Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Nicholls chyba nie zawiedzie, ale ktoś z trójki: Shields, Gapa i Kylma - może. Najmniejsze obawy o tego ostatniego. Nie no Hammarby zrobi sieczke, bez dwóch zdań, tylko czy ponad te 22?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by buszmen
Nicholls chyba nie zawiedzie, ale ktoś z trójki: Shields, Gapa i Kylma - może. Najmniejsze obawy o tego ostatniego. Nie no Hammarby zrobi sieczke, bez dwóch zdań, tylko czy ponad te 22?
wlasnie licze na duza zdobycz shieldsa 2 wyscigi rezerwowych powinien wygrac
jezeli ma gapa zawiesc mozna sprobowac dac rafiego w parze z gapa w milenium smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dobra kij tam, zagrałem następująco:

Dackarna + VMS-16 => danie główne.
Vastervik +4 + Bajen -22 => tak trochę na ewentualne pokrycie strat z małm zyskiem laugh

i: to co na tych dwóch + Piratów -> niziutko i lekko;]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Buszmen chodzilo mi zeby nie pisac bo strzezonego Pan Bog szczerze bo np panowie z Bwina tez moge tu zagladac moze to brzmi idiotycznie ale ja wole byc ostrozny.

A propo Bwina wysatwili hcp-18.5 na Hammarby i ja to biore mysle ze 20 spokojnie sie skonczy:) natomisat na Vetlande Hcp jest -19.5 i tego juz raczej nie ruszam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
a co panowie na takie typki powiedza : protasiewuicz - walasek 2 , hampel - kasprzak(+2) 2 , dackarna 2 ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by buszmen
Dobra kij tam, zagrałem następująco:

Dackarna + VMS-16 => danie główne.
Vastervik +4 + Bajen -22 => tak trochę na ewentualne pokrycie strat z małm zyskiem laugh

i: to co na tych dwóch + Piratów -> niziutko i lekko;]
Vastervik odpuszczam - nie wiem czego ale dziś chyba nie zdobędą pkt.?
Pozostałem sprobowalem zagrać w konfig.
Uni:
2/3:
Elit Vetlanda Speedway - Smederna 1(-16,0) 1.75
Rospiggarna - Dackarna 2(-4,0) 1.78
Indianerna - Piraterna 2 1.78
i typ główny SB
Kaparna v Hammarby 2(-20,0) 1.85

oczywiście poszly tez kupony zabawowe na marginesy:
26/06/2007 19:12 CEST 117246793 Kaparna v HammarbyMeeting Winning MarginHammarby 29-32 8.00
26/06/2007 19:12 CEST 117246786 Kaparna v HammarbyMeeting Winning MarginHammarby 25-28 6.00
26/06/2007 19:12 CEST 117246782 Indianerna v PiraternaMeeting Winning MarginPiraterna 5-8 6.00
26/06/2007 19:12 CEST 117246778 Indianerna v PiraternaMeeting Winning MarginPiraterna 9-12 8.00
26/06/2007 19:12 CEST 117246776 Vetlanda v SmedernaMeeting Winning MarginVetlanda 25-28 7.00
26/06/2007 19:12 CEST 117246769 Vetlanda v SmedernaMeeting Winning MarginVetlanda 29-32 9.00
wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
gollob nie jedzie ??? kto za niego? sa jeszce jakies zmiany w awizowanych skladach, ja dopiero z pracy wrocilem i nie mjestem dzis na biezaco ;/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Västervik:
1. Bjarne Pedersen
2. Chris Harris
3. Sebastian Ulamek
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob R/R
6. Richard Hall
7. Billy Forsberg
8. Viktor Bergström

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
ten sklad jest pewny na 100%?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by viper
ten sklad jest pewny na 100%?
tak

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
tak na szybkiego w BWIN zagralem takie cos:

Piraterna - 1.70
Hammarby -18,5 - 1.65
Vastervik - 2.45
Dackarna - 1.50

i na drugim

Elfsborg - 1.27
Hammarby - 1.05
Vastervik - 2.45
Kasprzak over 11,5 2.05
Dackarna - 1.50

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
z tego co widze to juz przynajmniej w vetlandzie nie pojada z powodu deszczu ;/

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ale Piraci mają falę - chyba uciekna poza margines jaki im postawiłem (+12) - ale zobaczymy - szwedzka ma to do siebie że są nieoczekiwane zwroty akcji

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
wiecie kiedy odbedzie sie zalegly mecz Vetlanda - Smedarna?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
tak, 12 lipca

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Cóż, nie będę sie dzis rozpisywał. Biorę przede wszystkim prostego dubla:

Indianerna - Luxo 2 1.35 = dla mnie to pewniak, po prostu.

Bajen - Vastervik +12 2 = goscie przegrają, ale nie tyloma. Sztokholm jest mocny, Vastervik osłabione brakiem Bjarnego, ale i tak nie sądze by gospodarze mogli wygrac az tak znacznie. Ciekawe czy pojedzie Ułamek czy będzie za niego R/R. Jeśli to drugie to nie tak zle.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
W innych konfiguracjach gram też Luxo z handi i VMS z handi.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
6809 J.Hampel (11,5 pkt)
Zuzel - Szwecja 2 1.65 -
6802 Indianerna(+8)-Dackarna
Zuzel - Szwecja 1 1.85 -
6808 Vetlanda-Kaparna(+24)
Zuzel - Szwecja 1 1.85 -
6804 Masarna-Piraterna(+2)
Zuzel - Szwecja 2 1.85 -
6801 K.Kasprzak-Kolodziej(+1)
Zuzel - Szwecja 1 1.75 -
co wam tu najbardziej odpowiada a co nie?!!?!?!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ciekawe czy pojedzie jonsson wczoraj mial upadek w angli i po nim chyba sie odnowila kontuzja obojczyka

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
pewnie nie pojedzie, ale nie wiem czy to realne oslabienie.

Strona 6 z 19 1 2 4 5 6 7 8 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1