|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W tym temacie proponuje podawac tylko swoje typy wraz z krótkim uzasadnieniem ,a wszelkie pytania ,statystyki itp. rzeczy zostawić na nhl typy2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mój typ na 90% : COLORADO ISLANDERS 1 colarado musi sie w końcu zebrac i pocieszeniem jest to że chociaż to ze u siebie graja przyzwoicie.Natomiast Islandersi są po ciezkiej serii wyjazdowej i na pewno odczuwają tego skutki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Oj przestrzegam przed tym meczykiem a juz % chyba ci sie pomyliły troszeczke maur . Ile dajesz % na remis a ile na 2 skoro jedynka tyle pochłoneła. Ja uwazam tak 30%-20%-50% Stawialbym raczej 2. Ale decyzja nalezy do was. Zółty telefon : 0700254365 Niebieski telefon:0700254360 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z procentami to może masz racje ,ale dzis typuje intuicyjnie gdyz nie uznaje kursów poniżej 1.80(detroit) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mój drugi typ to Atlanta-Nashville 2 uważam że wytrzebiona przez kontuzje Atlanta jest najłabszym zespołem tego sezonu i daje im nieduże szanse z solidnym zespołem z nashville
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Tez postawilbym na Islandersow. 2,9 w Ekspekt to rewelacja. Colorado wygrali z trudem z Minnesota, ktora jest tylko trzy, albo cztery oczka wyzej w tabeli od nich.
Islandersi zremisowali z Pitsburgiem, a powinni wygrac. Po za tym wtopili juz w dwoch meczach i czas wygrac.
Moj typ 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
witam nowy temat dotyczący nhl hmmm niech jest. Ja podam swój typ dla lubiących ryzyko: sobota detroit - los angeles 2 (!) może wszyscy zapomnieli ale w zeszłym sezonie detroit doznało najdotkliwszej porażki właśnie z los angeles (2:6). Należy jednak najpierw spojrzeć, czy detroit wygra z minnesotą w piątek (na co liczę) i stawiać następnie na los angeles. Ja tak zamierzam zrobić. Szanse wygrania z detroit wg mnie zdecydowanie większe niż w przypadku innych zespołów, a porażka na własnym lodzie zbliża się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
Acha i jeszcze jedno odnośnie meczu colorado. Uważajcie na ten mecz! Colorado może i jest cienkie w tym sezonie, ale w końcu może pokazać lwi pazur (wraca tanguay). a islandersi też w kaszę nie dają sobie dmuchać. Może być różnie a ja zawsze w takich przypadkach stawiam X. Cóż panowie daliśmy wszystkie możliwości na ten mecz zobaczymy kto jutro będzie liczył kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
mauryga! Gratuluje trafnego typu. 1:0, ale jednak wygrana. Cos Ci Islandersi zaczynaja mnie wk..... Juz kilka razy na nich postawilem i ciagle wtopy.
A wynik Detroit z MInesota 8:3 to chyba b dobra wiadomosc dla aborygiena. Po takiej wygranej moga spokojnie przegrac z Los Angeles. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
intuicja mnie nie zawiodła choć Nashville przegrało 50/50 tez nieżle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wczoraj nie typowałem wogóle gdzyż nie mogłem rozszfrować wczorajszej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mój typ na dzis : RANGERS - ATLANTA 1 Rangersi wracają po przegranej serii wyjazdowej do własnej hali .Pora wygrać mecz a Atlanta nie jest rzadnym przeciwnikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Co myslicie o remisie (wzglednie dogrywce) w meczu:
Minnesota - Los Angeles
Minnesota jest juz 12 kolejek bez remisu (dogrywki), do tego przegrali ostatnie dwa mecze wyjazdowe, jeden z Colorado 0:1 i Detroit 8:3, natomiast Los Angeles takze maja przegrane dwa mecze. Jeden u siebie z Dallas 3:4, drugi z Detroit na wyjezdzie 2:4. W poprzednim sezonie bywalo roznie :
Dec 2, 2000 Los_Angeles - Minnesota 3 - 2 Dec 22, 2000 Minnesota - Los_Angeles 4 - 3 Jan 27, 2001 Los_Angeles - Minnesota 1 - 4 Feb 16, 2001 Minnesota - Los_Angeles 0 - 4
W tym sezonie MInesota wygrala na wyjezdzie z LA 4:3.
Wydaje mi sie, ze z motywacja u jednej i drugiej druzyny nie powinno byc problemu i wedlug mnie remis jest prawdopodobny.
Co o tym myslicie?
Mecz zaczyna sie o 23:55, w zwiazku z tym czekam na Wasze opinie i komentarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
Czy u zagranicznych buków nie można obstawiać meczu NEW JERSEY - COLORADO, czy też może ten mecz już się zaczął (a może kursy pojawią się później)?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ! Rhotax co sądzisz o meczu DALLAS- ISLANDERS czy twoi ulubieńcy dziś zwyciężą?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
I dzis jednak islandersi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mój typ na dzisiaj: EDMONTON - ST.LOUIS 2 Ostatnio hokeiści z Edmonton maja świetną passe lecz stracili swojego pierwszego strzelca Ryana Smytha ,który jest wyłączony z gry na 8-10 tyg. Ostatnie przegrane St. Louis umotywują zespół , a szczególnie Doug'a Weighta(trzeciego strzelca St.Louis w tym sezonie) który w zeszłym sezonie był zawodnikiem Oilers(to ich pierwsze spotkanie w tym sezonie)Statystycznie wykluczam remis.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a typ dla odważnych : detroit - nashville x(2) pasmo zwycięstw Detroit musi sie skończyć (oby to stało sie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
Mauryga też myslałem żeby zacząć grać przeciwko detroit, jednak zmieniłem zdanie i tobie też radzę. Nie teraz i nie z nashville, a nawet remis jest mało prawdopodobny że wyciągną. Widziałeś co zrobili los angeles? te ich dwie bramki to przypadek. Obrona Detroit zmiażdżyła atak la i chłopaki oddali ledwie 10 strzałów na bramkę podczas całego meczu! Detroit będzie chciało mieć komplet zwycięstw na własnym lodzie, a to ostatni mecz przed sesją wyjazdową i tam należałoby raczej upatrywać ich potknięcia. Wg mnie pewna 1. Podam jeszcze typy do rozpatrzenia celowo bez komentarza gdyż liczę na srogą ripostę odnośnie moich typów: montreal - boston x ottawa - vancouver 1 ny rangers - colorado 2 phila - n. jersey 2 tampa bay - anaheim x calgary - l.angeles 2 edmonton - st louis 2 phoenix - minnesota 1 hmmm czy ktoś ma coś przeciwko moim miodliwym typom? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Proponuje dzisiaj 3 mecze: 1. Detroit - Nasville 1 2. Ottawa - Vancouver 1 3. Phoenix - Minnesota 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja bym chyba jeszcze postawił na Calgary.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Aborygien gram na przegraną Detroit w solo za 50zł. z samej przekory choć dzis typuje remis a Nashville lubi robić takie niespodzianki. moje typy na dzisiejszą kolejke wyglądają następująco:
montreal - boston 2 ottawa - vancouver x ny rangers - colorado x phila - n. jersey 1 tampa bay - anaheim 2 calgary - l.angeles 2 edmonton - st louis 2 phoenix - minnesota 1
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Dzisiejszy mój typ to:
Washington - Tampa 1
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka