Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Enqvist - Benneteau 1 / 1.60
sorry ze bez analizy, ale nie mam sily, dla mnie po prostu :4gw:

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 371
Witam!
Dzisiaj pewnym typem dla mnie jest J.M Gambil 1.70 expekt. Ten turniej jest szansą dla niego by się przełamać. Ostatnio odpadł w drugiej rundzie z rewelacyjnym Luksemburczykiem Mullerem, który dotarł do finału. Gasquet awansował do tego turnieju jako luky looser. Jest on jak najbardziej do pokonania przez Amerykanina. Mam nadzieję, że Gambill po tym meczu będzie lucky winner. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Granie Enqvista z Benneteau jest dla mnie nieco niezrozumiale. Jesli mialbym obstawiac ten mecz to z lekka przewaga na Francuza, ktory w tym roku na hardzie: 13-7 i wie jak wygrywać na twardej nawierzchni.
Enqvist moze i bardziej doswiadczony, lecz ostatnie wyniki nie potwierdzaja tego. Na hardzie w tym roku bilans tragiczny 5-10. Ostatnio 4 turnieje i 4 porazki w 1 rundach. Przegrywal z: N.Okunem, R.Soderlingiem, G.Rusedskim oraz ostatnio na IO z C.Moya.
OSOBISCIE NIE GRAM TEGO MECZU I INNYM TEZ ODRADZAM!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał XsebaX:
[qb]Granie Enqvista z Benneteau jest dla mnie nieco niezrozumiale. Jesli mialbym obstawiac ten mecz to z lekka przewaga na Francuza, ktory w tym roku na hardzie: 13-7 i wie jak wygrywać na twardej nawierzchni.
Enqvist moze i bardziej doswiadczony, lecz ostatnie wyniki nie potwierdzaja tego. Na hardzie w tym roku bilans tragiczny 5-10. Ostatnio 4 turnieje i 4 porazki w 1 rundach. Przegrywal z: N.Okunem, R.Soderlingiem, G.Rusedskim oraz ostatnio na IO z C.Moya.
OSOBISCIE NIE GRAM TEGO MECZU I INNYM TEZ ODRADZAM![/qb]
czemu odradzasz...bo moze byc remis..???.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja osobiscie gram Benneteau....

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Verdasco - A.Martin 2 @2.23 3/10
Dwóch hiszpanów ,którzy mają za sobą udany sezon ziemny . Verdasco w tym sezonie na hardzie słabiutko 0-7(nie licze kwali) zrobil bardzo duzy postep jesli chodzi o gre na ziemi i to przelozylo sie na wystepy na hardzie, chociaz mecze ktore przegrywal byly zazwyczaj po tajbrekach. Alberto Martin to taki zdolniacha ze lubi płatac figle na twardych nawierzchniach - kiedys np ogral Samprasa. W tym roku pierwszą runde zazwyczaj przechodzil. Niezle zaprezentowal sie takze w Waszyngtonie.
Co do Verdasco to chłopak jest lekko zmeczony (wg. jego nieoficjalnej strony) - rozegral w tym sezonie 54 mecze. Miał grac w Waszyngtonie jednak zrobil sobie tydzien przerwy wiecej . Lepiej ostatnio prezentuje sie starszy Hiszpan i mysle ze to on dzis jest faworytem spotkania . Chociaz nie przewiduje łatwego spotkania to stawiam wlasnie na Martina.
H2H 1-0 Verdasco
33/2003 ATP Cincinnati TMS (USA) Hard Fernando Verdasco vs. Alberto Martin 6-2 6-2 q-First Round
wiec bedzie to wysmienita okazj do rewanzu za tamten blamaz , pozdro !!

