|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427 |
Panie, Panowie
Jak widzicie mecz: Serbia - Polska?
Bo tak sie ladnie sklada, ze mam obstawionego go w ako z meczem juz rozliczonym jako wygrany. Obstawiony mam handi +3,5 na Polki i kurs w Ako = 2,95. Mam mozliwosc kontry na Serbie -2,5 za 1,72 w Unibecie i zastanawiam sie czy warto - 8,6% Sure, a przy wygranej serbi 3ma bramkami oba kupony wygrane by byly.
Kontrowac czy zaufac naszym? Powiem ci, ze mialem okazje ogladac pierwszy mecz i Serbki sa naprawde mocne. Moga spokojnie u siebie wygrac Z polkami wieksza roznica bramek. Ja gram same serbki. Do tego pewnie dojdzie doping , ktory w tamtych rejonach jest bardzo zywiolowy  Tak ,wiec -2.5 handi na SERBBIE  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Ja bym powiedzial inaczej  To Polski sa slabe, a nie Serbki mocne. Niestety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216 |
No to zagrale...wypada sie teraz tylko cieszyc z 8,5%  No i liczcyc ze Polki przegraja 3ma bramkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Na dzis dosc dobrze wyglada handi na czechy -3,5 z Łotwa ktora grala w eliminacjach ,zajmujac 2 miejsce.Łotwa to 2 liga reczna,czesi rostawieni,sa faworytem tego dwumeczu i mysle ze juz po 1 meczu wypracuja wystarczajaca przwage.Podobnie w meczu Wegry-Litwa,handi -4,5 powinien byc latwy do pokrycia.Wygrana 7-8 golami bardzio mozliwa.Wegrzy to czolowka recznej meskiej a Litwini takze po eliminacjach,ogrywali duzo slabszych od siebie,zajmujac ostatecznie 2 miejsce.Dosc dobrze wyglada jeszcze handi na Ukraine ktora gra z przecietna Slowacja,ktora grala w kwalifikacjach ,sisujac sie slabo ,ale majac jeszcze slabszych w grupie-po prostu musiala z niej wyjsc.Ukraincy u siebie powinni na tyle wysoko wygrac zeby w rewanzu grac spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Over 50.5 CH-H-bet24.Mecz za 40 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Over ładnie wszedł-padły 53 bramki.Bardzo sie ciesze z awansu naszych dziewczyn-Serbia po rozwodzie z Czarnogórą nie taka straszna.Równiez Turcja ,Ukraina i Białorus staneła na wysokości zadania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
W Bratysławie zaczeły sie ME 17 lat dziewcząt(k0biet?). Kursy były i sa tylko w naziemnych.O ile w meczu Rosja-Dania(grałem akutat żle) zwyciezyły Rosjanki,ktore były wyraznym faworytem,to juz w meczu Rumunia-Czechy win knedliczek przy kursie ponad 4.Świadczy to niezbyt duzej wiedzy analityka,ustalajacego kursy na tego typu imprezy.Zagrałem jeszcze win Słowenii z Serbia-kurs wszedzie ok.2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Oto dzisiejsze wyniki-2 mecze jeszcze trwają,w jednym zanosi sie na kolejna,duża niespodziankę Today`s matches DEN - RUS 12:00 25:29 CRO - MNE 14:00 33:16 FRA - AUT 16:00 35:27 SVK - BUL 18:00 19:9 Live streem ROU - CZE 12:00 24:33 ESP - UKR 14:00 36:20 SLO - SRB 16:00 23:26 NOR - NED 18:00 15:18 Live streem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 49 |
witam Nawoj na dzis co proponujesz zagrac z lepszym kursem , STS chyba wczoraj troche poplyna bo dzis dal kursy na nie wszystkie mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Poczekam na reszte-z pewnoscia odradzam granie faworytów-sport młodzieżowy b.nieprzewidywalny.Podoba mi sie win Holandii z Serbią-czekam na kursy,ale nie wiem czy coś zdaże zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Liczyłem,ze na Holland kurs bedzie wyzszy-Słowenia przegrala wczoraj,ale po walce.troche oglądałem holandie i to raczej norwegia zagrała b.słabo.Moze spróbuje win knedliczek z Hiszpanią-kurs 4.9 z pewnościa b.zachęcajacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Widzę,że bwin wystawił kursy.Zagrałem rozpis 2/5 na remisy i handi +4.5 Czechy+ solo win Czechy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
MNE - DEN 14:00 23:28 RUS - CRO 16:00 24:24 AUT - SVK 18:00 22:24 BUL - FRA 20:00 10:43 UKR - ROU 14:00 30:37 CZE - ESP 16:00 16:25 NED - SLO 18:00 34:30 SRB - NOR 20:00 23:22 Czeszki dzisiaj zawiodły,ale remis prawie pozwolił mi odrobis straty.szkoda ze nie było drugiego remisu.holandia wygrała-Norwegia rzeczywiscie słaba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj 2/4 remisy,i over 50.5 Dania- Chorwacja.Mecz za 15 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
DEN - CRO 14:00 30:25 Over dosyc pewny,czekam na remisy.Delikatny spadek na Holandię z Serbią :u/o dobrze ustawiony(55.5),chociaz wczoraj pomylili się o kilkanaście bramek-dzisiaj tez skłanialbym sie raczej ku overze. Holandia (U17) - Słowenia (U17) (Totals) Więcej niż 51,5 Więcej niż 51,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Holandia bardzo pewnie i zdecydowanie wygrała z Serbią 33-25. Druzyna ta,obok Hiszpanii, najlepiej wypadła w 1 rundzie i wydaje sie byc grożna dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
O medale w/g mnie będa walczyc z jednej grupy j.w, a z drugiej Rosja i Francja.Mecze we wtorek. Nawoj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Odważny analityk prof/fortuna-kurs na Hiszpanię 1.76 i dzisiaj 1.63-moze ogląda te zawody i ma więcej info,bo w/g mnie bwin z kursem 1.35 ma rację.Mecz Francja-Dania under 53.5 i win Francji. Nawoj-aha,jeszcze remisy w rozpisie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Ile tu trwa jedna połowa jesli chodzi o te U-17??? Sory za off topic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|