Llodra - Hewitt 5.00 - 1.15 (..."> Llodra - Hewitt 5.00 - 1.15 (...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2
Witam Wszystkich
Przedstawiam typ dla ludzi o mocnych nerwach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Llodra - Hewitt 5.00 - 1.15 (unibet) 1
Przed nami US Open, jest szansa, ze Hewitt odpusci, a kurs na Llodre jest kuszacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Tipsarevic - Navarro (1) 1.25
Vanek - Bogdanovic (2) 1.95
ako - 2.44 / gb
---------------------------------------------------
Dwoch utalentowanych 20-latkow z Belgradu kontra typowi ziemiarze z małym w ostatnich miesiącach stażem gry na szybszych kortach. Dodam, ze Tipsar swietnie radzi sobie na hardzie, a rok temu w drodze do turnieju glownego tej imprezy pokonał Baghdatisa, Boekera i Parmara. Bogdanovic z kolei woli co prawda grassik (obywatelstwo brytyjskie), ale byl juz kiedys w polfinale juniorskiego US Open. Vanek w przeszlosci bez sukcesow w tym turnieju, a co ciekawe rok temu w 1 rundzie wyeliminował go Karanusic, z którym Alex we wtorek wygrał 6-3 6-4.
----------------------------------------------------
4/10

Dołączył: Aug 2004
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 6
Witam!!Jest mała prośba:zna ktoś link gdzie moge znalesc wyniki live z KWALIFIKACJI do US OPEN?Serdeczne dzieki!
POZDRO!!

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał kobi 7:
[qb]Witam!!Jest mała prośba:zna ktoś link gdzie moge znalesc wyniki live z KWALIFIKACJI do US OPEN?Serdeczne dzieki!
POZDRO!![/qb]
http://www.usopen.org/en_US/scores/index2.html?noscores

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
tonight:
sa
salzenstain
mahut
koellerr.
@7.58 prof

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 29
witam

baghdatis :2gw:
udomchoke :3gw:
suzuki :3gw:
mello :3gw:
wessels :3gw:
zib :3gw:

powodzenia

Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
X
xox Offline
member
member
X Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
Horna L - Davydenko N 1 1.87 :3gw:
Srichaphan - Johansson Joachim 1 1.80 :3gw:
Chela JI - Hewitt Lleyton 2 1.37 :4gw:
Tursunov Dmitry - Melzer Jurgen 2 1.60 :4gw:
Total 7.38 (kurs Expekt)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam na dzis(mialem nie grac facetow) :

Bogdanovic A. - Varlet J. 1 1.75

Kohlschreiber P. - Agaev E. 1 1.45

Suzuki T. - Evans B. 1 1.40

Mello R. - Guccione Ch. 1 1.45

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Ja dzis z niespodzianek proponuje

Seppi-Vico 2 kurs 1.91

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
na dzisiaj

Mello R. - Guccione Ch. 1
Bogdanovic A. - Varlet J. 1
Zib T. - Koellerer D. 1
Tabara M. - Berrer M. 1

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Nonda:
[qb]Ja dzis z niespodzianek proponuje

Seppi-Vico 2 kurs 1.91[/qb]
Mi sie wydaje ze to wcale nie bedzie niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
POZDRO

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał andy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Nonda:
[qb]Ja dzis z niespodzianek proponuje

Seppi-Vico 2 kurs 1.91[/qb]
Mi sie wydaje ze to wcale nie bedzie niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
POZDRO[/qb]
a mi sie wydaje ze Seppi jednak wygra :rolleyes:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
hahaha
no dziwny ten mecz
bo chciałem grać na SEPPIEGo ale jednak odpuszczam <ŚMIERDZI mi coraz mocniej>

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Nie wiem miałem odpuścic ale musze byc twardy:

J.Vacek-Udomchoke 1 1.7

Starace-Serra 1 1.33

Kohlschreib.-Agaev 1 1.42

Suzuki-Evans 1 1.4

R.Mello-Guccione 1 1.4

Tabara-Berrer 1 1.58

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
Oryginalnie wysłał DJ Jiro:

W jakim celu cytujesz swoją wiadomość w tym temacie ?

________________________________________________________
To nie jest dział private pics ani tematy służące do podsumowań[/QB]
sprawdzam czy żyjesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

do usuniecia pozdro

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam na dzis(mialem nie grac facetow) :

Bogdanovic A. - Varlet J. 1 1.75

Kohlschreiber P. - Agaev E. 1 1.45

Suzuki T. - Evans B. 1 1.40

Mello R. - Guccione Ch. 1 1.45

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
z guru tenisowym nie wypada sie sprzeczac ale :

Na Evansa bym uważał mocno mu kibicuje po pierwszych dwóch rundach; numer 2 na światowych listach juniorów gra u siebie i może doświadczonemu Japończykowi napsuć duzo krwi

z Kohlshreiberem tez numer 2 jaki został w kwalifikacjach; na pewno Starace juz ma miejsce w turnieju po wycofaniu Blake'a czy ktoś sie jeszcze nie wycofał na razie nie wiadomo nastepny w kolejności jako lucky looser czeka własnie Kohlshreiber

pozdrawiam i gratulacje viva udanych typów

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2
Lecimy dalej:
Nerwy zaczynaja mi puszczac, ale moze dzisiaj sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chela - Hewitt 3.00 - 1.38 1 (unibet)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
Oryginalnie wysłał campaniolo:
[qb]Lecimy dalej:
Nerwy zaczynaja mi puszczac, ale moze dzisiaj sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chela - Hewitt 3.00 - 1.38 1 (unibet)[/qb]
Nie uda się! Kangur wraca do formy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Srichaphan - JoJo 2 @1.88
Mahut - Squillari 1 @1.60

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1