Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
a u mnie w bloku (czytaj sieci) maja zmieniac łącze z DSL na jakies inne szybsze i zeby sie nie okazalo, ze przez to strace British Club, bo nie wiem ile bede czekal na zmiane moze 2-3 tygodnie....
znaczy sie moze British Club to nie ma mowy zebym przegapil, ale bede mial mniej czasu na udzielanie sie na forum... A Niech To smile

to juz wiadomo kto wygra, e to jakies wałki tu są.....bez sensu, nie bawie sie tak frown

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

żadne wałki Feel-Tsu.

jak to w życiu - wygrywają najlepsi wink więc Chelsea i ja, siurbet zakład długoterminowy laugh

no to niech się streszczają tam u Ciebie a w międzyczasie obczaj raz dwa blisko kafejkę jakąś, najlepiej 24h smile

<piwo>

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Żadnych wałków nie będzie w tej edycji wystartuje kilku beniaminków , więc jest szansa iż ktoś nowy zabłyśnie wink

Ps.
konstruktor1 dasz radę wytrzymać piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
witam, sa jeszcze wolne miejsca? jesli przejde weryfikacje to takze sie pisze

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Yhy ... dołączon do wyspiarzy wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760




Po dolaczeniu Dziabora oto lista uczestnikow:


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi
22. rafael86
23. mura
24. Tulio
25. Dziabor


Zapisy robione tutaj oglaszam za zakonczone. Pozostaje jeszcze pula 5 miejsc, ktora jest do dyspozycji [T] - errora i on zadecyduje o przystapieniu ew. uczestnikow

Piecia , niczego nie mozna byc w zyciu na 100 % pewnym ale jezeli bede zdrowy i rzeczy sie jakos katastroficznie nie pokomplikuja to mysle, ze przed nami jeszcze wiele edycji British Clubu.

Wypowiedz mury natchnela mnie jednym pomyslem, ktory przedstawie w temacie, ktory za chwilke zaloze obok. Zapraszam do przeczytania.

Pozdrawiam

Last edited by konstruktor1; 21/07/2007 13:01.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Jesli mozna sie dopisac to poprosze adres kogo mam przekupic tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Lord Devastator - przyjęty smile

Natomiast widget1988 - musisz chwilkę poczekać aż dostanę odpowiedzi od osób które osobiści zaprosiłem ....
Dam znać ...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Lord Lordowi oka nie wykole wink

Devastatorze jestem pod wrazeniem Twojej skutecznosci. O 3. 26 piszesz, ze nie wiesz kogo przekupic, a o 10. 14 otrzymujesz pozytywna decyzje. Jak bede mial problemy z prawem ( odpukac) to bede wiedzial gdzie sie zglosic smile


1.Citizen,
2.Jinx,
3.[T]-error,
4.konstruktor,
5.Szewa,
6.Delfiedor,
7.Kazik (?)
8.Jonathan Sarkos,
9.michael89,
10.$t$,
11.Soudal,
12.katowiczanin
13.globus
14.mopsiq
15.apofis
16.seba30
17.remigiusz
18.piotrek_ndm
19.Piecia
20. Feel-Tsu
21. Maxi
22. rafael86
23. mura
24. Tulio
25. Dziabor
26. Lord Devastator


Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
jeśli jest jeszcze szansa zagrania to prosze mnie zapisać, jeśli nie to miłej zabawy życze... pozdrawiam smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

mam prośbe.. czy mógłby mi ktoś wkleić wyniki 1 edycji wraz z saldem graczy????

konstruktor - plan długoterminowy dobra opcja.. zastanawiam sie tylko czy nie moze dojsc do poardoksu ze ktos bedzie slabo typowal a longtermami rzutem na taśme wskoczy np na podium? laugh

pozdro

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Ja wierze, ze tak bedzie ciekawiej, poza Premiership pozostale ligi to jedna wielka loteria wiec nie bedzie latwo trafic zwyciezcy. Ale jesli komus nie bedzie szlo najlepiej ale wciaz druzyna w dlugoterminowce na ktora obstawil bedzie miala szanse wygrac i polepszyc jego koncowy rezultat to bedzie sie staral i nie odpusci.



Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
ok. dzięki terror

zmiana na tronie panowie, ponoc beniaminki mają być piekielnie mocne laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
smile Zapewniam Cie, ze " stara gwardia " sie latwo nie podda.

Patrzac na liste zawodnikow to sporo tu starych wyjadaczy i trzeba bedzie wykrecic niezly wynik i dobrze sie naglowkowac zeby miec szanse na zwyciestwo co dobrze wrozy na przyszlosc. Jak sie wykrystalizuje czolowka to smialo bedzie mozna grac jej typy w realu, a to przeciez jeden z celow konkursu.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
mura, ja w imieniu beniaminkow obiecuje Ci wieczne nękanie elity, gryzienie klawiatury i nie odpuszczenie nawet na jeden klawisz.....
tak mi dopomóż Albionie smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Feel-Tsu
mura, ja w imieniu beniaminkow obiecuje Ci wieczne nękanie elity, gryzienie klawiatury i nie odpuszczenie nawet na jeden klawisz.....
tak mi dopomóż Albionie smile

ave!!!

football is coming home.... prouds of son on Albion!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Juz tylko niecale 500 godzin do pierwszego gwizdka w meczu Sunderland - Tottenham.

Happy days are coming smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by konstruktor1
Juz tylko niecale 500 godzin do pierwszego gwizdka w meczu Sunderland - Tottenham.

Happy days are coming smile

izi ''2'' po ładnym kursie tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Zedytowalem regulamin i dodalem punkty o bonusach.

Za trafienie 5/5 bedzie + 300 zł ( kazdy komu sie to uda otrzyma bonus)
Za zwyciestwo w kolejce bedzie bonus + 100 zł.



Inny punkt zmieniony to kwestia meczów przełożonych. W tej edycji jeżeli mecz nie odbedzie sie bedzie traktowany jako niewazny i do bilansu bedzie 0 . Bedzie to szczegolnie wazne w zimie gdy sporo spotkan jest przenoszonych z powodu pogody.


Postaramy sie zrobic co najmniej 40 kolejek ale wraz z kolejkami pucharowymi moze byc ich wiecej .


Minimalna ilosc typow zeby byc wzietym pod uwage w ostatecznym rozrachunku to 180 typow ( czyli 4 lub wiecej kolejek bedzie mozna odpuscic, jednak tylko 2 z rzedu) Jezeli gracz opusci trzecia kolejke z rzedu bez uprzedzenia to zostanie wykluczony.

przypomne jeszcze o tym przed samym rozpoczeciem konkursu ale naprawde prosze Was o wspolprace w podsumowywaniu wynikow. Przy sporej ilosci uczestnikow ulatwi mi to znacznie zycie i podsumowywanie. Bede sie starac robic podsumowywania najpozniej do poniedzialku zebysmy zawsze wiedzieli jak wyglada sytuacja w tabeli.

Last edited by konstruktor1; 22/07/2007 03:21.
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, rafal08, Lukasz111, poozon, latajaca_holenderka), 2,984 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1