Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#13690 26/11/2001 23:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Otwieram kolejny temat z serii SPD. Bardzo bym prosił osby grające na różnice kursów między lokalnymi bukami w danych państwach a bukami naszymi o podawanie ów różnic w kursach. Według mnie taki sposób gry jest jednym jeżeli nawet nie najlepszym sposobem na stałe dochody .

Oto różnice z STS:
381-Fortuna Duesseldorf- Wattenscheid 2 6,1 (2,29)
624- Paderborn- Lubeck 2 3,2 (2,04)

Główną moją ideą było założenie tematu a kursy na różnice zaporzyczone od ,,Szakala''.

Bonus: Unibet
#13691 27/11/2001 00:25
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Witam
Maciek ten temat nie ma większego sensu - dlaczego?

Daltego że kursy spadaja błyskawicznie a podawanie ich tutaj tylko przyspieszy reakcje buka.
Jeżeli chcesz czasem zagrac jakąś różnicę kursową to graj ale jak będziesz to podawał od razu tutaj to nikt inny tego nie zagra...

A jesli chodzi o te "stale dochody"to grając na róznice kursowe,grając ostroznie tzn. w okolicach
100 zł na zaklad tylko we wrześniu bylem na minusie 3.000 zł[trzy tysiące]...jak widzisz ten sposób gry też ma swoją drugą stronę medalu...
jeśli chcesz szczególy to już na priv:
[email protected]

#13692 27/11/2001 00:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
232 20:45 Livingston - Celtic 1X 2.26 (1,73)
80 19:00 Bielefeld - Schalke 3.70 1 (2,85)
160 20:45 Coventry - Cr.Palace 2.15 1 (1,81)
228 19:30 TSV Monachium - M'Gladbach 2.15 1 (1,84)

W nawiasie kursy z Profka.

PS Jahu zobacz na pierwsze 10 osób w Rankingu TT i na sytemy jakimi oni grają.
Powodzenia!!!

#13693 27/11/2001 00:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Różnice kursów -- i owszem, ale w połączeniu z dokładną analizą meczu. Granie TYLKO na róznice kursów np. 6,20 - świat, 8,70 - STS lub Mix to droga bardzo ryzykowna, choć na dłuzsza metę wygrywająca.
Ten temat w SPD to właśnie klucz do wygrywania, w założeniu, że SPD powstała do wygrywania.
Kilka osób, każda analizująca "swoją" działkę i wiadomości przez gg, komórkę itp.
Niemożliwe???, ale w praktyce realne.
Jednak panowie. To tylko jeden ze sposobów.
anegdota z niedzieli -- na wyścigach w W-wie ukazuje się biuletyn informacyjny "Gracz" z propozycjami typów z www.gradus.waw.pl [gradus.waw.pl]
Mówi człowiek -- połączyłem (hpc) i "Smoka" ( to też niezły wyścigowy typer) dodałem Bayern !!! i zagrałem za bańkę (100zł). Nieźle był w***......
A wystarczyło, żeby wiedział jak dobrze typuje "uq$", zagrał wszystkie lub 8 z 9. No nie chcę liczyć, choć mam policzone. ...
A na torze przegrał 10 baniek...............

#13694 28/11/2001 00:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
381 19:30 Fortuna D. - Wattenscheid 6.10 ???
Mam pytanie ???
Czy kurs dalej się trzyma. Nie odwiedziłem dziś STS więc nie wiem.
Kolejne różnice:
STS:
238 12:30 Pehazi (III) -Dunaferr 10.00 5.00 1.20 3.33
Prof:
736 Petohaza-Dunaferr 4.3 3.9 1.45 2.05 1.13
Tu raczej skłaniałbym się do obstawienia 1X w STS.

Bardzo bym prosił jeszcze raz o podawanie różnic kursowych .

#13695 28/11/2001 03:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś do godziny 14 był taki sam kurs.Potem nie wiem.
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]381 19:30 Fortuna D. - Wattenscheid 6.10 ???
Mam pytanie ???
Czy kurs dalej się trzyma. Nie odwiedziłem dziś STS więc nie wiem.
Kolejne różnice:
STS:
238 12:30 Pehazi (III) -Dunaferr 10.00 5.00 1.20 3.33
Prof:
736 Petohaza-Dunaferr 4.3 3.9 1.45 2.05 1.13
Tu raczej skłaniałbym się do obstawienia 1X w STS.

