takiego. Wygląda dosyć pewnie, kursy śmieszne, ale nie powinno być problemów. Chcę trochę odpocząć od tenisa - tutaj Robles biegnie 13 sekund i wszystko wiadomo, a w tenisie ile to czasem męk potrzeba, żeby chociaż to marne 1.3 zaksięgować Zobaczymy, ciekawy jestem jak to pójdzie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|