PS. Mysle ze Enqvist sie obudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Odradzam bo moim zdaniem moze pasc remis. Obaj skreczuja w tym samym czasie przy wyniku 6-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe
A powaznie, po prostu byly dzisiejszego dnia mecze bardziej pewne od tego. Byly dzis a i jutro beda takze.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
A ja dzisiaj:

Ancic - Tursunov Dmitry 1 @1,65 Expekt

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Quote
Oryginalnie wysłał kuerten:
[qb]Enqvist - Benneteau 1 / 1.60
sorry ze bez analizy, ale nie mam sily, dla mnie po prostu :4gw: [/qb]
a ja doradzam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .. na dzisiaj
Davydenko-Hipensteel 1 / 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Andreev-Costa 1 / 1.45

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Challengers Manerbio:

Gimeno Tr. - Prodon
Jest w formie ostatnio wygral turniej w Cordenons. Tydzien wczesniej cwiercfinal w Rosji. Prodon tez ostatnio gral w finale w Tampere ale turniej o wiele gorzej obsadzony niz ten we Wloszech gdzie wygral Gimeno. Poza tym w wiekszosci turniei zatrzymywal sie na 1 rundzie. H2H 1-0 dla Gimeno (2-6 6-4 7-5).

Azzaro - Petrazzuolo
Azzato nie powinien miec wiekszych problemow by wygrac z przeciwnikiem, ktory w tym roku wygral na ziemi tylko 1 mecz.

DiMauro - Lorenzi
H2H 1-0 dla DiMauro (pokonal Lorenzi ostatnio w Genewie w 1 rundzie). DiMauro duzo gra na ziemi, ostatnio sporo wygranych (szczegolnie na challengerach we Wloszech)

Haehnel - Bardoczky
Francuz ze slabym wegrem nie powinien miec wiekszych problemow.

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
a ja dzis zagralem tak

DiMauro
Haenhel
Behrend
Azzaro
_______

Davydenko- powinen wygrac Hipensteel malo ograny zawodnik
Srichaphan- bedze chcial obronic trofeo sprzed roku(bo zdaje sie ze to on wygral)
Johanosson-Elsener nic nie pokazuje ostatnio ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

_______

Ancic
Ginepri- zdecydowanie lepiej prezneutje sie od Nieminena
Ferrer

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
US open kwalifikacje-zagram:

Baghdatis-Browne 1 1.47
Salzenst.-M.Lopez 1 1.40
Gimelstob-T.Ketola 1 1.38
Mamiit-Bracciali 1 1.55
Wessels-Santopadre 1 1.22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]US open kwalifikacje-zagram:

Baghdatis-Browne 1
Salzenst.-M.Lopez 1
Gimelstob-T.Ketola 1
Mamiit-Bracciali 1
Wessels-Santopadre 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Kwalifikacji u naziemnych nie ma.. bo na Cypryjczyka tez bym postawil.. bo pozostawil niespodziewanie dobre wrazenie na IO.

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]US open kwalifikacje-zagram:

Baghdatis-Browne 1
Salzenst.-M.Lopez 1
Gimelstob-T.Ketola 1
Mamiit-Bracciali 1
Wessels-Santopadre 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
viva ty pewnie masz jakiegos live dobrego ale zeby byly wysztskie turnieje tzn aby byl yen w Manerbiio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Kwalifikacji u naziemnych nie ma.. bo na Cypryjczyka tez bym postawil.. bo pozostawil niespodziewanie dobre wrazenie na IO.
jak nie ma jak sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes: Sa i w sts i w profim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Quote
Oryginalnie wysłał kuerten:
[qb]Kwalifikacji u naziemnych nie ma.. bo na Cypryjczyka tez bym postawil.. bo pozostawil niespodziewanie dobre wrazenie na IO.[/qb]
Sa w sts. Prof jak zwykle wali w ***a, choc i tak lepiej jest niz np. w expekcie tam to juz wogole z tenisa cieniutko.

--edit
Hmm no jak sa w profie to spoko. Sugerowalem sie tym co jest na www. No wiec z aktualizacja danych na stronie www prof wali w ***a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 147
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 147
Jak myślicie Andreev łatwo wygra z Costą czy może będzie partaczył i przegra w jakiej jest dyspozycji wie ktoś?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
http://www.fortuna-sazky.cz/nab/nabindex.html

tu jest oferta profa :rolleyes:

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Viva witam..........
masz na dzis jakies typy co stawiasz ty ?

Bo za większą stawkę bym chciał zagrać ;d <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 297
Jesli chodzi o mecz Mamiit-Bracciali to Maniit spokojnie to powinien wygrac. Tylko tak sie zastanawiam 3 tyg temu zmagal sie z kontuzja kostki. Ciekawe czy juz to wyleczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ja zagralem :

Andreev-A.Costa 1

Davydenko-Hippens. 1

+pilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,226
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1