Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dziadek69 #1381183 10/07/2007 01:04
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Wyslij z ich strony maila do polskiego supportu - mi odpowiedzieli po paru h smile

Bonus: Unibet
Egzekutor #1381643 10/07/2007 03:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Na BPH kasa po wtorek-piątek smile

(J) #1381789 10/07/2007 05:01
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
Panowie bwin znow robi jaja gram na zywo zdarzenie na dokladny wynik

bieg 12:
oferta:
5-1 lub 1-5
4-2 lub 2-4
3-3
inny wynik

gram zdarzenie po kursie 11 inny wynik, i uznaja mi ze wynik byl 4:2 mimo ze byl w meczu joker wiec wynik byl inny po dokladnie 4:4 a oni uznali bez jokera. To kiedy wedlug nich ma byc inny wynik??? znow bwin skubie

sportoto #1381803 10/07/2007 05:09
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by sportoto
Panowie bwin znow robi jaja gram na zywo zdarzenie na dokladny wynik

bieg 12:
oferta:
5-1 lub 1-5
4-2 lub 2-4
3-3
inny wynik

gram zdarzenie po kursie 11 inny wynik, i uznaja mi ze wynik byl 4:2 mimo ze byl w meczu joker wiec wynik byl inny po dokladnie 4:4 a oni uznali bez jokera. To kiedy wedlug nich ma byc inny wynik??? znow bwin skubie

5-0 lub 0-5
3-0 lub 0-3
3-2 lub 2-3


sportoto #1381806 10/07/2007 05:11
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
dodatkowo dodam ze kurs zawsze wynosi 17 na takie zdarzenie spad przed 12 biegiem na 11 czyli spodziewali sie ze bedzie joker wiec nie rozumiem dlaczego znow tak traktuja klienta. napisalem meila zobaczym co odpisza.zagralem za 5 E to grosze ale wpadlo by az 55E wiec szkoda oddawac skoro w biegu 12 jest rezultat 4:4


sportoto #1381810 10/07/2007 05:12
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
co 5:0 ?? czy ty normalny jestes?? w zuzlu normalne wyniki to 5:1,4:2 i 3:3 i nie ma innych, chyba ze wlasnie inny wynik bo dotknie jeden tasmy ma wykluczenie a nie ma juz rezerwy a drugi z tej samej druzyny sie wywroci i zespol jedzie w dwojke choc juz nawet nie musi to bieg moze sie skonczyc 5-0

sportoto #1381864 10/07/2007 05:31
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
no to sie chyba teraz sam na wlasnie skórze przekonam ze bwin to zlodzieje, bo mecz konczy sie wynikiem 36:56 wiec z dodawania wychodzi ze ktorys bieg musial zakonczyc sie innym wynikiem niz regulaminowym bez zadnych jokerow wykluczen itp.

sportoto #1381902 10/07/2007 05:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by sportoto
co 5:0 ?? czy ty normalny jestes?? w zuzlu normalne wyniki to 5:1,4:2 i 3:3 i nie ma innych, chyba ze wlasnie inny wynik bo dotknie jeden tasmy ma wykluczenie a nie ma juz rezerwy a drugi z tej samej druzyny sie wywroci i zespol jedzie w dwojke choc juz nawet nie musi to bieg moze sie skonczyc 5-0

To się zdecyduj czy wg ciebie 5-0 jest mozliwe, czy nie jest?
Wg mnie jest to "inny wynik."
Widać jestem nienormalny, bo nie mam problemów z logiką.

Zanim nazwiesz kogoś złodziejem przeczytaj regulamin.

https://www.bwin.com/help.aspx?mode=content&page=special_rules_speedway

:: Żużel

1.) Wszystkie zakłady w danym meczu wnoszone są na określoną liczbę biegów, zazwyczaj 15.
Jeśli mecz zostaje przerwany w momencie, kiedy odbyło się 12 lub więcej biegów,
wszystkie zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami.
Jeśli w momencie przerwania meczu odbyło się mniej niż 12 biegów,
wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dotyczy to także zakładów handicap.

