Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Warto zwrocic jeszcze uwage ze az 4 druzyny z 3 miejsc awansuje i w wypadku remisu Polska ma w 1000 % pewny awans (byloby 4 punkty i napewno lepszy dorobek niz Korea Pln z grupy E i Kostaryka/Szkocja z F) . Niestety Korea nie ma 3 punktow a zaledwie 1 i remis tu nie za bardzo im pasuje - w innym wypadku daloby sie dogadac wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Mega fart, tyle można powiedzieć o tym meczu. Obiektywnie na to patrząc to nie zasłużyliśmy na awans. Korea lepsza pod względem techniki, szybkości i taktyki. Bo jaka była ta wielka taktyka Polaków o której wspominali w studio po meczu? Wybić jak najdalej i może Janczyk coś zrobi a w obronie patrzeć jak Białkowski broni. Dwie nie uznane bramki dla Korei (słusznie) ale zawsze to szczęście druzyny broniącej. Obrona tej reprezentacji to jedna wielka tragedia. Brak zrozumienia i chaos suie robi jak rywal przyspieszy. Teraz nastepny rywal sprowadzi nas na ziemie bo fart się kiedys skończy. Cuda się zdarzają laugh Ale według telewizyjnych ekspertów graliśmy super laugh A tak po za tym.

Ja sobie nie wyobrażam Engela w szatni jako trenera. Jak zagrać drugą połowę pyta redaktor w przerwie?
A on na to tak jak pierwszą.
To jest trener? Totalna amatorka. On też mówi swoim zawodnikom w przerwie po kiepskiej pierwszej połowie grajcie tak dalej? Na miejscu każdego prezesa który miałby zatrudnić tego fachowca bym się poważnie zastanowił.

I ten komentator. Jońca cieszy się jakbyśmy conajmniej mistrzami świata zostali. Jego komentarz i co chwila albo Jańczyk albo wybić tą piłke. Nie trawie gościa zupełnie.

Gratuluje reprezentacji, choć nie zmienia to faktu, że grali słabo.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by gremlin
mecz polakow owszem czemu nie ale jako over mnie sie natomiast wydaje ze jest underdog w meczu Brazyli z USA - a dlaczego nie!?
kurs apetyczny wiec ja sobie sprobuje!!
NAPRAWDE WIELKA SZKODA ze nikt sie nie odniosl do mojej sugestii!!!
wracajac do wczorajszego meczu Polakow - starczy jedno slowo KATASTROFA w sumie nasza druzyna praktycznie nie zgrazala bramce koreancow (poza tym jednym incydentem z ktorego padl gol), kompletny brak taktyki w formacjach ofensywnych (kop do przodu a noz ktos przejmie),"0" strzalow na bramke!!!! rece opadaja po takim meczu!!a koreancy sami sobie winni - przy lepszej ich skutecznosci wynik powinien byc 3-1 dla nich - w nastepnym meczu szanse Polakow znikome!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Polska taka slaba a wyszla z grupy na 2 miejscu.A co mają powiedziec w Brazylii?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by max74
Polska taka slaba a wyszla z grupy na 2 miejscu.A co mają powiedziec w Brazylii?
wiec dlatego ten sukces z Brazylia w swietle jej wynikow nabiera innej mniejszej wartosci!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Brazylia to mistrz Amerki Płd a Usa mistrz Ameryki Płn i Srodkowej.Korea zdaje mi sie w Azji to b mocna ekipa.A Polska weszla z 5 miejsca w Europie wiec nie ma co narzekac.Wystarczal nam x i to udalo sie nam osiagnac.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Generalnie to Polska nie dała w zarobic.Z Brazylia wszyscy grali przeciw a wygrali.Z USA obstawiano Polske to sromotna porazka a z Korea? wszyscy rzucili sie na Koree a tu remis.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Kurde, i tak Wam źle i tak niedobrze :/ Wolelibyście, żeby nasi przegrali, ale grając lepiej od rywala? Odnieśliśmy ogromny sukces, bo w bardzo trudnej grupie zajęliśmy drugie miejsce. Nie wiem, czy takie było żałożenie przed meczem, ale powiedzmy sobie szczerze - nie mamy przygotowania motorycznego na to, aby wyjść i starać się o prowadzenie walki jak równy z równym. Po prostu kontry rywali by nas zabiły. Jak któryś z naszych zawodników próbował solowej akcji, to na 10 (maksymalnie) metrach był doganiany - praktycznie tylko Janczyk był w stanie fizycznie dorównać lichym Koreańczykom.

Powtarzam, trafiliśmy do trudnej grupy i powiedzmy sobie szczerze: Czy przed mistrzostwami nie wzięlibyśmy drugiego miejsca i czterech punktów w ciemno?

Nie wiem, czy to prawda, ale komentatorzy twierdzili, że trafimy na Argentyną. Szkoda by było, bo osobiście chciałbym zobaczyć swojego rodzaju weryfikację tych wyników z grupy.

A jeżeli narzekacie już na naszą obronę, to co mają powiedzieć Koreańczycy? Cały mecz przeważali, a Janczyk jednym zwodem dwóch rywali wydymał i bramkę z niczego strzelił.

