Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
kasparow a co sadzisz o parze Morosanu A - Walker M?? sklaniam sie do zagrania 1 po kursie 1,95 Rumunka z tego co znalazlem to startowala tylko 2 razy z bardzo dobrymi czasami 54,40 na poczatku lipca i 54,50 14. lipaca na ME U23 w Debreczynie...natomiast Jamajka najlepszy wynik startujac w Europie osiagnela startujac 10. lipaca w Lozannie i bylo to 54,95s

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
Znacie jakaś strone z LIVE ??? turnieju w Madrycie ???

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Originally Posted by oki83
kasparow a co sadzisz o parze Morosanu A - Walker M?? sklaniam sie do zagrania 1 po kursie 1,95 Rumunka z tego co znalazlem to startowala tylko 2 razy z bardzo dobrymi czasami 54,40 na poczatku lipca i 54,50 14. lipaca na ME U23 w Debreczynie...natomiast Jamajka najlepszy wynik startujac w Europie osiagnela startujac 10. lipaca w Lozannie i bylo to 54,95s

Tak mysle , ze to dobry typ i mozna sprobowac. Rumunke widzialem na jednym z mitingow , wygladala bardzo dobrze wytrzymalosciowo i ma szanse wygrac z Walker , ktora oprocz jedengo znakomitego wyniku nic wielkiego jak narazie nie pokazala POZDRO

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Originally Posted by silo
Znacie jakaś strone z LIVE ??? turnieju w Madrycie ???

jak narazie ciezko znalezc jakies dobre live , chyba zostanie nam tylko ze stronki IAAF - http://www.iaaf.org/GP07/results/eventCode=3788/index.html

jak cos znajde innego to wrzuce

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
http://www.rfea.es/competi/madridmeeting/atletas.asp na oficjalnej moze sie cos znajdzie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
hehe zajzalem na UNIBET a tam peffka smile

Jesien, A - Morosanu, A 1.55

Rumunka ostatnio znakomita forma co nie mozna powiedziec o naszej Annie , ktora ostatnio osiaga srednie wyniki. Nie powinno byc problemow.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
oooo i jeszcze jedna UNIBET

Scherwin, C - Kokkala, T 1.45

Dunka przed rokiem rzuciła 64.93 co dla Kokkali jest czyms nieosiagalnym jak narazie. W tym roku Dunka rzuciła 80cm dalej od Finki , ktora caly czas rzuca w okolicach 59m.


Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by kasparov
Originally Posted by oki83
kasparow a co sadzisz o parze Morosanu A - Walker M?? sklaniam sie do zagrania 1 po kursie 1,95 Rumunka z tego co znalazlem to startowala tylko 2 razy z bardzo dobrymi czasami 54,40 na poczatku lipca i 54,50 14. lipaca na ME U23 w Debreczynie...natomiast Jamajka najlepszy wynik startujac w Europie osiagnela startujac 10. lipaca w Lozannie i bylo to 54,95s

Tak mysle , ze to dobry typ i mozna sprobowac. Rumunke widzialem na jednym z mitingow , wygladala bardzo dobrze wytrzymalosciowo i ma szanse wygrac z Walker , ktora oprocz jedengo znakomitego wyniku nic wielkiego jak narazie nie pokazala POZDRO

na stronie IAAF nie ma Jamajki w skladzie biegu...wycofali tez ta pare z oferty expekta...czyzby niebiegla??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
tak wycofala sie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
w jaki sposób buki rozliczają GP ?
skoro stawiałem parę zawodników, którzy startowali w tej samej konkurencji, ale w innych biegach to liczą się czasy i nie bierze się pod uwagę nawet tego że mogli startować przy całkowicie różnym wietrze ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Dzis kolejny miting z cyklu SUPER GRAND PRIX , mam nadzieje , ze dzis pojdzie wszystko zdecydowanie lepiej niz w Madrycie gdzie troszke poplynalem... frown

Tomlinson, C - Johnson, B STS-1,70 UNIBET-1,55

Zagram to w STS bo kurs bardzo wysoki w porownaniu z EXPEKT , UNIBET lub TOTO-MIX. Johnson w ostatnich 2 mitingach wygrrywal z Tomilsonem nawet w WB gdzie zajal 1 miejsce.

Jesien, A - Morosanu, A 1,90 STS

Kolejny raz sprobuje przeciwko naszej Annie , ktora w Madrycie zaskoczyla wszystkich. Mam nadzieje , ze dzis nie sprawi niespodzianki smile

Simpson, Sherone - Glenn, B 1.35 UNIBET

Nie mam zielonego pojecia w jakiej jest formie , ale nawet przy slabszej powinna zdecydowanie wygrac.

Jamal, Maryam Yusuf - Jamieson, S 1,15 UNIBET

Trzeba to gdzies wrzucic , kurs marny , ale chyba nie bedzie niespodzianki.

Merritt L - Steffensen J 3,85 EXPEKT smile

Kurs bardzo zawyzony , mlody australijczyk ostatnio wygral w Madrycie i to nie z byle kim bo z A.Taylorem , wiec dlaczego dzis ma tego nie powtorzyc.

POZDRO smile





Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
moze mi ktos przyblizyc sytuacje takiej pary bo kursy sa kuszace a sklady wyrownane
.VLASIC-K.BERGQVIST KL 1.27-3.00
czy chorwatka jest az tak nie do dogonienia przez szwedke , co sie orientuje to jej forma rosnie hmm.

dzieki za pomoc

wogle ciekawa oferte ma toto-mix

wiec bede wdzieczny za pomoc , moze udzieli sie jeden z profesorow od tej dyscypliny Pan R... wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Blanka Vla¹ic jest w życiowej formie , wygrywa wszędzie gdzie się pojawi (jedynie przegrala w OSLO , gdzie przegrala tylko z Yeleną Slesarenko). Na 15 najlepszych wyników w tym roku 8 należy do Blanki. Ponadto 2 najlepsze wyniki w tym roku to tez jej wyczyn 2.04 w Doha i 4 dni temu w Madrycie 2,05!!! Powoli zbliża się do rekordu świata Stefki Kostadinovej. Jest zdecydowaną faworytką MŚ w OSACE , bo jak narazie nie widać zawodniczki , która jej może zagrozić. Co do Kajsy na pewno nie jest w wysokiej formie , w Madrycie przegrała z chorwatką o aż 10cm co nie wpłynie pozytywnie na nią w dzisiejszym mitingu. POZDRO

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Bergqvist K.-Beitia R. 1.40

cos takiego wysledzilem , w tej parze juz chyba szwedka powinna sobie poradzic hmm

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Dzis kolejny miting tym razem zawitamy do Londynu.

EXPEKT

Johnson B - Tomlinson C 1.53 w unibet 1.40

Ostatnio Johnson wygrywa tam gdzie sie pojawi , jest w dobrej formie i powinein ja trzymac az do mistrzostw.

Cantwell C - Hoffa R 1.50 w unibet 1.35

Bardzo fajny kurs , np. UNIBET ma 1.35 , a jak dla mnie to dosc pewna para. Forma Cantwella ostatnio to tragedia i chyba nic sie dzis nie zmieni.

Steffensen J - Wissman J 1.72 - w unibet 1.55

Ostatnio australijczyk znakomicie sie spisuje , osiaga bardzo dobre rezultaty , co do Szweda tez jest mocny , ale mysle , ze minimalnie przegra.

UNIBET

Bramlett, Ron - Brown, Joel 1.65

Pan Ron ostatnio bardzo namieszal i tym samym jego dobre wystepy zabraly mi sporo kasy , dzis mam nadzieje , ze troche odrobi , skoro wygrywal z najlepszymi to i z Brownem da rade.

Payne, D - Merritt, A 1.75

Meritt jest slabiutki , slaba tecnika , mysle , ze Payne nie bedzie mial problemow.

Smith, R - Bartels, R 1.75 w expekt 1.50

Smith coraz dalej rzuca , ostatnio wygral z dosc dobrym rezlutatem , mam nadzieje , ze dzis to powtorzy.

To narazie tyle , poczekam na STS i TOTO , mam nadzije ze dlugo na oferte nie bede musial czekac. POZDRO








Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
07.09.07 GOLDEN LEAGUE Zurich

S.Kallur - D.Ennis-London (1.50 Nordicbet)

Szwedka jest lepsza , mam nadzieje , ze forma z mistrzostw nie ulotnila sie.

M.Perry - P.Felicien (1.42 Nordicbet)

Amerykanka jest w gazie , dzis takze powinna odniesc zwyciestwo.

S.Richards - Ohuruogu (1.30 Nordicbet)

Dzis Sanya pokaze kto jest najlepszy na tym dystansie , jestem tego pewny , zmiecie rywalki , przynajmniej ja bym tak zrobil (jakbym mogl) smile wygra ten caly bieg , dlatego trezba poszukac dobrego kursu na win.

B.Vlasic - A.Chicherova (1.22 Nordicbet)

Kurs marny , ale mysle , ze kolejny raz zobaczymy Chorwatke jak bedzie probowala bic rekord swiata.

nrazie tyle zobaczymy co u naziemnych , expekt ma duza oferte , ale takie pary , ze ehhh.... POZDRO

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
no i zapomnialem dodac , ze o zloto walcza juz tylko 3 panie (M.PERRY , S.RICHARDS , Y.ISINBAEVA) dlatego dzisiejsze zwyciestwa tych pan jak najbardziej prawdopodobne. TRIPELEK ciekawy za dobra stawke:)

Dołączył: Aug 2007
Posty: 8
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 8
Czy ktoś wie czy Gay wystartuje dziś na 100m. Na liście startowej na iaaf jest. Na bwin jest zakład
Atkins- inny atleta 1.35-2.95

i czegoś tu nie rozumiem. Czy oni Gaya zaliczają do innych atletów?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Originally Posted by Erazmus
Czy ktoś wie czy Gay wystartuje dziś na 100m. Na liście startowej na iaaf jest. Na bwin jest zakład
Atkins- inny atleta 1.35-2.95

i czegoś tu nie rozumiem. Czy oni Gaya zaliczają do innych atletów?

Tyson Gay wycofal sie z biegu na 100m pobiegnie tylko w sztafecie 4x100m , dlatego kurs w bwin na zwyciestwo ATKINSA 1.45 jak najbardziej do grania smile

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1