Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Cóż, wyniki dla mnie na I.O. były zaskakujące. Prawdopodobnie wysoka temperatura miała istotny wpływ. Wydaje mi się, że piłka była szybsza i miała niższy kozioł niż np. na kortach U.S. Open . Niby wykładzina ta sama ale najważniejsze jest to co jest pod tą nawierzchnią. Podejrzewam, że w Atenach był inna twardość betonu. Ale o dziwo zwycięzcom taki układ jak do tej pory nie sprzyjał.
A na dzisiaj widzę to tak:

Ancic – Tursunov 1

Ginepri – Nieminen, J. 1

Andreev – Costa 1

W tym przypadku mam małe wątpliwości. Costa to taki gracz, który może grać beznadziejnie i nagle podnieść poziom swojej gry. Zwłaszcza, że zbliża się U.S. Open. A na dużych turniejach potrafi zachodzić daleko.

Niespodzianka przewidywana, moim zdaniem to :

Capriati – Golovin 2

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
a co myslisz o Dawidenko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

wedlug mnie powinien pokoanc tego chlopaszka z USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
R.Mello - R.Delgado 1,58
Brazylijczyk niezle sobie ostatnio pogrywa (szczegolnie na turniejach u siebie).Niestety nie mozna tego powiedziec o jego przeciwniku - nieraz ciezko mu przebic sie dalej niz 1 runda.H2H 1-0 dla Delgado ale to bylo w 2001.

Baghdatis - Browne 1,47
Baghdatis niezle gral ostatnio w San Paulo. Gral tez na olimpiadzie (2 runda). Browne slabo (ostatnio skreczowal-kontuzja).

Salzenst. - M.Lopez 1,4
Amerykanin potrafi wygrywac (pokazal to wygrywajac challenger w Meksyku). Lopez to clayowiec na hardzie gra tragicznie.

Mamiit - Bracciali 1,55
Licze ze amerykanin kontuzje juz wyleczyl.Dodatkowy atut gra u siebie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
No dzisiaj ladnie w nocy wszystkie pewniaki wygraly.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 604
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 604
Dancevic-Pedroso 1 1,23
Dancevic ostatnio w dobrej formie, calkiem niezle mu idzie na hardzie w przeciwniestwie do Pedroso ktory wygral w tym sezonie jedynie 3 mecze na hardzie.

Kratochvil-Wawrinka 1 1,4
Michel gra na swojej ulubionej nawierzchni, w przeciwienstwie do swojego rodaka ktory na hardzie za bardzo grac nie potrafi. Kratochvil nie powinien miec problemow z wygraniem meczu w 2 setach.

Jeanpierre-Guzman 1 1,24
Francuz ostatnio zaliczyl wygrana w Bronx'ie. Guzman dosc dawno nie gral na hardzie, ale po jego tegorocznych dokonaniach na tej nawierzchni trudno spodziewac sie zeby pokonal solidnego francuza. Poza tym Guzman byl kontuzjowany co jeszcze bardziej przemawia za jego przeciwnikiem.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam dzis jakies ciezkie pary ale zagram:

Moodie-Zib 1 1.65

Agaev-Widom 2 1.76

Gasquet-Russell 2 2.20

niespodzianka dnia:

Reid-Sa 2 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM JA DZIS CZUJE TE MECZE:

Moodie W. - Zib T 1 1.50

Muller G. - Udomchoke D. 1 1.30

Kratochvil M. - Wawrinka S. 1 1.35

Dancevic F. - Pedroso A. 1 1.30

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
ja spróbuje tak:

Peter Luczak - Jerome Golmard

Bjorn Rehnquist - Filip Prpic

Wesley Moodie - Tomas Zib

Aczkolwiek te spotkanie zaczyna rosnac do rangi "Typu Dnia", a jak to sie konczy, to wszyscy wiedza, tak wiec przestrzegam, zeby pózniej nie bylo "gorzkich zali" na lamach forum...

