Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#136735 16/11/2001 15:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W tym temacie proponuje podawac tylko swoje typy wraz z krótkim uzasadnieniem ,a wszelkie pytania ,statystyki itp. rzeczy zostawić na nhl typy2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mój typ na 90% :
COLORADO ISLANDERS 1
colarado musi sie w końcu zebrac i pocieszeniem jest to że chociaż to ze u siebie graja przyzwoicie.Natomiast Islandersi są po ciezkiej serii wyjazdowej i na pewno odczuwają tego skutki

Bonus: Unibet
#136736 16/11/2001 17:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Oj przestrzegam przed tym meczykiem a juz % chyba ci sie pomyliły troszeczke maur .
Ile dajesz % na remis a ile na 2 skoro jedynka tyle pochłoneła.
Ja uwazam tak 30%-20%-50%
Stawialbym raczej 2.
Ale decyzja nalezy do was.
Zółty telefon : 0700254365
Niebieski telefon:0700254360 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#136737 16/11/2001 17:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z procentami to może masz racje ,ale dzis typuje intuicyjnie gdyz nie uznaje kursów poniżej 1.80(detroit)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mój drugi typ to
Atlanta-Nashville 2
uważam że wytrzebiona przez kontuzje Atlanta jest najłabszym zespołem tego sezonu i daje im nieduże szanse z solidnym zespołem z nashville

#136738 16/11/2001 17:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Tez postawilbym na Islandersow. 2,9 w Ekspekt to rewelacja. Colorado wygrali z trudem z Minnesota, ktora jest tylko trzy, albo cztery oczka wyzej w tabeli od nich.

Islandersi zremisowali z Pitsburgiem, a powinni wygrac. Po za tym wtopili juz w dwoch meczach i czas wygrac.

Moj typ 2

#136739 16/11/2001 18:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
witam
nowy temat dotyczący nhl hmmm niech jest. Ja podam swój typ dla lubiących ryzyko:
sobota
detroit - los angeles 2 (!)
może wszyscy zapomnieli ale w zeszłym sezonie detroit doznało najdotkliwszej porażki właśnie z los angeles (2:6). Należy jednak najpierw spojrzeć, czy detroit wygra z minnesotą w piątek (na co liczę) i stawiać następnie na los angeles. Ja tak zamierzam zrobić. Szanse wygrania z detroit wg mnie zdecydowanie większe niż w przypadku innych zespołów, a porażka na własnym lodzie zbliża się...

#136740 16/11/2001 18:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
Acha i jeszcze jedno odnośnie meczu colorado. Uważajcie na ten mecz! Colorado może i jest cienkie w tym sezonie, ale w końcu może pokazać lwi pazur (wraca tanguay). a islandersi też w kaszę nie dają sobie dmuchać. Może być różnie a ja zawsze w takich przypadkach stawiam X. Cóż panowie daliśmy wszystkie możliwości na ten mecz zobaczymy kto jutro będzie liczył kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#136741 17/11/2001 12:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
mauryga! Gratuluje trafnego typu. 1:0, ale jednak wygrana. Cos Ci Islandersi zaczynaja mnie wk.....
Juz kilka razy na nich postawilem i ciagle wtopy.

A wynik Detroit z MInesota 8:3 to chyba b dobra wiadomosc dla aborygiena. Po takiej wygranej moga spokojnie przegrac z Los Angeles. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#136742 17/11/2001 15:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
intuicja mnie nie zawiodła choć Nashville przegrało 50/50 tez nieżle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#136743 18/11/2001 15:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wczoraj nie typowałem wogóle gdzyż nie mogłem rozszfrować wczorajszej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
mój typ na dzis :
RANGERS - ATLANTA 1
Rangersi wracają po przegranej serii wyjazdowej do własnej hali .Pora wygrać mecz a Atlanta nie jest rzadnym przeciwnikiem.

