|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Warto zwrocic jeszcze uwage ze az 4 druzyny z 3 miejsc awansuje i w wypadku remisu Polska ma w 1000 % pewny awans (byloby 4 punkty i napewno lepszy dorobek niz Korea Pln z grupy E i Kostaryka/Szkocja z F) . Niestety Korea nie ma 3 punktow a zaledwie 1 i remis tu nie za bardzo im pasuje - w innym wypadku daloby sie dogadac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Mega fart, tyle można powiedzieć o tym meczu. Obiektywnie na to patrząc to nie zasłużyliśmy na awans. Korea lepsza pod względem techniki, szybkości i taktyki. Bo jaka była ta wielka taktyka Polaków o której wspominali w studio po meczu? Wybić jak najdalej i może Janczyk coś zrobi a w obronie patrzeć jak Białkowski broni. Dwie nie uznane bramki dla Korei (słusznie) ale zawsze to szczęście druzyny broniącej. Obrona tej reprezentacji to jedna wielka tragedia. Brak zrozumienia i chaos suie robi jak rywal przyspieszy. Teraz nastepny rywal sprowadzi nas na ziemie bo fart się kiedys skończy. Cuda się zdarzają  Ale według telewizyjnych ekspertów graliśmy super  A tak po za tym. Ja sobie nie wyobrażam Engela w szatni jako trenera. Jak zagrać drugą połowę pyta redaktor w przerwie? A on na to tak jak pierwszą. To jest trener? Totalna amatorka. On też mówi swoim zawodnikom w przerwie po kiepskiej pierwszej połowie grajcie tak dalej? Na miejscu każdego prezesa który miałby zatrudnić tego fachowca bym się poważnie zastanowił. I ten komentator. Jońca cieszy się jakbyśmy conajmniej mistrzami świata zostali. Jego komentarz i co chwila albo Jańczyk albo wybić tą piłke. Nie trawie gościa zupełnie. Gratuluje reprezentacji, choć nie zmienia to faktu, że grali słabo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
mecz polakow owszem czemu nie ale jako over mnie sie natomiast wydaje ze jest underdog w meczu Brazyli z USA - a dlaczego nie!? kurs apetyczny wiec ja sobie sprobuje!! NAPRAWDE WIELKA SZKODA ze nikt sie nie odniosl do mojej sugestii!!! wracajac do wczorajszego meczu Polakow - starczy jedno slowo KATASTROFA w sumie nasza druzyna praktycznie nie zgrazala bramce koreancow (poza tym jednym incydentem z ktorego padl gol), kompletny brak taktyki w formacjach ofensywnych (kop do przodu a noz ktos przejmie),"0" strzalow na bramke!!!! rece opadaja po takim meczu!!a koreancy sami sobie winni - przy lepszej ich skutecznosci wynik powinien byc 3-1 dla nich - w nastepnym meczu szanse Polakow znikome!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Polska taka slaba a wyszla z grupy na 2 miejscu.A co mają powiedziec w Brazylii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Polska taka slaba a wyszla z grupy na 2 miejscu.A co mają powiedziec w Brazylii? wiec dlatego ten sukces z Brazylia w swietle jej wynikow nabiera innej mniejszej wartosci!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Brazylia to mistrz Amerki Płd a Usa mistrz Ameryki Płn i Srodkowej.Korea zdaje mi sie w Azji to b mocna ekipa.A Polska weszla z 5 miejsca w Europie wiec nie ma co narzekac.Wystarczal nam x i to udalo sie nam osiagnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823 |
Generalnie to Polska nie dała w zarobic.Z Brazylia wszyscy grali przeciw a wygrali.Z USA obstawiano Polske to sromotna porazka a z Korea? wszyscy rzucili sie na Koree a tu remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kurde, i tak Wam źle i tak niedobrze :/ Wolelibyście, żeby nasi przegrali, ale grając lepiej od rywala? Odnieśliśmy ogromny sukces, bo w bardzo trudnej grupie zajęliśmy drugie miejsce. Nie wiem, czy takie było żałożenie przed meczem, ale powiedzmy sobie szczerze - nie mamy przygotowania motorycznego na to, aby wyjść i starać się o prowadzenie walki jak równy z równym. Po prostu kontry rywali by nas zabiły. Jak któryś z naszych zawodników próbował solowej akcji, to na 10 (maksymalnie) metrach był doganiany - praktycznie tylko Janczyk był w stanie fizycznie dorównać lichym Koreańczykom. Powtarzam, trafiliśmy do trudnej grupy i powiedzmy sobie szczerze: Czy przed mistrzostwami nie wzięlibyśmy drugiego miejsca i czterech punktów w ciemno? Nie wiem, czy to prawda, ale komentatorzy twierdzili, że trafimy na Argentyną. Szkoda by było, bo osobiście chciałbym zobaczyć swojego rodzaju weryfikację tych wyników z grupy. A jeżeli narzekacie już na naszą obronę, to co mają powiedzieć Koreańczycy? Cały mecz przeważali, a Janczyk jednym zwodem dwóch rywali wydymał i bramkę z niczego strzelił. Ja w każdym razie bardzo się cieszę, że, zgodnie z tym co mówiłem, nasi nie ponieśli wczoraj porażki i Reprezentacja Polski U-20 jest w najlepszej szesnastce świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Radek_89 zgoda, ja jestem bardzo zadowolony z gry piłkarzy i się bardzo ciesze, że bede mógłzarwać kolejną noc. Znów się potwierdziło moaj zasada (NIE GRAJ PRZECIW SWOIM DRUZYNOM) i dlatego zagram na Argentyne  . Tutaj nikt nie ujmuje tego co ugrali młodzi chłopcy, chodzi o to że styl jaki prezentują jest bardzo mizerny i raczej nie napawa optymizmem na przyszłość. Ale może to i dobrze, gdyż jak widać po meczu z Brazylią były ochy i achy i kazdy wie co było dalej. Niech w 1/8 to nasi rywale będą faworytami a my brońmy się i moze znow wyjdzie nam jedna akcja i kolejny awans bo bądźmy szczerzy na tyle nas stać. W każdym z 3 meczy gre prowadzili zarówno Brazylia, USA jak i Korea - na szczescie liczy się to co w siatce, a tu mieliśmy szczęście i mamy to upragnione 2 miejsce. Co więcej poraz kolejny potwierdziło się że mecze młodzieżówek nie są do grania i trzeba szukać niespodzianek - wczoraj piękny kurs na USA, który pokazal Gremlin. Wcześniej na naszych w meczu z Brazylią. Za pewnie tez mimo wszystko buczki będą faforyzowali kanarków a z tego co widać to grają piach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Drfocus, czyli jednak gramy z Argentyną? Szkoda, bo chciałbym, żeby nasi zagrali z jakimś średniakiem w końcu, bo grupę mieliśmy piekielnie mocną i tak naprawdę sami jeszcze nie wiemy, na co nas stać. No może nie takiego znowu średniaka, ale np. Urugwaj byłby w porządku. A tak to kolejna drużyna, która jest od nas ewidentnie mocniejsza. I za to, że nasi z takimi rywalami sobie poradzili już im się wielkie dzięki od nas, kibiców, należą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
W spotkaniu 1/8 finału reprezentacja Polski spotka się z Argentyną. Mecz zostanie rozegrany 12 lipca o 22:45 w Toronto.
za 90minut.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Szkoda, bo rywal cholernie ciężki. Do tego brak Fojuta znacznie utrudnia nam sytuację w i tak nienajlepiej działającej defensywie. Polacy mają jednak ogromny potencjał, a nasz "urok" każe mi wierzyć, że w Toronto może dojść do nie lada sensacji  Oby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Wydaję mi się, że warto grać na Chile w meczu z Austrią.
Po dwóch meczach, komplet punktów i 2*3:0. Świetny mecz z Kongo (choć ci co prawda większość meczu grali w 10tke). Jedyne czego się obawiam - w tym meczu już remis zapewnia im 1 miejsce w grupie, ale liczę iż w młodzieżowym wydaniu nie ma jeszcze punktatorstwa. Południowcy są zespołem o zdecydowanie większym potencjale i liczę że spokojnie wygrają.
Chile-Austria 1 1.83
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Wracajac do wczorajszego meczu Polakow - czy wiecie dlaczego Leo wyjechal z tych mistrzostw wczesniej - ja mysle ze wiem - w tej druzynie nie ma dla niego materialu na dzis do pierwszej reprezentacji! i uznal ze szkoda czasu o czym my przekonamy sie 12- tego jezeli bedzie inaczej odszczekam swoje przemyslenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45 |
Wyjechał w sprawach rodzinnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Wyjechał w sprawach rodzinnych a Kwasniewskiego tez bolal golen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
no gremlin nie wiem co cie tak śmieszy
leo ma podejscie do zawodu profesjonalne i bynajmniej nie dlatego opuścił Kanade jakoby nie widział tam przyszłych reprezentantów kadry seniorów. chlopaki sie dopiero ucza, kilku z nich moze kiedys stanowić o fundamentach kadry
powód był podany i wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no gremlin nie wiem co cie tak śmieszy
leo ma podejscie do zawodu profesjonalne i bynajmniej nie dlatego opuścił Kanade jakoby nie widział tam przyszłych reprezentantów kadry seniorów. chlopaki sie dopiero ucza, kilku z nich moze kiedys stanowić o fundamentach kadry
powód był podany i wszystko wes ogarnij sie po takim meczu nie dziwie mu sie ze wyjechal doszedl do wniosku ze to co zobaczyl to mu narazie starcza - sprawy rodzinne - to tak fajnie brzmi jak migrena!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Panowie szacunek wogole dla Leo ,ze pojechal tam z chlopakami ,rowniez dobrze mogl olac to cieplym moczem jak robili to poprzednicy ,a czy wyjechal bo mial migrene czy sprawy rodzinne to juz mniejsza z tym.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|