|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Enqvist - Benneteau 1 / 1.60 sorry ze bez analizy, ale nie mam sily, dla mnie po prostu :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371 |
Witam! Dzisiaj pewnym typem dla mnie jest J.M Gambil 1.70 expekt. Ten turniej jest szansą dla niego by się przełamać. Ostatnio odpadł w drugiej rundzie z rewelacyjnym Luksemburczykiem Mullerem, który dotarł do finału. Gasquet awansował do tego turnieju jako luky looser. Jest on jak najbardziej do pokonania przez Amerykanina. Mam nadzieję, że Gambill po tym meczu będzie lucky winner. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Granie Enqvista z Benneteau jest dla mnie nieco niezrozumiale. Jesli mialbym obstawiac ten mecz to z lekka przewaga na Francuza, ktory w tym roku na hardzie: 13-7 i wie jak wygrywać na twardej nawierzchni. Enqvist moze i bardziej doswiadczony, lecz ostatnie wyniki nie potwierdzaja tego. Na hardzie w tym roku bilans tragiczny 5-10. Ostatnio 4 turnieje i 4 porazki w 1 rundach. Przegrywal z: N.Okunem, R.Soderlingiem, G.Rusedskim oraz ostatnio na IO z C.Moya. OSOBISCIE NIE GRAM TEGO MECZU I INNYM TEZ ODRADZAM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał XsebaX: [qb]Granie Enqvista z Benneteau jest dla mnie nieco niezrozumiale. Jesli mialbym obstawiac ten mecz to z lekka przewaga na Francuza, ktory w tym roku na hardzie: 13-7 i wie jak wygrywać na twardej nawierzchni. Enqvist moze i bardziej doswiadczony, lecz ostatnie wyniki nie potwierdzaja tego. Na hardzie w tym roku bilans tragiczny 5-10. Ostatnio 4 turnieje i 4 porazki w 1 rundach. Przegrywal z: N.Okunem, R.Soderlingiem, G.Rusedskim oraz ostatnio na IO z C.Moya. OSOBISCIE NIE GRAM TEGO MECZU I INNYM TEZ ODRADZAM![/qb] czemu odradzasz...bo moze byc remis..???.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja osobiscie gram Benneteau....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Verdasco - A.Martin 2 @2.23 3/10 Dwóch hiszpanów ,którzy mają za sobą udany sezon ziemny . Verdasco w tym sezonie na hardzie słabiutko 0-7(nie licze kwali) zrobil bardzo duzy postep jesli chodzi o gre na ziemi i to przelozylo sie na wystepy na hardzie, chociaz mecze ktore przegrywal byly zazwyczaj po tajbrekach. Alberto Martin to taki zdolniacha ze lubi płatac figle na twardych nawierzchniach - kiedys np ogral Samprasa. W tym roku pierwszą runde zazwyczaj przechodzil. Niezle zaprezentowal sie takze w Waszyngtonie. Co do Verdasco to chłopak jest lekko zmeczony (wg. jego nieoficjalnej strony) - rozegral w tym sezonie 54 mecze. Miał grac w Waszyngtonie jednak zrobil sobie tydzien przerwy wiecej . Lepiej ostatnio prezentuje sie starszy Hiszpan i mysle ze to on dzis jest faworytem spotkania . Chociaz nie przewiduje łatwego spotkania to stawiam wlasnie na Martina. H2H 1-0 Verdasco 33/2003 ATP Cincinnati TMS (USA) Hard Fernando Verdasco vs. Alberto Martin 6-2 6-2 q-First Round wiec bedzie to wysmienita okazj do rewanzu za tamten blamaz , pozdro !!
