|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
kasparow a co sadzisz o parze Morosanu A - Walker M?? sklaniam sie do zagrania 1 po kursie 1,95 Rumunka z tego co znalazlem to startowala tylko 2 razy z bardzo dobrymi czasami 54,40 na poczatku lipca i 54,50 14. lipaca na ME U23 w Debreczynie...natomiast Jamajka najlepszy wynik startujac w Europie osiagnela startujac 10. lipaca w Lozannie i bylo to 54,95s
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Znacie jakaś strone z LIVE ??? turnieju w Madrycie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
kasparow a co sadzisz o parze Morosanu A - Walker M?? sklaniam sie do zagrania 1 po kursie 1,95 Rumunka z tego co znalazlem to startowala tylko 2 razy z bardzo dobrymi czasami 54,40 na poczatku lipca i 54,50 14. lipaca na ME U23 w Debreczynie...natomiast Jamajka najlepszy wynik startujac w Europie osiagnela startujac 10. lipaca w Lozannie i bylo to 54,95s Tak mysle , ze to dobry typ i mozna sprobowac. Rumunke widzialem na jednym z mitingow , wygladala bardzo dobrze wytrzymalosciowo i ma szanse wygrac z Walker , ktora oprocz jedengo znakomitego wyniku nic wielkiego jak narazie nie pokazala POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
Znacie jakaś strone z LIVE ??? turnieju w Madrycie ??? jak narazie ciezko znalezc jakies dobre live , chyba zostanie nam tylko ze stronki IAAF - http://www.iaaf.org/GP07/results/eventCode=3788/index.htmljak cos znajde innego to wrzuce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
hehe zajzalem na UNIBET a tam peffka Jesien, A - Morosanu, A 1.55 Rumunka ostatnio znakomita forma co nie mozna powiedziec o naszej Annie , ktora ostatnio osiaga srednie wyniki. Nie powinno byc problemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
oooo i jeszcze jedna UNIBET
Scherwin, C - Kokkala, T 1.45
Dunka przed rokiem rzuciła 64.93 co dla Kokkali jest czyms nieosiagalnym jak narazie. W tym roku Dunka rzuciła 80cm dalej od Finki , ktora caly czas rzuca w okolicach 59m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
kasparow a co sadzisz o parze Morosanu A - Walker M?? sklaniam sie do zagrania 1 po kursie 1,95 Rumunka z tego co znalazlem to startowala tylko 2 razy z bardzo dobrymi czasami 54,40 na poczatku lipca i 54,50 14. lipaca na ME U23 w Debreczynie...natomiast Jamajka najlepszy wynik startujac w Europie osiagnela startujac 10. lipaca w Lozannie i bylo to 54,95s Tak mysle , ze to dobry typ i mozna sprobowac. Rumunke widzialem na jednym z mitingow , wygladala bardzo dobrze wytrzymalosciowo i ma szanse wygrac z Walker , ktora oprocz jedengo znakomitego wyniku nic wielkiego jak narazie nie pokazala POZDRO na stronie IAAF nie ma Jamajki w skladzie biegu...wycofali tez ta pare z oferty expekta...czyzby niebiegla??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892 |
w jaki sposób buki rozliczają GP ? skoro stawiałem parę zawodników, którzy startowali w tej samej konkurencji, ale w innych biegach to liczą się czasy i nie bierze się pod uwagę nawet tego że mogli startować przy całkowicie różnym wietrze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
Dzis kolejny miting z cyklu SUPER GRAND PRIX , mam nadzieje , ze dzis pojdzie wszystko zdecydowanie lepiej niz w Madrycie gdzie troszke poplynalem...  Tomlinson, C - Johnson, B STS-1,70 UNIBET-1,55 Zagram to w STS bo kurs bardzo wysoki w porownaniu z EXPEKT , UNIBET lub TOTO-MIX. Johnson w ostatnich 2 mitingach wygrrywal z Tomilsonem nawet w WB gdzie zajal 1 miejsce. Jesien, A - Morosanu, A 1,90 STS Kolejny raz sprobuje przeciwko naszej Annie , ktora w Madrycie zaskoczyla wszystkich. Mam nadzieje , ze dzis nie sprawi niespodzianki Simpson, Sherone - Glenn, B 1.35 UNIBET Nie mam zielonego pojecia w jakiej jest formie , ale nawet przy slabszej powinna zdecydowanie wygrac. Jamal, Maryam Yusuf - Jamieson, S 1,15 UNIBET Trzeba to gdzies wrzucic , kurs marny , ale chyba nie bedzie niespodzianki. Merritt L - Steffensen J 3,85 EXPEKT  Kurs bardzo zawyzony , mlody australijczyk ostatnio wygral w Madrycie i to nie z byle kim bo z A.Taylorem , wiec dlaczego dzis ma tego nie powtorzyc. POZDRO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
moze mi ktos przyblizyc sytuacje takiej pary bo kursy sa kuszace a sklady wyrownane .VLASIC-K.BERGQVIST KL 1.27-3.00 czy chorwatka jest az tak nie do dogonienia przez szwedke , co sie orientuje to jej forma rosnie hmm. dzieki za pomoc wogle ciekawa oferte ma toto-mix wiec bede wdzieczny za pomoc , moze udzieli sie jeden z profesorow od tej dyscypliny Pan R... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
Blanka Vla¹ic jest w życiowej formie , wygrywa wszędzie gdzie się pojawi (jedynie przegrala w OSLO , gdzie przegrala tylko z Yeleną Slesarenko). Na 15 najlepszych wyników w tym roku 8 należy do Blanki. Ponadto 2 najlepsze wyniki w tym roku to tez jej wyczyn 2.04 w Doha i 4 dni temu w Madrycie 2,05!!! Powoli zbliża się do rekordu świata Stefki Kostadinovej. Jest zdecydowaną faworytką MŚ w OSACE , bo jak narazie nie widać zawodniczki , która jej może zagrozić. Co do Kajsy na pewno nie jest w wysokiej formie , w Madrycie przegrała z chorwatką o aż 10cm co nie wpłynie pozytywnie na nią w dzisiejszym mitingu. POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Bergqvist K.-Beitia R. 1.40
cos takiego wysledzilem , w tej parze juz chyba szwedka powinna sobie poradzic hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
Dzis kolejny miting tym razem zawitamy do Londynu.
