|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Cóż, wyniki dla mnie na I.O. były zaskakujące. Prawdopodobnie wysoka temperatura miała istotny wpływ. Wydaje mi się, że piłka była szybsza i miała niższy kozioł niż np. na kortach U.S. Open . Niby wykładzina ta sama ale najważniejsze jest to co jest pod tą nawierzchnią. Podejrzewam, że w Atenach był inna twardość betonu. Ale o dziwo zwycięzcom taki układ jak do tej pory nie sprzyjał. A na dzisiaj widzę to tak:
Ancic – Tursunov 1
Ginepri – Nieminen, J. 1
Andreev – Costa 1
W tym przypadku mam małe wątpliwości. Costa to taki gracz, który może grać beznadziejnie i nagle podnieść poziom swojej gry. Zwłaszcza, że zbliża się U.S. Open. A na dużych turniejach potrafi zachodzić daleko.
Niespodzianka przewidywana, moim zdaniem to :
Capriati – Golovin 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
a co myslisz o Dawidenko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wedlug mnie powinien pokoanc tego chlopaszka z USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
R.Mello - R.Delgado 1,58 Brazylijczyk niezle sobie ostatnio pogrywa (szczegolnie na turniejach u siebie).Niestety nie mozna tego powiedziec o jego przeciwniku - nieraz ciezko mu przebic sie dalej niz 1 runda.H2H 1-0 dla Delgado ale to bylo w 2001.
Baghdatis - Browne 1,47 Baghdatis niezle gral ostatnio w San Paulo. Gral tez na olimpiadzie (2 runda). Browne slabo (ostatnio skreczowal-kontuzja).
Salzenst. - M.Lopez 1,4 Amerykanin potrafi wygrywac (pokazal to wygrywajac challenger w Meksyku). Lopez to clayowiec na hardzie gra tragicznie.
Mamiit - Bracciali 1,55 Licze ze amerykanin kontuzje juz wyleczyl.Dodatkowy atut gra u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
No dzisiaj ladnie w nocy wszystkie pewniaki wygraly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 604 |
Dancevic-Pedroso 1 1,23 Dancevic ostatnio w dobrej formie, calkiem niezle mu idzie na hardzie w przeciwniestwie do Pedroso ktory wygral w tym sezonie jedynie 3 mecze na hardzie.
Kratochvil-Wawrinka 1 1,4 Michel gra na swojej ulubionej nawierzchni, w przeciwienstwie do swojego rodaka ktory na hardzie za bardzo grac nie potrafi. Kratochvil nie powinien miec problemow z wygraniem meczu w 2 setach.
Jeanpierre-Guzman 1 1,24 Francuz ostatnio zaliczyl wygrana w Bronx'ie. Guzman dosc dawno nie gral na hardzie, ale po jego tegorocznych dokonaniach na tej nawierzchni trudno spodziewac sie zeby pokonal solidnego francuza. Poza tym Guzman byl kontuzjowany co jeszcze bardziej przemawia za jego przeciwnikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam dzis jakies ciezkie pary ale zagram:
Moodie-Zib 1 1.65
Agaev-Widom 2 1.76
Gasquet-Russell 2 2.20
niespodzianka dnia:
Reid-Sa 2 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
WITAM JA DZIS CZUJE TE MECZE:
Moodie W. - Zib T 1 1.50
Muller G. - Udomchoke D. 1 1.30
Kratochvil M. - Wawrinka S. 1 1.35
Dancevic F. - Pedroso A. 1 1.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
ja spróbuje tak:
Peter Luczak - Jerome Golmard
Bjorn Rehnquist - Filip Prpic
Wesley Moodie - Tomas Zib
Aczkolwiek te spotkanie zaczyna rosnac do rangi "Typu Dnia", a jak to sie konczy, to wszyscy wiedza, tak wiec przestrzegam, zeby pózniej nie bylo "gorzkich zali" na lamach forum...