#136744 18/11/2001 23:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Co myslicie o remisie (wzglednie dogrywce) w meczu:

Minnesota - Los Angeles

Minnesota jest juz 12 kolejek bez remisu (dogrywki), do tego przegrali ostatnie dwa mecze wyjazdowe, jeden z Colorado 0:1 i Detroit 8:3, natomiast Los Angeles takze maja przegrane dwa mecze. Jeden u siebie z Dallas 3:4, drugi z Detroit na wyjezdzie 2:4. W poprzednim sezonie bywalo roznie :

Dec 2, 2000 Los_Angeles - Minnesota 3 - 2
Dec 22, 2000 Minnesota - Los_Angeles 4 - 3
Jan 27, 2001 Los_Angeles - Minnesota 1 - 4
Feb 16, 2001 Minnesota - Los_Angeles 0 - 4

W tym sezonie MInesota wygrala na wyjezdzie z LA 4:3.

Wydaje mi sie, ze z motywacja u jednej i drugiej druzyny nie powinno byc problemu i wedlug mnie remis jest prawdopodobny.

Co o tym myslicie?

Mecz zaczyna sie o 23:55, w zwiazku z tym czekam na Wasze opinie i komentarze.

#136745 18/11/2001 23:56
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
Czy u zagranicznych buków nie można obstawiać meczu NEW JERSEY - COLORADO, czy też może ten mecz już się zaczął (a może kursy pojawią się później)?

#136746 19/11/2001 00:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Juz graja. Jest druga tercja i Colorada wygrywa 2:0.


http://sports.espn.go.com/nhl/scoreboard

#136747 19/11/2001 14:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !
Rhotax co sądzisz o meczu DALLAS- ISLANDERS czy twoi ulubieńcy dziś zwyciężą?

#136748 20/11/2001 15:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
I dzis jednak islandersi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mój typ na dzisiaj:
EDMONTON - ST.LOUIS 2
Ostatnio hokeiści z Edmonton maja świetną passe lecz stracili swojego pierwszego strzelca Ryana Smytha ,który jest wyłączony z gry na 8-10 tyg.
Ostatnie przegrane St. Louis umotywują zespół , a szczególnie Doug'a Weighta(trzeciego strzelca St.Louis w tym sezonie) który w zeszłym sezonie był zawodnikiem Oilers(to ich pierwsze spotkanie w tym sezonie)Statystycznie wykluczam remis.

#136749 20/11/2001 15:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a typ dla odważnych :
detroit - nashville x(2)
pasmo zwycięstw Detroit musi sie skończyć (oby to stało sie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#136750 20/11/2001 16:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
Mauryga też myslałem żeby zacząć grać przeciwko detroit, jednak zmieniłem zdanie i tobie też radzę. Nie teraz i nie z nashville, a nawet remis jest mało prawdopodobny że wyciągną. Widziałeś co zrobili los angeles? te ich dwie bramki to przypadek. Obrona Detroit zmiażdżyła atak la i chłopaki oddali ledwie 10 strzałów na bramkę podczas całego meczu! Detroit będzie chciało mieć komplet zwycięstw na własnym lodzie, a to ostatni mecz przed sesją wyjazdową i tam należałoby raczej upatrywać ich potknięcia. Wg mnie pewna 1.
Podam jeszcze typy do rozpatrzenia celowo bez komentarza gdyż liczę na srogą ripostę odnośnie moich typów:
montreal - boston x
ottawa - vancouver 1
ny rangers - colorado 2
phila - n. jersey 2
tampa bay - anaheim x
calgary - l.angeles 2
edmonton - st louis 2
phoenix - minnesota 1
hmmm czy ktoś ma coś przeciwko moim miodliwym typom? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#136751 20/11/2001 18:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Proponuje dzisiaj 3 mecze:
1. Detroit - Nasville 1
2. Ottawa - Vancouver 1
3. Phoenix - Minnesota 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#136752 20/11/2001 18:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja bym chyba jeszcze postawił na Calgary.

#136753 20/11/2001 19:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Aborygien gram na przegraną Detroit w solo za 50zł. z samej przekory choć dzis typuje remis a Nashville lubi robić takie niespodzianki.
moje typy na dzisiejszą kolejke wyglądają następująco:

montreal - boston 2
ottawa - vancouver x
ny rangers - colorado x
phila - n. jersey 1
tampa bay - anaheim 2
calgary - l.angeles 2
edmonton - st louis 2
phoenix - minnesota 1

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#136754 21/11/2001 16:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam. Dzisiejszy mój typ to:

Washington - Tampa 1

Pozdrawiam

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka), 853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,159
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1