|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2 |
Witam Wszystkich Przedstawiam typ dla ludzi o mocnych nerwach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Llodra - Hewitt 5.00 - 1.15 (unibet) 1 Przed nami US Open, jest szansa, ze Hewitt odpusci, a kurs na Llodre jest kuszacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Tipsarevic - Navarro (1) 1.25 Vanek - Bogdanovic (2) 1.95 ako - 2.44 / gb --------------------------------------------------- Dwoch utalentowanych 20-latkow z Belgradu kontra typowi ziemiarze z małym w ostatnich miesiącach stażem gry na szybszych kortach. Dodam, ze Tipsar swietnie radzi sobie na hardzie, a rok temu w drodze do turnieju glownego tej imprezy pokonał Baghdatisa, Boekera i Parmara. Bogdanovic z kolei woli co prawda grassik (obywatelstwo brytyjskie), ale byl juz kiedys w polfinale juniorskiego US Open. Vanek w przeszlosci bez sukcesow w tym turnieju, a co ciekawe rok temu w 1 rundzie wyeliminował go Karanusic, z którym Alex we wtorek wygrał 6-3 6-4. ---------------------------------------------------- 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 6 |
Witam!!Jest mała prośba:zna ktoś link gdzie moge znalesc wyniki live z KWALIFIKACJI do US OPEN?Serdeczne dzieki! POZDRO!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał kobi 7: [qb]Witam!!Jest mała prośba:zna ktoś link gdzie moge znalesc wyniki live z KWALIFIKACJI do US OPEN?Serdeczne dzieki! POZDRO!![/qb] http://www.usopen.org/en_US/scores/index2.html?noscores
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
tonight: sa salzenstain mahut koellerr. @7.58 prof
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29 |
witam
baghdatis :2gw: udomchoke :3gw: suzuki :3gw: mello :3gw: wessels :3gw: zib :3gw:
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100 |
Horna L - Davydenko N 1 1.87 :3gw: Srichaphan - Johansson Joachim 1 1.80 :3gw: Chela JI - Hewitt Lleyton 2 1.37 :4gw: Tursunov Dmitry - Melzer Jurgen 2 1.60 :4gw: Total 7.38 (kurs Expekt)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzis(mialem nie grac facetow) :
Bogdanovic A. - Varlet J. 1 1.75
Kohlschreiber P. - Agaev E. 1 1.45
Suzuki T. - Evans B. 1 1.40
Mello R. - Guccione Ch. 1 1.45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
Ja dzis z niespodzianek proponuje
Seppi-Vico 2 kurs 1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
na dzisiaj
Mello R. - Guccione Ch. 1 Bogdanovic A. - Varlet J. 1 Zib T. - Koellerer D. 1 Tabara M. - Berrer M. 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Nonda: [qb]Ja dzis z niespodzianek proponuje
Seppi-Vico 2 kurs 1.91[/qb] Mi sie wydaje ze to wcale nie bedzie niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał andy: [qb] Oryginalnie wysłał Nonda: [qb]Ja dzis z niespodzianek proponuje
Seppi-Vico 2 kurs 1.91[/qb] Mi sie wydaje ze to wcale nie bedzie niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POZDRO[/qb] a mi sie wydaje ze Seppi jednak wygra :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
hahaha no dziwny ten mecz bo chciałem grać na SEPPIEGo ale jednak odpuszczam <ŚMIERDZI mi coraz mocniej>
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Nie wiem miałem odpuścic ale musze byc twardy:
J.Vacek-Udomchoke 1 1.7
Starace-Serra 1 1.33
Kohlschreib.-Agaev 1 1.42
Suzuki-Evans 1 1.4
R.Mello-Guccione 1 1.4
Tabara-Berrer 1 1.58
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Oryginalnie wysłał DJ Jiro:
W jakim celu cytujesz swoją wiadomość w tym temacie ?
________________________________________________________ To nie jest dział private pics ani tematy służące do podsumowań[/QB] sprawdzam czy żyjesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do usuniecia pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam na dzis(mialem nie grac facetow) :
Bogdanovic A. - Varlet J. 1 1.75
Kohlschreiber P. - Agaev E. 1 1.45
Suzuki T. - Evans B. 1 1.40
Mello R. - Guccione Ch. 1 1.45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] z guru tenisowym nie wypada sie sprzeczac ale : Na Evansa bym uważał mocno mu kibicuje po pierwszych dwóch rundach; numer 2 na światowych listach juniorów gra u siebie i może doświadczonemu Japończykowi napsuć duzo krwi z Kohlshreiberem tez numer 2 jaki został w kwalifikacjach; na pewno Starace juz ma miejsce w turnieju po wycofaniu Blake'a czy ktoś sie jeszcze nie wycofał na razie nie wiadomo nastepny w kolejności jako lucky looser czeka własnie Kohlshreiber pozdrawiam i gratulacje viva udanych typów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2 |
Lecimy dalej: Nerwy zaczynaja mi puszczac, ale moze dzisiaj sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chela - Hewitt 3.00 - 1.38 1 (unibet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Oryginalnie wysłał campaniolo: [qb]Lecimy dalej: Nerwy zaczynaja mi puszczac, ale moze dzisiaj sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chela - Hewitt 3.00 - 1.38 1 (unibet)[/qb] Nie uda się! Kangur wraca do formy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Srichaphan - JoJo 2 @1.88 Mahut - Squillari 1 @1.60
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|