Bardzo bym prosił jeszcze raz o podawanie różnic kursowych .[/qb]

#13696 28/11/2001 05:03
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]381 19:30 Fortuna D. - Wattenscheid 6.10 ???
Mam pytanie ???
Czy kurs dalej się trzyma. Nie odwiedziłem dziś STS więc nie wiem.
Kolejne różnice:
STS:
238 12:30 Pehazi (III) -Dunaferr 10.00 5.00 1.20 3.33
Prof:
736 Petohaza-Dunaferr 4.3 3.9 1.45 2.05 1.13
Tu raczej skłaniałbym się do obstawienia 1X w STS.

Bardzo bym prosił jeszcze raz o podawanie różnic kursowych .[/qb]

O godzinie 13.22, bo tak jest u mnie na kuponie godzina, kurs był jeszcze ten sam. W poniedziałek siadło mi fajne ako + Wattenscheid 2-(6,1) i dziś już podpierałem to remisem po 3,6 + mecze (remis według mnie jest najbardziej prawdopodobny), bo jutro już pewnie nigdzie tego remisu nie zagrałbym po kursie 3,6.( jutro chyba wyrównają już kurs, ale to dla mnie młyn na wodę, bo na razie wszystkie mecze wchodzą i będzie się bardzo opłacać podpierać nawet 1 -już po normalnym kursie ).Jak nie zmienią to zostaje podpórka u netowych buków.

STS ostatnio daje sporo własnych SureBets.
Wystarczy znależć mecz w ktorym się ewidentnie pomylił i czekać potem na zmianę kursów.
Przeważnie te kursy są i tak potem zaniżone (większa marża)

STS g 12.00 Plymouth - Whitby 2,00 x x
STS g 12.xx Plymouth - Whitby 1.25 4.00 8.00
Prof(ciągły)Plymouth-Whitby/am 1.21 5.5 8.5

czyli nawet bez zagranicznych buków jest surebets:
2,00 5,50 8,50 (przy szybkiej reakcji )

Tego meczu akurat nie podpierałem bo ako miałem solo (nie łączone z ako które już siadło) i wydawał mi się on pewny (chociaż teraz się okazało, że Plymouth się trochę męczył bo grał w 10 od 36.min )
Ale już taki Wattenscheid-2 grałem za mniejszą kasę joko pewniak +ako albo systemy 3z5 i 3z6.
Ako siadło i już wiem na 100%, że na Wattenscheid mam sporo szmalu bo zostaje już tylko remis po kursie 3,6 (jutro już pewnie mniejszym) i 1 po kursie minimum 2,85 (net).Wystarczy całą sumę z kuponu gdzie siadło już ako +Wat.- 2 (6,1) rozłożyć na 1 i X .
Jutro lub w czwartek myślę, że kurs będzie w STS taki: 2,45 2,80 2,45 (ale pewnie zawyżą trochę marże i wszystkie kursy w tym meczu będą niższe od standartu)

Prawdopodobnie STS już niedługo wprowadzi coś takiego, że jak się walnie na kursie to potem zaniży tylko pomyłkę a np. x i 2 nie pujdą znacząco w górę.Ale jak ktoś nie ma kont u netowych to zostaje Prof na surebets.

P.S
Ten post napisałem jako odpowiedż do postu jahu, aby przekonać go, że ten temat i sposób gry ma jednak sens.Jahu, to, że we wrześniu umoczyłeś na tym sposobie 3000 to nie znaczy, że nie może przynosić on zysków. Może wybierałeś nie te mecze co trzeba albo błąd tkwił w metedzie jaką kombinowałeś te mecze. A może wrzesień to był poprostu dla Ciebie za krutki okres czasu na zbadanie tej metody i na za krutki okres gry rozplanowałeś swóją kasę na tą metodę.

Jak zraziłeś się do tego sposobu gry to zawsze możesz do tego tematu poprostu niewchodzić.
Nikt tu nigogo za uszy nie ciągnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#13697 28/11/2001 05:12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
nie zrozumiałeś, saba

hint: ile miałeś czasu żeby postawić plymouth?

#13698 28/11/2001 05:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
jeśli chodzi o różnicę kursów to mam jeden meczyk w lidze czeskiej: Pribram - Brno
STS 2.20 (czeski buk już dziś 1.66)
ale jak to w czeskiej lidze bywa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nikt nic nie wie

#13699 28/11/2001 05:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Macie absolutna racje tylko jak wylapac takie spotkania to jest najwieksza sztuka.

SABA moge Cie prosic o jakis kontakt tel. Gadu Gasdu ICQ

Chcialbym z toba porozmawiac jesli oczywiscie masz czas i chec poswiecenia paru chwil dla mnie

#13700 28/11/2001 05:50
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]nie zrozumiałeś, saba

hint: ile miałeś czasu żeby postawić plymouth?[/qb]

Nie wiem ile miałem czasu, ale wiedziałem ,że taki kurs się długo nie utrzymuje i muszę być przy otwrciu STS. Na kuponie mam g.12.00 i kurs 2,00.

A jahu zrozumiałem dokładnie, tylko zawsze może on podać ten mecz na forum dopiero jak go zagra w realu, jak tak się boi, że spadnie mu kurs.(to nawet wtedy działa na jego kożyść bo większe prawdopodobieństo na surebets) Ludzie z forum to góra 0,05 kasy która jest stawiana na te mecze (ja tak uważam), więc niech się tak nie przejmuje. Więc jak będzie mecz ewidentnie zawyżony i ktoś uważa , że pierwszy w Polsce o nim wie a metodą tą w realu grają tylko forumowicze to niech go gra najpierw w realu a dopiero podaje na forum.

Przykład 3 Bundesliga. - 1.gra w realu 2.podaje na forum 3. forumowicze też go mogą sobie zagrać nawet jeszcze drugiego dnia.
I teraz mi powiedz :
Co straciłeś ???????????????? bo według mnie zyskałeś.

P.S
Jakieś 3 tygodnie temu przyszedł do mnie mail od osoby z tego forum której nicku nie będę podawał i dotyczył właśnie spraw podawania meczy na forum. Że jak tak dalej będzie to niedługo nici z tej metody itp.I prośba żebym się zastanowił czy to się opłaca.

Panowie według mnie nici z tej metody będą już w niedługim okresie ale nie dlatego, że ktoś publicznie podaje tutej typy bo jesteśmy garstką grających. Tylko ,że STS też nauczy się na błędach i nabierze doświadczenia. (już niedługo panowie) Przykład TOTOMIX - gdzie kiedyś walił numery na których do zainwestowanych sum nie dodawało się paru zer , tylko kilka).

Ja się tym nie zrażam bo zawsze zostaną rodzynki typu Excelsior z tamtego tygodnia gdzie kurs niebył zawyżony a wynosił aż 1,95.
A ja robię większą kasę na rodzynkach, niż na zawyżonych kursach.

#13701 28/11/2001 05:57
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Jacek Rudowicz:
[qb]Macie absolutna racje tylko jak wylapac takie spotkania to jest najwieksza sztuka.

SABA moge Cie prosic o jakis kontakt tel. Gadu Gasdu ICQ

Chcialbym z toba porozmawiac jesli oczywiscie masz czas i chec poswiecenia paru chwil dla mnie[/qb]

[email protected]

#13702 28/11/2001 06:10
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
Tylko ,że STS też nauczy się na błędach i nabierze doświadczenia. (już niedługo panowie) Przykład TOTOMIX - gdzie kiedyś walił numery na których do zainwestowanych sum nie dodawało się paru zer , tylko kilka).

Mam spore wątpliwości czy łatwo się nauczy... Do każdej ligi potrzebni są fachowcy, którzy uwzględnią poza "tabelowe" zależności i specyfikę każdej z lig. Takowych nie ma a lig coraz więcej. A wystarczy kilka meczy bardzo źle oszacowanych, aby mieli "mokro" i nie wypłacali. Uważam, iż prędzej zbankrutują niż się "nauczą" (czytaj. zatrudnią fachowców). Zatrudniają 3 informatyków do obsługi systemu, a we 2 zmieniali system po rozłące z Nike. Amatorszczyzna po prostu.

Ps. 2 tygodnie przyjmowali by on-line i już by ich nie było.

#13703 28/11/2001 06:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

Mam spore wątpliwości czy łatwo się nauczy... Do każdej ligi potrzebni są fachowcy, którzy uwzględnią poza "tabelowe" zależności i specyfikę każdej z lig. Takowych nie ma a lig coraz więcej. A wystarczy kilka meczy bardzo źle oszacowanych, aby mieli "mokro" i nie wypłacali. Uważam, iż prędzej zbankrutują niż się "nauczą" (czytaj. zatrudnią fachowców). Zatrudniają 3 informatyków do obsługi systemu, a we 2 zmieniali system po rozłące z Nike. Amatorszczyzna po prostu.