2.) Zakład na bieg (Prawidłowy wynik i zwycięzca):
Zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami danego biegu
po biegach powtarzanych i dyskwalifikacjach bezpośrednio po zakończeniu biegu,
bez względu na wszelkie zmiany, wprowadzone w późniejszym terminie przez jakiekolwiek organy zarządzające.
Punkty bonusowe i jokery NIE są wliczane do całkowitej punktacji kierowcy
(w związku z ilością zdobytych punktów oznacza to: 3 pkt. dla zwycięzcy biegu, 2 pkt. za 2. miejsce i 1 pkt. za 3. miejsce).




BAHmVIP #1381992 10/07/2007 06:06
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
myslalem ze mnie poprawiasz. tak to jest inny wynik ale brakuje jeszcze 4:4 bo jesli joker zajmuje drugie miejsce to nieg konczy sie wynikiem wlasnie 4:4

sportoto #1382007 10/07/2007 06:09
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
hahah to kiedy ku.r.,wa . wedlug bwinu bedzie inny wynik????? jak kogos zdyskwalifikuja to wynik zawsze bedzie normalny bo bieg skonczy sie zawsze opcja 5:1 4:2 lub 3:3 wiec ja tutaj bwina nie rozumiem z innym wynikiem.

!!!!!!!! Bieg 12 zakonczyl sie innym wyniekiem bo bylo 4:4 wiec powinien byc kupon wygrany!!!!!!! BO nigdy wedlug ich regulaminu nie bedzie " innego wyniku"

BAHmVIP #1382014 10/07/2007 06:12
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
Originally Posted by BAHmVIP
2.) Zakład na bieg (Prawidłowy wynik i zwycięzca):
Zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami danego biegu
po biegach powtarzanych i dyskwalifikacjach bezpośrednio po zakończeniu biegu,

no wiec wlasnie oficialny wynik 12 biegu to kutwa 4:4. Ludzie powiedzcie mi kiedy w takim razie bedzie " inny wynik" jesli bwin nie akceptuje jokerow????

sportoto #1382039 10/07/2007 06:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
sportoto ciężko kumasz. W historii żużla wiele było wyników po 5-0.
Nie siej paniki niepotrzebnie. Myślisz że gdyby joker był wliczany w punktacje to miałbyś kurs 17 ??

Trochę logiki kolego.

5-0 to trudny wynik a 3-0 jeszcze trudniejszy ale możliwy.Wystarczy najpierw upadek i wykluczenie a potem defekt i już mamy 5-0 lub 3-2

Vega1 #1382051 10/07/2007 06:27
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
hahah bo oto chodzi kolego ze joker pojedzie dopiero przy roznic 10 pkt i kurs spadl na 11 bo moglby owy joker nie zapunktowac wogole.

wiele wynikow 5:0 wez mnie nie smiesz kolego. Pytam kiedy bwin uznaje "inny wynik" za trafny bo zeby dwoch zawodnikow nie pojechalo to naprawde na palcach trza liczyc takie biegi.

sportoto #1382064 10/07/2007 06:35
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by sportoto
[...]Ludzie powiedzcie mi kiedy w takim razie bedzie " inny wynik" jesli bwin nie akceptuje jokerow????
Cytujesz jak wybiórcza o.Rydzyka.
Po co pytasz jak nie rozumiesz odpowiedzi?
Po co grasz jak nie rozumiesz coi grasz ?

