Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Mnie można śmiało wykreślić, jak wcześniej wspomniałem nie wezme udziału w konkursie jeśli zasady nadal zostaną takie same co do punktowania!

pozdrawiam i życze udanego konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
odswiezenie tematu , narazie jest nas 19 nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
THOM priv :zobacz:

pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
up

moze znajdą się jeszcze chętni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
THOM priv

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
to ruszamy po us open tak? ciekawe ile osob z tej listy zostanie, a tak wogole to brakuje mi na niej vivy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
THOM - priv

Wchodzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdrawiam
Darek

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
według tego co pisał wcześniej THOM, to zaczynamy od najbliższego poniedziałku ( 06.09 ) . Czyli załapiemy sie na drugą częsc US Open ( chyba ze czegoś nie wiem o zmianie terminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Tak startujemy od 6 wrzesnia !!!!
- ... aha a THOMA chyba teraz nie ma, bo gdzies wyjechal jak wczesniej pisal wiec sie nie niecierpliwcie ze nie odpowiada.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Dajcie jakieś namiary na poprzednią edycję, regulamin itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
wchodze też

pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Thom powinien byc na necie pod koniec tygodnia , teraz ma dosc duzo na glowie i nie ma dostepu do kompa ale badzmy spokojni powroci na 100% juz niedlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam i juz niedlugo startujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Witam !

Już jestem - dziś odpowiem na wszystkie privy - niestety wcześniej nie mogłem, ponieważ miałem sporo wrażeń - zamiast urlopu "zaliczyłem" dachowanie (auto do kasacji), ale widocznie mam jakieś plusy "u samej góry" skoro z żoną wyszliśmy z tego cało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oto aktualna lista osób, które zdeklarowały udział w konkursie z zaznaczeniem od kogo już wpisowe wpłynęło na moje konto :

Jiro
Exp - wpłata 50 zł
Gregov - wpłata 50 zł
kuba81
Stich - wpłata 30 zł
vonseb
barister
dominix - wpłata 50 zł
RaFaŁ TS
XsebaX
edson - wpłata 50 zł
święty Mikołaj
majner - wpłata 50 zł
gsm
Pooggoo - ?
Zaglebiak
Marcelo
diakon - wpłata 30 zł
kurson - wpłata 50 zł
THOM - wpłata 50 zł

Przypominam, że grają tylko te osoby, które przed rozpoczęciem konkursu wpłacą wpisowe.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Odpowiedziałem na wszystkie priv'y - jeszcze dziś (albo jutro) postaram się wkleić regulamin wraz ze zmianami omawianymi w tym temacie, aby było wszystko jasne.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
jak dobrze rozumiem tylko 4 osoby wpłaciły 50 zł :eek:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał dominix:
[qb]jak dobrze rozumiem tylko 4 osoby wpłaciły 50 zł :eek: [/qb]
Nienerwowo dominix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - bez paniki please - z THOM-em nie bylo kontaktu przez tydzien - nie wszyscy wczesniej zdazyli wiec pobrac od niego namiary, ale wplat jeszcze troszke przybedzie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
zatem może lepiej przesunąć termin rozpoczęcia, zeby nie było tak jak ostanio, że typowali choć niewpłacili, a potem się wycofali.
uważam, że nie ma sensu rozpoczynac konkursu zanim nie bedzie jasne kto wpłacił a kto nie w przeciwnym razie nie ma to sensu, bo zrobi się bałagan i ci którym nie poszło w pierwszym tygodniu będą się wycofywać bez konsekwencji.
Thom czas na jakies konkretne posunięcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał dominix:
[qb]zatem może lepiej przesunąć termin rozpoczęcia, zeby nie było tak jak ostanio, że typowali choć niewpłacili, a potem się wycofali.
uważam, że nie ma sensu rozpoczynac konkursu zanim nie bedzie jasne kto wpłacił a kto nie w przeciwnym razie nie ma to sensu, bo zrobi się bałagan i ci którym nie poszło w pierwszym tygodniu będą się wycofywać bez konsekwencji.
Thom czas na jakies konkretne posunięcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Widzisz to wszystko zalezy od "honoru" (jak to ladnie pompatycznie zabrzmialo) ludzi bioracych udzial w typowaniu - sa tacy co rzeczywscie przy slabym bilansie otwarcia "nagle" trafi im sie wyjazd w trakcie trwania konkursu i nie moga grac - inni przejda do tego na porzadku dziennym - ale rzeczywscie moze Thom zdecyduj co z tym faktem - ja wplate wysylam dzis ale nie mam pojecia kiedy dotrze.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
zatem warto przełozyć rozpoczęcie na przyły tydzień 13-09-04 by wszystko było jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Kilka osób w priv'ach zapewniło mnie, że kasę wysłali - jutro po godz. 10.00 podejmę decyzję (po "aktualizacji" stanu mojego konta w m-Banku).
Czasu było sporo, pisałem o tym przed wyjazdem, a teraz zrobiło się nerwowo - cóż "tradycyjnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1