Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jun 2007
Posty: 505
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 505
no wlasnie, temat cos stanal, a Wimbledon wkracza w decydujaca faze, wiec fachowcy mogliby sie wypowiedziec na temat takich meczy jak:
J Bjorkman V W Arthurs
M Youzhny V J Nieminen
R Gasquet V J W Tsonga
A Roddick - P H Mathieu
wg mnie pierwszy mecz jedynka, dziadzia Bjorkman pokula jeszcze starszego Kangura. na pewno nie bez problemow, ale Szwed jest po prostu lepszym grajkiem. typ: Bjorkman
w drugim bym raczej odpuscil, obydwaj bardzo nierowni, jesli bym musial, to typ na Nieminena.
w pojedynku Francuzow - zakakujacy fenomenalna forma Gaszket z niebliczalnym i bardzo groznym Tsonga. wiec kto? bo ja nie wiem laugh
chyba przygoda Matju dobiega konca, ARod nie jest w najwyzszej dyspozycji, ale i tak na trawie trudno znalezc na niego mocnych. Francuz pokazl jednak, ze potrafi zagrac, naprawde dobre zawody i zagrozic najlepszym. tym razem raczej nie wystarczy umiejetnosci na Amerykanina. typ: Roddick

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 6
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 6
A co myślicie o meczu J.C.Ferrero-J.Tipsarevic. Hiszpan podczas spotkań z Blakiem i Henmanem pokazał, że w tym roku czuje się pewnie na Wimbledońskiej trawie. Kurs też zachęcający 1,70 zł. Myśle, że można zagrać to zdarzenie z dużą dozą prawdopodobieństwa, że wejdzie. Może jednak wypowie się ktoś bardziej obeznany.
Mój typ: Ferrero

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Originally Posted by tyminho
A co myślicie o meczu J.C.Ferrero-J.Tipsarevic. Hiszpan podczas spotkań z Blakiem i Henmanem pokazał, że w tym roku czuje się pewnie na Wimbledońskiej trawie. Kurs też zachęcający 1,70 zł. Myśle, że można zagrać to zdarzenie z dużą dozą prawdopodobieństwa, że wejdzie. Może jednak wypowie się ktoś bardziej obeznany.
Mój typ: Ferrero


J.C.Ferrero nie grał z Henmanem:)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Mi się podoba Hc gemowe na P-H. MAthieu +5 za 1.9 w Bet365. Francuz w dobrej formie, dał już trochę w tym turnieju zarobić, cholernie cięzko go przełamać i sądzę, że sety moga kończyć się w tb.
Zastanawiam się też nad zagraniem gołej dwójki za 4.76 w Pinnie za niewielką stawke.


Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
gasquet 1,4

Moim zdaniem powinien jutro wygrać gasquet francuz bardzo regularny serwis nie schodzi za bardzo poniżej 200km/h godzinę a przy serwisie rywala gra jeszcze lepiej odbiera bardzo dużo piłek które
nie są bezmyślnie przebujane lecz kierunkowe i rywal nie może z tego mocno uderzyć.Jak dla mnie pewna jedynka i zamierzam zagrać to za dość grubo może z Djokowiciem za 100=50 zł na plus bym był będę jeszcze myślał. Powodzenie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
1.4 na gasqueta ? grin
moze i ma mocny serwis, ale,zeby byl takim faworytem to za cholere sobie wyobrazic nie moge
Tsonga ma jeszcze lepszy serwis od Niego, drewniakiem nie jest, konczyc umie, pod siatka takze dobrze gra.
Atutem doatkowym jest to, ze odpoczal, napewno mecz powinien byc zaciety i jak grac to w druga strone po duzo wiekszym kursie

