|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
W piłce nożnej sezon ogórkowy, w Londynie ciągle pada. Więc jedyna przjemność to gazetka w ręke i siąść sobie na klopie. Drodzy forumowicze jestem ciekaw co czytacie jak was przyciśnie. Gazeta Fakt czy może jakąś klasyke?? A może jeszce coś innego. Ja przyznaje, że często czytam "Piłke nożną", najgorzej jak nagle weźmie i nie ma nic pod ręką to trzeba się zadowolić detergentami jakie są pod ręką. Plus taki, że można się nauczyc kilku jezyków czytając instrukcjhe obsługi. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
hehe ja to wsumie nic nieczytam tylko pale fajki ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
hehehe, u mnie zawsze pod ręką są krzyżówki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Stary, jestes do tylu. Teraz wszyscy na kibelku sluchaja Mp3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zgadza się codi  mp3 + lokalna gazeta tudzież "Tylko piłka", ewentualnie Cd - Action  W chwilach kryzysu - etykieta od pasty do zębów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja czesto czytam Angore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Ulotka kursowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
ja robie tak szybko <kupke> ze nawet do głowy by mi nie przyszło zeby cos tam innego robić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ja robie tak szybko <kupke> ze nawet do głowy by mi nie przyszło zeby cos tam innego robić  Ja tam nie wiem jak tam można Ja potrzebuję jakieś 15 minut minimum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
ja robie tak szybko <kupke> ze nawet do głowy by mi nie przyszło zeby cos tam innego robić  Ja tam nie wiem jak tam można Ja potrzebuję jakieś 15 minut minimum  hehehe o lolllll jaki temat Ja w przeciwienstwie do Ciebie Shane w życiu nie siedziałem tak długo na klopie.Potrzebuje zawsze max 5 minut z wytarciem pupy.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
BZYCZEK, nie wierze ;P . Ja tam szczególnie na kacu jak siąde to mogę nawet i całą trylogie przeczytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Serio nigdy nie maiłem jakis problemów z wypróżnianiem  Ide jak mi się b.chce robie to i wychodze bez żadnych zbędnych ceregieli  Robie to szybko,łatwo i przyjemnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
mialo byc o czytaniu a nie o sraniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Obecnie - Robert Ludlum - Protokół Sigmy. Wcześniej - Księga rekordów Guinnessa 1997 na przemian z archiwalnymi numerami CD-Action oraz Poradnikiem Dobrych Manier. Wiem, wiem, śmieszny dobór  .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
czy to forum zmienia sie w jakies dla fetyszystow ewentualnie shitlove ?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Obecnie - Robert Ludlum - Protokół Sigmy. Wcześniej - Księga rekordów Guinnessa 1997 na przemian z archiwalnymi numerami CD-Action oraz Poradnikiem Dobrych Manier. Wiem, wiem, śmieszny dobór  . Ludlum jest debeściak  Jak skończysz to polecam na klop "Przesyłke z Salonik" chyba najlepsza ksiązka jaką czytałem Ludluma i jakoś tak tytul się fajnie kojarzy z tą czynnością 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Express Bydgoski, Przegląd Sportowy lub Tygodnik Żużlowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Obecnie - Robert Ludlum - Protokół Sigmy. Wcześniej - Księga rekordów Guinnessa 1997 na przemian z archiwalnymi numerami CD-Action oraz Poradnikiem Dobrych Manier. Wiem, wiem, śmieszny dobór  . Ludlum jest debeściak  Jak skończysz to polecam na klop "Przesyłke z Salonik" chyba najlepsza ksiązka jaką czytałem Ludluma i jakoś tak tytul się fajnie kojarzy z tą czynnością  Ale "Protokół sigmy" jest słaby ;] Tożsamośc i krucjata Bourne'a  Zew Halidonu też jest dobre ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Ogólnie to czytam to, co mam pod ręką, nie jestem wybredny. Swojego czasu na posiedzeniach dłuższych czytałem całą "Chwilę Dla Ciebie" oraz "Przyjaciółkę". Dobrze robi na gastrykę  .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|