Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 61 1 2 30 31 32 33 34 60 61
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Wyniki Marmy tez nie powalaja:

Włókniarz Częstochowa - Marma Stal Rzeszów 58:35

Atlas Wrocław - Marma Stal Rzeszów 52:40

KS Toruń - Marma Stal Rzeszów 54:39

Polonia Bydgoszcz - Marma Stal Rzeszów 42:48


Przypominam, ze w 1wszym meczu bylo : Marma Stal Rzeszów - Unia Tarnów 47:43

Tarnowianie z pewnoscia beda chcieli wygrac 4pkt i wiecej, by uzyskac bonus. Pewnym punktem Marmy jest na pewno Pedersen ... ale kto jeszcze, Dobrucki na wyjazdach spisuje sie przecietnie , Watt pojedzie w Moscicach po raz pierwszy a Nicholls typowy zagraniczny sredniak. Juniorzy na tym samym poziomie

Po stronie gospodarzy pewne pkt ze strony Tomka i Rune, 8-10 przywiezie z pewnoscia Kolodziej, Jacek wydaje sie ze minimum 5-6 machnie , Rempala i juniorzy lacznie na 5-6

Osobiscie jednak cos mi mowi, ze gospodarze zwycieza i pokryja handi -4.5 oferowane przez expekt

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hmm a Rzeszowianie nie chca wygrac i zdobyc 4 pkt?
Takie pisanie jest bezpodstawne
I co z tego, ze Watt pojedzie tu pierwszy raz, ile to juz razy jechal pierwszy raz i pokazywal sie z dobrej strony
Ta mokra nawierzchnia utrudnia zadanie gospodarzom, nie od dzis wiadomo, ze kopy nie lubia, bedzie mecz zaciety, do tego dochodzi w najwazniejszym momencie joker w postaci Nickiego, odskoczyc Tarnow nie odskoczy, hc dodatni do wziecia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ja juz Watta widzialem na torze w Tarnowie,to Jego 2gi raz!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Tarnów po prostu nie ma armat. Nie ma żadnej pewnej pary. Najlepsza to niby Koldi - Jacek G, która może dostać w każdym biegu 1-5 i taka jest prawda. Tomasz i Rune nie zawiodą, takiej kopy zaraz znowu nie będzie, bo w Tarnowie brakuje nawierzchni. Ale będzie mokro i nie tak równo.

Kadus - nie zapominaj w jakim składzie jechała wówczas Stal.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
nikt nie gra leszna z hdc?? wydaje sie to najlepszy typ na dzis

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
a ja pytanie z innej beczki
juz mam dosyc tego pieprzonego Wimbledonu!! czy ktos wie czy pokaza planowo zuzel czy te badziewie trzeba dokonczyc, a zuzel przerzuca na PS extra?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by buszmen
Tarnów po prostu nie ma armat. Nie ma żadnej pewnej pary. Najlepsza to niby Koldi - Jacek G, która może dostać w każdym biegu 1-5 i taka jest prawda. Tomasz i Rune nie zawiodą, takiej kopy zaraz znowu nie będzie, bo w Tarnowie brakuje nawierzchni. Ale będzie mokro i nie tak równo.

Kadus - nie zapominaj w jakim składzie jechała wówczas Stal.

na 8 minut przed meczem , powiem tylko tyle , ze oprocz Nickiego w zespole gosci pewniakow nie mamy , - Watt-Kuciapa 5-1 nie wygraja ale w druga strone jak najbardziej moga przegrac , Nicholls - Dobrucki - podobnie i nieprzewidywalnie ... Nicki bedzie przywozil 3-3 z juniorem ... ale zuzel to sport nieprzewidywalny i dlatego wszystko moze sie dzisiaj zdarzyc , mimo ze jestem z Gorzowa to kciuki i pieniadze beda dzis za Tarnowem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja po meczu Bahdatisa mam więcej niż dosyć. No i niech dają żużel, bo do cholery jest w ramówce i co to ma znaczyc;/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
kadus a powiedz mi czy rzeszow nie walczy tez czasem o bonusa?
przedstawiles wyniki rzeszowa na wyjazdach przedstaw tez tarnowa bo one tez nie sa oszalamiajace. rzeszow to druzyna ktorą u siebie ciezko pokonac a na wyjazdach spisuje sie gorzej to niestety wiemy wszyscy ale tarnow nie jest nie dopokonania. Tomek i Rune najmocniejsze pukty zespolu a pozanimi kto ? Jacek? ktory zapewne bedzie zmieniony nie raz za swoja slaba postawe( jak zwykle) w rzeszowie nawet kuciapa ktory mial defekt na otatniim okrazeniu wygral z nim bo Jackowi sie do mety "niespieszylo". Jesli tylko Kuciapa pojedzie w miare rowno i nie przydazy mu sie defekt ktor lubi zlapac a Scott i dobrucki pojada w miare oczekiwań do tego dojdzie Watt bonus jes do wziecia a hc +8 w toto jaknajbardziej do brania

moim skromnym zdaniem Rzeszów +8 1,85 7/10

pozdrawiam 12-latek

[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/10c6114dd1a255b7[/img]
Scottyyyyyyyyyyyyyy

[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/934339437ea55f84[/img]
Nickiiiiiiiiiiiiiii


Woooooohoooooooooooo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
zwijają frajerów laugh laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by buszmen
ja po meczu Bahdatisa mam więcej niż dosyć. No i niech dają żużel, bo do cholery jest w ramówce i co to ma znaczyc;/


bedzie zuzelek piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
no i Stal rzeszow okradziona z bonusa...eeehhh..cala Polska to widziala i dobrze

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by max74
no i Stal rzeszow okradziona z bonusa...eeehhh..cala Polska to widziala i dobrze
Wez sie chlopie pozbieraj,trudno sie mowi.
A co przeszkadzalo Pedersenowi wygrac powtorke?Jak byl taki dobry.Takie rzeczy sie zdarzaja:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
harris ty sie pozbieraj .okradli stal z bonusa i tyle a co gollobowi przeszkadzalo prowadzic w 1 biegu.a przejechal tez 2 kolami na murawe.ogladales mecz????

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
Originally Posted by harris73
Originally Posted by max74
no i Stal rzeszow okradziona z bonusa...eeehhh..cala Polska to widziala i dobrze
Wez sie chlopie pozbieraj,trudno sie mowi.
A co przeszkadzalo Pedersenowi wygrac powtorke?Jak byl taki dobry.Takie rzeczy sie zdarzaja:)
takie rzeczy sie zdarzaja??? buueeheheh no od kierownika startu wymaga sie zeby do 4 umial liczyc.A tak wogóle to już wiadomo co trzeba zrobić zeby powtórzyć bieg który sie nie ułożył po myśli. Wystarczy ze kierownik startu skończy bieg po 3 okrążeniach a mamy powtórke.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
To co powtarzamy mecz?:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
smiej sie dalej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
A co ja Ci poradze ze taka sytuacja sie zdarzyla.Byla powtorka wiec szanse byly rowne.Od razu musicie narzekac?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Panowie , juz jest po meczu i nie ma sensu sie sprzeczac.Tak juz serio, podzielam zdanie Harrisa ze...takie rzeczy sie zdarzaja(sporadycznie ale jednak) i chyba nie "ten" jeden bieg zadecydowal o zwyciestwie Tarnowian.Super widowisko i kazdy bieg emocjonujacy.Brawa dla obu ekip!!! ale kapitalna walka Tomka i wazne pkt...J.Rempaly

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by harris73
A co ja Ci poradze ze taka sytuacja sie zdarzyla.Byla powtorka wiec szanse byly rowne.Od razu musicie narzekac?


patrzac obiektywnie to nie fair jak cholera bylo
jak moze sedzia zle policzyc okrazenia?
przez ten bieg rzeszow stracil bieg i nie pisz, ze mogl wygrac w powtorce
kazdy bieg jest inny i tyle

Strona 32 z 61 1 2 30 31 32 33 34 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1