Dołączył: Jul 2004
Posty: 240
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 240
Ja z kolei uwazam,ze Tsonga tanio skory nie sprzeda i moze sie tutaj pokusic o zwyciestwo. Stawialem przeciw niemu juz w finale Surbitonu, po tym jak przeczytalem ze w miedzyczasie jak walczyl tam to latal na kwale do Londynu:) Myslalem,ze bedzie zmeczony a pyknal w 2 setach Karlovica, ktory jak wiadomo serw ma bardzo mocny. Potem sensacyjne zwyciestwo nad Hewittem a teraz w Wimbledonie nie stracil jeszcze seta. Jak wytrzyma to psychicznie to wydaje mi sie,ze jest w stanie wygrac,a kurs dosyc kuszacy.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
Co powiecie na zwyciestwo Bjorkmana nad Berdychem!??!!! oplacalna sprawa:) pzdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
Post deleted by oli

Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
mysle, ze Bjorkman nie da rady Berdychowi. czech jest o wiele silniejszy. po tym jak Baghdatis rozwalil w 3 setach Nalbandiana, nie powinien miec wiekszych problemow z Davydenko. mysle jeszcze ze Roddick wygra z Gasquetem. i to za 300.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Oczywiście myślę nad Jonasem i raczej na 90 % gram na niego. Po jego stronie bardzo dobry serwis i , jak wielokrotnie to podkreślam jeden z najlepszych returnów.Jonas, jako jeden z najlepszych deblistów ma naturalne parcie do siatki i b.dobry wolej. Rok temu w niezłym stylu osiągnął półfinał.Wszelkie pisanie na temat Bjorkmana że stary że zmęczony nie mają sensu. Po drugiej stronie Berdych, który na trawie także mocny i na tej nawierzchni sporo sukcesów, w tym roku wygrany turniej w Halle bez straty seta.jednak co trzeba zauważyć w ostatnich meczach 6 tiebreaków(6 wygranych smile ).I wszystko byoby ok, gdyby nie kursy na ten mecz. 1,25-3,20. Dlatego, mimo iż mecz jak dla mnie 50/50 żal nie skusić się po taaaakim kursie na Jonasa.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
Bjorkman ma szanse ale niewielkie. Berdych ma strasznie mocny serwis i serwuje duzo asow. do tego jest o wiele mlodszy. strasznie ciezko go przelamac, a w tiebreakach jak widac nie przegrywa smile. moze stracic seta, ale mecz na pewno wygra.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
Nadal - Berdych typ 1 kurs:1.53 Bwin

Poprostu Nadal to wygra.Nie bede sie rozpisywal bo to co Hiszpan wyprawia mimo ze gra na swojej ulubionej nawierzchni tongue laugh nie pozwala obstawiac miinaczej. Poprostu choc by jego gra byla w danym dniu slabsza to swoja checia walki udowodnienia kto jest lepszy wielka ambicja zwycieza mecz. Dzis dla przykladuu Hewitt ktory mial trzy razy szanse na po dwa w setach nie umial tego wykorzystac. Nadal czegos takiego nigdy nie przepusci bedzie walczyl z 0-40 do konca. I za to mu chwala. BErdych pokaonal dzis co prawda rosjanina ale kto ogladal ten widzial ze rosjaninjakby dzis zazyl cos odurzajacego.

Sorki za belkot ale Tyskie dziala laugh

wszystkie pieniadze na Nadala

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Berdych to wygra bo umie grac z Nadalem na szybkich nawierzchniach, poza tym gra tutaj dość pewnie i z meczu na mecz wydaje sie byc mocniejszy. Nadal oczywiscie bardzo grozny, ale taki Soderling wcale daleko do Hiszpana nie mial...

podtrzymuje to co pisałem wczesniej - Berdych w finale.
W halle wygral dosc zdecydowanie, m.in. z Baghdatisem (z ktorym zmierzy sie tu w finale) ktory na trawie zlalby np. Nadalka bo po prostu ich style sa na tyle przeciwstawne ze defensywne akcje i proby zabiegania rywala stosowane przez Hiszpana, nie znajduja efektu wsrod dobrze madrze grajacych hard hitterów, na szybkiej nawierzchni.

