|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
BETFAIR nie działa. ja nie mogę,tyle kasy postawione  To są jaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
ostatnio cos sie stronka sypie dobrze ze pada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
BETFAIR nie działa. ja nie mogę,tyle kasy postawione  To są jaja. Mnie działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Mi na Operze dziala caly czas...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Ciekawe bo ja próbuje na wszystkich i nie działa. Przecież to cyrk jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
Betfair Betfair is currently unavailable. Please accept our apologies for any inconvenience that this may cause. Please check our dedicated service site http://service.betfair.info for more information about this downtime. jeszcze wam dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
No w tym momencie juz nie  no to ladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Chcę napisać kilka słów jeśli ktoś z BETFAIR czasem tu zagląda. Zawsze staram się być spokojny ale do jasnego hu..a tam się gra za spore pieniądze. W tym roku to już trzecia ( z tego co pamiętam) poważna przerwa i awaria.BETFAIR jako giełda powinna działać bez zarzutów a działa gorzej niż BaW.
Teraz mam postawione naprawdę sporo kasy na mecz Roddicka i jak nie skontruje w porę a mecz się źle potoczy to będzie niezły klops.
Jakiś czas temu taka sama akcja była na meczu ligi angielskiej Southamton z kimś (nie pamiętam zespołu)
Jeśli nie umiecie utrzymać swojego serwisu w działającym stanie i na turnieju wielkoszlemowym gdzie zakłady idą w ciężkie kwoty to może pora pomyśleć o zmianie regulaminu i jeśli takowa awaria wystąpi to trzeba anulować wszystkie zakłady z danego zdarzenia jakie zostały przyjęte od początku!!!!!
S K A N D A L !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
tez mnie wkurwili bo czekam na kontre
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jakiś czas temu taka sama akcja była na meczu ligi angielskiej Southamton z kimś (nie pamiętam zespołu) i bardzo czesto zawieszaja zakłady na kilka,kilkanascie minut w norweskiej , mozna sie niezle wpie...lic ;/ rowniez uwazam ze powinni wtedy zwroty robic , ale to tylko nasze pobozne zyczenia zapewne ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Ale dlaczego mieliby nie robić? A jeśli ktoś straci przez taką awarie w ciul kasy??
Ja sam mam dwa niezależne łącza internetowe tak żeby żadna niespodzianka mnie nie spotkała. Zawsze są dwa kompy włączone i gotowe do akcji ale do cholery na ich problemy już nie zaradze!!
Zwroty to jedyny słuszny ruch!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
vega spokojnie pojdz sobie na spacer czy na rowerek rodik juz pozamiatal wiec nie stracisz tych paru euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
A skąd wiesz jak grałem?? Za ile grasz kolego że nakazujesz mi spokój?? Twierdzisz że tenis jest aż tak przewidywalny że już nic złego się nie wydarzy?? A może mam postawione 3000 euro i nie mogę być spokojny??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
jezeli to jest twoje ostatnie 3000 to nie wychodz ale jak nie to niepotrzebnie sie pienisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
a meczy juz dzis nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
kolejna próba wypłaty na MB mija 2:30 min ut kasy jak nie bylo tak nie ma...zenada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Nie wiem co wy macie z tymi wypłatami na MB, ja zleciłem: 2007-07-03 19:27 Wypłata na konto Moneybookers 03 Jul 07 21:31 Odebranie pieniędzy od [email protected]U mnie wszystko gra  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
Odnośnie wypłat na MB: Zamiast przez 2-3 dni narzekać na forum Panowie, możnaby w to miejsce napisać do supportu, czy to polskiego czy angielskiego i na pewno otrzymalibyście odpowiedź. Jeśli ktoś ma problemy z tłumaczeniem, nic nie stoi na przyszkodzie, poprosić o pomoc czy to znajomego czy zapytać na forum.
Ubbe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
ubbe problem w tym że ja 3 maile napisalem kazdy wie jak bf ma suport...
|
|
|
Link skopiowany do schowka