|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Mnie można śmiało wykreślić, jak wcześniej wspomniałem nie wezme udziału w konkursie jeśli zasady nadal zostaną takie same co do punktowania!
pozdrawiam i życze udanego konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
odswiezenie tematu , narazie jest nas 19 nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
THOM priv :zobacz:
pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
up
moze znajdą się jeszcze chętni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
to ruszamy po us open tak? ciekawe ile osob z tej listy zostanie, a tak wogole to brakuje mi na niej vivy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
THOM - priv
Wchodzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdrawiam Darek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
według tego co pisał wcześniej THOM, to zaczynamy od najbliższego poniedziałku ( 06.09 ) . Czyli załapiemy sie na drugą częsc US Open ( chyba ze czegoś nie wiem o zmianie terminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Tak startujemy od 6 wrzesnia !!!! - ... aha a THOMA chyba teraz nie ma, bo gdzies wyjechal jak wczesniej pisal wiec sie nie niecierpliwcie ze nie odpowiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Dajcie jakieś namiary na poprzednią edycję, regulamin itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Thom powinien byc na necie pod koniec tygodnia , teraz ma dosc duzo na glowie i nie ma dostepu do kompa ale badzmy spokojni powroci na 100% juz niedlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i juz niedlugo startujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Witam !
Już jestem - dziś odpowiem na wszystkie privy - niestety wcześniej nie mogłem, ponieważ miałem sporo wrażeń - zamiast urlopu "zaliczyłem" dachowanie (auto do kasacji), ale widocznie mam jakieś plusy "u samej góry" skoro z żoną wyszliśmy z tego cało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oto aktualna lista osób, które zdeklarowały udział w konkursie z zaznaczeniem od kogo już wpisowe wpłynęło na moje konto :
Jiro Exp - wpłata 50 zł Gregov - wpłata 50 zł kuba81 Stich - wpłata 30 zł vonseb barister dominix - wpłata 50 zł RaFaŁ TS XsebaX edson - wpłata 50 zł święty Mikołaj majner - wpłata 50 zł gsm Pooggoo - ? Zaglebiak Marcelo diakon - wpłata 30 zł kurson - wpłata 50 zł THOM - wpłata 50 zł
Przypominam, że grają tylko te osoby, które przed rozpoczęciem konkursu wpłacą wpisowe.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Odpowiedziałem na wszystkie priv'y - jeszcze dziś (albo jutro) postaram się wkleić regulamin wraz ze zmianami omawianymi w tym temacie, aby było wszystko jasne.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
jak dobrze rozumiem tylko 4 osoby wpłaciły 50 zł :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał dominix: [qb]jak dobrze rozumiem tylko 4 osoby wpłaciły 50 zł :eek: [/qb] Nienerwowo dominix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bez paniki please - z THOM-em nie bylo kontaktu przez tydzien - nie wszyscy wczesniej zdazyli wiec pobrac od niego namiary, ale wplat jeszcze troszke przybedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
zatem może lepiej przesunąć termin rozpoczęcia, zeby nie było tak jak ostanio, że typowali choć niewpłacili, a potem się wycofali. uważam, że nie ma sensu rozpoczynac konkursu zanim nie bedzie jasne kto wpłacił a kto nie w przeciwnym razie nie ma to sensu, bo zrobi się bałagan i ci którym nie poszło w pierwszym tygodniu będą się wycofywać bez konsekwencji. Thom czas na jakies konkretne posunięcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał dominix: [qb]zatem może lepiej przesunąć termin rozpoczęcia, zeby nie było tak jak ostanio, że typowali choć niewpłacili, a potem się wycofali. uważam, że nie ma sensu rozpoczynac konkursu zanim nie bedzie jasne kto wpłacił a kto nie w przeciwnym razie nie ma to sensu, bo zrobi się bałagan i ci którym nie poszło w pierwszym tygodniu będą się wycofywać bez konsekwencji. Thom czas na jakies konkretne posunięcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Widzisz to wszystko zalezy od "honoru" (jak to ladnie pompatycznie zabrzmialo) ludzi bioracych udzial w typowaniu - sa tacy co rzeczywscie przy slabym bilansie otwarcia "nagle" trafi im sie wyjazd w trakcie trwania konkursu i nie moga grac - inni przejda do tego na porzadku dziennym - ale rzeczywscie moze Thom zdecyduj co z tym faktem - ja wplate wysylam dzis ale nie mam pojecia kiedy dotrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
zatem warto przełozyć rozpoczęcie na przyły tydzień 13-09-04 by wszystko było jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Kilka osób w priv'ach zapewniło mnie, że kasę wysłali - jutro po godz. 10.00 podejmę decyzję (po "aktualizacji" stanu mojego konta w m-Banku). Czasu było sporo, pisałem o tym przed wyjazdem, a teraz zrobiło się nerwowo - cóż "tradycyjnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|