|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dzisiejsze wyniki UKR - BUL 10:00 23:26 MNE - ROU 12:30 35:29 SLO - AUT 15:00 31:25 CRO - NOR 17:30 24:32 DEN - SRB 20:00 33:36 (to po dogrywce) Mam zagrany taki rozpis na remisy-jutro licze na jeszcze jeden 12:29 System (2/6) Rumunia (U17) - Czarnogóra (U17) (1X2) X Czarnogóra (U17) Chorwacja (U17) - Norwegia (U17) (1X2) Chorwacja (U17) Norwegia (U17) Dania (U17) - Serbia (U17) (1X2) X - Słowacja (U17) - Czechy (U17) (1X2) X - Rosja (U17) - Holandia (U17) (1X2) X - Hiszpania (U17) - Francja (U17) (1X2) X - Na finał teraz linia 50.5-może spróbuję wstrzelić sie w 51 lub 52 bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
W typach Macka wyraznie widze reke Nawoja!!! same X- no ale byloby fajnie gdybys odniosl sie szerzej do tego meczu finalowego- Hiszpanki widzialem wiec mam pewna wiedze na temat ich gry ( szybka bardzo ostra gra) natomiast nic kompletnie nie wiem o Francuzkach wiec prosze o opinie fachowcow!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Nie,to ja pisałem,tylko czasami korzystam z komputera Maćka i nie chce mi sie logować.Co do meczu finałowego,to wiadomo,różnie może byc.Ale to właśnie Hiszpania bała się Francji w 1/2 finału,więc mysle,że były ku temu powody.Poza tym,Francja jakos pewniej awansowała do finału.Remisy mam zagrane,więc proponuję dubel Francja +Słowacja w profie-2.69 netto. Nawoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dzieki Nawoj jednak poznalem reke MISTRZA!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Czechy-Slowacja 23-25 fajnie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na Rosję prof troche podniósl,na Francje obniżył.Ale to takie raczej kosmetyczne zmiany.Zastanawiam się nad +2.5 na Hiszpanie w bwin.W/g mnie 2 mecze o medale bliskie remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ruskie kompromitacja w meczu o brąz i kleska z Holland. Ostatni typ na te zawody poniżej,a przy okazji 1 typ na bundesligę
Kombinacyjny THW Kiel - SG Kronau/Ostringen (Neutral Venue) (1X2) SG Kronau/Ostringen - Rosja (U17) - Holandia (U17) (Handicap) Holandia (U17) +1,5 - Hiszpania (U17) - Francja (U17) (Handicap) Hiszpania (U17) +2,5 -
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Słowacja+Francja nie zawiodła,więc komu chciało sie iść do profa to skorzystał-under też spokojnie.Ruskie spory zawód i troche kasy mi uciekło.Ale nie ma co narzekać.Na tego typu zawodach można sporo zarobic,bo analityk ocenia szanse bardzo pobieznie. Tylko szkoda,że kursy dostepne tylko u ziemniaków i bwinie.jeżeli komus moje wypociny sie sprzydały,to sie cieszę. Pozdrowienia dla kibiców,szczególnie reprezentacji Polski. Nawoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Kawał dobrej roboty Nawoj gratki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Pozdrowienia dla kibiców,szczególnie reprezentacji Polski.Nawoj Jesteś troszku złośliwy - na tym forum powinno być dla graczy...a sprawę kibicowania polskim sportowcom to już omawialiśmy - to inna para kaloszy  Pzdr nawój kawał świetnej roboty (no i dla macka twojej prawej ręki ;))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Niestety(dla mnie ), prawa ręka juz dawno mnie przerosła.Zauwazyłem,że Nowy Sącz ma silna ekipę typerów,jeżeli chodzi o sporty zespołowe.Może kiedys zrobimy jakies zawody w typowaniu z innym regionem Polski? Ty byś mógł zając sie koszem,Maciek siatka,ja handballem. Jest jeszcze kolega na "R"(zapomniałem nicka,tak cos od Brazil),który zna sie na pilce nożnej.Wyleczymy całą Polskę!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka