|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
OK panowie. Ligi angielskie ruszaja za 6 tygodni wiec mysle, ze powoli mozemy zaczac przygotowywania do kolejnej edycji.
Przede wszystkim regulamin. Ten zrobiony do poprzedniej edycji nie jest najgorszy i mysle, ze spokojnie mozna sie na nim oprzec sporzadzajac tegoroczny wprowadzajac jedynie poprawki. Najwazniejsze zmiany to, ze bedzie mozna grac nie tylko 1X2 ale takze inne rodzaje zakladow.
W czasie dyskusji jaka rozgorzala po zakonczeniu poprzednich rozgrywek wiele sie pisalo o ograniczonej dostepnosci konkursu i zapraszaniu zawodnikow. Po przemysleniu chcialbym zaproponowac odstapienie od tego pomyslu. Nie sadze, zeby zbyt wielu zawodnikow wytrzymalo cala dlugosc sezonu i dlatego nie ma moim zdaniem sensu ograniczac zarowno liczby bioracych udzial, jak i mozliwosci przystapienia do konkursu. Dlatego moja propozycja jest taka by kazdy uzytkownik forum zarejestrowany przez 1 lipca tego roku mogl wziac udzial.
Oto osoby, ktore potwierdzily swoj udzial :
Citizen, Jinx, [T]-error, konstruktor, Szewa, Delfiedor, Kazik (?)
Swoje zainteresowanie wyrazali: Soudal, Feel-Tsu, Jonathan Sarkos. Widzialem, ze Experto nie udziela sie na forum od poltora miesiaca ale mam nadzieje, ze z nami zagra.
Wszystkich pozostalych zainteresowanych udzialem zapraszam do zapisywania sie i czynnego udzialu w tworzeniu regulaminu.
Nagroda w konkursie wyniesie co najmniej 500 zlotych, ktore zadeklarowalem.
Tyle na poczatek i licze na odezwe z Waszej strony.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Witam,
1) nie robić masówki, zaprosić osoby o których tu już wcześniej była mowa, + kilku sprawdzonych userów
2) do grania wszystko z wyjątkiem live, outright i asianów [problem ze zwrotami stawek itd]
3) ustalić ilość kolejek - 38 w Premier - więc np obowiązkowe uczestniczenie w 32 kolejkach [chyba że doliczymy puchary wtedy można zwiększyć np do 40 kolejek]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witam, Co do punktu 2 pelna zgoda, Punkt 3 takze. Mysle, ze 40 kolejek bedzie optymalne. Daloby to 200 typow na przestrzeni a ja lubie okragle liczby  . Premiership rusza tydzien pozniej niz pozostale ligi wiec juz mamy jedna kolejke ekstra. Co do punktu 1 to naprawde uwazam, ze warto dac szanse kazdemu smialkowi. Masowki tak czy siak nie bedzie, a po pierwszych kilku kolejkach nastapi naturalna selekcja. Wiadomo, ze Anglia potrafi byc bardzo niewdzieczna do typowania i kilka osob moze sie zrazic majac wysoki minus. Jezeli tylko ludzie beda pamietac o podsumowywaniu swoich wynikow to dla mnie zrobienie rezultatow kolejki dla 20 czy 30 osob nie bedzie stanowic wielkiej roznicy. Co do wspomnianych osob, ktore mialyby byc zaproszone to bylbym bardzo szczesliwy mogac sie z nimi zmierzyc ale zadna z nich nie wyrazila poki co zainteresowania wiec nie wiadomo czy mozna sie z ich udzialem liczyc. [T]-error czy wiesz moze co sie dzieje z Eldorado ? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Eldorado czasem pojawia się na gg, rzadko ostatnio bardzo. Jak tylko mi "mignie" - zaatakuję go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
ja nadal potwierdzam chec udzialu , wprawdzie moze sie okazac ze bede mial problem z pierwsza kolejka , ale potem juz powinno byc bez problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jesli mozna tez chcialbym sie zapisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Po konsultacji z [T]-errorem milo mi poinformowac, ze grono uczestnikow British Clubu powiekszylo sie o nastepujacych zawodnikow:
Jonathan Sarkos, michael89, $t$, Soudal,
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Jeśli można chciałbym również wziąść udział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Również chciałbym wziąść udział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witam katowiczanin jako, ze grales w zeszlym roku to udzial masz zapewniony automatycznie. Kukis, po konsultacji z [T]-errorem uznalismy, ze Twoj staz na forum jest zbyt krotki by dopuscic Cie do udzialu w przyszlorocznej edycji  Sorry. Na chwile obecna lista zawodnikow jest nastepujaca : 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Ciekawy konkurs, nie wiem czemu wczesniej nie wpadlem tutaj, mysle,ze przy moim uzaleznieniu mialbym spore szanse wytrzymac caly sezon  Rozumiem ze konkurs rusza wraz ze startem pierwszej z lig brytyjskich ? Moim zdaniem to dobrze iz rozszerzyliscie mozliwosc grania innych typow niz 1X2. Popieram konatruktora, nalezy dac szanse paru nowym osobom, masowki przy tego rodzaju konkursie na pewno nie bedzie. Pisze sie do British Clubu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witaj w Clubie globus. Zaczynamy 4 sierpnia 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus PS: Czerwiec jakos wytrzymalem ale nie wiem jak przebrne lipiec. Zycie bez lig angielskich jest nie do zniesienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Czerwiec jakos wytrzymalem ale nie wiem jak przebrne lipiec. Zycie bez lig angielskich jest nie do zniesienia  Spokojnie, już niedługo pre-season, a w zeszłym roku BWin miał to w ofercie. Dla mnie to było dobre przetarcie. A co z Feel-Tsu ??? O ile mi wiadomo też zgłaszał chęć udziału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Witaj jinx,
Pisalem o Feel- Tsu w pierwszym poscie, czekamy na to czy sie zdecyduje zagrac ostatecznie. Liverpool startuje 7 lipca meczem z Wrexham. Ale jednak pre-season to nie jest czas na obstawianie, za duzo eksperymentow.
A jak prace nad stronka?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
ja mam pytanie  czy aby wziąść udział w konkursie trzeba dokonać jakiejś wpłaty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
jak jest miejsce to wpisz mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
katowiczanin, nie trzeba nic placic, wrecz przeciwnie przewidziane sa nagrody  . 500 zlotych dla zwyciezcy + nagrody rzeczowe ( gadzety z angielskich klubow) ufundowane przez Jonathana Sarkosa. roan79, niestety podobnie jak kukisowi musze Ci odmowic. Po dyskusji z [T]-errorem podjelismy decyzje, ze konkurs nie bedzie stricte zaproszeniowy i rozpatrzymy kazda kandydature. Dwoma podstawowymi warunkami bedzie staz na forum oraz zaangazowanie w tematyke lig angielskich na forum lub w konkursy, ktorych jest sporo na forum. Niestety nie spelniasz zadnego z warunkow  . mopsiq - witamy kolejnego Clubowicza  Oto najaktualniejsza lista. 1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq Wspolnie z [T]-errorem pracujemy nad weryfikacja regulaminu i mysle, ze juz niedlugo wprowadzone zostana zmiany. Poinformuje Was o tym w temacie. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
witam, jeżeli moja kandytatura pomyślnie przejdzie weryfikacje to chętnie przystąpie do II edycji British Club pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
pomimo że poprzedniej edycji zająłem ostatnie miesjce w drugiej też chcę spróbować sił
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|