|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Na dzis proponuje:
Ginepri - Nieminen 1,46 Ginepri duzo gra na hardzie.Ostatnio niezly wystep w Washingtonie (polfinal z Hewittem).Fin gral na olimpiadzie ale szybko odpadl z przecietnym Maxem Mirnyi. Poza tym dawno nie gral na hardzie tak wiec ograny i grajacy u siebie amerykanin powinien to wygrac.
Chela - K.Beck 1,41 Obaj zawodnicy w Atenach sobie nie pograli. Porownujac obu zawodnikow bez watpienia korzystniej wypada Chela - w tym roku mimo ze nie odniosl jakis wielkiech sukcesow na twardych kortach potrafil pokonac takich zawodnikow jak: Robredo, Haas, Hewitt. O Becku nie mozna tego powiedziec. H2H 1-0 dla argentynczyka.
Andreev - A.Costa 1,5 Costa choc na hardzie ma wiecej rozegranych pojedynkow niz Andreev to w tym roku gra slabo - raptem 3 wygrane. h2h 1-0 dla Andreeva (clay)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101 |
Mario Ancica chyba mozna dorzucic tak sądze jak bedzie po ładnym kursie to duzy talent :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 49 |
dodal bym jeszcze Malejeva-Kostanic 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101 |
Malejewa tak ostatnio sobie dobrze radziła raczej wygra dam 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
Czy Malejewa z Kostanic ...płeć zmieniły , skoro w dziale ATP sie znalazły ......qrwa myslcie troche gdzie i o czym piszecie !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ps. oczywiscie do wykasowania , a te dwa wcześniejsze do WTA.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
Llodra-Sargsian TYP 2
WYdaje mi sie ze Sargsian pokona dzis jak narazie słabego Lodrę.Od wygrania turnieju 's-Hertogenbosch Francuz nic nie pokazał wielkiego.Odpadał w 1 rundach, na Wimbledonie z Cyrilem Saulnierem 7-5 4-6 7-6(6) 7-6(3),w Indianapolis z Toddem Reidem 4-6 6-3 3-0 ret,w Toronto z Joachimem Johanssonem 1-6 7-6(4) 6-1 oraz w Cinciantti z Mariano Zabaletą 6-4 7-6(1).Sarsgian także nie zachwyca ale na Lodre to wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Aldi - M.Stepanek :4gw: Aldi ostatnio niezle sobie pogrywa na challengerach. Teraz polfinal w Genevie wczesniej final w Trani. Na slabo grajacego Stepaneka to wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Moim zdaniem Panowie Pala/Vizner powinni spokojnie sobie poradzic z parą Andreev/Ferrer!
Bardzo prosze o opinie?! :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 101 |
mnie sie zdaje mimo wsyztko llodra da rade z sargsianem któy tez odpadał duzo w 1 rundach i wcale nie jest obecnie w lepszej formie od llodry który grał na IO na tej nawierzchni i ma większe ogranie sądze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał helmudo: [qb]mnie sie zdaje mimo wsyztko llodra da rade z sargsianem któy tez odpadał duzo w 1 rundach i wcale nie jest obecnie w lepszej formie od llodry który grał na IO na tej nawierzchni i ma większe ogranie sądze[/qb] Llodra-Sargsian NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
jak mozna pisac ze Mirnyi jest przecietnym graczem :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]jak mozna pisac ze Mirnyi jest przecietnym graczem :rolleyes: [/qb] Otoz mozna. W zeszlym roku gral niezle i do przecietniakow nie nalezal. ATP: 23, zwyciestwo w Rotterdamie, polfinal w Estoril, cwiercfinal w Kanadzie, polfinal w Cincinnati i Vienna. W tym roku spadl z forma - w wiekszosci turniejow zatrzymuje sie na 1 rundzie. Na poczatku roku polfinal w Rotterdamie i cwiercfinal w Marsyli i na tym koncza sie sukcesy Mirnyi w tym roku. Spadl w rankingu na 61 miejsce. Grajacych tak jak on teraz jest wielu dlatego uwazam go za "przecietniaka". Zacznie grac jak kiedys to zmienie zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
powod jest prosty Max w tym roku brał slub i niezbyt przykladal sie do gry i treningow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz ma juz to z głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i mysle ze przede wszystkim w sezonie halowym bedzie grozny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