PS. Mysle ze Enqvist sie obudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Odradzam bo moim zdaniem moze pasc remis. Obaj skreczuja w tym samym czasie przy wyniku 6-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe A powaznie, po prostu byly dzisiejszego dnia mecze bardziej pewne od tego. Byly dzis a i jutro beda takze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
A ja dzisiaj:
Ancic - Tursunov Dmitry 1 @1,65 Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Oryginalnie wysłał kuerten: [qb]Enqvist - Benneteau 1 / 1.60 sorry ze bez analizy, ale nie mam sily, dla mnie po prostu :4gw: [/qb] a ja doradzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .. na dzisiaj Davydenko-Hipensteel 1 / 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Andreev-Costa 1 / 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Challengers Manerbio:
Gimeno Tr. - Prodon Jest w formie ostatnio wygral turniej w Cordenons. Tydzien wczesniej cwiercfinal w Rosji. Prodon tez ostatnio gral w finale w Tampere ale turniej o wiele gorzej obsadzony niz ten we Wloszech gdzie wygral Gimeno. Poza tym w wiekszosci turniei zatrzymywal sie na 1 rundzie. H2H 1-0 dla Gimeno (2-6 6-4 7-5).
Azzaro - Petrazzuolo Azzato nie powinien miec wiekszych problemow by wygrac z przeciwnikiem, ktory w tym roku wygral na ziemi tylko 1 mecz.
DiMauro - Lorenzi H2H 1-0 dla DiMauro (pokonal Lorenzi ostatnio w Genewie w 1 rundzie). DiMauro duzo gra na ziemi, ostatnio sporo wygranych (szczegolnie na challengerach we Wloszech)
Haehnel - Bardoczky Francuz ze slabym wegrem nie powinien miec wiekszych problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
a ja dzis zagralem tak
DiMauro Haenhel Behrend Azzaro _______
Davydenko- powinen wygrac Hipensteel malo ograny zawodnik Srichaphan- bedze chcial obronic trofeo sprzed roku(bo zdaje sie ze to on wygral) Johanosson-Elsener nic nie pokazuje ostatnio ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
_______
Ancic Ginepri- zdecydowanie lepiej prezneutje sie od Nieminena Ferrer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
US open kwalifikacje-zagram:
Baghdatis-Browne 1 1.47 Salzenst.-M.Lopez 1 1.40 Gimelstob-T.Ketola 1 1.38 Mamiit-Bracciali 1 1.55 Wessels-Santopadre 1 1.22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]US open kwalifikacje-zagram:
Baghdatis-Browne 1 Salzenst.-M.Lopez 1 Gimelstob-T.Ketola 1 Mamiit-Bracciali 1 Wessels-Santopadre 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Kwalifikacji u naziemnych nie ma.. bo na Cypryjczyka tez bym postawil.. bo pozostawil niespodziewanie dobre wrazenie na IO.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]US open kwalifikacje-zagram:
Baghdatis-Browne 1 Salzenst.-M.Lopez 1 Gimelstob-T.Ketola 1 Mamiit-Bracciali 1 Wessels-Santopadre 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] viva ty pewnie masz jakiegos live dobrego ale zeby byly wysztskie turnieje tzn aby byl yen w Manerbiio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Kwalifikacji u naziemnych nie ma.. bo na Cypryjczyka tez bym postawil.. bo pozostawil niespodziewanie dobre wrazenie na IO. jak nie ma jak sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes: Sa i w sts i w profim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Oryginalnie wysłał kuerten: [qb]Kwalifikacji u naziemnych nie ma.. bo na Cypryjczyka tez bym postawil.. bo pozostawil niespodziewanie dobre wrazenie na IO.[/qb] Sa w sts. Prof jak zwykle wali w ***a, choc i tak lepiej jest niz np. w expekcie tam to juz wogole z tenisa cieniutko. --edit Hmm no jak sa w profie to spoko. Sugerowalem sie tym co jest na www. No wiec z aktualizacja danych na stronie www prof wali w ***a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 147 |
Jak myślicie Andreev łatwo wygra z Costą czy może będzie partaczył i przegra w jakiej jest dyspozycji wie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Viva witam.......... masz na dzis jakies typy co stawiasz ty ?
Bo za większą stawkę bym chciał zagrać ;d <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297 |
Jesli chodzi o mecz Mamiit-Bracciali to Maniit spokojnie to powinien wygrac. Tylko tak sie zastanawiam 3 tyg temu zmagal sie z kontuzja kostki. Ciekawe czy juz to wyleczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ja zagralem :
Andreev-A.Costa 1
Davydenko-Hippens. 1
+pilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|