|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał _Lider: [qb]Adolf gratulki dobry typ ja sie połozyłem na magnitce czeski hokej eleganco.Co do fajerek to przegrały w tamtym sezonie regularnym,sorry ze tak pózno pisze ale dopiero zobaczyłem.POzdrawiam i czekam na Nhl pamietasz o naszej spółce mam nadzieje:)[/qb] Dzięki Lider, a co do sezonu zasadniczego "Wilków": Oct 19, 1997 Södertälje Färjestad 2 - 3 Nov 27, 1997 Färjestad Södertälje 5 - 1 Jan 22, 1998 Färjestad Södertälje 9 - 1 Mar 3, 1998 Södertälje Färjestad 1 - 2 No i dziś Södertälje Färjestad 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Na dziś widze jeden meczyk, który mi wpadł w oko: Södertälje - Färjestad. Mistrz Szwecji jedzie do średniaka... Dla mnie w miare pewna 2 dla mniej zdecydowanych X2. Wilki chcą obronić zeszłoroczny tytuł mistrzowski nie pozbyli się swoich snajperów Jönsson, Kalt, Söderström nadal jeżdżą w dla tej drużyny...Z tego co pamiętam to od 1998 roku "Wilki" nie przegrały z Södertälje. Södertälje - Färjestad Typ 2 Kurs 2,20 Expekt Stawka 6/10 Pozdrawiam[/qb] Z tym zdaniem ze mistrz Szwecji jedzie do SREDNIAKA...... sie nie zgadzam.Wedlug mnie Sodertalje mi w tym roku zarobi troche kasy.Dlaczego..?? Bo uwazam go w tym roku za bardzo dobry zespol i licze na to ze moze walczyc o czolowe miejsca w lidze. Sodertalje mial bardzo dobry okres przygotowaczy przegral tylko z Malmo i wygral 10 meczy pod rzad. maja bardzo dobrych graczy jak naprz. Popovice,Rohlina czy swietnych Finow Ahola,Tormanen,Lind. Jutro graja w Djurgarden i ten mecz sobie jeszcze odpuszcze ,ale 28.9. graja w Timrze i tutaj juz widze okazje zeby pokazali czego sa zdolni....licze na ladny kurs na 2.Nastepny mecz 1.10. u siebie z HV 71 i takze typuje ich wygrana. Czas pokaze jezeli naprawde zaliczaja sie do sredniakow czy beda walczyc o czolowe pozycje. cze adolf
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
W dzisiejszej ofercie Unibetu zauważyłem taki mecz: Örnsköldsviks SK - IF Sundsvall Hockey Kurs na gospodarzy 2.85 Wygrali oni swój pierwszy mecz na wyjeździe 8-2 Ich rywal natomiast przegrał u siebie 2-3 W związku z tym mam pytania: czy ktoś zajmował sie bardziej szczegółowo 2 ligami( Szwecja i Finlandia) Czy poziom tam jest tak zróżnicowany, czy to pomyłka w kursie Czy zdażają się kolejki cudów oraz czy często padają remisy( jak np. Słowacja) I ostatnie czy zna ktoś fiński i szwedzki?? Pozdrawiam, ja postawiłem na nich .. zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Draku mam pytanie co pozwala twierdzić, że Södertälje nie jest przeciętną drużyną ligi szweckiej.No chyba, że w Fair Play zajmuje 3 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Nie wątpie, że odniosą kiedyś z kimś spektakularne zwycięstwo - bo taka jest uroda hoka, ale akurat dla "Wilków" no i dla mnie oni są średniakiem. A jeśli bedę się patrzyć na mecze towarzyskie, gdzie eksperymentuje się ze składami i zmianami to powtapiam nieco kasy. Ale masz racje zobaczymy po sezonie gdzie skończy drużyna z Scaniarinken. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Draku mam pytanie co pozwala twierdzić, że Södertälje nie jest przeciętną drużyną ligi szweckiej.No chyba, że w Fair Play zajmuje 3 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Nie wątpie, że odniosą kiedyś z kimś spektakularne zwycięstwo - bo taka jest uroda hoka, ale akurat dla "Wilków" no i dla mnie oni są średniakiem. A jeśli bedę się patrzyć na mecze towarzyskie, gdzie eksperymentuje się ze składami i zmianami to powtapiam nieco kasy. Ale masz racje zobaczymy po sezonie gdzie skończy drużyna z Scaniarinken. Pozdrawiam[/qb] Ale mnie rozesmiales Adolf....myslalem ze z Ciebie lepszy fachowiec. Jezeli Ci pomagaja do typowania wyniki z ostatnich lat/hehehhe/ to zapomniales jeszcze dopisac sezon 91/92: Sodertalje-Farjestad 6:9 Farjestad-Sodertalje 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> szukalem jeszcze ostatni sezon gdzie go napisales,ale moze jestem slepy lub specialnie nie napisales ze Sodertalje z 6 spotkan w ostatnim sezonie 1 wygralo i 2 remisowalo. Widze ze statystyki gdzies z przed 5 lat sa dla Ciebie bardzo wazne.....jezeli bedziesz chciec to postaram sie Ci zalatwic staty z przed 15 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jezeli istnieja to dla Ciebie ich pozbieram...... Zycze duzo szczescia takim systemem typowania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Po pierwsze , godzina była nieco późna jak wklejałem wyniki nie zauważyłem, że wszystko sie nie wkleiło- więc oto zaległe- specjalnie dla Ciebie: 2001-10-04 Färjestads BK - Södertälje SK 5-4 pen 2001-10-18 Södertälje SK - Färjestads BK 1 - 2 2001-11 15 Södertälje - Färjestad 2 - 1 2001-12-13 Färjestad - Södertälje 8 - 1 2001-12-29 Färjesta - Södertälje 2 - 0 2002-02-28 Södertälje - Färjestad 2 - 3 pen Po drugie Tak statystyki są dla mnie ważne, może nie aż tak bardzo jak dla Ciebie mecze sparrigowe. Po trzecie Nigdy się nie uważałem za specjalistę od hoka, robie to co lubie a że czasem wychodzi... I po czwarte, chyba najważniejsze: 2002-09-24 Södertälje SK - Färjestads BK 2 - 3 Jeśli postawiłeś na Södertälje SK, trudno miałeś pecha - nie musisz mi robić tutaj "prywatnych wycieczek" oceniając moje typy. Jeśli chcesz kontynuować temat spotaknia Södertälje SK - Färjestads BK, proszę użyj możliwości wysłania prywatnej wiadomości. Mam nadzieję, że możemy wspólnie rozgryźć kolejne mecze Elitserien Grundserie. Pozdrawiam
P.S. Powyższa moja riposta nie ma w sumie sensu jest juz dawno po meczu i dla mnie dawno po sprawie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wwitam jestem tu nowy ale sledzilem poczynania hokeistow od dawna wiem ze na tym mozna zbic niezla kase tylko martwi mnie to ze nie dajecie na tym temacie swoich typow te slowa sa skierowane min do Adolfa itd mam nadzieje ze sie to zmieni pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Borixon: [qb]Wwitam jestem tu nowy ale sledzilem poczynania hokeistow od dawna wiem ze na tym mozna zbic niezla kase tylko martwi mnie to ze nie dajecie na tym temacie swoich typow te slowa sa skierowane min do Adolfa itd mam nadzieje ze sie to zmieni pozdrawiam[/qb] Bez komentarza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Jak by to mój znajomy nazwał "Pasożyty są wszędzie".
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
o co ci chodzi? ja chce tylko zebys jak mozesz zamieszczal swoje typy bo mi bardzo pomagaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Borixon: [qb]o co ci chodzi? ja chce tylko zebys jak mozesz zamieszczal swoje typy bo mi bardzo pomagaja[/qb] Może i Ty nam pomożesz opisując swe typy hokejowe. To naprawdę nie jest trudne, łatwo jest mieć do kogoś pretensje, że coś nie weszło bo źle wytypował (albo że coś weszło tak jak on twierdził), albo że codziennie nie podaje swoich opisów. Otóż ja codziennie nie gram hokeja. Czekam sobie na jakiś meczyk na którym się gł. koncentruję i go Wam opisuję. Ot cała filozofia. Pozdrawiam P.S. Pozatym na ponad 3000 tyś. zarejestrowanych forumowiczów chyba nie tylko ja muszę się interesować hokejem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Trzeba sprawdzić formę przed zbliżającym się konkursem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , więc dziś typuję ligę fińską :
# 1 HPK - Turku 1 (2.00 STS) # 2 HIFK - Blues 1X (1.25 STS) # 3 Karpat - Jokerit 2 (2.10 STS) # 4 SaiPa - Lahti 1X (1.29 STS)
Bez analizy, bo net fatalnie mi chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ok Adolf pomege Ci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec na dzisiaj proponuje: Sparta S. - Valerengen----------2 Storhamar - Stjernen------------1 Karpat - Jokerit----------------2 Faerjestad - Timra--------------1 Frolunda - Leksand--------------1 powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Borixon: [qb]ok Adolf pomege Ci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec na dzisiaj proponuje: Sparta S. - Valerengen----------2 Storhamar - Stjernen------------1 Karpat - Jokerit----------------2 Faerjestad - Timra--------------1 Frolunda - Leksand--------------1 powodzenia[/qb] Hehe ok Borixon, może jeszcze jakiś opisik do tego?? Ale już w temacie SPD - Hokej EUROPEJSKI Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam !!!
Kassel-Nurnberg 1x Farjestad-Timra 1 Frolunda-Leksand 1 Brynas-Linkoping 1 Djurgarden-Sodert. 1 Hameenl.-TPS Turku 1x Oulu-Jokerit 1x Manglerud-Lorensk 1
Niestety nei mam czasu na objasniena, ale nastepnym razem postaram sie wyjasnic.
POZDRO :coool: Paluch <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|