EXPEKT
Johnson B - Tomlinson C 1.53 w unibet 1.40
Ostatnio Johnson wygrywa tam gdzie sie pojawi , jest w dobrej formie i powinein ja trzymac az do mistrzostw.
Cantwell C - Hoffa R 1.50 w unibet 1.35
Bardzo fajny kurs , np. UNIBET ma 1.35 , a jak dla mnie to dosc pewna para. Forma Cantwella ostatnio to tragedia i chyba nic sie dzis nie zmieni.
Steffensen J - Wissman J 1.72 - w unibet 1.55
Ostatnio australijczyk znakomicie sie spisuje , osiaga bardzo dobre rezultaty , co do Szweda tez jest mocny , ale mysle , ze minimalnie przegra.
UNIBET
Bramlett, Ron - Brown, Joel 1.65
Pan Ron ostatnio bardzo namieszal i tym samym jego dobre wystepy zabraly mi sporo kasy , dzis mam nadzieje , ze troche odrobi , skoro wygrywal z najlepszymi to i z Brownem da rade.
Payne, D - Merritt, A 1.75
Meritt jest slabiutki , slaba tecnika , mysle , ze Payne nie bedzie mial problemow.
Smith, R - Bartels, R 1.75 w expekt 1.50
Smith coraz dalej rzuca , ostatnio wygral z dosc dobrym rezlutatem , mam nadzieje , ze dzis to powtorzy.
To narazie tyle , poczekam na STS i TOTO , mam nadzije ze dlugo na oferte nie bede musial czekac. POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
07.09.07 GOLDEN LEAGUE ZurichS.Kallur - D.Ennis-London (1.50 Nordicbet) Szwedka jest lepsza , mam nadzieje , ze forma z mistrzostw nie ulotnila sie. M.Perry - P.Felicien (1.42 Nordicbet) Amerykanka jest w gazie , dzis takze powinna odniesc zwyciestwo. S.Richards - Ohuruogu (1.30 Nordicbet) Dzis Sanya pokaze kto jest najlepszy na tym dystansie , jestem tego pewny , zmiecie rywalki , przynajmniej ja bym tak zrobil (jakbym mogl)  wygra ten caly bieg , dlatego trezba poszukac dobrego kursu na win. B.Vlasic - A.Chicherova (1.22 Nordicbet) Kurs marny , ale mysle , ze kolejny raz zobaczymy Chorwatke jak bedzie probowala bic rekord swiata. nrazie tyle zobaczymy co u naziemnych , expekt ma duza oferte , ale takie pary , ze ehhh.... POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
no i zapomnialem dodac , ze o zloto walcza juz tylko 3 panie (M.PERRY , S.RICHARDS , Y.ISINBAEVA) dlatego dzisiejsze zwyciestwa tych pan jak najbardziej prawdopodobne. TRIPELEK ciekawy za dobra stawke:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 8 |
Czy ktoś wie czy Gay wystartuje dziś na 100m. Na liście startowej na iaaf jest. Na bwin jest zakład Atkins- inny atleta 1.35-2.95
i czegoś tu nie rozumiem. Czy oni Gaya zaliczają do innych atletów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
Czy ktoś wie czy Gay wystartuje dziś na 100m. Na liście startowej na iaaf jest. Na bwin jest zakład Atkins- inny atleta 1.35-2.95
i czegoś tu nie rozumiem. Czy oni Gaya zaliczają do innych atletów? Tyson Gay wycofal sie z biegu na 100m pobiegnie tylko w sztafecie 4x100m , dlatego kurs w bwin na zwyciestwo ATKINSA 1.45 jak najbardziej do grania 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|