Ps. 2 tygodnie przyjmowali by on-line i już by ich nie było.[/qb]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mam nadzieję, że chyba jednak tak szybko nie zbankrutują, bo darzę ich największą sympatią ze wszystkich buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Widzę jeszcze w punktach graczy którzy rozpisują na 1 kuponie całe kolejki NBA lub jakejś ligi, więc trochę dochodów jeszcze mają :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13704 28/11/2001 13:01
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Kurs wygląda jednak trochę inaczej niż myślalem:
381 Fortuna D. - Wattenscheid 3.00 3.00 2.20

ale bez netowych buków mamy sure bet:

3,00 3,60 6,10 (-podatek)

P.SP.S
Chyba wyjeżdżam na zimę na jakieś ciepłe wyspy, bo w Polsce śnieg już zaczął padać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#13705 28/11/2001 14:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Kurs wygląda jednak trochę inaczej niż myślalem:
381 Fortuna D. - Wattenscheid 3.00 3.00 2.20

ale bez netowych buków mamy sure bet:

3,00 3,60 6,10 (-podatek)

P.SP.S
Chyba wyjeżdżam na zimę na jakieś ciepłe wyspy, bo w Polsce śnieg już zaczął padać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Wydawalo mi sie, ze to niemozliwe bo buki maja granice w jakich moga zminic kur zeby nie dopuscic do takiej sytuacji, a jednak. U jednego buke sure bet. Wlasciwie gdyby sie umowic i postawic sporo na jeden mecz (najpierw na 1 a po zmianie kursu na x2) to w kazdym meczu mozna by wymusic zmiane kursu prowadzaca do sure beta. Moze warto o tym pomyslec.

Wojtek

#13706 28/11/2001 14:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]

Wydawalo mi sie, ze to niemozliwe bo buki maja granice w jakich moga zminic kur zeby nie dopuscic do takiej sytuacji, a jednak. U jednego buke sure bet. Wlasciwie gdyby sie umowic i postawic sporo na jeden mecz (najpierw na 1 a po zmianie kursu na x2) to w kazdym meczu mozna by wymusic zmiane kursu prowadzaca do sure beta. Moze warto o tym pomyslec.

Wojtek[/qb]


Ale tylko przy meczu gdzie dali dupy z kursem, bo przy normalnym nie obniżą Ci stawki nawet przy dużej sumie, lub zmienią kurs nieznacznie.

#13707 28/11/2001 16:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]


Ale tylko przy meczu gdzie dali dupy z kursem, bo przy normalnym nie obniżą Ci stawki nawet przy dużej sumie, lub zmienią kurs nieznacznie.[/qb]

No tak, ale takich meczow jest sporo. Wczoraj w hokeju przynajmniej kilka (na pewno te dwa ktore postawilem w playoffach) z tym, ze na faworytow.

W pucharze Niemiec tez bylo kilka kursow na przegrane faworytow i remisy sporo za wysokich.

W meczu:
458 19:30 Krefeld - Eisbaren 1.80 jeszcze wczoraj bylo 2,30 :-)

Wlasciwie codziennie mozna znalezc taki mecz gdzie kurs na przegrana faworyta jest sporo zawyzony.

Mysle, ze do wymuszenia surebeta nie trzeba bardzo duzo kasy. Na pewno mniej niz do spekulacji na gieldzie.

Poza tym wydaje mi sie, ze zmiany kursow nie wynikaja z tego, ze buk dochodzi do wniosku ze sie pomylil ale z tego, ze sporo ludzi to zauwaza i stawia na zawyzony kurs.

Jesli ktos z czolowki TT postawi kupon z kilkoma trocha/duzo zawyzonymi kursami to za chwile kursy spadaja. Wg mnie dlatego, ze sporo ludzi to widzi i tak stawia.

A na przyklad na moje kupony z tej edycji play-off ktore tez mialy sporo zawyzone kursy i do tego na faworytow (ktorzy na dodatek wygrali ;-) nikt nie zwraca uwagi i mozna je bylo postawic po takim kursie przed samym meczem.

Wojtek

#13708 28/11/2001 16:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Kurs wygląda jednak trochę inaczej niż myślalem:
381 Fortuna D. - Wattenscheid 3.00 3.00 2.20
[/qb]

Co ciekawe wg STS mecz jest 30.11 a wg bethelpa i niemieckich bukow 1.12:

01/12/01 14:00 Germany, Regionalligaen Fortuna Düsseldorf - SG Wattenscheid 09 2.45 2.98 2.18

Kurs w STS tym razem na 1 mocno atrakcyjny

Oddset 2.40 2.95 2.05 34% 27% 39%
Sportwetten 2.50 3.00 2.30 34% 29% 37%

Info o meczu:
http://oddset.sports.com/de/oddset/52.htm

Wojtek

#13709 29/11/2001 00:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Na pewno mocno atrakcyjny nie jest. Wk oblicz sobie procentowe szanse. Ja mam pytanie odnośnie kursu na Lyngby? Jak ktoś zna to prosiłbym o odpowiedź.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,812 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1