Ja w każdym razie bardzo się cieszę, że, zgodnie z tym co mówiłem, nasi nie ponieśli wczoraj porażki i Reprezentacja Polski U-20 jest w najlepszej szesnastce świata smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Radek_89 zgoda, ja jestem bardzo zadowolony z gry piłkarzy i się bardzo ciesze, że bede mógłzarwać kolejną noc. Znów się potwierdziło moaj zasada (NIE GRAJ PRZECIW SWOIM DRUZYNOM) i dlatego zagram na Argentyne tongue . Tutaj nikt nie ujmuje tego co ugrali młodzi chłopcy, chodzi o to że styl jaki prezentują jest bardzo mizerny i raczej nie napawa optymizmem na przyszłość. Ale może to i dobrze, gdyż jak widać po meczu z Brazylią były ochy i achy i kazdy wie co było dalej. Niech w 1/8 to nasi rywale będą faworytami a my brońmy się i moze znow wyjdzie nam jedna akcja i kolejny awans bo bądźmy szczerzy na tyle nas stać. W każdym z 3 meczy gre prowadzili zarówno Brazylia, USA jak i Korea - na szczescie liczy się to co w siatce, a tu mieliśmy szczęście i mamy to upragnione 2 miejsce.
Co więcej poraz kolejny potwierdziło się że mecze młodzieżówek nie są do grania i trzeba szukać niespodzianek - wczoraj piękny kurs na USA, który pokazal Gremlin. Wcześniej na naszych w meczu z Brazylią. Za pewnie tez mimo wszystko buczki będą faforyzowali kanarków a z tego co widać to grają piach.

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Drfocus, czyli jednak gramy z Argentyną? Szkoda, bo chciałbym, żeby nasi zagrali z jakimś średniakiem w końcu, bo grupę mieliśmy piekielnie mocną i tak naprawdę sami jeszcze nie wiemy, na co nas stać. No może nie takiego znowu średniaka, ale np. Urugwaj byłby w porządku. A tak to kolejna drużyna, która jest od nas ewidentnie mocniejsza. I za to, że nasi z takimi rywalami sobie poradzili już im się wielkie dzięki od nas, kibiców, należą.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
W spotkaniu 1/8 finału reprezentacja Polski spotka się z Argentyną. Mecz zostanie rozegrany 12 lipca o 22:45 w Toronto.

za 90minut.pl

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
To sie moze wszystkim przydac smile
[Linked Image] [img146.imageshack.us]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Szkoda, bo rywal cholernie ciężki. Do tego brak Fojuta znacznie utrudnia nam sytuację w i tak nienajlepiej działającej defensywie. Polacy mają jednak ogromny potencjał, a nasz "urok" każe mi wierzyć, że w Toronto może dojść do nie lada sensacji smile Oby smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Wydaję mi się, że warto grać na Chile w meczu z Austrią.

Po dwóch meczach, komplet punktów i 2*3:0. Świetny mecz z Kongo (choć ci co prawda większość meczu grali w 10tke).
Jedyne czego się obawiam - w tym meczu już remis zapewnia im 1 miejsce w grupie, ale liczę iż w młodzieżowym wydaniu nie ma jeszcze punktatorstwa. Południowcy są zespołem o zdecydowanie większym potencjale i liczę że spokojnie wygrają.

Chile-Austria 1 1.83

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Wracajac do wczorajszego meczu Polakow - czy wiecie dlaczego Leo wyjechal z tych mistrzostw wczesniej - ja mysle ze wiem - w tej druzynie nie ma dla niego materialu na dzis do pierwszej reprezentacji! i uznal ze szkoda czasu o czym my przekonamy sie 12- tego jezeli bedzie inaczej odszczekam swoje przemyslenia!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
Wyjechał w sprawach rodzinnych

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by kaszax
Wyjechał w sprawach rodzinnych
a Kwasniewskiego tez bolal golen laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

no gremlin nie wiem co cie tak śmieszy

leo ma podejscie do zawodu profesjonalne i bynajmniej nie dlatego opuścił Kanade jakoby nie widział tam przyszłych reprezentantów kadry seniorów. chlopaki sie dopiero ucza, kilku z nich moze kiedys stanowić o fundamentach kadry

powód był podany i wszystko

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by mura
no gremlin nie wiem co cie tak śmieszy

leo ma podejscie do zawodu profesjonalne i bynajmniej nie dlatego opuścił Kanade jakoby nie widział tam przyszłych reprezentantów kadry seniorów. chlopaki sie dopiero ucza, kilku z nich moze kiedys stanowić o fundamentach kadry

powód był podany i wszystko
wes ogarnij sie po takim meczu nie dziwie mu sie ze wyjechal doszedl do wniosku ze to co zobaczyl to mu narazie starcza - sprawy rodzinne - to tak fajnie brzmi jak migrena!!!

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Panowie szacunek wogole dla Leo ,ze pojechal tam z chlopakami ,rowniez dobrze mogl olac to cieplym moczem jak robili to poprzednicy ,a czy wyjechal bo mial migrene czy sprawy rodzinne to juz mniejsza z tym.

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1