|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
Profesjonal zapewne wystawi kursy na któryś challenger <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]Mysle ze Andre nie odpusci dzis za zadne skarby! To moze byc jego ostatnie zwyciestwo w karierze! Bedzie mial po swojej stronie kibicow, wiec Hewit moze tego psytchicznie nie wytrzymac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Dzieki ci Andre! Jesteś BOGIEM! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
Kocham Cie Agasii i bardzo szanuje ze potrafiles sie jeszcze odrodzic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 221 |
Oryginalnie wysłał TANAMERAH: [qb]A ja sobie zagrałem Andre w totosyfie 2-1 po kursie 3,30, ale obawiam się , ze będą dwa krótkie sety dla Agasiego.[/qb] Masz nosa... gratulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
podsumowanie turnieju : naprawde piekny turniej i bardzo bardzo udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby takich więcej (udanych) pozdro i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Zgadza się, na tym turnieju można bylo nieźle zarobić. Jutro IDEA PROKOM OPEN - wszystkim już teraz powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
ANDRE AGASSI STO LAT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]podsumowanie turnieju : naprawde piekny turniej i bardzo bardzo udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby takich więcej (udanych) pozdro i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Masz racje,naprawde w tym tygodniu były dwa udane turnieje.Przyniosły duuuużo emocji i duzo kaski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144 |
Halo , mecz mi sie bardzo podobał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moja dziewczyna na nim była i mam pare fotek jak ktos by mi wytlumaczył jak to wrzuce ja na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka