|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
połowa gwiazdek pewnie zwieje już po pierwszej rundzie do US, ale i tak warto okupować przez tydzień miejscowe korty;) Moze znowu Argentinos Garcia będzie chcial ustrzelić rakieta któregoś z vipów  do zobaczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Niko - nie pokazuj sie w Sopocie wiadomosc oficjalna dla ciebie - stanie ci sie krzywda jesli cie tam zobacze.....twoja jedyna szansa jest przegranie z Monfilsem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Shane, ja mogę dać odpowiedź najwcześniej pod koniec tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ja na bank coś do soboty wieczór muszę zaklepać, bo potem wyjeżdżam i wrócę pod koniec lipca, więc nie ma co liczyć na jakiekolwiek miejsca w Sopocie, zważywszy na jakiś tam festiwal, o którym mi Kamel pisał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
A ma ktos zamiar jechac ze Slaska samochodem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
I jak wybiera sie ktos ze Slaska ? Moze byc i pociagiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ja bym chętnie zakupił karnet i siedział tam cały tydzień. Trochę na kortach, trochę na plaży  Pytanie czy dopisze pogoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ja bylem 2 lata z rzedu, w tym roku sam nie wiem jak bedzie, ale... ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
Ja bym chętnie zakupił karnet i siedział tam cały tydzień. Trochę na kortach, trochę na plaży  Pytanie czy dopisze pogoda... A jakims srodkiem lokomocji mialbys zamiar sie tam dostac ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jeszcze nie wiem. Raczej autem...
Pamięta ktoś w jakiej cenie był karnet na cały tydzień w zeszłym roku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Jeszcze nie wiem. Raczej autem...
Pamięta ktoś w jakiej cenie był karnet na cały tydzień w zeszłym roku ? 300 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobra Panowie. Czas podjąć jakieś ustalenia. Wczoraj ku mojej uciesze odezwał się do mnie user Forrest Gump. Poprzez krótką a jakże rzeczową rozmowę poprzez PW, ustaliliśmy, że najlepiej chyba będzie zameldować się w Sopocie w dniach od 1-4 sierpnia. Wychodzi na to, że spędzimy tam trzy noce. Czy ktoś się jeszcze na takie rozwiązanie pisze. Radek? gnacik? ArtekPotito? Panowie pisać czy taki termin Wam odpowiada, a już dzisiaj będę dzwonić i pytać się o ewentualne terminy jak i ceny, która myślę, że nie przekroczy 40zł za osobę za dobę. Tzn będę się starał, żeby tak było, a jak zakończą się moje rozmowy tego nie wiem. Chodzi mi tylko o określenie liczby chętnych bo od tego zależeć będzie cena jak i pokój/kwatera gdzie będziemy mieszkać/sypiać. Tak więc czekam na odzew. Kameleon jako domator jest niezrzeszony. Będzie wspólnie z nami brał udział w libacjach alkoholowych wspólnie z niejakim Nicolayem D. ukrywającym się w tym czasie pod pseudonimem "Tadeusz Norek", lecz na czas posiłków tudzież nocy będzie wracał do swojego obozu. Czekam na odzew. Jeśli takowego nie będzie to wszystko będzie załatwiał kto inny, bo ja od niedzieli przebywam na Kanarach i korzystam z atrakcji sponsorowanych przez firmę Expekt. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ja już mam załatwione i jadę z rodzinką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Shane, ja już mam w razie czego załatwioną kwaterę w Gdańsku u rodziny, więc siłą rzeczy transport z Gdańska do Sopotu i w drugą stronę dużo taniej mnie wyjdzie  A czy się zjawię, to pewnie ostatecznie wyjdzie w końcówce lipca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Świetnie. ArtekPotito2 & Radek_89 out :|  gnacik określ się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Jak znajdziesz jakąkolwiek kwaterę w cenie 40zł. w tym okresie to będzie to kolejny cud świata  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nie pocieszaj mnie/nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Innymi słowy chce powiedzieć, że jeśli chcecie coś rezerwować to już teraz, za chwilę, już dzwońcie. Z każdym dniem miejsc nie będzie przybywać na kwaterach. Sam szukałem ostatnio i wiem jak ciężko coś znaleźć po w miarę niezłej cenie i odpowiednich do ceny warunkach. 60-70 telefonów i mi się udało  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No i wszystko załatwione. Jesteśmy w Sopocie od 1-4 sierpnia w składzie bazyl, gnacik, Forrest Gump i ja  :HURA: Oby tylko słońce dopisało bo mam zamiar się poopalać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ceny biletów takie same jak w tamtym roku: [ Linked Image] Bolelli wypadł z głównego, w jego miejsce wskoczył Horna :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|