Po co mają dawać kurs 51 jak znajdują frajerów na 11 ?


sportoto #1382066 10/07/2007 06:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Gdyby jokera punkty były wliczane to dla mnie nawet kurs w granicach 2,00 byłby idealny.Gram w ciemno. A ty twierdzisz że spadł kurs na 11 bo jechał joker laugh laugh

Naprawdę dobre laugh laugh

Vega1 #1382080 10/07/2007 06:46
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
frajerem to nazywaj swoich znajomych dobrze!!! a ty nie rozumiesz ze chce wyjasnienia kiedy bieg konczy sie "innym wynikiem" ??? - bo wykluczenia dwoch zawodnikow to tak jak wspomnialem na palcach liczyc.. Vega jakbys sledzil przez caly ten mecz reakcje analtykow bwina to bys widzial ze przed biegiem 12 kurs spadl do 11 po czym podskoczyl do 12. a we wszystkich kolejnych biegach byl 17. zreszta kurs nie wazny gram inny wynik niz 5:1,4:2,3:3 bieg konczy sie oficialnie 4:4 zaklad winien byc wygrany.

Juz rozumiem jedno Bwin zlodzieje jakich malo. i koniec na ten temat.

sportoto #1382088 10/07/2007 06:51
Dołączył: May 2007
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 21
Kolego sportoto, w regulaminie jest jasno napisane: "Punkty bonusowe i jokery NIE są wliczane do całkowitej punktacji kierowcy". Czego więc jeszcze nie rozumiesz?

Inny wynik nie pada często, dlatego kurs na to zdarzenie wynosił 11.00 - popatrz sobie czego taki kurs dotyczy np. w piłce nożnej, to zobaczysz, że to równie "prawdopodobne" rozstrzygnięcie.

sportoto #1382126 10/07/2007 07:15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by sportoto
frajerem to nazywaj swoich znajomych dobrze!!! a ty nie rozumiesz ze chce wyjasnienia kiedy bieg konczy sie "innym wynikiem" ??? - bo wykluczenia dwoch zawodnikow to tak jak wspomnialem na palcach liczyc.. Vega jakbys sledzil przez caly ten mecz reakcje analtykow bwina to bys widzial ze przed biegiem 12 kurs spadl do 11 po czym podskoczyl do 12. a we wszystkich kolejnych biegach byl 17. zreszta kurs nie wazny gram inny wynik niz 5:1,4:2,3:3 bieg konczy sie oficialnie 4:4 zaklad winien byc wygrany.

Juz rozumiem jedno Bwin zlodzieje jakich malo. i koniec na ten temat.

Ze znajomymi, to będzie problem, bo się z frajerami nie zadaję.

Jesteś frajerem i nic tego nie zmieni.
Kolejne posty tylko mnie w tym utwierdzają.

Dajesz się nabierać na manipujacje kursowe bWin.

Właśnie po to to robią, bo wiedzą, że regulaminu nie czytasz i mogą ci zasugerować, że 11 to bardzo atrakcyjny kurs.

Kolejny raz piszesz, ze chcesz się dowiedzieć i kolejny raz jakieś palce wyciągasz. Co to ma do rzeczy.
Jak dwóch albo trzech nie dojedzie, to wynik jest "inny".

Jak ci sie zasady nie podobają, to nie graj.
O złodziejstwie cieżko tu jednak mówić.

To juz moja ostatnia wypowiedż w tej kwesti, bo dalsza dyskusja, to strata czasu.
Chcesz zrozumieć, to czytaj ze zrozumieniem.





BAHmVIP #1382143 10/07/2007 07:34
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
inny wynik to inny a ze jokerow nie licza to zlodziejstwo bo punkty zostaly oficialnie zdobyte zgodnie z regulaminem obowiazujacym ESL a widze ze Bwin ingeruje w regulamin sportowy zuzla ESL.Bo bieg zakonczyl sie "innym wynikiem".FT

p.s moze nie wiesz z kims sie zadajesz,ja bym uwazal.

sportoto #1382154 10/07/2007 07:41
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
P.s ten ich regulamin w wersji polskiej to kolejne zlodziejstwo ( chocby w przypadku kosza Real - Barcelona liczba rzutow za 3) a tutaj pisz o punktach kierowcy. Kierowca w zuzlu dobre

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1