|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
mecz na prawdę był rewelacyjny!! siedziałem do oporu, ale nie sądziłem, że Agassi zdoła to wygrać..brawo!!!!
a jeśli chodzi o dzisiejszy finał, to do tej pory Hewitt grał bardzo bardzo dobrze i pewnie. Jest w świetnej formie i będzie go bardzo ciężko pokonać. No, ale po czymś takim to kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
Na dzisiaj myślę warto postawić na Corretję, Mantillę i Squillarego. Faworyci wczoraj w Sopocie nie zawiedli, choć Squillari szczęśliwie wygrał swój mecz pokonując bardzo dobrze grającego Greka Alexiou. Dzisiaj liczę właśnie na nich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
Na jakim kanale byl Agassi-Roddick i na jakim bedzie dzisiejszy finał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Agassi czy Roddick jak typujecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Na Polsat SPORT. Dzisiejszy finał także na tej stacji o godz.22.00. Zapowiada się niezwykle widowisko! Osobiscie caly czas zastanawiam sie nad postawieniem malej stawki na weterana - Agassiego. Ale wydaje mi sie, ze ostatecznie odpuszcze. Kusi kurs w Expekt - 2.32!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Agassi czy Roddick jak typujecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Roddick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
A jak myslicie: Knowles/nestor - Bjorkman/Woodbrige ? Skłaniałbym się jednak do Knowles/Nestor...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
Mam pytanie. W jakim bukmacherze mozna obstawiac kwalifikacje do turnieju glownego w Sopocie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Kursy na mecze kwalifikacyjne w Sopocie poki co wystawil tylko Profesjonal. Do tego w ofercie widnieja tylko 4 z nich. Mysle, ze moze jeszcze GB cos da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał XsebaX: [qb]Kursy na mecze kwalifikacyjne w Sopocie poki co wystawil tylko Profesjonal. Do tego w ofercie widnieja tylko 4 z nich. Mysle, ze moze jeszcze GB cos da.[/qb] Profesjonal wystawil tylko 4, poniewaz tylko cztery mecze panow dzis graja. Zwyciezcy tych meczy wchodza juz bezposrednio do turnieju glownego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122 |
Oryginalnie wysłał XsebaX: [qb]Kusi kurs w Expekt - 2.32!!![/qb] juz jest 2,38 i wlasnie to zagralem... A'propos kurs jest mocno zawyzony (juz bylem gotowy grac w hillu po 2,2).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Oryginalnie wysłał divadlo: [qb] Oryginalnie wysłał XsebaX: [qb]Kusi kurs w Expekt - 2.32!!![/qb] juz jest 2,38 i wlasnie to zagralem... A'propos kurs jest mocno zawyzony (juz bylem gotowy grac w hillu po 2,2).[/qb] dokładnie !! zagrałem za 2,32 bo myślałem że zacznie spadać, a tu takie coś :eek: poczekan do 21.30 to może jeszcze pójdzie w góre i zagram dodatkowo za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233 |
Teżoglądałem mecz na na PS i był on na niesamowitym poziomie po prostu kosmos W 3 secie to jeśli Roddick przy swoim serwisie nie zdobył od razu punktu bezpośrednio to już przy wymianie miał może z 10% szans na punkt tak mu Agas wklejał ten bakhand beszlitośnie Mam nadzieje ze dzis tez zagra podobnie wtedy o wynik z kangurem jestem spokojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
acha i kursik 2.38 trzeba brać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Hee hee :-) Andre zagral bardzo dobrze.. jego dzien byl wczoraj zalezalo mu, aby pokazac ze mlody krol.. musi jeszcze troche poczekac i podejsc z szacunkiem do starszego.. Hewitt gra niewygodnie duzo nie ryzykuje, a jak jest w zajebistej formie to nie wyrzuca.. bedzie ciezko! HEWITT COME ON !!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: JOSE EMIJA EXTAZIJA.. 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940 |
A ja sobie zagrałem Andre w totosyfie 2-1 po kursie 3,30, ale obawiam się , ze będą dwa krótkie sety dla Agasiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29 |
witam
po wczorajszej nocy delikatnie na agassiego
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Mysle ze Andre nie odpusci dzis za zadne skarby! To moze byc jego ostatnie zwyciestwo w karierze! Bedzie mial po swojej stronie kibicow, wiec Hewit moze tego psytchicznie nie wytrzymac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207 |
A ja wierzę w Hewitta. Mecz będzie wyrównany, ale to Lleyton wyjdzie z niej zwycięsko. Oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
jakie są jutro turnieje prócz Idea Prokom Open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Challengers
Binghamton (USA) - Hard Graz (AUT) - Hard Manta (ECU) - Hard Cordenons (ITA) - Clay St. Petersburg (RUS) - Clay
Nie wiem jednak czy jakiś buk wystawi kursy na rozgrywane tam mecze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|