Marcos wygra z Djokovicem ktory nie gra nic specjalnego. Gdyby Hewitt był dziś sobą to by skonczylo sie to zupelnie inaczej. Jak mogl przegrac 1 seta, jak mogl oddac 2krotne prowadzenie w 4 secie ? Szkoda slow.

Reasumujac:
Berdych, Baghdatis.

(Swoja droga teraz widze ze zniknal moj post sprzed kilku dni w ktorym pisalem m.in. o tym ze Mathieu zleje Ljubicica, Kiefer djokovica i cos tam jeszcze. Eeeee ? Co jest?)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Originally Posted by sportoto
wszystkie pieniadze na Nadala

Proszę bardzo - ja tam gram Berdycha. Ogólnie Czech ma dodatni bilans z Nadalem 3-2, w tym wszystkie 3 zwyciestwa osiąnął na szybkich nawierzchniach, porażki natomiast miał na clayu. Berdych gra dobrze, miał silniejszych przeciwników niż Rafa i w tym momencie widzę go finale przeciw Fedexowi. Kurs na Czecha około 2,3 -tylko brac

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by sportoto
Nadal - Berdych typ 1 kurs:1.53 Bwin

Poprostu Nadal to wygra.Nie bede sie rozpisywal bo to co Hiszpan wyprawia mimo ze gra na swojej ulubionej nawierzchni tongue laugh nie pozwala obstawiac miinaczej. Poprostu choc by jego gra byla w danym dniu slabsza to swoja checia walki udowodnienia kto jest lepszy wielka ambicja zwycieza mecz. Dzis dla przykladuu Hewitt ktory mial trzy razy szanse na po dwa w setach nie umial tego wykorzystac. Nadal czegos takiego nigdy nie przepusci bedzie walczyl z 0-40 do konca. I za to mu chwala. BErdych pokaonal dzis co prawda rosjanina ale kto ogladal ten widzial ze rosjaninjakby dzis zazyl cos odurzajacego.

Sorki za belkot ale Tyskie dziala laugh

wszystkie pieniadze na Nadala

Hmm skoro po jednym piffku taki bełkot to wyrazy współczucia laugh

Po pierwsze nie wydaje mi się aby grass był ulubioną nawierzchnią Nadala, po drugie gra na nim średnio, po trzecie Berdych to wczoraj pokonał Szweda Bjorkmana smile

ale dość o tym...

Mecz Berdycha z Nadalem to zawsze spotkanie podwyższonego ryzyka. Pamiętamy co się stało w Madrycie(chyba!) i jak tenisiści Ci reagują na siebie. Owszem Czech ma patent na Hiszpana (przynajmniej można tak powiedzieć) ale ma również dosyć słabą psychikę według mnie. Jeśli Hiszpanowi uda się wyprowadzić go z równowagi jakimś gestem, słówkiem mecz może potoczyć się w drugą stronę. Ogólnie dla mnie spotkanie no bet, ewentualnie jakieś handi setowe, gemowe dla Czecha.

Djokovic - Baghdatis

Tu też nie będę grał czystej 1 lub 2. Raczej handi na Bagietkę, lubie strasznie tego kolesia, widać że gra sprawia mu dużą radość, potrafi ponieść publiczność. Wczoraj Djoko pokazał że na grassie też potrafi grać i dosyć niespodziewani dla mnie pokonał Kangura. Oglądałem wczoraj końcówkę meczu(ostatni set) i Serb raczej mnie nie zachwycił. Co więcej stoczył naprawdę ciężki pojedynek co może się odbić w dzisiejszym spotkaniu, bo kondycyjnie to nie uważam go za dobrego gracza. Walczak owszem, ale kondycja słaba. Dlatego wydaje mi się, że im spotkanie będzie trwać dłużej to wieksze szanse Cypera.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
Roddick A. (Usa)-Gasquet R. (Fra) 2 3.2

darmowe pieniądz, Roddick nie jest na tyle dobry żeby przciwstawic się francuzowi, jak dla mnie Gasquet R. wygra cały Wimbledon, jedyny tenisista który może z nim wygrać to federer, jest po za zasięgiem reszty.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by MazurXP
Roddick A. (Usa)-Gasquet R. (Fra) 2 3.2

darmowe pieniądz, Roddick nie jest na tyle dobry żeby przciwstawic się francuzowi, jak dla mnie Gasquet R. wygra cały Wimbledon, jedyny tenisista który może z nim wygrać to federer, jest po za zasięgiem reszty.

