|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
a u mnie w bloku (czytaj sieci) maja zmieniac łącze z DSL na jakies inne szybsze i zeby sie nie okazalo, ze przez to strace British Club, bo nie wiem ile bede czekal na zmiane moze 2-3 tygodnie.... znaczy sie moze British Club to nie ma mowy zebym przegapil, ale bede mial mniej czasu na udzielanie sie na forum... A Niech To  to juz wiadomo kto wygra, e to jakies wałki tu są.....bez sensu, nie bawie sie tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
żadne wałki Feel-Tsu. jak to w życiu - wygrywają najlepsi  więc Chelsea i ja, siurbet zakład długoterminowy  no to niech się streszczają tam u Ciebie a w międzyczasie obczaj raz dwa blisko kafejkę jakąś, najlepiej 24h  <piwo>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Żadnych wałków nie będzie w tej edycji wystartuje kilku beniaminków , więc jest szansa iż ktoś nowy zabłyśnie  Ps. konstruktor1 dasz radę wytrzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
witam, sa jeszcze wolne miejsca? jesli przejde weryfikacje to takze sie pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Yhy ... dołączon do wyspiarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Po dolaczeniu Dziabora oto lista uczestnikow:
1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi 22. rafael86 23. mura 24. Tulio 25. Dziabor
Zapisy robione tutaj oglaszam za zakonczone. Pozostaje jeszcze pula 5 miejsc, ktora jest do dyspozycji [T] - errora i on zadecyduje o przystapieniu ew. uczestnikow
Piecia , niczego nie mozna byc w zyciu na 100 % pewnym ale jezeli bede zdrowy i rzeczy sie jakos katastroficznie nie pokomplikuja to mysle, ze przed nami jeszcze wiele edycji British Clubu.
Wypowiedz mury natchnela mnie jednym pomyslem, ktory przedstawie w temacie, ktory za chwilke zaloze obok. Zapraszam do przeczytania.
Pozdrawiam
Last edited by konstruktor1; 21/07/2007 13:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Jesli mozna sie dopisac to poprosze adres kogo mam przekupic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Lord Devastator - przyjęty  Natomiast widget1988 - musisz chwilkę poczekać aż dostanę odpowiedzi od osób które osobiści zaprosiłem .... Dam znać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Lord Lordowi oka nie wykole  Devastatorze jestem pod wrazeniem Twojej skutecznosci. O 3. 26 piszesz, ze nie wiesz kogo przekupic, a o 10. 14 otrzymujesz pozytywna decyzje. Jak bede mial problemy z prawem ( odpukac) to bede wiedzial gdzie sie zglosic  1.Citizen, 2.Jinx, 3.[T]-error, 4.konstruktor, 5.Szewa, 6.Delfiedor, 7.Kazik (?) 8.Jonathan Sarkos, 9.michael89, 10.$t$, 11.Soudal, 12.katowiczanin 13.globus 14.mopsiq 15.apofis 16.seba30 17.remigiusz 18.piotrek_ndm 19.Piecia 20. Feel-Tsu 21. Maxi 22. rafael86 23. mura 24. Tulio 25. Dziabor 26. Lord Devastator Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
jeśli jest jeszcze szansa zagrania to prosze mnie zapisać, jeśli nie to miłej zabawy życze... pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
mam prośbe.. czy mógłby mi ktoś wkleić wyniki 1 edycji wraz z saldem graczy???? konstruktor - plan długoterminowy dobra opcja.. zastanawiam sie tylko czy nie moze dojsc do poardoksu ze ktos bedzie slabo typowal a longtermami rzutem na taśme wskoczy np na podium?  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Ja wierze, ze tak bedzie ciekawiej, poza Premiership pozostale ligi to jedna wielka loteria wiec nie bedzie latwo trafic zwyciezcy. Ale jesli komus nie bedzie szlo najlepiej ale wciaz druzyna w dlugoterminowce na ktora obstawil bedzie miala szanse wygrac i polepszyc jego koncowy rezultat to bedzie sie staral i nie odpusci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
ok. dzięki terror zmiana na tronie panowie, ponoc beniaminki mają być piekielnie mocne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
 Zapewniam Cie, ze " stara gwardia " sie latwo nie podda. Patrzac na liste zawodnikow to sporo tu starych wyjadaczy i trzeba bedzie wykrecic niezly wynik i dobrze sie naglowkowac zeby miec szanse na zwyciestwo co dobrze wrozy na przyszlosc. Jak sie wykrystalizuje czolowka to smialo bedzie mozna grac jej typy w realu, a to przeciez jeden z celow konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
mura, ja w imieniu beniaminkow obiecuje Ci wieczne nękanie elity, gryzienie klawiatury i nie odpuszczenie nawet na jeden klawisz..... tak mi dopomóż Albionie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
mura, ja w imieniu beniaminkow obiecuje Ci wieczne nękanie elity, gryzienie klawiatury i nie odpuszczenie nawet na jeden klawisz..... tak mi dopomóż Albionie  ave!!! football is coming home.... prouds of son on Albion!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Juz tylko niecale 500 godzin do pierwszego gwizdka w meczu Sunderland - Tottenham. Happy days are coming 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Juz tylko niecale 500 godzin do pierwszego gwizdka w meczu Sunderland - Tottenham. Happy days are coming  izi ''2'' po ładnym kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Zedytowalem regulamin i dodalem punkty o bonusach.
Za trafienie 5/5 bedzie + 300 zł ( kazdy komu sie to uda otrzyma bonus) Za zwyciestwo w kolejce bedzie bonus + 100 zł.
Inny punkt zmieniony to kwestia meczów przełożonych. W tej edycji jeżeli mecz nie odbedzie sie bedzie traktowany jako niewazny i do bilansu bedzie 0 . Bedzie to szczegolnie wazne w zimie gdy sporo spotkan jest przenoszonych z powodu pogody.
Postaramy sie zrobic co najmniej 40 kolejek ale wraz z kolejkami pucharowymi moze byc ich wiecej .
Minimalna ilosc typow zeby byc wzietym pod uwage w ostatecznym rozrachunku to 180 typow ( czyli 4 lub wiecej kolejek bedzie mozna odpuscic, jednak tylko 2 z rzedu) Jezeli gracz opusci trzecia kolejke z rzedu bez uprzedzenia to zostanie wykluczony.
przypomne jeszcze o tym przed samym rozpoczeciem konkursu ale naprawde prosze Was o wspolprace w podsumowywaniu wynikow. Przy sporej ilosci uczestnikow ulatwi mi to znacznie zycie i podsumowywanie. Bede sie starac robic podsumowywania najpozniej do poniedzialku zebysmy zawsze wiedzieli jak wyglada sytuacja w tabeli.
Last edited by konstruktor1; 22/07/2007 03:21.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|