No i z dwójeczek widze cos takiego:

Andreas Seppi - Igor Kunitcin
Richard Gasquet - Michael Russell
Nicolas Mahut - Robert Kendrick

powodzenia zycze i pozdrawiam....

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
na dzisiaj

Gambil J.M. - Tursunov D. 2 1,85
Andreev I. - Melzer J. 2 1,85
Suzuki T. - Gonzelez S. 1 1,40

pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
na dzis:

Muller-Udomchoke 1.31 :5gw:

Luxemburczyk w dobrej formie,final z Hewittem

nie powinnien miec problemow z pokonaniem rywala..

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
buaahaha dobre ja ide za ciosem i dzis znowu na Tursunova, Gambill gra straszna kaszane ogral dzieciaka ktory dzis gra kwale w us open po dwoch tajbrekach a Tursik niezle sobie radzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
na dzisiajszy wieczór widzę to tak,

Burgsmuller, Lars - Koellerer, Daniel 1

Goldstein, Paul - Berlocq Carlos 1

Gasquet, Richard - Russell, Michael 1

myślę również, że Hantuchova i Dementeeva nie powinny mieć problemów z dostaniem się do następnej rundy. Rosjanka to wyrobniczka, która zarabia wszędzie gdzie się da a Słowaczka potrzebuje gry więc nie podejrzewam w tym przypadku kalkulacji. Long Island nie ruszam ponieważ gra tam wielu doświadczonych zawodników i jest to dla nich przygrywka do U.S. Open. Mam wątpliwości czy chcą grać ten turniej do końca. Przy eliminacjach tych wątpliwości nie ma. Każdy gra na ful i chce wygrać.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
Ja bym bardzo prosil o napisanie tutaj na forum wynikow 3 meczy tj.
Vaidosova N. - Wheeler Ch.
Nemeckova L. - Gehrlein S.
Linetskaya E. - Koryttsava M.

Bardzo dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
W tym temacie nie pytamy o wyniki ale że jesteś nowy to podaję link do wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : US OPEN [usopen.org]

i link do quasi chatu : QUASI CHAT

Dołączył: Aug 2004
Posty: 82
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 82
Gratluje juz wszytkim wygranancyh i pytam lukaliscie jzu pary na US OPEN bo jak patrzyłem drabinke jest parre ciekawych typow a co do turnieju w LONG ISLAND czrnym koniem bedzie tursunov choć wczoraj mnie zdenerwował ze sie tak męczył .

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzis:

Sa-Vico 1 1.65

Tipsarevic J. - Navarro S. 1 1.22

Gicquel M. - Delfino M. 1 1.50

Okun N. - Agaev E. 1 1.30

Udomchoke D. - Dancevic F. 1 1.75

z ryzykownych:

Vliegen K. - Economidis K. 2 2.40

Kohlschreiber P. - Knowle J. 1 1.70

Vanek J. - Bogdanovic A. 2 1.90

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM NA DZIŚ TAK:

Tipsar.-S.Navarro 1 1.18

Udomchoke-Dancevic 2 1.87

Sa-Vico 1 1.65

R.Mello-Whitehouse 1 1.36

Salzens.-Baghdatis 2 1.96

Garcia L.-T.Ketola 1 1.5

Quereshi-Koellerr. 2 1.82

Wiem że troche tego dużo, ALE NIE WIDZE INNEJ OPCJI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
Oryginalnie wysłał dominix:
[qb]na dzisiaj

Gambil J.M. - Tursunov D. 2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Andreev I. - Melzer J. 2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Suzuki T. - Gonzelez S. 1 1,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro[/qb]

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jako że jesteś dominix bardzo uparty to mam pytanie.

W jakim celu cytujesz swoją wiadomość w tym temacie ?

________________________________________________________
To nie jest dział private pics ani tematy służące do podsumowań

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Tipsar - Navarro 1 @1.25
Golmard - Tsonga 2 @1.90
Vliegen - Economidis 2 @2.45

czyli idzie nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1