Wydawac by sie moglo ze ten typ jest smialy a nawet wrecz niemozliwy... ale czyzby...
Moim zdaniem kurs na Francuza jest jak najbardziej wart tego by na niego zagrac!!
Gasquet prezentuje w tegorocznym Wimbledonie zyciowa forme i mozna powiedziec ze "polyka" wrecz swoich rywali
Nie sadze by ktokolwiek poza Rogerem byl w stanie pokonac Ryska ooo

Dołączył: May 2007
Posty: 73
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 73
Kursy w meczu Polska - Korea mnie nie przekonuja do gry, byc moze dobrym wyborem jest powyzej 2,5 bramki np. w Expekcie, gdzie kurs wynosi 1.75, ale jednak postanowilem zrezygnowac z typow w tym spotkaniu. Dzis swa uwage skupiam na spotkaniu Nadal - Berdych. Bukmacherzy w tym meczu upatruja faworyta w Hiszpanie, w moim przekonaniu jest inaczej. Berdych to przede wszystkim sila i serwis, a Nadal bylo nie bylo jest krolem kortow ceglanych, na których pokonal już 2 krotnie swojego dzisiejszego przeciwnika. Ale zupelnie inaczej historia meczy wyglada na kortach szybkich, do ktorych zalicza sie trawa. Tutaj 3 mecze i 3 zwyciestwa Czecha. To pierwsza przeslanka, ktora kazuje upatrywac faworyta w Berdychu. Kolejna jest fakt, iz Nadal gral w tym tygodniu już 2 pieciosetowe mecze, a Berdych w calym turnieju stracil zaledwie dwa sety. Kondycja tez powinna wiec byc po stronie sasiada zza naszej poludniowej granicy. W moim odczuciu szanse w tym meczu to Berdych: 55% - Nadal: 45%. Dzis trzymam kciuki za Czecha i stawiam na niego 3 jednostki. Stawka bylaby wieksza, gdyby nie fakt, że Rafael Nadal to jak mawial Wlodzimierz Szaranowicz - "jest fighter" smile


06.07. Nadal - Berdych
Typ: Berdych @2.21
Stawka: 3 Pinnacle

Last edited by Conrad; 24/07/2007 19:17.
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
Originally Posted by sportoto
Nadal - Berdych typ 1 kurs:1.53 Bwin

Poprostu Nadal to wygra.Nie bede sie rozpisywal bo to co Hiszpan wyprawia mimo ze gra na swojej ulubionej nawierzchni tongue laugh nie pozwala obstawiac miinaczej. Poprostu choc by jego gra byla w danym dniu slabsza to swoja checia walki udowodnienia kto jest lepszy wielka ambicja zwycieza mecz. Dzis dla przykladuu Hewitt ktory mial trzy razy szanse na po dwa w setach nie umial tego wykorzystac. Nadal czegos takiego nigdy nie przepusci bedzie walczyl z 0-40 do konca. I za to mu chwala. BErdych pokaonal dzis co prawda rosjanina ale kto ogladal ten widzial ze rosjaninjakby dzis zazyl cos odurzajacego.

Sorki za belkot ale Tyskie dziala laugh

wszystkie pieniadze na Nadala

od dzis tylko Tyskie Nadal gladkoi przyjemnie wreszcie wygral 3:0 a nie po zacietych 5 setowkach. Wszystkie pieniadze mozna smialoby grac na Hiszpana.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1