Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
mecz na prawdę był rewelacyjny!! siedziałem do oporu, ale nie sądziłem, że Agassi zdoła to wygrać..brawo!!!!

a jeśli chodzi o dzisiejszy finał, to do tej pory Hewitt grał bardzo bardzo dobrze i pewnie. Jest w świetnej formie i będzie go bardzo ciężko pokonać. No, ale po czymś takim to kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Na dzisiaj myślę warto postawić na Corretję, Mantillę i Squillarego. Faworyci wczoraj w Sopocie nie zawiedli, choć Squillari szczęśliwie wygrał swój mecz pokonując bardzo dobrze grającego Greka Alexiou. Dzisiaj liczę właśnie na nich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
Na jakim kanale byl Agassi-Roddick i na jakim bedzie dzisiejszy finał?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Agassi czy Roddick jak typujecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Na Polsat SPORT. Dzisiejszy finał także na tej stacji o godz.22.00. Zapowiada się niezwykle widowisko!
Osobiscie caly czas zastanawiam sie nad postawieniem malej stawki na weterana - Agassiego. Ale wydaje mi sie, ze ostatecznie odpuszcze. Kusi kurs w Expekt - 2.32!!!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Agassi czy Roddick jak typujecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Roddick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
A jak myslicie: Knowles/nestor - Bjorkman/Woodbrige ?
Skłaniałbym się jednak do Knowles/Nestor...

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Mam pytanie. W jakim bukmacherze mozna obstawiac kwalifikacje do turnieju glownego w Sopocie???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Kursy na mecze kwalifikacyjne w Sopocie poki co wystawil tylko Profesjonal. Do tego w ofercie widnieja tylko 4 z nich. Mysle, ze moze jeszcze GB cos da.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał XsebaX:
[qb]Kursy na mecze kwalifikacyjne w Sopocie poki co wystawil tylko Profesjonal. Do tego w ofercie widnieja tylko 4 z nich. Mysle, ze moze jeszcze GB cos da.[/qb]
Profesjonal wystawil tylko 4, poniewaz tylko cztery mecze panow dzis graja.
Zwyciezcy tych meczy wchodza juz bezposrednio do turnieju glownego.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
D
member
member
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
Quote
Oryginalnie wysłał XsebaX:
[qb]Kusi kurs w Expekt - 2.32!!![/qb]
juz jest 2,38 i wlasnie to zagralem...
A'propos kurs jest mocno zawyzony (juz bylem gotowy grac w hillu po 2,2).

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Oryginalnie wysłał divadlo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał XsebaX:
[qb]Kusi kurs w Expekt - 2.32!!![/qb]
juz jest 2,38 i wlasnie to zagralem...
A'propos kurs jest mocno zawyzony (juz bylem gotowy grac w hillu po 2,2).[/qb]
dokładnie !! zagrałem za 2,32 bo myślałem że zacznie spadać, a tu takie coś :eek: poczekan do 21.30 to może jeszcze pójdzie w góre i zagram dodatkowo za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
Teżoglądałem mecz na na PS i był on na niesamowitym poziomie po prostu kosmos
W 3 secie to jeśli Roddick przy swoim serwisie nie zdobył od razu punktu bezpośrednio to już przy wymianie miał może z 10% szans na punkt tak mu Agas wklejał ten bakhand beszlitośnie
Mam nadzieje ze dzis tez zagra podobnie wtedy o wynik z kangurem jestem spokojny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

acha i kursik 2.38 trzeba brać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Hee hee :-) Andre zagral bardzo dobrze.. jego dzien byl wczoraj zalezalo mu, aby pokazac ze mlody krol.. musi jeszcze troche poczekac i podejsc z szacunkiem do starszego.. Hewitt gra niewygodnie duzo nie ryzykuje, a jak jest w zajebistej formie to nie wyrzuca.. bedzie ciezko! HEWITT COME ON !!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: JOSE EMIJA EXTAZIJA.. 1

Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
A ja sobie zagrałem Andre w totosyfie 2-1 po kursie 3,30, ale obawiam się , ze będą dwa krótkie sety dla Agasiego.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
witam

po wczorajszej nocy
delikatnie na agassiego

powodzenia

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Mysle ze Andre nie odpusci dzis za zadne skarby! To moze byc jego ostatnie zwyciestwo w karierze! Bedzie mial po swojej stronie kibicow, wiec Hewit moze tego psytchicznie nie wytrzymac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
A ja wierzę w Hewitta. Mecz będzie wyrównany, ale to Lleyton wyjdzie z niej zwycięsko. Oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
jakie są jutro turnieje prócz Idea Prokom Open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Challengers

Binghamton (USA) - Hard
Graz (AUT) - Hard
Manta (ECU) - Hard
Cordenons (ITA) - Clay
St. Petersburg (RUS) - Clay

Nie wiem jednak czy jakiś buk wystawi kursy na rozgrywane tam mecze.

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,988 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1