Oryginalnie wysłał dcart: [qb] Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]jak mozna pisac ze Mirnyi jest przecietnym graczem :rolleyes: [/qb] Otoz mozna. W zeszlym roku gral niezle i do przecietniakow nie nalezal. ATP: 23, zwyciestwo w Rotterdamie, polfinal w Estoril, cwiercfinal w Kanadzie, polfinal w Cincinnati i Vienna. W tym roku spadl z forma - w wiekszosci turniejow zatrzymuje sie na 1 rundzie. Na poczatku roku polfinal w Rotterdamie i cwiercfinal w Marsyli i na tym koncza sie sukcesy Mirnyi w tym roku. Spadl w rankingu na 61 miejsce. Grajacych tak jak on teraz jest wielu dlatego uwazam go za "przecietniaka". Zacznie grac jak kiedys to zmienie zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] myslę ze stwierdzenie : Max Mirnyi prezentuje w tym roku raczej bardzo "przecietną formę " ...chyba zakończy ta ciekawą wymiane pogladów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do wykasowania........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]powod jest prosty Max w tym roku brał slub i niezbyt przykladal sie do gry i treningow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> teraz ma juz to z głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i mysle ze przede wszystkim w sezonie halowym bedzie grozny[/qb] No chyba ze bedzie bral w sezonie halowym rozwod to znow sie nie bedzie przykladal do treningow i nic nie uda sie wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sorry za zasmiecanie tematu ale nie moglem sie powstrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A tak juz na powaznie tez mam nadzieje ze wrescie zacznie grac jak kiedys i byc moze na hali cos pokaze. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
witam !!
Za tydzien rusza US OPEN ( a w tym tygodniu kwale do niego...) więc raczej delikatnie dziś zagramy Dubelka .
T.Martin - Melzer 1 -"Stary i Siwy " poczciwy Todd może nie da sie przełamać Melzerowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W.Ferreira - D.Sanchez 1 - "Stirliz " raczej na swojej ulubionej nawierzchni powinien sobie poradzic z typowym clay'owcem
postawiłem dzis na Doswiadczenie i Rutynę ...7/10 i dla podniesienia "ako" zastanawiam sie nad Gasquetem!!!
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Julien Benneteau to bt Thomas Enqvist kurs: 2,40 (expekt), stawka; 5/10
Obaj panowie ostatnio do orlów kortów twardych nie naleza, ale zaufam mlodszemu i z lepszym kursem...
Fernando Verdasco to bt Alberto Martin kurs: 1,57 (Betandwin), stawka: 7/10
Albercik nigdy mnie nie przekonywal, a Verdasco ma juz serie 4 meczy przegranych z rzedu na hardzie, wiec mysle, ze starszy kolezka z Hiszpanii jest idealnym przeciwnikiem do przelam,ania zlej passy....
Todd Martin to bt Jurgen Melzer kurs: 1,80 (expekt), stawka: 6/10
Melzer gra strasznie nie rowno, a jego przygoda z Olimpiada wypadla wrecz kompromitujaco, wiec przy aktualnej dyspozycji raczej wieksze szanse ma Martin, który w Wahingtonie z Reamonem ulegl po zacietej walce w TB...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
Dla mnie dzisiaj 2 najpewnieszce mecze: Martin T.- Melzer J-1 :5gw: za 1.75 Dechy N.-Serna M.-1 za 1.35 Do tego mozna jesczze dodać: Ferreira W.-Sanchez D.-1 Wedlug mnie dzisiaj 2 niespodzianki: Bammer S.-Marrero M.-1 za 2.4 Maleeva M.-Kostanic J.-2 za 2.3 Kursy STS Pozdro i powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam !!! Chyba bede oryginalny, ale jak czytam ze typem dnia jest T.Martin to czegos tu nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ciekaw jestem co na ten temat sadzi viva , ale dla mnie dzis wygrana Melzera ktory moze jest chimeryczny ale bardziej waleczny i głodny sukcesów niż Dziadek T.martin ktory mysle bedzie sie koncentrowal na tym aby jeszcze na koniec kariery zaistniec w jakims szlemie.
T.Martin- Melzer 2 :3gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|