No i z dwójeczek widze cos takiego:
Andreas Seppi - Igor Kunitcin Richard Gasquet - Michael Russell Nicolas Mahut - Robert Kendrick powodzenia zycze i pozdrawiam....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
na dzisiaj
Gambil J.M. - Tursunov D. 2 1,85 Andreev I. - Melzer J. 2 1,85 Suzuki T. - Gonzelez S. 1 1,40
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
na dzis:
Muller-Udomchoke 1.31 :5gw:
Luxemburczyk w dobrej formie,final z Hewittem
nie powinnien miec problemow z pokonaniem rywala..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
buaahaha dobre ja ide za ciosem i dzis znowu na Tursunova, Gambill gra straszna kaszane ogral dzieciaka ktory dzis gra kwale w us open po dwoch tajbrekach a Tursik niezle sobie radzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, na dzisiajszy wieczór widzę to tak,
Burgsmuller, Lars - Koellerer, Daniel 1
Goldstein, Paul - Berlocq Carlos 1
Gasquet, Richard - Russell, Michael 1
myślę również, że Hantuchova i Dementeeva nie powinny mieć problemów z dostaniem się do następnej rundy. Rosjanka to wyrobniczka, która zarabia wszędzie gdzie się da a Słowaczka potrzebuje gry więc nie podejrzewam w tym przypadku kalkulacji. Long Island nie ruszam ponieważ gra tam wielu doświadczonych zawodników i jest to dla nich przygrywka do U.S. Open. Mam wątpliwości czy chcą grać ten turniej do końca. Przy eliminacjach tych wątpliwości nie ma. Każdy gra na ful i chce wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415 |
Ja bym bardzo prosil o napisanie tutaj na forum wynikow 3 meczy tj. Vaidosova N. - Wheeler Ch. Nemeckova L. - Gehrlein S. Linetskaya E. - Koryttsava M.
Bardzo dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
W tym temacie nie pytamy o wyniki ale że jesteś nowy to podaję link do wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : US OPEN [ usopen.org] i link do quasi chatu : QUASI CHAT
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 82 |
Gratluje juz wszytkim wygranancyh i pytam lukaliscie jzu pary na US OPEN bo jak patrzyłem drabinke jest parre ciekawych typow a co do turnieju w LONG ISLAND czrnym koniem bedzie tursunov choć wczoraj mnie zdenerwował ze sie tak męczył .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis:
Sa-Vico 1 1.65
Tipsarevic J. - Navarro S. 1 1.22
Gicquel M. - Delfino M. 1 1.50
Okun N. - Agaev E. 1 1.30
Udomchoke D. - Dancevic F. 1 1.75
z ryzykownych:
Vliegen K. - Economidis K. 2 2.40
Kohlschreiber P. - Knowle J. 1 1.70
Vanek J. - Bogdanovic A. 2 1.90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
WITAM NA DZIŚ TAK:
Tipsar.-S.Navarro 1 1.18
Udomchoke-Dancevic 2 1.87
Sa-Vico 1 1.65
R.Mello-Whitehouse 1 1.36
Salzens.-Baghdatis 2 1.96
Garcia L.-T.Ketola 1 1.5
Quereshi-Koellerr. 2 1.82
Wiem że troche tego dużo, ALE NIE WIDZE INNEJ OPCJI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Oryginalnie wysłał dominix: [qb]na dzisiaj
Gambil J.M. - Tursunov D. 2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Andreev I. - Melzer J. 2 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Suzuki T. - Gonzelez S. 1 1,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jako że jesteś dominix bardzo uparty to mam pytanie.
W jakim celu cytujesz swoją wiadomość w tym temacie ?
________________________________________________________ To nie jest dział private pics ani tematy służące do podsumowań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Tipsar - Navarro 1 @1.25 Golmard - Tsonga 2 @1.90 Vliegen - Economidis 2 @2.45
czyli idzie nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|