Mysle ze 2.05 ..."> Mysle ze 2.05 ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Moim skromnym zdaniem to wiekszym cfaniaczkiem na korcie jest jednak Santoro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mysle ze 2.05 to ladny kurs na bedacego w formie Santoro .

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Ja dziś widzę 2 niespodzianki:

Roddick-Haas-2(2.8)
Roddick nie może znależć recepty na Haasa.
W ostatnich 4 pojedynkach między zainteresowanymi zawodnikami padało jedno rozstrzygnięcie(zawsze wygrywał Haas)
Ostatnio obaj zawodnicy spotkali się w finale w Huston i wtedy zwycięsko wyszedł z tego pojedynku Haas wygrywając w dwóch setach(6:3,6:4)

Bhu/Pae-Know/Nest-2(1.92)
Jak dla mnie byłby to wyrównany pojedynek gdyby w parze z Bhupathim grał Mirnyi, tak to widzieliśmy w dniu wczorajszym że owa para bardzo się męczyła z parą Cermak/Friedl (6:7,7:6,7:5)
Ich rywale Know/Nest mieli łatwiejsze zadanie w dniu wczorajszym grając z parą Hrbaty/Pavel zwyciężając ich 2:1(4:6,6:2,6:3)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 45
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 45
Gdzie można śledzić tennis w Poznaniu bo ten live co tu jest podany to jakiś dziwny jest nic nie wyswietla proszę o linka jak ktoś ma lepszego niż ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Dzisiaj zagrałem po bardzo wczorajszym udanym dniu na Fabrice nigdy nie biorę pod uwagę jakieś H2H patrzę tylko i wyłącznie na formę danego zawodnika a jest w fantastycznej formie. Pokonać Hewitta tydzień temu gdzie Hewitt też teraz jest w wyśmienitej formie to było mistrzostwo. Robredo już wczoraj dostawał po kościach od dziadka Grega 1-4 w pierwszym secie ale jednak nie potrafił tego Greg wykorzystać. Gdyby miał taką okazję Fabrice od razu by ją wykorzystał. Więc Fabrice 1.
Następnie Kangur z Safinem. Nie będzie to taki łatwy mecz dla Kangura jaki rozegrał wczoraj z Timem. Safin postawi trudniejsze warunki ale i tak sądzę, że przegra. Kangur 1.
Roddick z Haasem. Nie ma co tutaj dużo pisać na temat tego pojedynku. Roddick wygra turniej więc i pokona także Haasa. Jeśli poradził sobie z Kefirem i Tajem bez straty seta to widocznie bardzo mu zależy na zwycięstwie w Cinci pod nieobecność już Ferdka. Haas wygrał turniej na hardzie ale nie pogra z Andym. Roddick 1.
No i dziadek z Moyą. Wczoraj Moya uratował mi kupon wygrywając pojedynek ale dałbym dzisiaj na niego że przegra. Jednak w końcówce wczorajszego pojedynku Moya widocznie zachował więcej sprytu i sił pokonując deblistę a Dziadek zaskakująco szybko w dwóch setach bądź co bądź Chelę. Chyba jeszcze dziadek przejdzie tą rundę i zagra w półfinale. Agassi 1.
Bez opisu babki. Zvona, Sprem, Molik.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
witam

hewitt - safin 1 :4gw:
roddick - haas 1 :5gw:
santoro - robredo 1 :4gw:
agassi - moya 1 :3gw:

powodzenia

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Oryginalnie wysłał olo7777:
[qb]witam

hewitt - safin 1 :4gw:
roddick - haas 1 :5gw:
santoro - robredo 1 :4gw:
agassi - moya 1 :3gw:

powodzenia[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale bez roddicka, za psi kurs jak dla mnie, niewiadomo co haasowi strzeli do łba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Zdecydowana większość jak nie wszyscy dzisiaj na Roddicka , Santoro , Hewitta i Agassiego...
gdzieś raczej będzie niespodziana ...ja osobiście tylko na hewitta i Agassiego , zastanawiałem się nad Santoro ale już mam dość ( po wcześniejszych obstawionych 3 meczach) jego pierwszego serwisu i niespodziewanych , szybkich strat dużych przewag...
Roddicka nie gram bo kurs "niesmaczny"
Hewitt wczoraj pokazał sie z dobrej strony , za to Safin nie bardzo , męcząc sie z drewniakiem.
Agassi chyba idzie w góre z formą a Moya nie może za każdym razem przeczołgiwać się pod bramą do następnej rundy -> miał słabszych przeciwników i wiele wiele problemów , dzisiaj Agassi powinien go pożegnać.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 179
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179
santoro - robredo 1
co do odpornosci w koncowkach przypomne tylko mecz z RG 2004, i zgodze sie ze wiekszym cfaniakiem jest santoro + doswiadczenie + chyba zyciowa forma...
Safin - hewitt
obaj wracaja do formy,wyniki wskazuja na hewitta, no bet
Agassi - moya 1
carlos wymeczone 3 setowe mecze, andre wraca...
roddick - haas 1
nie zmarnuje szansy pod nieobecnosc rogera, Andy mysle ze nie do zatrzymania...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 16
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 16
Widze ze spotkanie robredo - santoro wprowadzil pewien podzial miedzy nas. No ale wszystko zweryfikuje samo spotkanie. Ja osobiscie postawilem ten mecz, ale na kuponie za mala kaske. Nic sie nie stanie jak robredo przegra, duzo nie strace. I jak tak patrze na wasze typy, to moze lepiej dla was zebym sie mylil.

