Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
ATP

LONG ISLAND - TD WATERHOUSE CUP

Nawierzchnia : twarda - hardcourt

Data : 23 - 29 sierpień

Link do Turnieju : http://www.tdwaterhousecup.com/

livescore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pula nagród : $ 380,000

Ubiegłoroczny Triumfator : Paradorn Srichaphan

--------

Manerbio - Challenger

Nawierzchnia : ziemia - clay

Data : 23 - 29 sierpień

http://www.tennismanerbio.com/italian/index.php

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

--------

Bukhara - Challenger

Nawierzchnia : twarda - hard

Data : 23 - 29 sierpień

?

livescore : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

--------

H2H -> www.tennis.matchstat.com [tennis.matchstat.com]

ATP -> www.atptennis.com [atptennis.com]

http://stevegtennis.com/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Na dzis proponuje:

Ginepri - Nieminen 1,46
Ginepri duzo gra na hardzie.Ostatnio niezly wystep w Washingtonie (polfinal z Hewittem).Fin gral na olimpiadzie ale szybko odpadl z przecietnym Maxem Mirnyi. Poza tym dawno nie gral na hardzie tak wiec ograny i grajacy u siebie amerykanin powinien to wygrac.

Chela - K.Beck 1,41
Obaj zawodnicy w Atenach sobie nie pograli. Porownujac obu zawodnikow bez watpienia korzystniej wypada Chela - w tym roku mimo ze nie odniosl jakis wielkiech sukcesow na twardych kortach potrafil pokonac takich zawodnikow jak: Robredo, Haas, Hewitt. O Becku nie mozna tego powiedziec. H2H 1-0 dla argentynczyka.

Andreev - A.Costa 1,5
Costa choc na hardzie ma wiecej rozegranych pojedynkow niz Andreev to w tym roku gra slabo - raptem 3 wygrane. h2h 1-0 dla Andreeva (clay)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
Mario Ancica chyba mozna dorzucic tak sądze jak bedzie po ładnym kursie to duzy talent :3gw:

Dołączył: Aug 2004
Posty: 49
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 49
dodal bym jeszcze Malejeva-Kostanic 1

Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
Malejewa tak ostatnio sobie dobrze radziła raczej wygra dam 1

Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Czy Malejewa z Kostanic ...płeć zmieniły , skoro w dziale ATP sie znalazły ......qrwa myslcie troche gdzie i o czym piszecie !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ps. oczywiscie do wykasowania , a te dwa wcześniejsze do WTA.....

Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Llodra-Sargsian TYP 2

WYdaje mi sie ze Sargsian pokona dzis jak narazie słabego Lodrę.Od wygrania turnieju 's-Hertogenbosch Francuz nic nie pokazał wielkiego.Odpadał w 1 rundach, na Wimbledonie z Cyrilem Saulnierem 7-5 4-6 7-6(6) 7-6(3),w Indianapolis z Toddem Reidem 4-6 6-3 3-0 ret,w Toronto z Joachimem Johanssonem 1-6 7-6(4) 6-1 oraz w Cinciantti z Mariano Zabaletą 6-4 7-6(1).Sarsgian także nie zachwyca ale na Lodre to wystarczy.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Aldi - M.Stepanek :4gw:
Aldi ostatnio niezle sobie pogrywa na challengerach. Teraz polfinal w Genevie wczesniej final w Trani. Na slabo grajacego Stepaneka to wystarczy.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Moim zdaniem Panowie Pala/Vizner powinni spokojnie sobie poradzic z parą Andreev/Ferrer!

Bardzo prosze o opinie?! :rolleyes:

Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
mnie sie zdaje mimo wsyztko llodra da rade z sargsianem któy tez odpadał duzo w 1 rundach i wcale nie jest obecnie w lepszej formie od llodry który grał na IO na tej nawierzchni i ma większe ogranie sądze

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał helmudo:
[qb]mnie sie zdaje mimo wsyztko llodra da rade z sargsianem któy tez odpadał duzo w 1 rundach i wcale nie jest obecnie w lepszej formie od llodry który grał na IO na tej nawierzchni i ma większe ogranie sądze[/qb]
Llodra-Sargsian NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
jak mozna pisac ze Mirnyi jest przecietnym graczem :rolleyes:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]jak mozna pisac ze Mirnyi jest przecietnym graczem :rolleyes: [/qb]
Otoz mozna. W zeszlym roku gral niezle i do przecietniakow nie nalezal. ATP: 23, zwyciestwo w Rotterdamie, polfinal w Estoril, cwiercfinal w Kanadzie, polfinal w Cincinnati i Vienna. W tym roku spadl z forma - w wiekszosci turniejow zatrzymuje sie na 1 rundzie. Na poczatku roku polfinal w Rotterdamie i cwiercfinal w Marsyli i na tym koncza sie sukcesy Mirnyi w tym roku. Spadl w rankingu na 61 miejsce. Grajacych tak jak on teraz jest wielu dlatego uwazam go za "przecietniaka". Zacznie grac jak kiedys to zmienie zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
powod jest prosty Max w tym roku brał slub i niezbyt przykladal sie do gry i treningow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz ma juz to z głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i mysle ze przede wszystkim w sezonie halowym bedzie grozny

Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
Oryginalnie wysłał dcart:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]jak mozna pisac ze Mirnyi jest przecietnym graczem :rolleyes: [/qb]
Otoz mozna. W zeszlym roku gral niezle i do przecietniakow nie nalezal. ATP: 23, zwyciestwo w Rotterdamie, polfinal w Estoril, cwiercfinal w Kanadzie, polfinal w Cincinnati i Vienna. W tym roku spadl z forma - w wiekszosci turniejow zatrzymuje sie na 1 rundzie. Na poczatku roku polfinal w Rotterdamie i cwiercfinal w Marsyli i na tym koncza sie sukcesy Mirnyi w tym roku. Spadl w rankingu na 61 miejsce. Grajacych tak jak on teraz jest wielu dlatego uwazam go za "przecietniaka". Zacznie grac jak kiedys to zmienie zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/qb]
myslę ze stwierdzenie : Max Mirnyi prezentuje w tym roku raczej bardzo "przecietną formę " ...chyba zakończy ta ciekawą wymiane pogladów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

do wykasowania........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]powod jest prosty Max w tym roku brał slub i niezbyt przykladal sie do gry i treningow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz ma juz to z głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i mysle ze przede wszystkim w sezonie halowym bedzie grozny[/qb]
No chyba ze bedzie bral w sezonie halowym rozwod to znow sie nie bedzie przykladal do treningow i nic nie uda sie wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sorry za zasmiecanie tematu ale nie moglem sie powstrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A tak juz na powaznie tez mam nadzieje ze wrescie zacznie grac jak kiedys i byc moze na hali cos pokaze. Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
witam !!

Za tydzien rusza US OPEN ( a w tym tygodniu kwale do niego...) więc raczej delikatnie dziś zagramy Dubelka .

T.Martin - Melzer 1
-"Stary i Siwy " poczciwy Todd może nie da sie przełamać Melzerowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W.Ferreira - D.Sanchez 1
- "Stirliz " raczej na swojej ulubionej nawierzchni powinien sobie poradzic z typowym clay'owcem

postawiłem dzis na Doswiadczenie i Rutynę ...7/10
i dla podniesienia "ako" zastanawiam sie nad Gasquetem!!!

pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Julien Benneteau to bt Thomas Enqvist
kurs: 2,40 (expekt), stawka; 5/10

Obaj panowie ostatnio do orlów kortów twardych nie naleza, ale zaufam mlodszemu i z lepszym kursem...

Fernando Verdasco to bt Alberto Martin
kurs: 1,57 (Betandwin), stawka: 7/10

Albercik nigdy mnie nie przekonywal, a Verdasco ma juz serie 4 meczy przegranych z rzedu na hardzie, wiec mysle, ze starszy kolezka z Hiszpanii jest idealnym przeciwnikiem do przelam,ania zlej passy....

Todd Martin to bt Jurgen Melzer
kurs: 1,80 (expekt), stawka: 6/10

Melzer gra strasznie nie rowno, a jego przygoda z Olimpiada wypadla wrecz kompromitujaco, wiec przy aktualnej dyspozycji raczej wieksze szanse ma Martin, który w Wahingtonie z Reamonem ulegl po zacietej walce w TB...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Dla mnie dzisiaj 2 najpewnieszce mecze:
Martin T.- Melzer J-1 :5gw: za 1.75
Dechy N.-Serna M.-1 za 1.35
Do tego mozna jesczze dodać:
Ferreira W.-Sanchez D.-1
Wedlug mnie dzisiaj 2 niespodzianki:
Bammer S.-Marrero M.-1 za 2.4
Maleeva M.-Kostanic J.-2 za 2.3
Kursy STS
Pozdro i powodzonka

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam !!!
Chyba bede oryginalny, ale jak czytam ze typem dnia jest T.Martin to czegos tu nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ciekaw jestem co na ten temat sadzi viva , ale dla mnie dzis wygrana Melzera ktory moze jest chimeryczny ale bardziej waleczny i głodny sukcesów niż Dziadek T.martin ktory mysle bedzie sie koncentrowal na tym aby jeszcze na koniec kariery zaistniec w jakims szlemie.

T.Martin- Melzer 2 :3gw:

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,705 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1