Wszystkim zycze samych wygranych kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Zagralem sobie dzis:Robredo,Agassi,Knowles/Nestor ...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Safin wspomnicie moje slowa...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Zwlaszcza ze wszyscy graja Hewitta!!! A zwykle takie typy nie wchodza.
Moim zdaniem Safin jest lepszym tenisista niz Hewitt. Widac ze szykuje forme na Us open, tak samo zreszta jak kangur. Ten mecz nie ma faworyta, a ze bardziej lubie Safina to biore go po kursie 2,06 w profie, a u netowych pewnie jeszcze wyzsze gdzies sa...
I zobaczymy czy nie bedzie dzis zabluzganego forum na Hewitta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Dzisiaj pogralem systemem 2z4 za small stake Robredo , Haas i Moya ( jako czwarty typ TSV) ...zobaczymy co z tego bedzie ( jak dla mnie nie ma sensu w tenisie obstawiac kursy ponizej 1.4 (ze wzgledu na bardzo wiele niespodzianek) lepiej w to miejsce pyknac systemem za mala stawke jakies smakowite kursy a noz wejdzie;)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]Zwlaszcza ze wszyscy graja Hewitta!!! A zwykle takie typy nie wchodza.
Moim zdaniem Safin jest lepszym tenisista niz Hewitt. Widac ze szykuje forme na Us open, tak samo zreszta jak kangur. Ten mecz nie ma faworyta, a ze bardziej lubie Safina to biore go po kursie 2,06 w profie, a u netowych pewnie jeszcze wyzsze gdzies sa...
I zobaczymy czy nie bedzie dzis zabluzganego forum na Hewitta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Wreszcie ktos stawia na Safina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A juz myslalem ze tyle lat interesowania sie tenisem poszlo na marne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A tak powaznie mecz ten to dla mnie no bet i dziwi mnie zdecydowane stawianie na Hewitta :eek: Jezeli jednak mialbym obstawiac to SAFIN!!!!!!! Piszecie ze meczyl sie z Karloviciem ale przepraszam czy Karlovic to zly zawodnik????? Uwazam ze lepszy w tej chwili na hardzie niz Henman czy kuerten ktorych pokonal Hewitt!!!!

Dla mnie dzis :
Czlowiek atom (Roddick)-Haas 1 :4gw:
Santoro -Robredo 1 :5gw:
Nie tak dawno ograł Hewitta, przegral w 1/4 z Fedkiem 5-7 4-6to robi wrazenie, a Robredo pokonal Denta , potem kontuzjowanego Ferrero i Rusedskiego , ktory poza serwisem nie potrafi nic!!!

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
CinCin widzę dziś następująco :

Hewitt - Safin

Santoro - Robredo -> mimo że 75% ludzi stawia na Robredo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
Ja zagrałem dzuiś tlyko hewitta po kursie 1.6 w expie i licze na to ze marat sie podłamie albo hewitt błysnie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]CinCin widzę dziś następująco :

Hewitt - Safin

Santoro - Robredo -> mimo że 75% ludzi stawia na Robredo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Sluchaj glosu ludu tez ...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 4
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 4
no i dupa zbita... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Santoro już się może pakować... teraz tylko niech Rodick spakuje Niemca i będzie hcociaż na piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2004
Posty: 16
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 16
Mowilem.......wiem ze ooooo teraz madry sie znalazl. No ale widac ze jednak robredo jest wiekszym cwaniakiem na korcie. No a "zyciowa forma" santoro sie skonczyla. Teraz to ja sobie pluje w brode ze nie dalem wiekszej kasy na robredo. Ehhh. Ciekawe jak tam agassi pogra...bez niego dzisiejszy utarg bedzie marny.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 45
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 45
Quote
Oryginalnie wysłał beneq21:
[qb]no i dupa zbita... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Santoro już się może pakować... teraz tylko niech Rodick spakuje Niemca i będzie hcociaż na piwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
raczej watpie że Roddick porobi Hass'a:
analiza do Haas - Roddick [tennisadviser.com]

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1